Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

kabulko
21. máj 2012

@bosorka3113 no my smemali zaplateneho ootca pri porode takze mohol byt so mnou. u mna to islo ale tak rychlo ze bol pri mne asi 20 minut a hned som rodila. k babeco so mnou lezala pustili aj maminu, myslim ale ze tam nemohlo byt viacej ludi naraz. v pohode sa pytaj, ked budem vediet tak ti odpoviem 🙂. bez nadstandardu sa da vydrzat, hlavne vlete na tustranu pali slnko,takze nic moc.

bosorka3113
21. máj 2012

@kabulko no tak zajtra zavolam pre istotu do Ruzinova ci to musim mat zaplatene aj ja ked mam planovany cisarsky, alebo nie... no mne tam staci mat partnera a ked tam mamcu na 5 minut ale najdolezitejsie je aby tam pustili polovicku nech mi doda silu a moze si pomojkat maleho 🙂 a kolko ta bolela ta rana? a davaju aj nieco na zmiernenie bolesti?

kabulko
21. máj 2012

@bosorka3113 mne v porodnici potvrdili ze otec bol pri porode takze to mi peniaze nevracali, epi som mala zaplatenu tak to mi vratili korunky. no rana- tym ze som mala maleho v inkubatore tak so sa snazila zacat hned hybat, neskor chodit aby som ho mohla ist pozriet. pri prvom vstavani to nebolo nic moc, tocila sa mi hlava ale az take hrozne to nebolo. baba vedla na posteli revala cely cas co ju sadali, takze kazdy podla svojho prahu bolesti. po par dnoch som brucho citila ked som sa natiahla, ale inak musim povedat ze ja po cisarskom som vyzerala lepsie ako baby po normalnom porode.

bosorka3113
21. máj 2012

@kabulko tak zavolam a uvidim 🙂 no ja sa bojim tej bolesti, ale skor sa bojim toho ci sa budem vediet o maleho postarat s tou ranou, ci to zvladnem a tak v tej nemocnici, predsa doma mi polovicka pomoze...

kabulko
21. máj 2012

@bosorka3113 no radsej zavolaj a daj potom vediet co ti povedali. a neboj, ked prinesu babatko tak to je jak riadna davka epiduralky 🙂 . urcite to zvladnes postarat sa o maleho, neni to az take hrozne

bosorka3113
21. máj 2012

@kabulko jasneee dam ti vediet 🙂 a drzim palce nech ti maly zostane v brusku co najdlhsie!!! ja ho pomalicky vyhanam ale jemu sa fakt ze nechce 😀 no a snaaad to zvladnem 🙂

kabulko
21. máj 2012

@bosorka3113 aj ty sa drz, potom daj vediet aky bol pobyt 🙂

nikastaba
21. máj 2012

@vivianaba ahoj mozem sa ta spytat, kedy a v ktorych dverach ordinuje Mudr.Krizko mladsi? Predpokladam , ze asi k nemu chodievas aj do poradne, ked si ho chces zazmluvnit...🙂 Dakujem

vivianaba
21. máj 2012

@nikastaba ahoj, do poradne k nemu nechodim, takze bohuzial neviem, myslim ze sa striedaju rozni doktori v tych ambulanciach, ak si dobre spominam bola som raz v jednej raz v druhej a vzdy u Krizka. Skus sa spytat @magnetism, ona by mala vediet. Ja som u Krizka rodila pred 2 rokmi, chodila som k nemu az od konca 34tt do nemocnice do poradne.

amandamath
22. máj 2012

Ahojte, chodili ste niektora do poradne tej (nezmluvnenej vseobecnej) v Ruzinove aj s dietatom? Dovolia dieta v ambulancii? Ako je to s casenkami? Je len urcity pocet a potom uz pacientky nezoberu? Za par tyzdnov by som mala zacat chodit do poradne, vyhovovalo by mi, byt v poradni okolo obeda (su tam tusim do poludnia?) prip. by vtedy mohol aj manzel malu postrazit. Dakujem.

magnetism
22. máj 2012

@amandamath Ahoj. Videla som tam mamičky aj s deťmi, ale dnu nešli, strážili ich ockovia. Neviem, keby si tam s dieťaťom sama, či by mohlo ísť dnu a čakať v kabínke, kde sa prezliekaš. Časenky tam nie sú, prídeš, sadneš si a čakáš. A sestrička volá tak, že má ísť tá, ktorá je na rade. Ordinujú aj poobede do 15:00.

amandamath
22. máj 2012

@magnetism dakujem za odpoved. Takze v akych casoch je ta poradna? Vsade pisu nieco ine uz som dostala aj info ze boli 4 mamicky o pol jednej a dve uz nevzali ze to do konca nestihnu ...

bosorka3113
22. máj 2012

@magnetism
@amandamath pokial viem tak casenky na gyndu sa davaju na informaciach, jedine k profesorivi netreba....

lienocka23
22. máj 2012

@magnetism ahoj, ja som bola vo stvrtok minuly tyzden na poradni a baby aj ja sme casenky mali, pytali sa na recepcii kusok od hlavneho vchodu. Tiez som bola z toho prekvapena, lebo predtym tam casenky neboli......

magnetism
22. máj 2012

@amandamath
@bosorka3113
@lienocka23
ja som nevidela, že by mali časenky, ale nehádam sa. 🙂 Mňa objednáva doktor na konkrétny čas (chodím stále k rovnakému) a časenku teda nepotrebujem. Možno preto, že je teraz veľa tehotných a nestihli ich vybaviť v ordinačných hodinách.

amandamath
22. máj 2012

@magnetism aha. ja potrebujem info o tej vseobecnej ambulancii tam sa tusim striedaju lekari
@bosorka3113 @lienocka23 neviete mi prosim povedat ordinacne hodiny a ako je to s casenkami.

bosorka3113
22. máj 2012

@amandamath vo vsetkych troch sa striedaju doktori a mozes ist do ktorych chces dveri, ale zavolaj si na info, bo na nete nie su presne tie hodiny 02 /48234 111 a zda sa mi ze to tam maju v niektorych dnoch porozdelovane na prijem... a casenky si tam treba brat kusok od vchodu teta na informaciach ti da.

amandamath
22. máj 2012

@bosorka3113 dakujem velmi pekne

kabulko
22. máj 2012

cafte baby, toto som nasla na stranke polikliniky, treba si najst gynekologicke ambulancie

http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Ruzinov/oddeleni...

su tam ordinacne hodiny lekarov, snad to niekomu pomoze

kabulko
22. máj 2012

@bosorka3113 ahoj, volala si dnes do nemocky?

nikastaba
22. máj 2012

ahojte 🙂 chcem sa len tak informativne opytat, stalo sa niektorej , ze by Vas doktor na prvu tehotensku poradnu v porodnici objednal az v 37 tt? Hm...teraz neviem ci sa o tyzden pomylil, alebo ma tak objednal naschval...sa mi to zda neskoro...alebo len zbytocne plasim ? 😕

amandamath
22. máj 2012

@kabulko super vdaka

amandamath
22. máj 2012

@nikastaba nema ten tvoj gynekolog ambulanciu aj v porodnici? Mozno uz ma/s dostatocny pocet poradni v tehu knizke

bosorka3113
22. máj 2012

@amandamath
@kabulko mne sa tie hodiny nezdaju, podla mna su zle, lebo napr. profesor ordinuje len od 9-10h, podla mna je to stary zoznam, lebo to tam maju aj perom poprepisovane... ja by som tam fakt radsej zavolala 🙂

bosorka3113
22. máj 2012

@nikastaba aj ja som zacala az v 37tt sestricka bola prekvapena tiez ze uz v 36tt som tam nebola, ale tak 1tyzden hore dole , nic neutecie 🙂

bosorka3113
22. máj 2012

@kabulko nieee dnes som nestihla, ale zajtra hned rano volam a napisem ti 🙂

kabulko
22. máj 2012

@amandamath neni zac, dufam ze to pomoze 🙂

kabulko
22. máj 2012

@bosorka3113 juj, tak to by ma mrzelo kebyze to neni aktualne, neviem naco to potom maju na nete.

kabulko
22. máj 2012

@amandamath teraz som docitala forum do konca, no skoda ze som moc nepomohla. mozno nabuduce 🙂

bosorka3113
22. máj 2012

@kabulko no asi nemaju cas a nema kto aktualizovat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre