Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

katkamarosova
12. dec 2011

@siwinka1717 držím palce dr. Dráb je velmi mili a velky odborník! pri 2 porode som mala zápal - ked mu niečo chýbalo prehánal sestri ,at mu zoženú z oddelenia a potom ma chodil pozriet aj na izbu a nielen raz 😀

rainbow0508
13. dec 2011

@fanta Ja som volala do Ruzinova na poradnu, ako to tam vyzera. Ubezpecovali ma, ze uz maju normalny rezima vsetko funguje ako po straom, teda ze doktori sa vratili a je uz vsetko ok.

fanta
13. dec 2011

@rainbow0508 super, ďakujem

monicka23
16. dec 2011

Tak za zazmluvnenie lekara sa plati dopredu, ked dojdete do porodnice musite mat so sebou tu zmluvu a doklad o zaplateni sumy 232,36 €, akurat studujem zmluvu o zazmluvneni.

kohutovci
17. dec 2011

Ahojte maminy, ktore sledujete situaciu v Ruzinove.. vcera som bola vecer s manzelom na pohotovosti.. seklo ho v chrbte.. na prijme ma zastavili a hned ma chceli brat na oddelenie.. mysleli si, ze ideme rodit 😀 😀 😀 takze pohotovost fici na plne obratky a boli tam naozaj velmi mili a ochotni lekari aj personal.. myslim, ze sa nieje coho obavat.. 😉

petraj19
19. dec 2011

@majmunka ja som bola 14.12 v anesteziologickej ambulancii na pouceni. Poucenia robia medzi 13 tou a 14tou, kazdy den. V ten den, jed som tam bola nas tam bolo 6. Zobrali nas vsetky dnu a naraz nas vybavili. Sedeli sme tam asi 20 minut, kym nam doktorka vsetko vysvetlila a presla nase dotazniky.
A este mimochodom sa zmenila cena EPI na 150€. Na oficialnej stranke nemocnice to nemaju zmenene, stale tam maju uvedenu sumu 106€.

kohutovci
20. dec 2011

@petraj19 Ahoj.. fuha no pekne isli s cenou hore 😖 .. dik za info

majmunka
20. dec 2011

@petraj19 dakujem za info
🙂

kohutovci
27. dec 2011

Ahojte maminy.. mam na vas otazocku.. v porodke musim mat vylucne biele kojace podprsenky, alebo mozu byt aj farebne?

veve23
27. dec 2011

@kohutovci to je jedno, to je na tebe.

woman04
27. dec 2011

@kohutovci 😀 ..tak toto tam naozaj nikto nerieši..ja som nemala žiadnu 🙂

woman04
27. dec 2011

@kohutovci ..presne toto sa stalo nám pred pôrodom,tiež sme leteli na pohotovosť s mužovým úrazom a ratovali mňa,že pôrod 🙂
..čo sa týka Ružinova,ja som bola nadmieru spokojná...po tom,čo som sem tam čítala na nete som neverila,že som v tej istej nemocnici...všetci boli milí,ústretoví,nápomocní...a to som rodila presne v tej neistej situácii,keď nikto nevedel,čo bude zajtra..

kohutovci
27. dec 2011

@veve23
@woman04 dakujem za odpovede..
woman.. ja poznam Ruzinov iba z pohotovosti a tam nikdy nesklamali.. ani pristupom ani odbornostou.. 😉 od januara zacnem chodit k nim do poradne.. takze budem mat moznost to tam lepsie spoznat.. dufam, ze budem spokojna a vsetko dobre dopadne 😉

errilo
27. dec 2011

ahojte, je tu niekto kto ma skusenosti s doktorom Hrabcakom? aky je pri porode? ja som rodila prvu dcerku v ruzinove a bola som spokojna.

rainbow0508
28. dec 2011

@kohutovci ahoj...ja chodim do poradne v Ruzinove a som maxmalne spokojna. Vacsinou to tam riesi mlady Krizko...je v pohode, da sa s nim o comkolvek co sa tyka porodu a vsetkeho okolo toho hovorit. Je to tam v pohode...cislo dveri 53 🙂

kohutovci
28. dec 2011

@rainbow0508 dakujem.. ty to uz mas fakt za par dni.. zelam ti aby vsetko dobre dopadlo.. 😉

miskaprtko
28. dec 2011

Ahojte dievčatá, neviete mi poradiť, ako to prebieha v Ružinove, čo sa týka nástupu do poradne od inej gynekologičky? Treba sa tam objednávať? Práve mi začal 36tt. Ďakujem

tinula20
28. dec 2011

Ahojte som prvorodicka 🙂 a chcela by som si zazmluvnit doktora a premyslam nad Dr. Foltinom, neviete nahodou aky je pri porode ???

woman04
29. dec 2011

@miskaprtko nemusíš sa objednať..prídeš ráno ,v okienku na recepcii si vypýtaš číslo a sadneš pred ambulanciu č.53 a zavolajú ťa..do 10 :00 sa dá ísť aj na č.41 🙂

nikitkad
29. dec 2011

no aj ja zacinam od januara chodit do ruzinova !a mam tam na vyber doktorov do ktorych dveri mozem ist?

rainbow0508
29. dec 2011

@kohutovci Vdaka...v utorok ideme na prijem...takze uz fakt pocitam dni. Uz budem rada, ked bude maly vonku...je akysi vacsi, takze uz aj sediet a lezat mi je ledva...uz mu je tam tesno...a citim to aj ja 😉. Ale aj ja drzim palce tebe...tiez ti to zbehne ako voda a bude male vonku 😉

rainbow0508
29. dec 2011

@nikitkad Chodi sa do tej nizkej budovy, co je spojena s nemocnicou - vchod je vedla lekarne. Prejdes cez vratnicu a kusok dalej nalavo na chodbe je recepcia...treba si vziat casenku. Za bufetom dolava a potom doprava. Je tam cislo dveri 53...je to na dverach (pozor, lebo nad dverami su svetelne tabulky...ale nefunguju, nedaj sa teda tym cislom popliect). Myslim, ze okrem stredy tam stale byva mlady Krizko. Ale je to fakt pohodak doktor. Vidiet na nom, ze ho to bavi a podla toho to aj tak vyzera...pristup, odbornost. Je zlaty.
Objednavat sa netreba...ak chces byt sikovne vybavena, je dobre ist na casenku pockat tak do tej cca. 7.00. Ja som raz bola prva (to sa podarilo) a bola som uz pred 9.00 na ceste domov. Je to na tebe. Ale myslim, ze budes psokojna. Treba so sebou doniest aj ranny moc...

nikitkad
29. dec 2011

dakujem ja viem kde to je som tam chodila s malou uz len vtedy casenky neboli a chodila som fullupovej ta bola super tiez..ok a okolkej tam mam byt uz cca?

lensam
30. dec 2011

Ahojte, mate niekto skusenost s dr. Pavlom Schillerom pri porode? Mal by rodit v ruzinove.

emily327
1. jan 2012

@tinula20 ja som u nho rodila... musis byt konkretna,ze co presne chces vediet. Neviem ho porovnat, lebo zatial som rodila iba raz.

rainbow0508
2. jan 2012

@nikitkad Zalezi na tebe, kedy chces byt vybavena. Polikliniku otvaraju o 6.30, tetula na casenky chodi par minut po 7.00. My sme raz boli na 6.30 uz tam, ale uplne nam stacilo na 7.00. Boli sme prvi a cca. okolo 8.45 sme uz boli off. Cim neskor prides, tym dlhsie to trva. Uvidis sama, ako ti bude vyhovovat. Potom uz byva vela tehu na monitor a dlho predlho to trva....
Ine je to, ked by si sla uz na prijem. Treba prist urcite tak, aby si bola o tej cca. 7.00 pred dverami 53. To ti netreba casenku, len ked pride sestricka, povies, ze ides na prijem. Ostatne ti uz povie, co treba. Aspon tak sme si to odsledovali my, lebo zajtra rano nastupujeme na prijem. Tak uvidime...ale uz sa tesim...strasne moc sa na toho drobca tesim 🙂 .

nikitkad
2. jan 2012

jaaj dakujem a tie dvere nemas navyber

jankaja
3. jan 2012

@lensam on este aj rodi? som myslela, ze uz prevadzkuje len gynekologicku ambulanciu...

lensam
7. jan 2012

@jankaja Mas pravdu, uz nerodi. Pred par dnami som sa pytala. Povedal, ze to nestihal.

jankaja
7. jan 2012

@lensam ved to, neviem si predstavit, ako by to stihal. A tiez by ma prekvapilo, ze by sa o tom ani nezmienil, ked som k nemu chodila pocas celeho tehotenstva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre