Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

nanynka76
24. máj 2011

baby prosím Vás chodíte niekto k Špankovi? Rodil niektorú z Vás? Neviete koľko stojí jeho zazmluvnenie? Ďakujem

dankadina
24. máj 2011

@nanynka76 pokial viem španka je na kramároch, mna nerodil ale poznám ho som z mostu pri ba, ale rodiť by som k nemu nešla

dankadina
24. máj 2011

@jankaslamka všetko dobré k 6tim tyzdnom

jankaslamka
24. máj 2011

@dankadina ty vole..to letiiiii ..neuveritelnee 🙂 vcera som bola na kontrole u mojej gyn..este k nasmu drahusikovi a snad mam na pol roka pokoj 🙂)

dankadina
24. máj 2011

@jankaslamka ja pojden k mojmu gyn až po kontrole u drahusika, zaciatkom juna mu volam, inak všetko ok na kontrole?

jankaslamka
24. máj 2011

@dankadina ja som potrebovala potvrdenie a hned ma aj brala dnu...no, ze vsetko pekne stiahnute, len ze tam mam este cca 3 stehy nevypadnute a ze je to este uplne neuzavrete...ze treba dat tomu este cas...tak ja, ze sak nikam sa neponahlam 🙂)) no a tie bolesti v podbrusku co som mala..co ma pichalo...tak ze mam ukazat kde presne, tak som ukazala a ona, ze tam mam cystu..takze fasa 😠 no co uz...tak dam si este tyzden pauzu a zavolam drahusika, ci mozem prist...len dufam, ze nebudem krvacat..lebo od soboty zas

lowa
24. máj 2011

Nanynka, Španka robí v Ružinove- teda aspoň vlani v lete, keď som rodila ja, tak tam robil. Jeho zazmluvnenie stojí rovnako ako ostatných, teda 232,36 eur Ja som uňho nerodila, zazmluvnila som si Divekyho, na Španku som nečítala dobré referencie. Ale zase, na vizitách bol ok a a ko jediný sa s pacientkami aj rozprával a vysvetľoval, po lopate, o ich stave.

elllla
24. máj 2011

ozaj, mne sa velmi pacil jeden taky mlady lekar.. teda jeho pristup k pacientkam... jediny, ktory prisiel, podal ruku, predstavil sa a vysvetlil, co sa dialo/deje/bude diat.. volal sa myslim rezecha, taky mlady, tmave vlasy (vyzeral skoro ako ben stiller) a za ten tyzden naozaj jediny, ktory sa takto slusne spraval.. inak tam bolo tazke zistit, kto je lekar, kto sestricka alebo upratovacka..

dankadina
24. máj 2011

@jankaslamka cystu, no fasa mne sa zas zapalil prsnik teda už to prešlo ale ostala mi tam taká hruda, takže skúšam masírovať odsávať, ale furt tam je, no nič ked to neprejde opýtam sa drahúšika. A malá ako? my ideme vo štvrtok do poradne

jankaslamka
24. máj 2011

@elllla redecha 🙂 hej on je mily..a este je tam jedna doktorka..taka blondynka, vacsinou ma plast len prehodeny cez ramena..neviem ako sa vola..ta vzdy ked prisla na vizitu, tak pozdravila, opytala sa ako sa mame..a potom o kazdej pacientke vedela vsetko a nemusela sa ani do papierov pozerat..proste nastudovane...zato iny prisiel, kukol dnu, ze vsetko v poriadku? ano? tak dovi...

@dankadina no som zvedava ci mi nieco povie na tu cystu 😖 fasa takto ti to tam ostalo? aby ti to neupchalo ten kanalik ci jak sa to hovori 🙄 no vidim, ze obe mame svoje trapenia 🙂
mala dobre..len nechapem..posledne dva dni mi robi take, ze ked ju prebalujem tak zacne tak hystericky plakat a neviem ju utisit az sa zacne drhnut..a pritom sa jej v tej chvilke ani nedotykam..fakt neviem..a zda sa mi ze ma nejaky vytok ci co..dufam, ze to nie je nic zle do certa..na poradnu ideme az 8. juna ... no inak budem velmi zvedava kolko vazi..lebo sa z nej stava riadny bucko a pritom grca neskutocne 😀
a tvoja mala dobre?

nanynka76
24. máj 2011

@dankadina prečo?

dankadina
24. máj 2011

@jankaslamka mala dobre, tiec už vyzerá ako tučko a to len kojíme, dúfam že vydržíme.

lemge
24. máj 2011

@elllla ahoj.moju dcerku rodil tento redecha,...nemala som ho zazmluvneneho,mala som stastie ze tam preve bol a mal sluzbu..ach jo,to bol super porod,doslova super,keby aj tento dalsi bol taky 🙂 neviete ako je to teraz s tym zazmluvnenim?co to stoji?a od 36tt by som akoze uz len k tomu svojmu zazmluvnenemu chodila? 😕 uz si to vobec nepamatam.poradte,dik..
@jankaslamka

jankaslamka
24. máj 2011

@dankadina ale neboj jasne, ze vydrzis 🙂 sa skus na to opytat aj na poradni..mozno ti bude aj detska vediet poradit

jankaslamka
24. máj 2011

@lemge hej hej presne..potom uz len k tomu zazmluvnenemu...sa mu ozvi ak mas nanho kontakt a dohodni sa snim...a zazmluvnenie stoji 232,36€ ..ale to sa uz dohodnes s nim 🙂 mozno ked bude mat potom akurat sluzbu tak sa dohodnete inak 🙂

lemge
24. máj 2011

@jankaslamka dakujem za info,si zlata 🙂

jankaslamka
25. máj 2011

@dankadina vsetko najlepsie k 6tim tyzdnom 😵

tamoulik
25. máj 2011

@jankaslamka Ta blondinka sa vola Sedlakova, mna rodila vo februari, vyborna a respektovala aj moj porodny plan a nemala som ju ani zazmluvnenu a ten mlady sa prvym volal Peto? Tak ten mi rodil prveho...tiez vyborny, ale lepsie ma zosila Sedlakova a to som bola dost potrhana..

jankaslamka
25. máj 2011

@tamoulik to neviem ako sa volal prvym menom 🙂 mna rodil Krizko a inych lekarov som moc nevnimala az na masiara co ma vysetroval den pred porodom a zakazdym ked ho stretnem tak sa mi chlpy zjezia .... Hej ta Sedlakova je podla mna vyborna tiez 🙂

dankadina
25. máj 2011

@jankaslamka dakujeme zajtra ideme na poradnu a idem aj na sono toho prsnika bola som u mojho dokyho tak mi drž palce

jankaslamka
25. máj 2011

@dankadina fuha..jasne budem drzat palce..dufam, ze to dobre dopadne.. ja idem zajtra volat drahusikovi lebo dnes som mala take bolesti, ze som myslela, ze budem uz plakat...ale bolo po piatej tak som mu uz nechcela volat

elllla
25. máj 2011

inak, ked sme pri tych lekaroch, tak bola tam aj jedna mlada lekarka, taka dost neprijemna, tmave vlasy asi po plecia.. vkuse frflala, za chrbtom som pocula, ako nadavala na mojho lekara, ze naco ma prijimal, ze preco si mysli, ze mam rodit, ked sa neotvaram ani nemam kontrakcie a co so mnou a tak.. nemala som z nej dobry pocit..

dadikaa1
26. máj 2011

ahojte baby, takže máte tu niektoré skúsenosti s doktorom Kriškom mladším???? Mám ísť k nemu rodiť, tak že by ste dali nejaké referencie 🙂

jessicax
26. máj 2011

@dadikaa1 uuuuplne najlepsi lekar, strasne starostlivy, hotovy poklad 😵

dadikaa1
26. máj 2011

@jessicax to vážne? tak super, hneď som kľudnejšia, lebo ešte som sa s ním ani len nevidela....ale ďakujem za ukľudnenie 🙂

tamoulik
26. máj 2011

@jessicax Krizko je ten, co robi stvrtky aj poradnu pre tehotne??? Ak ano, ja som sa s nim pred porodom chytila, velmi rad totiz posiela tehotne na vyvolacky, co som nebola ochotna akceptovat...ale ako porodnika nepoznam.

jessicax
26. máj 2011

@tamoulik pochybujem o tom, ze robi poradnu pre tehotne len on, pokial viem tak su jedna alebo dve poradne kde chodia tehotne, ktore nemaju zazmluvneneho lekara a tam sa ti lekari striedaju, ostatne chodia k svojim lekarom, ktorych si vyberu. Ja som k nemu chodila od cca od 34 tyzdna a ani raz som si v cakarni nevsimla, ze by niekoho posielal na vyvolavacku. Posielal akurat tak na pasy a ultrazvuk. Tych mladych lekarov je tam viac, ved aj Redecha je aj mladsi, aj Janek, tak ako vies, ze to bol zrovna Krizko? Inak mne sa slusne predstavil, podal ruku ked som bola prvy krat unho

tamoulik
26. máj 2011

@jessicax Ja som sa len pytala, Redecha urcite nie, ten mi rodil prveho, vo stvrtok byva poradna pre tehotne, v jednej sa striedaju lekarky a v druhej byva taky mlady ciernovlasy a mam pocit, ze sa mi podpisal pod papier ako Krizko..v cakarni nevidis, ze posiela na vyvolavacku...to sa da papier vnutri v ordinacii...ale to je jedno, ako porodnika nepoznam, tak nemozem hodnotit...len mi prisiel arogantny voci mne, nemienil so mnou diskutovat a to som prenasala len 2 dni a to nerespektujem. Ako porodnik moze byt dobry, este som na ziadneho porodnika v Ruzinove nepocula velku kritiku...

dadikaa1
26. máj 2011

...ja len dúfam že budem s tým Kriškom spokojná a nebudú žiadne problémy....

andysok
26. máj 2011

@elllla myslis taku ktorá sa v živote neusmiala a pôsobí že je proti všetkým? ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre