Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

hviezdicka77
30. júl 2012

ja som chcela mateja, moj chcela jana, tradicia, a jedine na com by sme sa mozno zhodli bol tomasko

0bambulka01
30. júl 2012

@hviezdicka77 a na dievčatku ste sa zhodli hned?že to bude Sabínka? 🙂

efiku
30. júl 2012

@0bambulka01 jej ako čítam máš termin 25.9. a si z dubravky ,no ja som z dubravky a termín mame 20.9. tak ktovie možno sa tam aj stretneme 🙂

0bambulka01
30. júl 2012

@efiku jeeej a odkial z dubravky si? a čo čakáš ty? chlapčeka alebo dievčatko?

efiku
30. júl 2012

@0bambulka01 Hanulová a Ty? no čakame chlapčeka

0bambulka01
30. júl 2012

@efiku no ja som Kpt. Rašu , ja som inak z Petržalky len priatela mám z dubravky a už rok bývam tu v Dubravke s ním a moc dobre to tu nepoznam a v podstate nikoho tu nepoznám iba jeho kamaratov. a ako sa bude volať synček?

efiku
30. júl 2012

no ja som bývala v petržke na wolkrovej pomaly 11rokov a v dúbravke som od 1/2011 takže tiež to tu moc nepoznam skoro vôbec,ale to kpt.Rašu mi niečo hovorí ale asi to je dalej odo mna ....no meno stale neviem sa rozhodnuť Alex,Adam,marcus...ale priatel chce Alexa tak neviem

gilly
30. júl 2012

caute baby, ja idem zajtra prvy krat do poradne do ruzinova v 37tt. Budu mi robit aj usg, alebo ma nan aspon poslu, ci? Naposledy som bola na usg v 30tt ☹

0bambulka01
30. júl 2012

@efiku kpt.Rašu je kúsok od Saratova, aj mne sa pačilo alexander ale priatel hned že to je šaňo, takže sme sa zhodli ak by to bol chlapec že by to bol Kristian alebo Marcus,ale nakolko to bude dievča tak ako som už písala tak to bude bud kristinka alebo emka.

hviezdicka77
30. júl 2012

@gilly na usg ta objednaju/ sa objednas, tam ti vsetko sestricka vysvetli 🙂

hviezdicka77
30. júl 2012

@0bambulka01 nezhodli, ja som sa rozhodla 🙂

0bambulka01
30. júl 2012

@hviezdicka77 no ja som strašne chcela emu ale priatel chce strašne Kristinku tak asi bude po jeho teda. 🙂

efiku
30. júl 2012

@0bambulka01 emku som mala aj ja ak by to bolo dievčatko a chlapec neviem no ja som už začala že to bude Marcus ale drahý vraj Alex tak ešte ho budem presviečať ....

0bambulka01
31. júl 2012

chlapčenských mien je veľmi málo pekných, mali by zmeniť kalendár,tie dievčenske to je ešte celkom dobre, už si asi na materskej či ešte pracuješ? a kde budeš rodiť ty? 🙂

cucuriedka
31. júl 2012

@petulka_29 tak co, videli sme sa tam ci nie? 🙂 ja som dorazila domov az o 12... dost meskal, vraj bol na zakrokovni.
@doory, este drzis pohromade?

katussska24
31. júl 2012

@hviezdicka77 aho citam tu, ze si vyfasovala toho karkalika, prosim ta, co ej to zac? 😅 pred casom som tu citala, ze je dost zvlastny az neprijemny.... 😅 ja som nemala skusenost, chodim do ruzinova aj sa tam chystam rodit, no rada by som si aj zamzluvnila mojho lekara...len clovek nikdy nevie co sa stane, tak som bola zvedava na tohto pana doktora 🙂

doory
31. júl 2012

@cucuriedka jo,jo ešte furt 😖

efiku
31. júl 2012

dievčatá čo si treba nabaliť do pôrodnice ružinov,aby som zbytočne nebrala veľa vecí Dakujem

hviezdicka77
31. júl 2012

@katussska24 ahoj, tak ten karkalik bol este pred rokom jeden arogantny, sadisticky doktor, ale asi mu nadriadeny cistili zaludok, nakolko teraz ako som tam bola ja tak sa spraval uplne milo 🙂 . a koho si chces ty zazmluvnit?

hviezdicka77
31. júl 2012

@efiku ahoj, v poradni ked budes, v nemocnici, tak ti sestricka da zoznam veci. pre babatko, aspon co som pocula, staci zobrat vlhke utierky, ostatne tam dostanes. a jasne ze veci pre babo, ktore budes potrebovat ked pojdete domov, ale to ti mozu doniest aj dodatocne.ja som si zbalila koselu, hygienicke potreby, uteraky, a prezuvky, aj do sprchy.

katussska24
31. júl 2012

@hviezdicka77 ja by som bola rada keby ma rodil dr.Krizko ml. 🙂 chodim k nemu a som velmi spokojna 😉
no bojim sa dost pristupu lekarov, kedze som z tych citlivejsich pacientiek 😅 napr. som absolvovala ultrazvuk u dr. Draba, kt. tu vela zien chvali.... ja velmi dobru skusenost nemam, ale ked som sa na neho pytala, povedali mi, ze nie je zly lekar, akurat je "svojsky" 😀 no a toho Karkalika sa bojim, ze schytam jeho sluzbu a tym padom aj traumu 😝 😅

0bambulka01
31. júl 2012

@efiku ahoj,tak aj ty si sa rozhodla pre Ružinov? 🙂 prečo?

efiku
31. júl 2012

@0bambul
@0bambulka01 ja chodím dr.Stenovej asi 6rokov tak som sa rozhodla aj preto pre nu aa ona je v ružinove

0bambulka01
31. júl 2012

@efiku no takú nepoznam, ja chodím dr.Fellnerovej do petržalky na Záporožskú a ona je síce tiež v ružinove ale je ešte na materskej a pracuje tak 3 krat do týždna asi po 4 hodinky, a tiež som chcela aby ma odrodila ona ale asi to nebude možné.

vivianaba
31. júl 2012

kocky ako tak citam ten Karkalik dost kazi Ruzinovu meno. Ja chcem tiez rodit u Krizka ml. tak ako prve dieta, bola som s nim maximalne spokojna.
@katussska24 ked chces mat zazmluvneneho Krizka preco sa bojis ze chystas Karkalika v sluzbe? Myslis ze hrozi zeby Krizko nejako neprisiel? Je pravda ze ked som rodila unho tak na chvilu odbehol a zveril ma sluzbukonajucej kolegyni ktora ma raz vysetrila (bola to Dr. Otapkova, veeelmi suprova doktorka, ale asi je este na materskej?). Toto vsak bolo este na zaciatku 1.doby, este ani epidural som nemala pichnuty, takze ok. Ale toho Karkalika teda stretnut nechcem.

katussska24
31. júl 2012

@vivianaba pripravujem sa na kazdu alternativu 😉 no hlavne som bola prekvapena, lebo mam pocit, ze ruzinov ma vo vseobecnosti dobrych lekarov, ale o tom Karkalikovi som sa tu nacitala same hrozy, co ma prekvapilo. teda ja ho ho nepoznam (asi nastastie 🙂 no dobre pocut dalsiu dobru referenciu na Krizka 🙂 ja budem mat v novembri porodnu premieru 😀

hviezdicka77
31. júl 2012

@katussska24 ja som tiez chcela krizka ml., aj si ho zazmluvnit, ale nakolko budem mat planovanu sekciu tak je to bezpredmetne. a preco by si mala mat traumu? ked si ho dohodnes tak tam bude pri tebe, a vsetko bude v poruadku, neboj 😉

katussska24
31. júl 2012

@hviezdicka77 no verim, ze bude vsetko ok. asi tu v tejto teme budem o par mesiacov o nieco castejsie 🙂
preco mas vlastne planovanu sekciu? ja ma zatial nizko placentu, tak sa bojim, ze dopadnem tiez rovnako,s planovanou sekciou... 😒

hviezdicka77
31. júl 2012

@katussska24 ja som aj prvu mala sekciu, tak preto. a neboj naozaj bude vsetko o.k. o par mesiacov tu bude zasa par novych prispevkov o terajsom stave v ruzinove 🙂 dufam ze onedlho napisem aj ja ze ako bolo v nemocnici 🙂

katussska24
31. júl 2012

@hviezdicka77 dufam, ze same pozitivne info das 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre