Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

zoldy
29. júl 2008

YARA a CLAUDINKA,ozite sa mi cez IP... 🙂

sofia1
29. júl 2008

kočky z ružinova 🙂 a dr.Hrabčáka poznáte?máte s ním skusenosti?

babuci
29. júl 2008

livka, takze ti ani nevedel zistit, kolko bude babo cca vazit?

livika
30. júl 2008

nie,len mi povedal,ze na hmat to vyzera velke babo.Az na tom ultrazvuku po termine mi povedali,ze 4210g a Simonka mal 3620g,takze.......

aktak
30. júl 2008

tak co neviete neco o tej rekonstrukcii? uz ju robia? 🙂

kajkas
30. júl 2008

aktak zacali v pondelok a tento tyzden by to aj mali dokoncit...

claudinka
30. júl 2008

jupi jupi stihame stihame 😉 😉

aktak
30. júl 2008

kajkas super 🙂

zoldy
30. júl 2008

Babulky,preraba sa vo velkom,dnes som volala so setrickami,kedy to bude presne hotove ani sami poriadne nevedia...ale bude to tam pekne 🙂

claudinka
30. júl 2008

a co sa tam teda presne preraba?

zabka1003
30. júl 2008

Ozaj čo sa tam prerába? Len nadštandard? na obyčajnom nič?

zoldy
30. júl 2008

cely nadstandard,neviem ako to budes obyckom,ale povodny plan bol prerobit vsetko,tak sa uvidi,co nakoniec spravia...aj novorodenecke sa malo prerabat,uz pred rokom a nic 😉

aktak
30. júl 2008

to tam musi byt fakt vtipne teraz, si to neviem ani predstavit, ked som tam bola nebolo vela porodov a izby fungovali a aj tak mali sestricky dost co robit aby to zvladali 🤐

sofia1
30. júl 2008

aktak ty chceš íst na nadštandard?

jesssie
30. júl 2008

čítam, čítam ale stále som sa nedozvedela čo to tam prerábajú 😀 ..to akože rozširujú kapacitu alebo tie samotné izby na nadštandarde vylepšujú, či čo? 😵

kajkas
30. júl 2008

ja tiez neviem, co sa preraba, to som sa doktora nespytala , ale povedal, ze do tyzdna to bude hotove...tak uvidime... 😉

sirinka
30. júl 2008

no snad urobia s nadstandartu fakt nadstandart...drzim im palce...

tessa
30. júl 2008

mi to tiež tak príde, že väčšina báb chce nadštandard, lebo to je vlastne klasický štandard, nie? 😅
Veď kto z nás nemá doma po ruke WCko alebo sprchu, či telku?? a to je dnes nadštandard?? 😕
Ja som teda tiež bola na nadštandarde, ale zdá sa mi to smiešne si platiť za prirodzené veci... 😠

cicushka
30. júl 2008

jeej, si to ani neviem predstavit, ake to tam bude...vsak to bolo celkom v pohode ten nadstandard. len aby potom aj nepytali aj ine ceny za ten andstandard ako doteraz 😀 😀 😀

siri, tebe sa nepacilo na nadstandarde?

sirinka
30. júl 2008

cicushka a co sa mi tam malo pacit? steny spinave, dlazku neumyvali iba zvlhcili, jedlo nebolo dobre tak ci tak, kupelna neumyta, toaletak sme si museli dat doniest a navstevu na izbe nam tiez nepovolili...
ja som sestricka a tam kde som robila sme nadstandart nemali, ale obyc. izby vyzerali lepsie. mozno som iba rozmaznana, ale cakala som trochu nieco ine...
a ked som lezala na nadstandarte na gyn. na 10. nemala som ani slusny matrac, iba taky tenucky a tlacilo ma cez to to zelezo a pritom som mala klud na lozku 24 hod...katastrofa.

pietra
30. júl 2008

my sme mali na nadstandarte teda cisto 😕 aj dlazku poriadne poumyvali, este sme si s tou upratovackou aj pokecali, ja sa na cistotu stazovat veru nemozem. toaletak sme museli mat sice vlastny, ale nad tym sa nejako nepozastavujem. Ale je fakt blbe, ze sa u nas prezentuje ako nadstandart nieco, co ma byt samozrejmostou ☹

tessa
30. júl 2008

no čistota...presne ako písala sirinka..len dlážku upratovačka pretrela...niečo na spôsob vojny...kde platilo heslo: "čo je mokré, to je čisté..." 😖

cicushka
30. júl 2008

teda baby.... 😅 😅 😅 a to som ja myslela, ze som narocna co sa tyka cistoty a pohodlia. no mozno to bude aj tym,ze som mala moznost lezat aj na kramaroch na beznej izbe a pouzivat spolocny zachod a spolocnu sprchu, kde tepla voda tiekla iba o 4 hod rano a iba chvilku.

sirinka, v nemocnici sa pacit nema asi nikomu 😀 😀 ale myslim si, ze snaha zlepsit a zprijemnit tie 4 alebo viac dni mamickam tam je viditelna, a kedze to znova prerabaju, tak stale tam ta snaha pretrvava. tak mozno treba byt aj vdacny a nie len kritizovat a robit si vrasky na cele 😉

tessa
30. júl 2008

cicushka, prerábajú, lebo si už nadštandard zarobil na to... 😀

cicushka
30. júl 2008

tessa, ale vsak to je iba pozitivne, ze investuju znova iba do toho a neostava niekomu vo vrecku 😉

pietra
30. júl 2008

ja som tyzden pred porodom lezala v nemocnici na pozorovani a tam veru upratovacka len pribehla, fuk fuk zamavala handrou a bola prec. To bolo podlo mna len vytieranie spiny, ale ta na nadstandarte ozaj vytierala, ja som tam ziadnu chybicku nenasla, mozno som mala stastie na upratovacku 🙂
to, ze nesmu navstevy na izby, mi tiez nevadilo, skor som to vitala. Ved su tam malicke novorodeniatka a ja nemozem vediet, s kym dotycny prisiel do styku. Navyse ja som vyuzivala kazdu chvilku na oddych, ked spinkala mala, takze keby tam mala spolubyvajuca navstevu, dost by ma to vyrusovalo a myslim, ze kapacitne nie su nase porodnice pripravene na to, aby mala kazda mamicka samostatnu izbu. Len je ozaj skoda, ze standard nevyzera tak, ako nadstandard ☹ Sesternica rodila v brne a len plestila oci, ked som jej opisovala, za co som platila ako nadstandard, ze u nich je to bezne oddelenie

tessa
30. júl 2008

baby, toto bude téma donekonečna...o nadštandarde a štandarde by sa dalo rozprávať aj na 100strán 😉
Aj tak tým nič nevyriešime...
Len možno ma mrzí, že ten štandard neprerobili ešte....keď som tam bola na WCku na tých spoločných, som mala pocit, že som sa vrátila tak 20 rokov do zadu, keď sme takéto železné WCka mali na základnej škole... 😖

aktak
31. júl 2008

tak som sa pytala mojho porodnika, zevraj nejde o zoadnu velku rekonstrukciu len doplnaju ventilatory do kupelni lebo zacali plesniviet 😕 dufam ze budu rychlo hotovy lebo je to so mnou blede 😀

zoldy
1. aug 2008

aktak,presne tak,prerabaju sa kupelne,lebo plesniveju a je tam strasny smrad... ☹

slavica2
2. aug 2008

dufam, ze to stihnu 🙂 ale ze by to nemalo trvat dlhsie ako do polky augusta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre