Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

petula08
22. júl 2008

Ahojte k tej vizite, ak si na nadstandarte tak tam chodia ties studenti? Na klasicke izby to viem ze ano ale na tie druhe som pocula ze len doktory. To by som bola ovela radsej ak len doktory. Nemam chut aby mi medzi nohy cumeli nejaky ucni kazdy den. Baby vy ktore ste tam uz rodili ako to tam je s tym nadstandartom??

jesssie
22. júl 2008

ja som ich zažila na nadštandarde - jednu vizitu som si takto "užila" 😝

yara2
22. júl 2008

jesssie - ja viem,naco tam ti medici su... ja si len neprajem,aby sa ucili na mne. jednoducho mi nie je prijemna ta predstava,som proste taky typ.... ak to niekomu nevadi,tak prosim,nech sa na nom ucia.
a nevies mi povedat,ci ich mozem odmietnut,aby pri porode(vizite) neboli?

yara2
22. júl 2008

petula - presne tak,ani mne by to nebolo prijemne keby si do mna pozrel kazdy jeden z oddelenia...

grmitko
22. júl 2008

petula ja som bola na nadstandarde a viem ze na jednej vizite boli aj medici 😒 inak vzdy len doktori a doktorky, bola som prve dva dni klasika, potom nadstardard, tak to viem porovnat a musim povedat, ze je tam omnoho lepsie, ciuz pristup sestriciek, doktorov, lepsie sa tam staraju aj o zeny aj o deti 🙂 na tej klasickej izbe som skoro za dva dni prisla o nervy 😉

ronit
22. júl 2008

yara mozes medikov odmietnut, mozu ti ale povedat ze si si vybrala univerzitnu kliniku , a tam su vsade na svete medici, vsak uvidis
ale preco si robis teraz z toho starosti ked si v druhom mesiaci?

jesssie
22. júl 2008

tak to fakt netuším, ale baby tu spomínaly zoldy, ona tam robila sestričku tak možno keby si skúsila jej napísať ...ona ti povie či to možné je, alebo nie.

ronit
22. júl 2008

a medik ta na sestonedeli urcite vysetrovat nebude, maximalne stat dva metre od teba, mne raz len pocuvali ozvy plodu na jednej kontrole pocas tehotenstva ale zas mne to nevadi.
po porode ta aj tak nevysestruju len sa pozeraju ci velmi nekrvacas a ci sa ti to pekne hoji, vaginalne sa ta nikto ani nedotkne ak to nejaka zmena zdravotneho stavu nevyzaduje

yara2
22. júl 2008

ronit - ten prispevok,co som pisala,ze som v druhom mesiaci,som pisala za moju sestru,ona teraz byva na dedine panubohu za chrbtom a internet tam nema,tak to som sa pytala za nu. ja rodim o dva mesiace ☹ tak preto uz teraz myslim na vsetko,aj na blbosti(ale pre mna to nie su blbosti) 🙂

ronit
22. júl 2008

jasne uz chapem, som sa len divila ze 8 mesiacov pred porodom uz takmer na sale 😉
vela stastia 🙂

yara2
22. júl 2008

ronit - dik ,si zlata... a u teba to ako bolo?? kto ti chodil na vizitu??

yara2
22. júl 2008

kocky a kolko je pri porode na sale ludi?? doktor,nejake(kolko) sestry a este kto?? nemam predstavu ako to tam je a cim menej ludi,tym lepsie pre mna...pre moj pocit

petula08
22. júl 2008

Dakujem za odpoved. No uvidim ako to tam bude, chcela by som ist na nadstandart som sa pitala dokt. ci to nejde vybavit ale bohuzial,skoda. Mozno ked tam budem uz na izbe a budu tam nejaky ucni aj mi to bude uz vsetko jedno,dufam ze ano.
Nedavno mi tam rodila kamoska a hovorila mi ze jej to bolo dost blbe ked tam na nu vsetci pozerali,ale ona bola na normalnej izbe.
Mali ste niektora pri porode dokt. M. Draba??

livika
22. júl 2008

Ja som rodila v decembri,na vizite som medikov nemala a chodila len doktor a sestricka.
A na sale?ja uy ani neviem,nejako som sa tym nezaoberala 😕 !

minitrouble
22. júl 2008

yara2 - nic v zlom - ale pre mna bolo cim viac ludi tym vacsia sanca na zachranu 😉 - ked sa mi zacala valit krv tak tam nabehli komplet vsetky sestricky a dokonca moju romi dali do ruk mojmu manzelovi lebo uz nik iny neostal z personalu kto by ju drzal...takze by som nad tym kolko tam bude ludi moc nepremyslala
pls. neuraz sa...v dobrom to myslim....radsej nech je okolo vela ludi a nech ste vsetci zdravi ako malo ludi a malo by sa ti nieco stat 😉
a btw....na kozolkovu nedam dopustit - aj ked sa tu na nu budu valit hocake slova...a budem to tu znova a znova pisat ....lebo mi zachranila zivot 😉

minitrouble
22. júl 2008

a na vizite som mala vzdy len lekara a sestricku 😉
a mne osobne nevadi ked sa dakto na mne uci - lebo aspon sa ten lekar co to uci viac snazi ked im to ukazuje 😉

zoldy
22. júl 2008

minitrouble,ani ja na nu nedam dopustit,ona je jednoducho skvela....mojej sestre zachranila buducnost... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aktak
22. júl 2008

mna chodil pozerat na vizite len jeden doktor, tusim aj bez sestricky alebo tam len tak vbehla, a maleho chodila pozerat doktorka so sestrickou

cicushka
22. júl 2008

ja som mala tusim 4 ludi pri porode pri sebe a plus manzel.

grmitko
22. júl 2008

ja som mala doktora, doktorku, sanitara, sestricku, anestezilologicku a neviem este koho vsetkeho, viem iba ze ich tam bolo minimalne 6-8 a manzel cakal vonku, ale ja som rodila cisarom 🙂

skrecok
22. júl 2008

Ahojte, myslim ze teraz v lete nebudu chodit medici na prax. Alebo sa mylim? 😕 Ani mne by sa nepacilo, keby nejaki mladi chalani sa na mna pozerali. Som strasne hanbliva a potom sa neviem uvolnit 😖 😔 .

Inak zrejme zazmluvnim Dr. Kozolkovu, snad dopadnem dobre aj ked je taka "hrrr".

ronit
23. júl 2008

yara2 ja som na vizite mala tusim jedneho lekara kazdy den, a na velkej vizite cca 4-5?
pri porode aspon 5 ludi ale bola som rada ako minitrouble napisala,cim viac ruk tym bezpecnejsie v pripade nejakeho pruseru,
ked je vsetko ok tak ta odrosi aj babica doma ale dopredu nikdy nevies ako to pojde az kym ti babo nedaju do ruk
drzim ti palce, verim ze je to pre teba velmi tazke,
ja som mala vyhodu ze sama som lekar a nemocnicu ani nevnimam, a mne velmi pomohlo ze som sa na porod strasne tesila ale to sa lahko povie, ze? 🙂 hlavne ak ti dovolia bud aktivna , prechadzaj sa , sprchuj sa teplou vodou, telefonuj, hopkaj na fitlopte, rozpravaj s muzom ak tam bude, a hadam ti to prejde rýchlo. a hlavne budes zamestnana niecim inym. Pri tvojom strachu je velmi dolezite aby si chodila na kurzy dychania, a vzdy ked na teba pride panika a strach a tie stavy co si pisala tak zacnes dychat ako ta naucia tak to prekonas to mi ver.
Takze este raz tfuj tfuj. Ak chces napis mi do IP, som neurolog, ale musis dnes lebo zajtra letim na dva týždne prec. papa

ciska
23. júl 2008

pri porode boli asi 4 ci piati plus moj manzel. nastastie bolo vsetko ok. bolo tu sklonovane meno aj mojeho p. doktora Krizko ml. tak aj ja sa pridam ze je perfektny ja k nemu chodim aj normalne a priznam sa ze som si ani nevedela predstavit ze by som rodila u niekoho ineho. je velmi ludsky ochotny spolahlivy a urcite aj super lekar. cele tehotenstvo som bola pani L... a v den porodu Evicka🙂)) ale menom ma tam tusim oslovovali vsetci aj sestricky co bolo fajn. prisiel za nami aj neskorej povysvetloval co a ako bude tak isto to bolo vzdy aj na ultrazvuku a v poradni. vrelo odporucam.
na vizitu chodil len jeden zensky lekar pozrel vlozku opytal sa ako sa citim a hotovo po dvoch dnoch ultrazvuk. a detska lekarka chodila spolu so setrickou.
no a s medikmi som sa stretla len na gyn. oddeleni na 10p. na porodnici ani na sestnedelke uz nie

slavica2
23. júl 2008

ciska to sa mi potesila 🙂 nas odrodi doktor kriska ml. 🙂 je velmi mily.

ciska
23. júl 2008

slavica2 ze ho pozdravujeme🙂))

enajka
23. júl 2008

petula ja som rodila u Draba a teraz si ho chcem dat ako aj normalneho lekara je neskutocne zlaty clovek a najma ludsky.Ak budem mat druhe babetko znovu si ho zaplatim po porode ma chodil kazdy den pozriet a jednoducho porodom to prenho neshaslo 😀

yara2
23. júl 2008

ronit - dik za podporu,si strasne mila. ja uz na tie cvicenia chodim,aj ked nie velmi pravidelne,ale aspon nieco... snad v tej panike a strachu nezabudnem,co vsetko som sa naucila 🙂
prajem stastnu cestu,papa 😉

sofia1
23. júl 2008

kočky a uvazuju nohy na koze? 😕

aktak
23. júl 2008

sofia mne uviazali tusim, ked som isla tlacit, a dobre urobili lebo som skoro padla zo stola ako som sa zaprela 😀 viem ze je to divna predstava, ale ked sa ma narodit babetko tak na take veci naozaj clovek nemysli, hlavne nech je zdrave a nech maju doktori co najlepsi pristup aby mohli v pripade potrebi zasiahnut

zabka1003
23. júl 2008

Sofia, ja som začala tlačiť malú a nohy som nemala vôbec na koze...a vôbec mi tak nebolo dobre..
Potom sme sa dohodli, že skúsime dať nohy do tých strmeňov, či ako sa to volá a bolo mi tak lepšie...aj som tak porodila..a či ich uviazali, to som si teda nevšimla 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre