Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

nikastaba
22. máj 2012

@amandamath no praveze nie...videl ma dnes prvykrat 🙂

nikastaba
22. máj 2012

@bosorka3113 ked som tam dnes bola, tak tie hodiny sedeli len z casti...takze asi to nemaju na webe aktualizovane...

nikastaba
22. máj 2012

@bosorka3113 no su len dve moznosti... zle si to vypocital, alebo kukol na mna, povedal si , ze ved prvorodicka, vydrzime az do 40 tt a netreba ma teda vidat od 36tt hehe 🙂

bosorka3113
22. máj 2012

@nikastaba a u koho si bola?

bosorka3113
22. máj 2012

@nikastaba no ja sa uz na net nespolieham, bo viem v akom stadiu je nase zdravotnictvo a kde by to este niekto aktualizoval 😀DDD

nikastaba
22. máj 2012

@bosorka3113 u Mudr. Papcúna staršieho ... 🙂

bosorka3113
23. máj 2012

@kabulko ahoj 🙂 tak som tam volala, taaakze ak chces aby otecko bol pri tebe pred cisarskym chvilku a potom aby videl maleho hned po porode ako ho zobere sestricka umyt.... tak treba mat zaplateneho aj otecka co stoji tych 30,--eur to je ako poplatok za vstup na porodnu salu 😀DDD no a ze ked to nebude zaplatene tak sestricka ukaze babo len cez niake sklo. Da sa to zaplatit hoci kedy aj v noci na tej pokladni ako je centralny prijem. Ak ho budes mat planovany, a budu ta robit doobeda, tak poobede ti prinesu babo na izbu a moze priat aj partner ta kuknut pocas navstevnych hodin a vecer uz ta sestricky budu vyhanat z postele, lebo ze uz sa lezi len 12 hodin nie 24 h 😀DD Taaak snad som ti trosku poradila a sme zas o nieco mudrejsie 🙂

bosorka3113
23. máj 2012

@nikastaba s mladsim mam skusenost taka mlada zaba je jeho syn 😀DD ale v pohode, starsi neviem ... ked ti doktori vrrrr nenosia menovky...

nikastaba
23. máj 2012

@bosorka3113 no ved poinformujem, ked pridem z prvej poradne 🙂 hehe 🙂 ale zatial prvy dojem dobry, vyzera na mileho pana ...tak dufam, ze to aj tak ostane 🙂

bosorka3113
23. máj 2012

@nikastaba tak drzim palce 🙂

kabulko
23. máj 2012

@bosorka3113 ahoj, takze vsetko po starom 🙂. aj pred 2 rokmi sme po cisarskom zacinali chodit po 12 hodkach. budes mat spinal alebo uplnu narkozu? ja som mala spinal a bolo to fajn aspon som videla maleho hned ako ho vybrali🙂. inak tie ceny ma uplne zabili☹. z rodicovskeho mi vyda akurat epi plus otec pri porode, no otras

bosorka3113
23. máj 2012

@kabulko to este neviem, ale chcela by som iba spinalku 🙂 no tie ceny su fakt ze uplne otrasne uz nevedia co maju pytat....

1982zuzka
23. máj 2012

Kočky čo ste nedávno rodili v Ružinove - vraj k pôrodu ponukajú aj rajský plyn? stretli ste sa s tým?

nikastaba
24. máj 2012

@1982zuzka to sa mi nezda...jedine ze k cisarskemu rezu 😀 myslim, ze by mamicka moc nespolupracovala, keby jej dali rajsky plyn...

1982zuzka
24. máj 2012

@nikastaba ja som sa na tom strašne smiala, vraj spolupracujú uplne super 🙂 no uvidíme, mne sa termín pôrodu blíži tak budem informovať či je to tak 🙂 ono dakedy v minulosti sa rajský plyn používal, teraz sa prešlo na modernejšie metody. Na druhej strane ja som bola na predpôrodnej príprava s babou, ktorá bola na všetko alergická - nemohli jej dať EPI, ani žiadne utlmujúce medikamenty ak by ju museli šiť - proste alergia na všetko. Tak ktovie či ten rajský plyn nepoužívajú pri takýchto mamičkách - to by bolo logické.

nevestickaaaa
24. máj 2012

Kočky, nerodil vás niektorú v ružinove dr. Oros? Ako ste boli spokojné?

fanta
24. máj 2012

@1982zuzka ja keď som chodila do poradne na 10 poschodie v marci, tak tam mali na stole vonku také reklamné letáčky o nejakom plyne, ktorý sa používa pri pôrode. Takže asi niečo dávajú.

1982zuzka
24. máj 2012

@fanta ja som tam ležala pred dvomi týždnami a nič také som nevidela - vysondujem ked budem rodiť

janula123
24. máj 2012

@nikastaba Ahojky.
Ja som u Papcúna staršieho rodila pred 3 rokmi a chystám sa k nemu opäť. Musel mi robiť sekciu.
je to fajn doki, len odporúčam.
🙂

nikastaba
24. máj 2012

@janula123 jeeej aj ty si v 35tt? to by bola sranda keby sme rodili naraz 🙂)) dúfam , že sa to nestane hehe 🙂 nechcem vidieť ten stres 🙂

nikastaba
24. máj 2012

@janula123 ... a ozi, uz k nemu asi chodis do porodnice na kontroly, že?

janula123
24. máj 2012

@nikastaba Tiež budeš u neho rodiť?
Ja sa k nemu chystám toto tehu 1x teraz v utorok.
Jéj, ty máš 3.7. termín? Ja 2.7. Je možné, že sa tam stretneme aj, 🙂
Ty si už u neho bola?

nikastaba
25. máj 2012

@janula123 ja som u neho bola pred pár dňami sa spýtať a rovno má objednal na pondelok ale az 11.6. ... No a neviem či sa o týžden nepomylil, lebo vtedy uz budem pomaly končiť 37tt ☹ ale mám mu budúci týžden zavolat že či nebude mat nočnú a rovno sa ho spýtam že či je to ok ,že budem 37tt...

janula123
25. máj 2012

@nikastaba Aha. No ja som ho prvé tehu tiež tak kontaktovala asi 6 týždňov dopredu, som mu volala do tej ambulancie v Ružinove. A tuším ma tiež objednal neskôr, len si už nepamätám kedy. Dolu v ambulancii som bola len 2x a inak som chodila za ním už hore na oddelenie, vtedy ma ani nepozeral, to len dolu v ambulancii. Celkovo som u neho pred pôrodom bola asi 4-5x. Termín som mala v pondelok, v stredu ma prijal a malý sa narodil v piatok. ja som s ním bola spokojná. Aj moja kamoška u neho rodila.
Inak veľmi chvália aj Dr. Križka ml., on mi asistoval pri sekcii a robil mi aj 3D.

Teraz som Dr. Papcúna kontaktovala pred týždňom v piatok a to mi povedal, že ma berie, že nech sa dojdem ukázať, teraz v pondelok som sa objednala a chcel, aby som prišla buď dnes alebo utorok, takže ja myslím, že sa kľudne sekol a objednal Ťa o týždeň neskôr. A je možné, že si neuvedomil, v ktorom si týždni, bo my ke´d sme sa bavili, tak on že som teraz tak v 32. -33. tt a ja že nie že už v 35., takže je možné, že si neuvedomil.
Príp. skús mu brnknúť.

nikastaba
25. máj 2012

@janula123 urcite mu zavolam a uvidim, co mi povie 🙂 A cakas dievcatko ci chlapceka? My chlapceka 🙂

majcika
25. máj 2012

@nevestickaaaa nerodila som unho zatial ale chystam sa kedze je to aj moj gyndos a urcite chcem rodit unho je skvely 😵

janula123
25. máj 2012

@nikastaba Hej, určite Ťa objedná skôr. 😉

nevestickaaaa
25. máj 2012

@majcika super, tak daj potom vedieť ako si bola spokojná aj s pôrodom 🙂 Tiež k nemu chodím, ale s pôrodom mám ešte dosť času 🙂 Držím palce, nech všetko dopadne tak ako má

lili1985
25. máj 2012

@majcika hehe,tak to sa mozno stretneme.aj ja k nemu chodim a mal by byt i mojim porodnikom 🙂

majcika
25. máj 2012

@nevestickaaaa dakujem, posnazim sa dat vediet 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre