Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

tatso
31. aug 2011

@slniecko.15 Ahoj, hladam si gynekologa a porodnika v BA, citala som same dobre recenzie na Kriska, vies mi prosim poslat info, ci ma niekde ordinaciu alebo na neho nejaky kontakt? Bola by som ti velmi vdacna.Dakujem.

errilo
31. aug 2011

Ahojte, mate prosim niektor skusenosti s doktorom HRABCAKOM? dakujeeeeem 🙂

smejko1
31. aug 2011

@errilo na izbe som mala zenu co u neho porodila predcasne a chvalila si ho, ze jej velmi pomohol a zachranil malinku, no a mam dalsiu kamosku co si ho velmi chvalila, on je sukromny, ale velmi prijemny - mne pripadal ludsky

sesilia
31. aug 2011

@errilo aj ja som u neho rodila,ale pri druhom by som si ho uz nezvolila. Rodila som najskor prirodzene a nakoniec kvoli komplikaciam cisarskym a zdal sa mi z toho vystresovany viac nez ja. Ale mily a ludsky , avsak ma aj dost velky honorar

errilo
1. sep 2011

@smejko1 dakujem za info.si ma potesila. ja ho zvazujem. predtymsom rodila u prof. Susku a ten bol uzasny,ale nema v ordinacii ultrazvuk, tak to som sa musela pocas tehu objednavat v ruzinove a potomist zase s vysledkamik nemu.

@sesilia ale nakoniec to dobre dopadlo nie?

sesilia
1. sep 2011

@errilo maly sa narodil priduseny,ale samozrejme on za to nemohol, mal omotanu snuru okolo krku atd. ale zatial vyzera byt zdravy,zivy, tak dufajme,ze to nezanechalo ziadne nasledky. Ale dr.Hrabcak spravil vsetko,co bolo v jeho silach. Nemozem povedat na neho nic negativne, len necitila som u neho nejaku istotu. To je vsetko.

errilo
1. sep 2011

@sesilia aha uz viem o com hovoris, to ja som istotu u susku citila, robil vsetko s prehladom.. ale tentokrat asi vyskusam hrabcaka. je mi sympaticky ako lekar aj jeho pristup sa mi paci.

sesilia
1. sep 2011

@errilo inak na neho nemozem povedat nic zle, snazil sa bol mily, dosiel mna aj maleho pozriet este na izbu na druhy ci treti den. Ale je to aj o pocite. a kedy mas termin porodu?

martinajanosikova
1. sep 2011

@sesilia ahoj, ja by som teraz v septembri mala tiež rodiť u Hrabčáka, ale ešte nemám zmluvu, stále to nejak posúva, aj keď mi povedal, že somnu počíta... smiem sa spýtať o aký veľký honorár ide? vďaka za info.

angela1
2. sep 2011

dievčatá ja som rodila u Tomkovej a bola som s ňou veľmi spokojná 🙂

michellina
7. sep 2011

dievcata, ako je to v Ruzinove s epiduralkou? Treba absolvovat nejake speci vysetrenia apotom sa ide zaplatit? Kolko to teraz stoji? Myslim, ze to islo hore..

anaxamon
7. sep 2011

@michellina http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Ruzinov/ruzinov/... len myslim ze ta suma je uz viac, nie som si ista ale 150€???

tamoulik
7. sep 2011

@michellina Musis ist na poucenie s anesteziologickou, je to kazdy den myslim od 13-14h v tej istej budove ako poradna, len na -1 poschodi. Ked ti to ona podpise, mozes ist rovno zaplatit, 150 EUR, ak ju nakoniec nedostanes, tak ti vratia peniaze.

pimpa
9. sep 2011

baby, mna teraz celkom zacala lakat ta nadstandardna izba, ak som dobre pochopila, tak maju 10 nadstandardnych izieb, kazda po 2 pacientky a ked to je neobsadene, mozem si zaplatit aj za obe lozka a mat teda samostatnu izbu. Uz som to takto raz mala, ked som bola s nasim PAťkom na operacii, mal 15 mesiacov a nevedela som, ako to pooperacne bude znasat a mal tam byt len dva dni, tak sme si tymto sposobom zariadili samostatnu izbu. Sranda vsak je, ze nam potom nauctovali iba obycajnu. No ale v pripade porodnu je to dlhsi pobyt, to mi je jasne, takze to keby mal manzel nejake premie v praci a vyslo by to. 😉

sirinka
9. sep 2011

@pimpa velmi sa na to nenamotaj...ruzinov byva tak preplneny, ze toto sa tam podari snad iba nasim celebritkam...

janulkama
9. sep 2011

@pimpa ja som mala nadštandard,bolo super mať na izbe telku,ale hlavne záchod a sprchu.Ale ja som rodila v decembri,tak bolo asi málo mamičiek 😉

monline
9. sep 2011

@pimpa keď som rodila ja, tak pred pôrodom som ležala cez dva týždne na desiatom, počas toho obdobia sa dostali na nadštandard všetky, ktoré chceli, prípadne ležali deň dva na štandarde a potom sa presunuli...ja som rodila sekciou, takže ostala som na štandarde, ale pri sekcii sú len dve na izbe, izba mala wecko a v rámci kondície nebol žiaden problém zájsť o kus ďalej na sprchu..ja som bola spokojná a na nadštandard som vôbec nechcela ísť...kočka na mojej izbe bola sympatická, mala sekciu tesne po mne, takže sme spolu zdieľali všetky trápenia aj radosti..pomohli sme si s povarovaním bábätka kým tá druhá bola v sprche..ja by som sama ani nechcela byť

pimpa
9. sep 2011

hmmm..tak porozmyslam nad tym este..

sirinka
10. sep 2011

@janulkama
@monline
@pimpa ja som sa vsetky tri razy dostala na nadstandart, lezala som jednu noc aj na standarte po CR a nadstandart urcite je lepsi...
problem je len, pokial ho chce mamicka cely pre seba a tatina...

janulkama
10. sep 2011

@sirinka no aj mne to tak spravili,prvú noc na štandarde,až potom ma preložili na druhý deň...vraj to tam tak robia

sirinka
10. sep 2011

@janulkama mozno hej, lebo po vaginalnom ma hned dali na nadstandart, ale po obidvoch CR najprv na standart...

michellina
11. sep 2011

dievcata, co vsetko treba zobrat do nemocky pre seba a pre babo? Resp. co tam vsetko daju? Chcem sa zacat pomaly balit, a nechcem zase ist s velkym kufrom a balit zbytocne vsetko 🙂

anaxamon
11. sep 2011

@michellina ty dostanes nocnu koselu, je fajn na porod inak si zober aj vlastnu resp. aj dve tri, ja som sa strasne potila...ale ked by si nemala vzdy mozes mat cistu ich erarnu, potom dostanes vlozky kolko potrebujes, podozky pod seba, pre babatko dostanes oblecenie erarne na cely pobyt, plienky a mast na ritku...

michellina
11. sep 2011

@anaxamon fajn, takze nemusim brat podlozky pod seba a pod babo ani plienky? Pocula som , ze je tam pridel na den enjakych 5 plienok a to je malo. A mozem pouzivat ti ejednorazove nohavicky? Neviem si predstavit mat vlozku iba tak :-/

anaxamon
11. sep 2011

@michellina nie nemusis si to brat vloziek a podloziek si mozes vziat kolko len chces...co sa plienok tyka asi je to indi vindi ja som nikdy neminula viac ako tych pat ale mala som so sebou balik vlastnych, ktore som ale nacala az doma...
jednorazove nohavicky samozrejme mozes pouzivat len na vizitu dole, ja som ale jednorazove nohavicky nenosila (nemali nikde moje cislo na velryby 😀 ) takze ked som bola na izbe bola som len tak s vlozkou (zena si uziva to "vetranie" ) a na navstevy som si natiahla bavlnene velke nohavicky a pohodka napriek velkemu situiu (23 stehov) som tie nohavicky v pohodke nosila nic ma netlacilo....

michellina
11. sep 2011

@anaxamon super, dik za odpoved. Este prosim ta ako je to tam s bavstevou? Keby som potreboval nieco dodatocne doniest, pustia manzela aj mimo navstevnych hodin?

tamoulik
11. sep 2011

@michellina Manzel ti moze veci priniest kedykolvek cez den, len ti poda tasku cez dvere, dnu ale nemoze.

laskonka
12. sep 2011

Ahojte, nemate niekto naplanovany prijem na piatok 16-teho, ak sa nam nepodari porodit skor tak v piatok rano nastup 🙂

michellina
13. sep 2011

Dievcata, ako to prebieha v Ruzinove? Pridem na prijem, do prijmacej ambulancie, tam sa deje co? POtom idem do stane a potom hore na porodnicu, alebo ako? Aky je postup? Zacinam mat stres.

laskonka
13. sep 2011

@michellina presne ako pises na prijme ti len vypisu nejake papiere a ides na 9te poschodie tak uz podla situacie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre