Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

tara2
29. apr 2011

Cavte 🙂
takze dnes este nerodim, aspon si v klude kuknem hokej ked uz nic...
@sirinka - no to si mala teda "skvely" hemoglobin, pri takejto hodnote sme uz davali nasim pacientom transfuzie cez manzetu... a mne tiez vybrali epidural az na druhy den a to som ani nemala ziadne komplikacie a ani som si nepytala analgetika

jankaslamka
29. apr 2011

@tara2 jak to ze nic..ty cakas na ten moj termin pocuvaj 🙂) ja ti vravim ..1.maj to isti 😀

tara2
29. apr 2011

@jankaslamka - no uvidime, nechame sa prekvapit 🙂

jankaslamka
29. apr 2011

@tara2 no som zvedava kedy to bude nakoniec 🙂 ze sa malej nechce ist von ...potvorka 🙂

slniecko.15
29. apr 2011

@maggie2 Ja som sa do toho nestarala. Je na to na každej mamine. Ja som si vten den vybavila osobu pri pôrode, aby som taketo nieco eliminovala.

slniecko.15
29. apr 2011

@dankadina No mal prisť pan dr. Diveky, ale žial sa mu nedovolali, tak ma odrodil taký mladučký tmavovlasí lekár. Veľmi zlatunky, zdá sa m, že tam na gyde robí aj jeho ocko

slniecko.15
29. apr 2011

@avenev Neviem, ale ak si v poistovni Union, tak oni požičiavajú

slniecko.15
29. apr 2011

@fleuerette ja som rodila 29.12. a platila som 236e prepočet na sk je 7000sk, to je už pár rokov. Neviem ci to zdvihli...

slniecko.15
29. apr 2011

@lucia1181 Ja som tiež mala, ale nepoužívala, drobec bol najlepší notebook.

sirinka
29. apr 2011

@tara2 aj my sme davali transfuzky ked bol hemo pod 100...no ale vidis to, nove moresy

dankadina
30. apr 2011

@slniecko.15 takže križko ml. ja som ho mala zazmluvneneho max. spokojnosť

dankadina
30. apr 2011

@jankaslamka no mne dneska vypadol dalši steh a tiež som si to zrkadielkom kukala a velmi pekne to zašil 😀

jankaslamka
30. apr 2011

@dankadina ja nechapem preco som si ziadny nenasla 🙂) sa mi niekde stratili 🙂 ale nevadi..dolezity je vysledok 🙂

silviatko
30. apr 2011

prepáčte chcela by som sa opýtať maminiek ktoré teraz boli v Ružinovskej nemocnici ako boli spokojné..a či bábätko majú pri sebe po pôrode,alebo vám ho donesú len na kŕmenie..alebo ako
ďakujem

asma
30. apr 2011

@silviatko Ahoj ked babatko nie je skôr narodenené alebo ked nema nejaky vazny problem mas ho na izbe stale zo sebou aj v noci, doniesli mi malu len co som prisla do izby asi po hodine teda.. Personal tam je uzasny. Sestricky pre babatka boli svetove so vsetkym ti poradia, pomôzu, ukazu su to anjelikovia nemusis sa nicoho bat..

lucia1181
30. apr 2011

@jankaslamka ahoj....citam akurat,ze sa ti stratili stehy 🙂....teraz je to ako so sitim?uz netreba ist na vybratie stehov?ked som rodila naposledy maleho v roku 2004,tak som isla na 6 den po sekcii na vybratie stehov ku gynekologovi...na jednej strane odstrihol uzlik a iba potiahol a uz to bolo.teraz sa uz nevyberaju stehy?to by bolo super,keby sa same stratili 🙂

jankaslamka
30. apr 2011

@silviatko ja som bola spokojna a keby som mala druhe babo, budem ho urcite rodit tiez v ruzinove 🙂 mne malu sice doniesli na izbu dve hodky po tom ako ma tam priviezli, ale potom mi ju zobrali a priniesli az na druhy den rano o siestej nakolko som mala narocny porod a nechali ma oddychnut si a mala bola narodena v 37tt tak ju nechali v inkubatore na noc

@lucia1181 nie nevyberaju teraz 🙂 su take co sa ti vstrebaju vo vnutri a vonkajsie ti vypadnu same 🙂 takze pohoda teraz co sa tyka tychto veci 🙂

sirinka
30. apr 2011

@silviatko ja som tam odrodila 3x a v pohode... akurat po CR nemas babatko prve dva dni prisebe, ale po vaginalnom ti ho daju hned...

@lucia1181 po CR sa stale stehy vyberaju.

slniecko.15
1. máj 2011

@dankadina Ano Kriško...stráášne bol zlatunký a veľmi šikovný.

slniecko.15
1. máj 2011

@lucia1181 ja som rodila pred 4.m.sekciou a stehy mi vyberali.

jankaslamka
1. máj 2011

@slniecko.15 tak ale to je ine sitie 🙂 to je jasne, ze vyberaju 🙂

lucia963
1. máj 2011

Asi to tu už niekde je napísane ale nechce sa mi to všetko čítať a hľadať... kedy sa v ružinove chodí do poradne ked nemám zazmluvneného lekára? myslím ktorý deň a kedy je tam najlepšie prísť? ďakujem 🙂

vriend
1. máj 2011

@lucia963 tusim stvrtky maju vyhradene pre tehulky a potom ked ich je vela tak si ich objednavaju aj na ine dni

vriend
1. máj 2011

@lucia1181 ahoj tak ja som mala sekciu pred 3 tyzdnami a vonkajsie stehy mi vyberal gynekolog presne ako pises

elllla
2. máj 2011

@lucia963 vo stvrtok, c. dveri 53, ked prides do polikliniky, tak nalavo je taka recepcia a tam si musis vypytat casenku... ja som tam prisla prvykrat o pol osmej a odchadzala som odtial o jedenastej... 🙂

tara2
2. máj 2011

@elllla - ako sa mas? Ja idem zajtra na vyvolavanie pokial si to mala dovtedy nerozmysli...

jankaslamka
2. máj 2011

@tara2 no ahooj..akurat som dnes na teba myslela, ci si este 2v1 ..takze zajtra rano? si ta tam nenechal na noc? budem drzat velmi palce a mysliet na teba aby to bolo rychle a lahke 🙂 daj potom vediet

tara2
2. máj 2011

@jankaslamka - ahoj, hej stale 2v1...a kazal mi prist rano, nastastie tam nemusim byt na noc a dakujem 😉 . Jasne, ze sa potom ozvem 🙂

jankaslamka
2. máj 2011

@tara2 tak to je super, ze to takto vyriesil 🙂 a preco ti ide vyvolavat? len kvoli tomu, ze prenasas, ci aj nejaky problem uz je

elllla
2. máj 2011

@tara2 ahoj, tak ja som po poradni, nic nove, este tyzden potiahneme, hehe a ak sa do pondelka nic neudeje, tak sa s dokym dohodneme na vyvolani asi v utorok buduci tyzden... takze sa asi nestretneme, ak to na mna nepride skor...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre