Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

vriend
16. mar 2011

@elllla no neviem, ale asi ano, mne napisali, ze mam ist vo stvrtok medzi 8:00 - 11:00 a odvtedy mi stale napisu poradnu na stvrtok

elllla
17. mar 2011

@vriend a to ti kto napisal, ze mas ist vo stvrtok? a dr. krizka si budes aj zazmluvnovat?

jankaslamka
17. mar 2011

ahoj baby..ked mi dr. povedal, ze mam prist na sono v piatok o 14:30 ..musim si brat aj ja casenku? alebo netreba.. a este to je ta ista miestnost kde sa robia poradne? c.d. 53

danka86
17. mar 2011

Baby, viem ze sa to tu uz pisalo viac krat, ale nechce sa mi to hladat 😅 poucenie o epiduralke je kazdy den? Lebo by som tam dnes chcela ist.. A treba sa predtym niekde zaregistrovat, ci ist rovno tam.. Ja sa som sice pri prvej mala EPI, ale uz si nic nepamatam 😀 😕

tara2
17. mar 2011

@jankaslamka - a s ktorym Dr. si sa dohodla? S Dr. Krizkom ml. alebo s niekym inym?

jankaslamka
17. mar 2011

@tara2 ano s dr. Krizkom ml.

tara2
17. mar 2011

@jankaslamka - tak mu zavolaj a spytaj sa lebo niekedy zvykne robit sonografie aj hore na oddeleni. A casenku ti netreba ked si s nim takto dohodnuta. Ak ti bude robit sono dole, tak pojdes tou chodbou kde su gyn. ambulancie a prejdes cez dvere ktore su na konci a hned nalavo je to. Nemas kde zabludit 😉

jankaslamka
17. mar 2011

@tara2 on povedal, ze dole na prizemi ako su ambulancie..ale na cislo dveri som sa zabudla opytat ..soferovanie a vybavovanie takychto veci mi moc spolu nejde 🙂)) super dakujem za radu, si zlata 😵

tara2
17. mar 2011

@jankaslamka - tak to sme dve 😀 a nemas za co

dankadina
17. mar 2011

ahojte baby tak aj ja privediem na svet nasu druhú babulku v ružinove, zazmluvneného mám križka ml, chcela som staaršieho ale ten je dlhodobo pn po mrtvici. Už som mala aj poradnu u križka a uplne super je milý , citlivý a asi 10 krat mi nezabudol povedať, že keby niečo nech mu volám vo dne v noci a on dojde.
@jankaslamka uz ti dal papiere k zazmluvneniu, lebo mne nie a zatial som si len vybavila a vyplatila epi.

jankaslamka
17. mar 2011

@dankadina este mi nedal..ja idem k nemu teraz prvykrat 🙂 mala som sa mu ozvat v polke marca, ze sa dohodneme na poradni niekedy na zaciatku aprila (volala som mu vcera)..a pytal sa ma kedy mam poslednu poradnu u mojej dr. a ze ci mam nejake tazkosti..tak som mu povedala, ze mam skrateny krcok a tak si ma hned teraz na piatok objednal na sono, ze to chce vidiet a pozriet aj babo aby to mal pod kontrolou...tak som zvedava co mi povie.. Ale myslim, ze aj keby ste nestihli vybavit papierovacky on nema problem prist k porodu a dovybavujete potom 🙂

tara2
17. mar 2011

@dankadina - papiere na zazmluvnenie dostanes tesne pred porodom (par dni pred alebo ja som ich dostala az na sale), s tym si starosti nerob 😉

elllla
17. mar 2011

ja som papiere na zazmluvnenie podpisala teraz v utorok, ale este to musi podpisat riaditel alebo niekto a preto to moze trvat aj dalsie 2 tyzdne, kym ich dostanem...

vriend
17. mar 2011

@elllla ked som bola na poslednej poradni v Senci tak mi to napisali, ze dalsiu poradnu uz mam mat v Ruzinove c, dveri 53 skus si tam zavolat niekde na nete je urcite cislo, alebo sa opitaj svojho doktora, nie nebudem si nikoho zazmluvnovat kedze Krizka som videla len 2x

vriend
17. mar 2011

@jankaslamka ked mas prist presne na cas tak ja by som sla na ten cas ako ta objednali a za to nic nedas ked si vezmes casenku mas to cestou a vyhnes za niekedy cakajuci vedia byt nepriemny aj ked ju asi nepotrebujes, v 53 maju ultrazvuk

jankaslamka
18. mar 2011

@vriend dakujem velmi pekne 🙂

santana
18. mar 2011

@jankaslamka ja som chodila tiez ku Krizkovi, nikdy som si ziadnu casenku nebrala, vzdy ma objednal na cas a necakala som dlho v cakarni. A niekolkokrat som bola aj vecer pocas jeho sluzby na 9. alebo 10. posch. na sono a monitore. Budes s nim spokojna uvidis 🙂

tara2
18. mar 2011

@santana - presne tak, ja som tam tiez chodila v prvom tehotenstve a chodim k nemu aj teraz a tiez som si nikdy ziadnu casenku nebrala a na ultrazvuk uz vobec nie... casenky su hlavne pre vseobecne gynekologicke ambulancie, tam je vzdy kvantum ludi

jankaslamka
18. mar 2011

@santana @tara2 super baby, ste skvele 😵

jamika
18. mar 2011

Prosím vás, ked si chcem zazmluvnit Krisku ml. kam mam ist a kedy? Kde ho najdem?

martinaaaaa
18. mar 2011

mozem vam len potvrdit ze do ruzinova sa oplati ist rodit su tam dobri lekari aj na novorodeneckom aj sestricky a porod bol v celku rychly a maly bol na svete 🙂

tara2
18. mar 2011

@jamika - mas ip 😉 . Akurat kukam, ze mame rovnaky termin porodu 🙂

jamika
18. mar 2011

@tara2 Jeeej super, dakujem aj za číslo. V pondelok mu zavolam. Ty si si ho tiez zazmluvnila?

elllla
18. mar 2011

@jamika @tara2 @jankaslamka hehe, baby, no vidim, ze uz mate rezervovanu spolocnu izbu 🙂)) inak, ako je to v pripade, ze by nastala taka situacia, ze by ste si vsetky zazmluvnili toho isteho lekara a na vsetky tri by to prislo v rovnakom case (lebo mate veeeeelmi blizke terminy)? 🙂

tara2
18. mar 2011

@jamika - ano, aj ja ho mam zazmluvneneho 🙂
@elllla - tak by sme rodili naraz, aspon by chudak nemusel chodit na 3x 😀. Vsak saly su tam 3, kazda berie jednu...a ze by bol samotny porod v tych istych minutach je dost nepravdepodobne... a ty nie si s terminom tak daleko od nas, mozno sa aj ty pridas 🙂

jamika
19. mar 2011

@tara2 A ty si bola uz aj na vysetrení? Ja pojdem az po poslednej poradni a tu mam 31.3 a tyzden na to pojdem Kriskovi. Dufam, ze sa dovtedy budem cela...

tara2
19. mar 2011

@jamika - ja k nemu chodim uz dlhsie, zobral ma skor (som zamestnanec nemocnice). Mozno sa tam niekedy stretneme 😉

jankaslamka
19. mar 2011

@tara2 tak som bola vcera unho na vysetreni..skvely lekar.. no v utorok idem znova, som uz na spicku prsta otvorena, krckok skrateny a velmi tenky, tak ze si to chce pozret aky to ma rychly priebeh a ze sa rozhodne v utorok ci si ma tam nenecha na infuzky pre malu.. no tesim sa 🙂

tara2
19. mar 2011

@jankaslamka - hej, on je super a velmi dosledny 🙂 . Budem ti v utorok drzat palce, snad sa krcok umudri a nebudes musiet ist do nemocky. Ja idem do poradne az 28.3, to si chcem hned vybavit aj epidural

jankaslamka
19. mar 2011

@tara2 no mne ho odporucil vybavit ten utorok co tam pojdem, ze pre istotu, lebo potom to uz nemusim stihnut..a zakazdym, ze ale nechcem vas strasit 😀 no zlaty.. no ja mam poradnu 28.3 este u mojej dr. len asi tam uz ani nepojdem..neviem.. a teda verim aj ja, ze sa krcok umudri..bodaj by bol taky isty ako vcera aj ten utorok .. dam vediet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre