Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

kacenka1310
24. okt 2012

@macelica ja mam tiez velmi dobre skusenosti s dr. Kozolkovou, porodila mi krasneho syna a ta jej "drzost" mi dost pomohla pri tlaceni 😎

pralinkaaa
24. okt 2012

@didianac ja už som tam inak chodila s malou - ale vôbec si to nepamatam teraz sa mi to oživuje...viem kde to je to hej, len som si nepatala ten system či sa objednáva či ako...n bola som tento tyž u svojho už mám isť tam. tak sa teším na zajtra dúfam že tam "nevysedím vajcia" dakujem

didianac
24. okt 2012

@pralinkaaa neboj sa , budem tam sediet s tebou :D a mala tam byt este @lillinka01 ale to uz to ma po dnesku za sebou :D

elllla
24. okt 2012

@pralinkaaa sestricka ta hned pri merani tlaku posle domov, ze mas prist o tyzden a dovtedy sa mas objednat na sono.. mna tak otocila minuly tyzden, ked zbadala, ze som v utorok mala este poslednu poradnu u mojej lekarky.. takze zajtra idem prvykrat oficialne do ruzinova, aj ked som tam bola uz minule..
@didianac zajtra sa teda vidime, pridem tak, ako minuly tyzden, lebo musim hodit starsiu do skoly.. budes mat znova tu mikinu ako minule? ja si supnem taku kenguriu tmavomodru vetrovku..

pralinkaaa
24. okt 2012

@elllla a prečo ja som mala posl. poradnu u mojej lekarky minuly štvrtok?

elllla
25. okt 2012

@pralinkaaa aha, tak prepac, ja som citala, ze si bola tento tyzden este u svojho gynkaca.. tak sme sa mozno aj videli dnes, ak si bola..

pralinkaaa
25. okt 2012

@elllla bola som. v 41tke

elllla
25. okt 2012

@didianac dakujem dnes za prijemny cas 🙂

pre nove babulky, co sa chystate buduci tyzden do ruzinova - tehu poradna nebude vo stvrtok (lebo je sviatok), ale v utorok..

kubkatka
25. okt 2012

no buduci utorok tam veru budem sediet uz aj ja 🙂 na 53

didianac
25. okt 2012

@kubkatka
@elllla tak dnesna porada za nami :D elli este ze si tam bola, aspon nam cas rychlejsie ubehol :D ale dufam, ze uz v utorok tam ja nepridem :D snaaaad :D ale keby hej, vidime sa :D

tinasc
25. okt 2012

čaute kočky, dnes nenormálne veľa mamičiek, ja klasika tlak vysoký, že si mám doma merať, to som mala 144/95 no čo už... aj nejaké výsledky z krvi, robili mi odber, na výsledok som si musela počkať... na poradňu idem v pondelok... zatiaľ sa u nás nič nedeje 🙂 a tak som dúfala, že dnes to bolo naposledy...

elllla
25. okt 2012

@tinasc a nemerali ti tlak tym omronom digitalnym??? lebo potom zistili, ze to meria vsetkym tak vysoko a mne uz sestricka merala klasickym ortutovym..

tinasc
25. okt 2012

@elllla nie, mne merala hneď tým ortuťovým, potom ešte raz premerala, ale bolo to rovnaké... ja som bola na 41 😉

elllla
25. okt 2012

@tinasc aha, hmmm.. aj to nejako citis? (busenie srdca, opuchnute nohy a tak)?? ja ked som mala ku koncu tehu pri viki vyssi tlak, tak doky mi predpisal okrem magnezka aj take tbl na odvodnenie a do 24 hodin som sa krasne dostala do povodneho stavu a aj tlak bol vpohode.. inak ja som dnes mala 125/90, ale nehovorili nic k tomu..
a na 53 to dnes islo od tej deviatej super, lebo prisla vypomoc - jedna lekarka aj na 54 a brali na preskacku a islo to zrazu sup-sup..

tinasc
25. okt 2012

@elllla tak opuchnuté nohy mám, inak nič zvláštne... moč negatívny... doktorka kázala len doma si merať v prípade, že by som mala vyššie ako 140/90 tak sa mám hlásiť... a to si mala dobrý tlak... inak keď prišla doktorka, tiež to išlo dobre... mne išiel domov autobus neskôr, takže ja som si tam posedela, aj tak som musela čakať na ten výsledok... asi som bola vystresovaná, doma mávam vždy nižší 😉

didianac
26. okt 2012

@tinasc mna tak s tym tlakom vystresovali minule, ale to kvoly tomu omronu, :D ale potom pochopili, ze je pokazeny, na 10000 krat co som im to povedala :D ze je zlyyy :D

kubkatka
26. okt 2012

@didianac tiez mam podobnu skusenost, ale so svojou gynek., vzdy som mala nizky tlak od tych 90 do cca max120, jasne, ze na poradni mavam pravidelne na digitale 130-140 , ked som hovorila, ze to zle meria, tak oni ze nie, ze to je syndrom bieleho plasta, reku icte do rici!!! jasne, ze hodnoty mam zapisane v tehot. knizke!!! vo stvrtok zistili, ze ked ho daju ten tlakomer na stol (a nemeraju na lehatku, ktore je nizsie), tak zrazu vsetkym klesol tlak, vratane mna, mala som normalnych 119/70.......och!!!! este ze sa mi nic nestalo, keby ma nahodou nieco postihlo a musela som ist na CPO, a tam by videli tie vysoke hodnoty tlaku v knizke, tak uz davno lezim (zbytocne) na 10. poschodi. fuj, mi odlahlo.... 😒

didianac
26. okt 2012

@kubkatka snad nám už teraz vysoky tlak nenameraju ,ale aj tak je to veľmi nepríjemné, ked tak zbytocne strašia

tinasc
26. okt 2012

@didianac dnes ráno aj naobed som mala 131/78, fakt to bude asi tými doktormi, inak sranda, že mi išla premerať tlak potom, čo som sa fučiac obliekla, no som hneď vedela, že to nebude dobré 🙂

elllla
26. okt 2012

@tinasc bola si aj dnes v ruzinove? alebo si si merala doma?
ja som dnes bola na sone aj na monitore, vsetko OK, na porod to nevyzera.. takze v utorok sa ide do ruzinova zase.. dnes si uz sestricka zo mna robila srandu, ked som tam tam casto, ze zachvilu mi daju natacat monitory, hehe..

tinasc
26. okt 2012

@elllla nie merala som si doma, ale najprv som 5 minút sedela v kľude, tak ako sa má 🙂 ja idem v pondelok, neviem ako to bude vyzerať, či sa nebudú čudovať prečo, lebo majú len objednané pacientky... tak som zvedavá...

didianac
29. okt 2012

@tinasc no co ako si dopadla na poradni?
@elllla asi sa zajtra uvidime :D malej sa nechce :D takze volame si 🙂

zuzuz1
29. okt 2012

mamicky prosim vas o radu... dnes mi na poradni moj gynekolog (Andel v Jure) oznamil, ze posledny mesiac mam chodit na poradnu do ruzinova... kde, ako, kedy to mi zial nepovedal (mam este jednu poradnu unho, tak dufam, ze mi to ozrejmi tam) ale aj tak chem byt pripravena...prosim vas, kde a ako prebieha poradna v ruzinove??? pred dvoma rokmi som chodila az do porodu k nemu, v ruzinove som si bola akurat vybavait epi... dkauejm velmi pekne za pomoc...
PS spominal ze priprava na epi sa niekam prestahovala??? vraj uz neni v suterene je to tak??? tu si chcem ist vybavit tento tyzden tak dufam ze nebudem bludit jak prvorodicka...dakujem este raz za rady

elllla
29. okt 2012

@zuzuz1 ahoj, kedy mas u neho poslednu poradnu? potom po poslednej poradni pojdes vo stvrtok rano do ruzinova.. na recepcii si zoberies casenku a pojdes na c. dveri 41 alebo 53. najprv sestricka vola bez caseniek na tlak a moc (ktory donesies v skumavke).. po tomto uz cakas vonku, kym podla cisla na teba pride rad..
priprava na epi je uz na prizemi a nie v suterene.. je to na tej spojovacej chodbe, ako je riaditelstvo, cize akoby si vosla do polikliniky a este pred recepciou zabocis do tej chodby doprava (su tam sklenene dvere).. ambulancia KAIM je v prvom lavom vyklenku na tej chodbe.. je to vzdy od 13 do 14 hod..

zuzuz1
29. okt 2012

@elllla dakujem dakujem dakujeeemmm!!! 🙂 no naposledy idem k nemu v piatok 9.11... tkaze tyzden na to pojdem zrejme do ruzinova... heh typujem ze tam zabijem pol dna ked beru podla caseniek... fajn a co s malym?? ach jo 😖 uz terza som z toho mimo 😀
o tej epi presne spominal ze je v spojovacke jak je riaditelstvo ale nevedel to naisto 🙂 este raz dakuejm za infosky...

tinasc
29. okt 2012

@didianac no bola som na poradni, malému sa nechce, ak do konca týždňa to nepríde samo, tak idem v pondelok na príjem ☹ ale to nechcem... juj... no uvidím, ako bude do konca týždňa, snáď sa to nejako rozbehne...

adka22
29. okt 2012

@zuzuz1 ahoj som na tom rovnako tiez chodim k Andelovi a este na buduci tyzden mam poradnu u neho a potom uz mi povedal ze mam ist na poradnu tam.tiez nepovedal viacej.Ked som rodila prvu dcerku tak som chodila k nemu az do konca ako hovoris ale asi uz v Ruzinove nerobi tak sa to neda.Inak tiez idem k nemu v piatok 9.11 🙂

elllla
29. okt 2012

@didianac ok, aj ja stale 2v1, aj ked dnes maly robi riadnu akrobaciu a brucho tvrdne o 106.. tak zajtra sa vidime 🙂

@zuzuz1 @adka22 baby tak potom do ruzinova chodte vo stvrtok 15.11. 🙂 a drzte sa 🙂 na tej prvej poradni by vam sestricka mala aj dat tel. cislo,. kde sa mate objednat na sono.. .

adka22
29. okt 2012

@elllla a nemusim tam volat alebo nieco lebo dr mi povedal aby som si zavolala ze kedy maju poradne.Ale tak uz viem ze vo stvrtok tak nemusim volaat ved neobjednavaju ani si nezapisuju meno ak by som volala?

elllla
29. okt 2012

@adka22 nie, ziadne volanie... len prides vo stvrtok, to je poradna pre tehotne od 36tt a hotovo.. nezabudni si tu casenku na recepcii a prines si moc v skumavke do poradne.. a priprav sa na cakanie tak cca 2-4 hodinky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre