Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

nina55
13. jún 2011

@rebecca16 nie nemala a bola som spokojna. Myslim, ze väcsina lekarov je tam OK, mozno az na jedneho. Vola sa Karkalik, ale ten nastastie nerobi pri pôrodoch. Je na 10-tom a je to hotova sodoma-gomora ak ta ma vysetrit - je velmi necitlivy. Mamicky, ktore u neho boli na prehliadke mi urcite daju za pravdu 😝 .
Co sa tyka zazmluvnenia - zazmluvnit môzes hocikedy. A tu epidural si môzes zaplat aj bez zazmluvneneho lekara 😉 .

dankadina
13. jún 2011

@jankaslamka dakujeme krasne to iste aj vam

nina55
13. jún 2011

@jankaslamka az teraz kukam....ste mali 2 mesiaciky 🙂 , aj ja sa pridavam= vsetko najlepsie,.........mimochodom to babatkovske akne sa uz potom neobjavilo?

jankaslamka
13. jún 2011

@nina55 dakujem 🙂
ale coby..stale ho mame..uz to nie je take hrozne, ale furt ma tie vyrazticky..a dnes dokonca viac ako inokedy..tak som jej to zas zacala natierat holtovym kremom..tak snad pomoze..ale mne to tak neskutocne smrdi, ze ma napina pri tom normalne

@dankadina a co ako sa mate? malinka vsetko v pohode?

nina55
13. jún 2011

@jankaslamka vies co, mavaju to aj mamicky, ktore koja a popritom si pomaskrtia na cokoladke, ale to asi nebude tvoj pripad, kedze ste na UM. No ale ak prikrmujes aj materskym a das si obcas cokoladku 🤐 , ....vyskusaj ju vysadit...... 😉 = coko je alergen, neskôr ju uz budes môct papat v pohode, to len toto obdobie ked sa koza dietata vyvija je take haklive 🙂

dankadina
14. jún 2011

@jankaslamka ani som nemala čas sem pisať lebo kristinka je zase chora tak sme behali po orl a iných doktoroch, no soplavá je už asi tri týždne, takže ked jej to neprejde ideme na testy na alergiu lebo mm je silný alergik. A nati je strašne zlatá boli sme včera v poradni a máme skoro 5 kg, v noci sa mi budí len raz, takže sa celkom aj vyspím už sa nám hojí aj to tbc, takže už nás dr. aj zaočkuje chcem jej dať aj ten rotavírus, dala som ho aj kristínke a oplatilo sa. a vy ako bačujete? Larinka všetko ok? Posielam foto

dankadina
14. jún 2011

@jankaslamka ešte jedna foto

novazienka
14. jún 2011

@nina55 Prosím vás, nemáte niektorá kontakt na pani doktorku Loviskovú, poliklinika Tehelná. Chcem objednať malého na sono kĺbikov. Dakujem.

jankaslamka
14. jún 2011

@nina55 ja jej moje uz nedavam vobec...je cisto len na UM...mozno to ma z tepla, fakt neviem..uz uz to vyzera, ze to mizne a zrazu sa to zas zhorsi

@dankadina ja odpadneeem, ona je aka kraaasna...pozeram na tu foto kde ma len tu hlavku, ze jeeej ake licka a potom kuknem na tu kde su baby rovnako oblecene a ze juuuuuu nadhera...sa tu rozplyvam 😵
no snad kike tie sopliky prejdu..ale ked to ma tak dlho tak je ta alergia asi mozna...teraz je sezona..ak ich ma take vodove, cire tak to bude z toho asi 😖
wow super vaha...my ideme zajtra na poradnu tak som tiez zvedava..pred dvoma tyzdnami sme mali 4210g ..a odkedy zahustujem UM nutritonom tak ani negrckame nastastie..to bude vaha 😀 a dalsi tyzden stvrtok mame uz kontrolu klbikov, tak snad bude vsetko ok

dankadina
14. jún 2011

@jankaslamka inak aj my sme mali také vyrážky som sa zlakla utekala k doktorke a ona že potničky, tak som ju okupala a tie vyražky mi kazala zasypať pudrom a rano už neboli. Aj larinka je kočenka, som pozerala album, najlepšia je s tym dudlom. Uvidiš ze z toho nutritonu krasne priberie. Natalka už tak negrcá iba občas si trošku vygrcne, ale neriešime to. Klbikov sa neboj už skontrolujú len jadierka my ideme až v septembri. Inak aj Larinka krasne pribera, nam hnisá to tbc tak mi to lekarka kazala potierať liehom aby sa to už konečne zasušilo.

jankaslamka
14. jún 2011

@dankadina myslis, ze to ma tie potnicky? ma to ale len na lickach..inde nie..najhorsie to ma ked sa jej to podrazdi o plienku napriklad..
inak ja som nemala pocit ze by nepriberala, ale ona fakt brutalne grcala..a teraz som spokojna lebo nevraca..ale je uz riadna kokso..som zvedava kolko bude vazit ako rocna tymto tempom 😀
ty vam to stale hnisa? nasej to ani nehnisalo..ako ma to tam ako mini modrinku a ked jej cez to prejdem tak taky hrbolcek tam ma..ale nehnisa to

opica
14. jún 2011

ahojte,
chcem sa opytat, ci nemate niekto cislo do ambulancie, kde ordinuje kozlkova a fulopova.
pred dvomi rokmi som ho mala, ale teraz nemam zdroj a akosi sa mi tam nechce chodit.
resp. neviete sa niektora, co uz chodite do poradne tam mrknut na dvere, ze kedy ordinuju?
vdaka

nina55
14. jún 2011

@novazienka ale ano, prave som sa tam dnes pokusala dovolat. Chystame sa tam na kontrolu v 3 mesiacikoch. tel.c. 02/ 444 50 527 (Tehelná - doki Loviskova). Jeden den v tyzdni telefon neberu, myslim, ze je to streda, ale nie som si ista. Zistim a dam ti vediet 😉.

seminkads
14. jún 2011

@rebecca16 EPI-musis absolvovat prednasku,ktora sa kona v nemocnici na 1posch na ARE,(na 10,alebo 9posch neviem presne mas rozpis tych prednasok aj ohladne porodu a starostlivosti o babo)po prednaske pojdes do poliklinickej casti do suterenu na ARO amb-tam vypises taky doatznik,pokecas s aristkou,lebo to chodia pichat oni,ona ti da razitko,pred porodom-aj skor aj neskor zaplatis tych 150e,a ku porodu si donesies ten vyplneny dotaznik(a orazitkovany)a ucet z pokladne(ked nestihnes zaplatit,mozes az ked pojdes robit platit aj na centralnom prijme-v noci)to len kuknu a hotovo,ked ti EDU nedaju tak ti dr potvrdia papier ze nepodana,a vratia ti peniaze.
Zazmluvnenie dr neviem,ja som nemala,natrafila som na dr Plichtovu-v sluzbe a bola uplne super,keby si mam vybrat znova-tak ju urcite chcem.
A ta vaha-moja mala v 37tt 3790g a nakoniec som rodila v 41tt a mala vazila 4000g-prirodzene s nastrigom (da sa to v pohode zvladnut)a bez dalsieho potrhania 🙂

A do poradne som chodila v pondelok-tak si ma vzdy povedali a bol tam vzdy iny lekar,ale dalo sa to zvladnut

nina55
14. jún 2011

@opica ahoj, Fulepovu som zazila aj na ambulancii c. 41 a aj na 53. Na ambl. č. 41 je telefon 02/ 48 234 761 - pripadne sa tam spytaj na akom tel.c. ju zastihnes.

opica
14. jún 2011

@nina55 vdaka

nina55
14. jún 2011

@opica neni zac 😉

zazuzana
14. jún 2011

@opica kozolková ordinuje pondelky a stredy ale v pondelok poobede / tuším od 12 - 14,30 15.00/ a v stredu / tuším Od 9,30 do 12.00 pokiaľ mi pamäť slúži

dankadina
15. jún 2011

@jankaslamka dokina ti nic na tie vyrazky nedala? to priberanie bude čoraz menej a menej, kristinka mala v roku 8 a pol kg, nasa pediatricka je dost naklonená kojeniu a je jej jedno kolko babo priberá, hlavnr že priberá

rebecca16
15. jún 2011

@seminkads ok, super dakujem za infosky. Ta prednaska trva nejak dlho..alebo? Ty si teda mala epi? Kedy sa picha, v akom stadiu? Chvilku asi nechaju maminu vytrapit a az potom pichnu ze? Potom ked ti ju dali, tak uz nebola ziadna bolest len tlaky? Klobuk dolu, ze si tak dobre zvladla porod..🙂

novazienka
15. jún 2011

@nina55 Ďakujem 🙂 a čaká sa tam dlho? Alebo si objednaná presne na hodinu?

superego
15. jún 2011

ahojte 🙂
zajtra by som mala ist do poradne do ruzinovskej nemocnice.. chcem sa vas spytat ci tam staci len rano prist ci mam telefonovat ci co?? zacinam mat stres.. a este by som chcela vediet ci nemate nahodou niektora skusenosti s Dr. Secanskym.. dakujem vam z apomoc 🙂

nina55
15. jún 2011

@novazienka ked som isla prvykrat, tak som cakala mesiac. Teraz, ked mam prist vo veku 4 mesiacov mam volat a objednat sa 6 tyzdnov pred terminom. No nerobim si z toho tazku hlavu. Tyzden sem - tyzden tam.
Sestricka objednava pacientky v 15 min. intervaloch, takze sa tam necaka dlho 😉 a naviac, mozno tam aj niekoho stretnes so spolurodiciek = co bol môj pripad a odvtedy spolu kocikujeme 😀

opica
15. jún 2011

@zazuzana vdaka aj tebe

opica
15. jún 2011

a ked uz som sa zacala pytat, tak sa idem aj dalej.
nerodila ste niektora v poslednej dobe u kozolkovej alebo fulepovej?
mam totizto dilemu jak svet. pred 2 rokmi som bola dohodnuta s fulepovou, ale kedze dieta bolo KP, tak ma hospitalizovali a ona potrebovala ist na vikend prec, ze potom zazmluvnime...a nestihli sme, takze ma klasicky odrodila kozlkova s kriskom ml. (ten bol sice in charge, ale vsetko v podstate riesila ona).
a teraz sa neviem rozhodnut. kozolkova bola uz vtedy podla mna tak v dochodkovom veku, ale velmi mi vyhovoval jej styl. na fulepovu som zas mala dobre referencie a teraz babo rad, ktoru by ste si vybrali?

zazuzana
15. jún 2011

@opica ja som rodila už druhý krát u kozolkovej a max spokojnosť

alex21
15. jún 2011

@superego ahoj, aj ja idem zajtra do poradne, rano prides na recepcii si vypytas cislo a potom len cakas, ked budes na rade. Nikde nemusis telefonovat. S Dr. skusenost nemam

superego
15. jún 2011

@alex21 dakujem velmi pekne.. zajtra mam premieru tak som zmatena :D ale hadam sa zorientujem na prvy pokus 🙂 esteraz velmi pekne dakujem

jankaslamka
15. jún 2011

@dankadina a tak aj by som tiez rada kojila...no mame 54cm a 4860g ..vraj idealna vaha..no neviem..ale bolo dnu este jedno dievcatko co ma dnes presne 2 mesiace amerala 55cm a vazila 5790g..brutal 🙂)) a to som na pohlad odhadovala nasu tucnejsiu 🙂)
dala nam len holtov krem na tie vyrazky..tak davam len to..ale strasne to smrdi

@superego znama rodila u dr. Secanskeho..a bola veeeeelmi spokojna 🙂

superego
15. jún 2011

@jankaslamka to rada pocujem 🙂 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre