Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

sirinka
25. júl 2008

aktak pekne si to napisala 😀

babuci
25. júl 2008

baby k tej exkurzii mozem povedat, ze mamicky v nijako nemohla obmedzovat. pri prehliadke izieb sa sestricka slusne spytala mamicky ci mozeme nakuknut.
pri prehliadke priestorov kde sa rodi, prebiehali zrovna dva porody v dvoch rozdelenych miestnostiach a ked sme sli okolo, tak tam privreli dvere. sli sme az do poslednej miestnosti, ktora bola prave prazdna. sestricka chvilku cakala, ci budeme pocut odvedla narodenie babatka, teda plac, ale to je vsetko.
okrem toho, predtym nez nas tam vobec do tej uzkej chodby voviedla, pytala sa tam personalu, ci vobec mozeme ist okolo.
stale tu citam rozne veci, ale podla mna nemohla byt nahoda, ze ked sme sa tam boli dvakrat pozriet, ze to bolo ok. 🙂
hlavne nestresujte.

claudinka
25. júl 2008

lenki13 ja som tam volala v stredu a povedala mi, ze ani dnes nemam volat ani buduci tyzden, lebo prehliadky nejsu..

lenki13
25. júl 2008

claudinka fiha....tak to som prekvapena ze dva tyzdne nerobia prehliadky...neviem ci to suvisi s tymi prestavbami nadstandardu, mozne to je, lebo nam napriklad standardne izby ani neukazovali, len nadstandard...takze asi cakaju s prehliadkami na nadstandard, lebo to je predsa len asi lepsie PR ako klasika 😀 ....neboj stihnes to este, este mas predsa len par tyzdnov 🙂

sirinka
25. júl 2008

alebo ma stanicna dovolenku...ja ked som tam lezala, ona mala dovolenku a ani prehliadky neboli vtedy

claudinka
25. júl 2008

aj to je mozne.. ja ale tipujem, ze prehliadku este stihnem 😉

yara2
28. júl 2008

pocujte kocky - ja si to tak vsetko predstavujem,ako to v tej porodnici bude a tak ma zasa napadlo nieco mozno nie zivotne dolezite,ale... 🙂 proste si to chcem predstavit.
kto vam prvy krat tesne po vybrati dietatka oznami, ze co mate??
je to tak,ako to poznam len z rodinnych americkych filmov,ze doky vytiehne babo a povie taku formulku ze: "mate dievcatko,gratulujem. alebo: mate zdraveho chlapceka".
mozno asi uz dopredu vacsina zien vie,co bude mat,tak aj tak potom vam povedia k tomu nieco? a kto to vlastne oznamuje?? doky,alebo sestra alebo muz ked tam je??
alebo je to tak len vo filmoch a v reale je to tak,ze ja vytlacim babo a nikto nic,je ticho,len ono sa rozplace...
9 mesiacov cakam na to,kedy konecne budem pocut tie slova,tak chcem vediet,kto budem mat tu cest mi to oznamit ako prvy... 🙂
ako to bolo u vas,ako vam to doky(sestra) oznamili-neoznamili???

zoldy
28. júl 2008

Yara,je to presne tak,bud ti to povie lekar,alebo sestricka a urcite ti budu blahozelat,ved je to najkrajsia udalost v zivote zeny....tak sa to robilo,ked som tam robila ja a ak tam bol tato,tak aj tomu sa gratuluje... 🙂

yara2
28. júl 2008

🙂

zoldy
28. júl 2008

Yara,prosim ta nestresuj a hlavne si nic nepredstavuj,nechaj tomu volny priebeh a uvidis,ze to bude vsetko fajn,vychutnavaj si to krasne obdobie tehotenstva a posledne prespate noci...Kto ta bude nakoniec rodit?alebo este nevies? 🙂

yara2
28. júl 2008

zoldy - ja stresujem kazdym dnov viac,ale s tym nic nenarobim. este neviem koho budem mat. nezistila si nic od kolegyn o tom dokym ,co sme sa bavili??

zoldy
28. júl 2008

Jara,nebol ja daco zistim,len teraz som v casovej tiesni,tak mi to nejako nevychadza,kedy mas termin?Neboj sa,vsetko bude ok,zavolam tam a nieco pozistujem,vsetci tam budu mili,neboj a hlavne podaktore detske sestricky,niektore su uplne skvele,nedam na ne dopusitit.... 🙂

yara2
28. júl 2008

zoldy - dik moja ,si mila. 🙂 tak ak mozes,zisti mi nieco,ak budes mat cas.
ja sa hlavne bojim toho samotneho porodu,ked uz budem na stole,tych 15-20(alebo neviem ako dlho tam budem lezat) minut je pre mna nocna mora. a preto tam chcem dokyho ,ktoremu budem doverovat(no a ten mi bol sympaticky,tak len preto sa na neho tolko vypytujem)
uz ked bude potom,nebojim sa nicoho,nemam obavu ze budu neprijemne sestricky,ze nebudem mat nadstandard,ze mi nebude chutit strava..,..,to mi uz je uplne jedno potom,aj keby ma na chodbu ubytovali 🙂

yara2
28. júl 2008

jaj a termin mam 23.9

zoldy
28. júl 2008

to mam casu,neboj ja vybavim vsetko...tak to mas pravdu,aj ja chcem lekara,ktoremu budem doverovat,ale mozem ti povedat jedno,kazdy zazmluvneni lekar je dobry,teda nemam s tym zle skusenosti,ved si robia dobre meno,tak sa snazia....ale v celom Ruzinove su fajn lekari...

yara2
28. júl 2008

zoldy - 😉 si super. a poslala som ti IP 🙂

livika
28. júl 2008

Yara2,neboj.ja mam s Ruzinovom super skusenosti a hlavne s doktormi.
Mala som zazmluvneneho primara,ale vsetci boli super.
Mne povedal lekar:Tak a Simonka je na svete a je krasna,gratulujeme!!!!! 😀

yara2
28. júl 2008

livika - 🙂 to je strasne mile. ty si mu povedala dopredu ze ako sa bude mala volat??? a potom ju on hned aj nazval menom... lebo ja som to videla len v tych filmoch,ako som uz vravela,ale tie americke harmonicke nie su vzdy ten pravy obraz......

claudinka
28. júl 2008

ja nebudem mat zamzluvneho doktora.. snad s tym nebude problem 😒

livika
28. júl 2008

Ano,on sa ma pytal,uz ked som k nemu prisla na prvu poradnu v 36 tyzdni,a odvtedy ked som prisla uz malu volal
Simonka.
A ked som isla rodit,bol velmi zlaty.
Hovoril:No podte,ideme si pre tu nasu Simonku,nech uz je konecne medzi nami. 😵

livika
28. júl 2008

Yara2:Lekar mal super pristup a hned sa mi lahsie rodilo,ani som si to neuvedomila 😕 !
Nedam na neho dopustit 😅

yara2
28. júl 2008

livika - ako sa volal??

zoldy
28. júl 2008

Yara,aj sestricky sa budu prihovarat malej,malemu menom,neboj...a bude aj tato pri porode?Moze si babo pofotit,popestovat a bude vidiet vsetko,co s nim sestricka bude robit...to je zazitok na cely zivot,ked si chlapi pri tom poplacu 🙂 fakt to za to stoji... 😉

livika
28. júl 2008

Yara2:je to doc.Holly 😵 !
Fakt,ja som mala manzela pri sebe a je to nezabudnutelne 😉

babuci
28. júl 2008

livka aj ja mam doc. Holleho 🙂 a som rada, ze sa tak vyjadrujes, lebo mam z porodu trochu stres. som bojko a potrebujem nie len vyborneho odbornika, ale pre mna je podstatny aj ludsky pristup.

livika
29. júl 2008

babuci,doc.Holly je velky odbornik a ja som s nim bola nad mieru spokojna,fakt 😵 !

livika
29. júl 2008

Ozaj,uz si u neho bola????
Podla mna je aj sympos,nieco z neho ide 😝

babuci
29. júl 2008

ahoj livka. iba sme spolu hovorili a ma velmi ukludnujuci hlas. idem k nemu buducu stredu v 36 tt.
chcem sa ta este spytat, ako prebiehali tie tyzdnove vysetrenia u neho? robil ti kazdy tyzden ultrazvuk?

yara2
29. júl 2008

zoldy - cauko zoldynka 🙂 . nie,ja partnera v ziadnom pripade pri porode nechcem. o tom som uz ale pisala 17.7 tusim v teme "manzel pri porode" takze vas tu uz tym nechcem zatazovat 😉

livika
29. júl 2008

Babuci:
tak drzim palce.Ano,je to velmi mily pan.Vobec som pri nom nestresovala a velmi ma ukludnoval.
Na tych kontrolach ma len vysetroval a nieco sa ma popytal.Ultrazvuk mi robili az den po termine!Ale tusim ma objednaval v 38tyzdni.On totiz ultrazvuk nema na ambulancii,je to zvlast miestnost za rohom a lekari sa tam striedaju.
2x som isla na monitor,ale to iba preto,ze necitil ozvy babatka 😒 ,ale bolo vsetko v poho 😀 !!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre