Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

monicka23
23. nov 2011

Caute,ja sa chystam rodit v Ruzinove vo februari, zatial mam termin 06.02.2012 tak som zvedava ako bude na tom nase zdravotnictvo dovtedy 😒 a budem si zazmluvnovat lekara 😉

vika34
23. nov 2011

@kaby ja som nenapísala,že som sa neohradila ,ja som iba napísala,že mladé baby boli orazené,v mojom veku/40/ mi bolo síce trochu trápne sa vypytovať ,ale ozaj som naposledy rodila pred 14 rokmi a už si veľa vecí nespomínam,ja som bola po cisaráku a previezli ma na odd.na druhý deň a maléhé mi nosili,prišla sestra ,šupla ho do tej postielky ,bez zavinovačky ,iba tak v perinke,že priložte si ho,vždy ho doniesli ked spal,tak som mohla prikladať koľko som chcela,zlepšilo sa to ,až ked mi ho na 3 deň dali už na stálo tak potom som aj začala normálne kojiť.Verím,že u Kocha je prístup iný,ale za tie peniaze ,by bol úplny vrchol ,keby niečo nebolo v poriadku.Ja som bola ochotná si zaplatiť pôrod,ale suma u Kocha sa mne zdá veľmi prehnaná,samozrejme je to na každej žene ako sa rozhodne.Ja som porodila malého na 6 pokus umelého oplodnenia,takže mňa moje dieťa vyšlo omnoho viac ako je 1200 eur,nešlo o peniaze ,môj muž by zaplatil ked by som na tom nástojila,ale myslím,že tie peniaze čo som zaplatila tu boli dostačujúce za pôrod.

breslerka
23. nov 2011

@pegggy ...dik za info, inak ale co som tam bola ja s malou, aj vtedy bolo blecene v erarnom a prezliekli mi ju az pri odchode, ale to mi nevadilo, skor otrasne sestricky, az na jednu.....

breslerka
23. nov 2011

@rainbow0508 ..Ahoj no ja mam sice oficialny termin az koncom januara, ale som uz po 2. cisaraku (prve babo zomrelo, mala som tazky HELLPsyndrom v 8.mesiaci), bude to planovane, asi aj na 3 tyzdne skor, kvoli jazve a to budem este rada, mne to tiez tak vychadza,ze by to mohlo byt tak ten prvy tyzden januarovy, asi sa tam teda streneme 🙂 ...aj prve babo si rodila v Ruzinove?

kohutovci
23. nov 2011

@monicka23 mozno sa stretneme.. ja mam termin 5ho 😉

rainbow0508
23. nov 2011

To by bolo mile, keby sme sa stretli...Ja som prveho drobca rodila na Kramaroch...ale tam uz nikdy viac

monicka23
23. nov 2011

@kohutovci no tak to je dost mozne 🙂 budes si aj niekoho zazmluvnovat?alebo to nechas na nahodu?

kohutovci
23. nov 2011

@monicka23 moja gynoska robi porodnicku na Antolskej.. ta nemocnica mi je vrcholne nesympaticka.. v Ruzinove nepoznam ziadneho lekara.. takze nema pre mna vyznam si niekoho zazmluvnovat.. necham to na nahodu.. 😉 kazdy lekar ma svoje dobre aj zle dni.. ale v podstate su vsetcia dobri v tom co robia.. takze myslim pozitivne.. ze bude vsetko oki 😉

monicka23
23. nov 2011

@kohutovci moj gynekolog je aj porodnik v Ruzinove, takze hlavne to rozhodlo. Inac by som asi zvolila Kramare......

kaby
23. nov 2011

@monicka23 a bude mat kto v Ruzinove vobec rodit? nemas nejake info ohladom lekarov? 🙂

monicka23
23. nov 2011

@kaby no nemam ziadne blizsie info,ale moj doky tam urcite bude, teda ak nezavru cele porodnicke oddelenie 🙂 😠 13.12. mam poradnu tak snad budeme uz vsetky vediet viac....

kohutovci
23. nov 2011

@kaby ja mam z toho uplny gulas.. vravi sa, ze v Ruzinove dalo najviac chirurgov vypoved.. kamaratku pred par dnami prepustili po operacii chrbtice. vravela, ze to tam funguje normalne akoby sa ani nic nedialo.. a operacie su naplanovane do 31.12

breslerka
24. nov 2011

@rainbow0508 ..preco tam nie?Mne tam inak sice zachranili ten prvy krat zivot, ale inak tiez by som tam nesla po tom, co som tam lezala na gynde, katastrofalne podmienky a este horsie vztahy medzi lekarmi....

rainbow0508
24. nov 2011

Mne tak skoro skantrili maleho...a to ostatne je uz len banalita...izby, prostredie, atmosfera...

siwinka1717
1. dec 2011

@kaby
@monicka23

Baby včera som bola v Ružinove, termín mám 19.2.2012 a pýtala som sa svojho gynekológa, čo sa tam vlastne chystá, lebo mám strach ( on robí v svojej súkromnej + Ružinov ) a vraj sa tam nič nezmení, že sa ich to ani nedoktne. Bližšie nevysvetľoval, bol tam hrozný zhon na oddelení, tak snáď Vás to ukludní

monicka23
1. dec 2011

@siwinka1717 no troska si ma ukludnila 🙂 Mozem vediet kto je tvoj gynekolog? 😉

siwinka1717
1. dec 2011

Marek Dráb
@monicka23

monicka23
1. dec 2011

@siwinka1717 Diky,ja len ci nemame rovnakeho, ale nemame 😀

siwinka1717
1. dec 2011

@rainbow0508 Kramáre úplne zle! Veľmi zlú skúsenosť mám s MUDr.Turkotom as čunderlíkom, opísala som to vo fóre o Čunderlíkovi, celkovo prístup a aj hygiena.
Okrem toho som si všimla, keď som išla na vyšetrenie ( minulý rok oktober, november 2010 , chrípky a virózy všade okolo ) , že tam je malá čakáreň, kde sedia ľudia všetci pokope, aj pacienti čakajúci na vyšetrenie aj návštevy a tam mamičky sedia zároveň s novorodencami !!!!

siwinka1717
1. dec 2011

@monicka23 A ku komu Ty ?

monicka23
1. dec 2011

@siwinka1717 Vladimir Ferianec 😉

kaby
1. dec 2011

@siwinka1717 vdaka za info 🙂

rainbow0508
1. dec 2011

@siwinka1717 A okrem toho je to aj dost studena cakaren...taha tam, ci uz od vytahov alebo od schodov. A sediet tam dlhsie ani pre mamicky nie je ziadna vyhra. V tomto sa mi Ruzinov viac pozdava....uvidime....dufam, ze toto, co sa teraz deje, sa nejak utrasie...mam z toho trochu strach. Noviny pisali, ze bude fungovat len Antolska....dufam, ze to tak nebude....ved terigat sa z DOlnych Honov az tam, by nebola ziadna sranda...

rainbow0508
1. dec 2011

@breslerka Nechcem byt netaktna a ak nechces, nemusis pisat....alerada by som vedela, co je to ten hellp syndrom...strasia ma, ze mamicky po 35ke ho raz-dva mozu zliznut...tak mam obavy, co bude.

rybenka79
1. dec 2011

@siwinka1717
@monicka23

Holky ja chodim Divekymu, termin 1.1. a dalsiu poradnu mam v utorok 6.12. a to mu mam v pondelok zavolat kde ju spravime.... mne povedal ze na 99% ma odrodi na Antolskej a nie v Ruzinove. Len si mam davat pozor a klud, aby babenko vydrzalo co najdlhsie 2v1.
V Ruzinove zostali 2-3 gynekologovia na celu gynekologiu aj porod

rainbow0508
1. dec 2011

@kohutovci Urcite je dobre drzat sa zoznamu, ale nie zas brat vsetko mozne. Ak ta chytia bolesti, budes rada, ak budemat tvoj manzel aj jednu ruku prazdnu, aby ta podrzal, podoprel. Ja som sla v bolestiach taxikom (nechclea som ist sama sanitkou...mam skusensot, ze manzela i do nej nevzali) takze sme sli taxikom a fakt bolo dobre, ze tatino netahal vela, len jeden moj kufor, kde bolo vsetko. A na druhy den doniesol pre drobca plienky. Nebolo treba hned, rodili sme cisarskym.

rainbow0508
1. dec 2011

@rybenka79 A navies, ci na poradnu chodit je mozne v Ruzinove?

rybenka79
1. dec 2011

@rainbow0508 neviem nic, mam mu v pondelok zavolat na telefon a on mi da instrukcie. Inak je to sila...hned mi dal aj na stvrtok 8.12 velky ultrazvuk, ze teraz budeme maleho kontrolovat podrobne aby sme vedeli co sa deje a co hrozi - nehrozi

rybenka79
1. dec 2011

@rainbow0508 ked bude komplet gynelokogia, pediatria a neurologia zatvorena ako hovoril, tak poradne asi nie...lekari co nedali vypovede sa presunu na Antolsku.

ajca123
1. dec 2011

Cauky koceny 🙂 aj ja idem rodit do Ruzinova... Bude to moj treti porod a aj treti chlapcek 🙂
No som zvedava ako to cele bude..
Dnes som bola prvyraz na poradni v Ruzinove a cakala som ked dojde lekarka,ale bola fajn a aj prijemnejsia ako moj gynekolog...
A mala som sa aj u nich objednat na ultrazvuk lebo mame sklz vo vyvoju :( 2tt skoro 3tt... Ale asi nebudu robit tie ultrazvuky lebo strajk :( tak som sa objednala ako vzdy do gyn-fivu...
Tak uvidime,buducu stredu tam idem...
No a musim povedat ze dnes tatinko strazil sam tie moje podarky a musim povedat ze na jednotku 🙂 to zvladol 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre