Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

kwetinnka
13. feb 2011

@dankadina Krizka ti mozem len odporucit..perfektny pristup,chodil sa na mna pozerat aj po porode,vybavil mi vratenie penazi za neuspesnu epi,
.Mala mala 3750g a mna vobec nemuseli nastrihovat,takze sikovny je urcite.Cely porod trval necele 4 hodky co je celkom slusne na prvorodicku:o)...,ja som astmaticka a ked bolo treba drzal mi pri tvari aj masku s kyslikom
Ak by som isla rodit este raz urcite k nemu..
Urcite sa nesklames a budes spokojna...a jeho sestricka na ambulancii Andrejka je poklad:o)

santana
13. feb 2011

@dankadina tiez som rodila u Krizka pred Vianocami, je uzasny, urcite budes spokojna.

arrett
14. feb 2011

jaaaaaj, ako som sa pobavila na tych hodinkach🙂 Ja som si ich odfotila, aj ked som nakoniec rodila na porodnom boxe cislo jedna... to bol luxus. na trojke som rodila synceka. 😀 😀 😀 😀
Musela som to odfotit, pretoze pri prvom porode, ked som tam rodila a zapli na mna to obrovitanske svetlo, tak som sa videla v tych skrinkach a potom tam cumel aj moj manzel🙂)) hahaha

ewyn
14. feb 2011

Ahojte maminy, idem rodit v Ruzinove u doktora Hrabcaka, je to moj prvy porod este som si ho nazajednala na 100% ale chcela by som, mam na neho len dobre referencie. Prosim prosim dajte mi vediet, ak ste niektora u neho rodili. Diki 🙂

terezakln
14. feb 2011

Ahojte. Aj ja uvazujem nad Ruzinovom. Neviete aky je dr. Foltin??? Ake su nanho ohlasy? A ako to tam vyzera? Kolko maju nadstandardnych izieb? A citala som, ze tam pre babatko v podstate netreba nic brat. Je to pravda?

zuzka6.6.
15. feb 2011

infosky o skusenostiach s Dr.Secanskym? vopred dakujem 😉

jaavaa
15. feb 2011

@terezakln ja osobne som ho nemala pri porode, ale spolubyvajuca ano a bola s nim velmi spokojna. Ona mala po porode aj nejake komplikacie (nie jeho vinou), tak stale za nou chodil informovat sa ako sa ma. Ona si ho pochvalovala. Nadstandarnych izieb veru neviem presne kolko maju...sa mi zda ze okolo 8 -9 po 2 babach na kazdej izbe. Na nadstandardoch mas samostatnu wc a kupelku a vyhodou je, ze si babatko vecer mozes kupat sama - nekupu Ti ho sestricky. ESte je tam aj Tv a klima - ale to sme my nejako nevyuzivali..Ostatne co spominaju baby je rovnake ako na standarde, len tam lezia aj 3-4 baby na izbach niekedy a je tam len jedno wcko a spchra na celu chodbu. A pre babatko naozaj nic nepotrebujes,len vlhcene utierky,plienky, ciapocku pre babo a deku...oblecenie Ti daju.

bay
16. feb 2011

Ahojte, neviete ako maju ordinacne hodiny na CTG monitore? Vdaka 😵 😉

tara2
16. feb 2011

@bay - ahoj, ordinacne hodiny na CTG su presne take ako v gyn. ambulanciach - pacientky tam chodia napajat sestricky z ambulancii.

arrett
16. feb 2011

@bay a priprav si jedlo a pitie, lebo to tam hrooozne dlho trva... 😒

smiha
16. feb 2011

zuzka6.6. ja som rodila u Dr. Secanskeho pred mesiacom a som bola velmi spokojna. Je to skvely lekar a starostlivy...Chodil za mnou aj po porode...

bay
16. feb 2011

@tara2 A to su ako?

@arrett Jupiiii. Ale dik za radu. Budem na to mysliet 😉

tara2
16. feb 2011

@bay - ambulancie funguju od 7:00 - 15:30, ale najlepsie je asi prist tak od 8:00 - 15:00

freyaa
16. feb 2011

baby a ako je to s epiduralkou..treba to dopredu vybavit a zaplatit?

bay
16. feb 2011

@tara2 Dakujem 😉 😵

@freyaa Vybavit to treba dopredu, inak ti ju nepichnu. Zaplatit staci ked ides do porodnice rodit 😉

tara2
16. feb 2011

@freyaa - presne ako pise @bay. Pokladna pri CPO funguje 24 hodin takze cestou na porodnu salu to mozes zaplatit

zuzka6.6.
16. feb 2011

@smiha dakujem 🙂 a dava na seba pri zazmluvneni telefonne cislo, alebo ho volaju az oni z nemocky po prijme? a k individualnym poziadavkam je otvoreny, ci by si skor povedala, ze je skor stara skola?

sisulita
17. feb 2011

ahojte, chcela by som sa spytat mam ktore uz rodili v ruzinove kolko ludi je pri samotnom porode ci len lekar a sestricka ci ich je viac... a tak... a este by ma zaujimalo ci je to ako vo filmoch ze zena ma cez nohy nejaky prehoz a lekar vidi len tam kam ma 😎

akdarka
17. feb 2011

@sisulita ja som doteraz na seba nahnevana,ze som nevyhodila vsetkych,ktori tam ocumovali.neboli to studenti ale kadejaky personal,sedeli tam oproti mne snad 10ti..nechapem to doteraz.inak 2dr a 2 PA.a ked vybrali maleho,ocumovaci sa zdvihli a vypochodovali...otras!bola som dobre mimo ked som ich nedala vyhodit.ja som mala prehoz pri kontra,prisli,vyhrnuli,vysetrili.a ked mi uz vidi dr „tam” tak nechapem tvoje obavy co ine bude vidiet😉

sisulita
17. feb 2011

@akdarka moje obavy spocivaju v tom mnozstve ludi...

mis_ka
17. feb 2011

ahojte, chodite niekto do rizikovej poradnne v ruzinove? ktory lekar ju vedie a kedy treba prist v pondelok? btw. dnes ma prepustili z gynekologie v ruzinove, maleho presvedcili aby sa neponahlal 🙂 je tam dobry natresk, aj na gynde aj na sesto nedeli...

arrett
17. feb 2011

@sisulita ano, prehoz budes mat - vlastny zupan 😀 😀 😀 😀
a ludi tam je teda dost. Ja ked som rodila a spomeniem si na samotny porod tak porodnicka, jedna baba ktoru zaucala, dve porodne asistentky, detska lekarka, 2 co mi kontrolovali epidural, manzel a tusim tam vtedy presla aj upratovacka🙂 To bolo pri druhom porode, úri prvom sa uz nepamatam🙂 Potom tam dosiel sanitar a sestricka, dali ma na vozik a lezala som 2 hodky na chodbe, manzel mi drzal brucho a ja som pisala sms🙂 😀 😀 😀 😀 no, bola to zabava, ale aj tak to bol krasny porod. Vlasnte aj ten prvy bol krasny, takze do tretice zasa tam. 😀 😀 😀 😀 ale este nie tak skoro 😀 😀

sirinka
17. feb 2011

ja som mala pri prvom porode tiez komplet celu sluzbu, lebo akurat nikto iny uz nerodil...ale v tej chvily ani potom mi to nejako nevadilo, boli vsetci zlati, povzbudzovali ma...
no a na druhy porod kedze mal byt koncom panvovym, sa ma opytali, ci suhlasim s pritomnostou par medikov...no ale nakoniec sa nic nekonalo...
uvidime ako teraz dopadnem...
mne ale ovela viac vadia skutocne tie vizity...

bay
18. feb 2011

@sisulita Ja som mala pri porode sukromie 😀 😀 (v porovnani s tym co tu citam) Dr., anesteziologicku od Epi (ta mi potom robila foto s malym 😀 ) a sestricku alebo PA a ta mi hovorila kedy mam rodit. To boli vsetci 😉
A ten prehoz nechapem....

dari
18. feb 2011

@mis_ka tak to by som aj ja rada vedela 😀 mna tiez vcera pustili, tak to sme sa museli predsa stretnut ?! pojdem sa dnes pozriet kedy tam su a dam ti vediet...🙂

dari
18. feb 2011

@mis_ka uz viem....nepytala si sa ma ci idem na vysetrenie a isla si ranajkovat ? 😀

mis_ka
18. feb 2011

@dari super dakujem vopred za info 🙂 ano, pytala, hehe, no sranda, ze sme sa tam takto stretli, ani sme nevedeli 🙂

aderka
18. feb 2011

neboj neboj vsetko podrobne ti opisem 🙂

kbeata
18. feb 2011

@ewyn ahoj,ja som rodila koncom novembra,vsetok personal velmi dobry,profesionalny a priatelsky.pol hod.pred porodom som sa tam este prechadzala,v kresle sedel Hrabcak,asi cakal na nejaku maminu,lebo boxy boli obsadene.ja som zazmluvneneho nemala nikoho,pobehoval tam aj tusim okrem mojich 2 doktoriek docent,pytal sa kolegov,ci vsetko ok,takze keby som mala nejaku komplikaciu,tak sa tam zidu vsetci,nenechali by ma trapit🙂)bola som spokojna,fakt.drzim palce

hoota
19. feb 2011

ahojte, chcela by osm sa opytat, ako dlho dopredu si treba vybavit epiduralku a nadstandard? a ked chcem manzela pri porode musi predtym absolvovat nejaky kurz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre