Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

barunka
14. nov 2012

@elllla tak ja idem zajtra po prvýkrát... 😀

tinasc
14. nov 2012

@elllla tak to ťa pošlú v pondelok na príjem... daj vedieť, čo ti povedia zajtra... 😉

kubkatka
15. nov 2012

no zienky, dnes nas tam na tej poradni bolo ako hadov......🙂
@elllla daj vediet, kedy ides na prijem 🙂 inak som dufala, ze uz neprides..... 🙂

elllla
15. nov 2012

@tinasc @kubkatka tak na prijem idem uz zajtra.. uvidime, kedy sa maly narodi, zajtra ma asi len ubytuju a urobia vysetrenia, v sobotu by to aj mohlo byt, nie? och.. uvidime, som nervozna.. a doma mame maroda, viki ma vyse 39C horucky.. no uvidime..

@kubkatka dnes si bola v takom pasikavom tricku?

kubkatka
15. nov 2012

@elllla 🙂 tak drzim palce, aby to uz bolo, inak ja som vacsinou v pasikavom triku 🙂 dnes som sa rychlo vybavila, ale je pravda, ze som prisla skoro a aj tak som bola az siesta

elllla
15. nov 2012

@kubkatka ja som bola ta v tom cervenom tricku s nozickami, najprv som isla na monitor, potom som mala cislo 19 🙂

zuzuz1
15. nov 2012

@elllla to sibola ty??? som si ta obzerala ze aka si krasne gulatucka 😀 ach jo prosim ta kde sa robi ten monitor??? mna tam chcu poslat bud. tyzden.,.. a este ak sa smiem spytat tak ako to je s utz??? kde priblizne to je? bo mne len dala cislo ze zavolajte si... ani neviem kedy si mam poriadne zavolat 😖

@kubkatka chichi... ak sa smiem pripojit tak ja som boal hned po tebe... tak trosku to HALOOOO ked si mala ist na tlak 😀

kubkatka
15. nov 2012

@zuzuz1 no stretla som tam znamych, co som nevidela od strednej a to mam 36 rokov! tak preto ta nepozornost, inak, uzv je smerom ako som bola ja pri tych znamych, tam chodba konci a je tam aj ten monitor (CTG). dvere vlavo je uzv a vpravo monitor, to uvidis. na monitor chod skor, byva tam vela mimiciek a trva to cca 20 min.
@elllla hej vsimla som si ta, preto som pisala, ze este nic nemas

elllla
15. nov 2012

@zuzuz1 🙂)) monitor je uplne na konci chodby, este za dalsimi sklenenymi dverami.. je to myslim c.dveri 60.. a uzv je hned vedla (nalavo od monitora), cislo dveri 59.. a zavolaj co najskor, najlepsie asi rano-doobeda, lebo termin ti mozu dat aj o 2 tyzdne..

kubkatka
15. nov 2012

@zuzuz1 teda na konci chodby to je to uzv a monitor

zuzuz1
15. nov 2012

@elllla
@kubkatka daaaaaaaaaaaakuuuuuuuuuuuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm 😀

mato_zuzka
15. nov 2012

ahojte 🙂 ja som tam dnes tiež bola, tak sa tu len usmievam, keď čítam, ktoré ste tam boli dnes aj vy 🙂 ja som prešla na ambulanciu 41 nechcelo sa mi čakať na tej 53 ☹ ale moc dobre sme nedopadli, talk 150/100 a už aj dležíme v nemocnici ☹

barunka
15. nov 2012

ahojte, tak ja som tam bola dnes tiež... 🙂
dnes mi povedala, že nabudúce mám prísť si dať zmerať tlak a potom ísť na monitor... to si normálne zoberiem poradový lístok na vrátnici, počkám kým mi odmerajú tlak a pôjdem na tie dvere číslo 60 na konci chodby???

@zuzuz1 ja som volala na ten uzv dnes ráno, dala mi termín na 26.11. pýtala sa kedy mám TP tak neviem, či dávala aj podľa toho....

zuzuz1
15. nov 2012

@barunka hmm tak uvidime... ja mam tiez to iste... nabuduce monitor a zavolat si utz... no uvidime jaky da termin mne 🙂

zuzuz1
15. nov 2012

@barunka ake si mala cislo? tusim 5 nie???

barunka
15. nov 2012

@zuzuz1 áno, 5... 🙂 😀 som moc nepochopila ako to myslela s tým monitorom tá doktorka, tak ale hádam takto ... len potom neviem čo keď sa vrátim neskoršie ako príde na radu moje poradové číslo...

zuzuz1
15. nov 2012

@barunka no tak to netusim ani ja...ale podla mna ked nam odmera tlak sestricka (ak to bude jak dnes od tej cca 7:15 tusim zacala) tak aj keby sme boli medzi prvymi tak to stihame nie? sak teda no... prip. sa skusim opytat pri tlaku ze co potom ked nestihnem...mozno preskocia a potom zavolaju...asi... heheh

inak fakt sranda ze sa tu spoznavame z poradne... aj to mi je take "divne" ze tu na nete si clovek bez problemu tyka hned od prveho pismenka a v poradni same vykanie :D ach jo ten "on-line svet" je divny 🙂

barunka
15. nov 2012

@zuzuz1 tak ale sme to pochopili rovnako, tak hádam o.k. 😀 😀

no tu sa spoznáme z poradne a možno sa potom uvidíme aj v pôrodnici... 😀 😀 😀 ale online svet je jednoduchší... tu si skrytá za monitorom, nikto ťa nevidí a nemáš problém kohokoľvek osloviť...
vonku na ulici sa ale človek už bojí niekoho osloviť, že čo si o nás pomyslí ten druhý 😀 😀

kubkatka
15. nov 2012

@zuzuz1 no ja som zatial vzdy bola na monitore mimo dna, kedy maju poradnu, takze ked som skoncila s monitorom, tak uz tam nik nesedel a hned ma vzali dnu, ani listok som nemala a urobim to tak aj v stredu, bo tiez mam monitor, ale v stredu (dufam, teda, ze uz ho nebudem musiet absolvovat 😝
ale asi je lepsie si listok na ten stvrtok vziat.

kubkatka
15. nov 2012

@barunka a vies si predstavit, ze by som vo stvrtok buduci dokvitla na chodbu pred poradnu a hikla "caute veleryby" (samozrejme v dobrom myslene), ved niektore by ma pohladom zavrazdili 😀

tinasc
15. nov 2012

@elllla tak moc držím palce 🙂

elllla
15. nov 2012

@mato_zuzka tak sa zajtra vidime? 🙂 uz vies, co budu s tebou robit?

@barunka @zuzuz1 ak nestihnete vase cislo po monitore, tak vpohode ste potom hned na rade.. 🙂

mato_zuzka
15. nov 2012

@elllla no zatiaľ sledujú tlak, ak to bude stále vysoké, tak ukončia tehotenstvo a umelo vyvolajú pôrod. Ak by sa tlak zázrakom upravil, tak ma pošlú domov 🙂 a doma už len čakať, kedy sa princezná rozhodne prísť na svet

adka22
15. nov 2012

ahoj kocky tak aj ja som dnes bola na prvej poradni.Sranda je ze som sa tam ucite s vami stretla ale podla tychto nasich fotiek som nikoho nespoznala az na @elllla aj to som si nebola ista az ked tu napisala ze mala cervene tricko 😉 tebe teda drzim prsty nech krpcek nerobi drahoty a ponahla sa na svet 😉
@mato_zuzka no tlaku sa obavam aj ja.Beries nejake lieky?Lebo teraz namerali 140/90 nehovorili nic.Ale u mojho gynda som mala naposledy 156/98 a dal mi lieky.tak sa bojim ze ak taky vyskoci aj tu ze tiez si ma tam budu chciet nechat.

tinushka13
15. nov 2012

ahojte kočky...pripájam sa k Ružinovu..stretneme sa tam..len ešte neviem kedy si to naša žabka rozmyslí .. 😀

eejuska
16. nov 2012

Tak baby uz to mam za sebou 🙂 sestricky su super aj izbove aj novorodenecke 🙂 len na tom super nadstandarde nefungujeani televizor max.na dvoch izbach a este ti povedia ze a co sak si neplatite za telku ....takze vcelju som pohorsena ale starostlivost je tu ok 🙂)))

tinasc
16. nov 2012

@eejuska hej presne, ani u nás na izbe nefungoval televízor... keď som bola pred 7 rokmi, tak fungoval... 😉

zuzuz1
16. nov 2012

vysvetlite mi niekto naco som sa objednala na utz ked mi dala termin az na 29.11?? a 10.12 mam off. termin porodu.. nechapem sak dovtedy aj 3xporodim ako to tak vidim... 😀

barunka
16. nov 2012

@zuzuz1 ja mám tiež TP 10.12. ale idem na uzv až o tri dni skôr 🙂 🙂

baby, píšete tu o tom nadštandarde... keď som rodila prvýkrát, nebolo tam miesto, tak som bola na klasickom oddelení.... Ponúkli mi premiestnenie na druhý deň tuším a to sa mi už nechcelo, som si povedala, že vydržím...
teraz je to ako??? boli ste niekto na tom klasickom zadara??? či je vždy miesto na nadštandarde???

adka22
16. nov 2012

@zuzuz1 ahoj mne dali termin 28.11 a termin mam 7.12. 😀 a chcem sa ta opytat mne nehovorila nic o monitore tak teraz neviem ci zabudla mas to aj napisane v tej sprave co ti dali ze mas ist na monitor nabuduce alebo nie?lebo ja tam napisane len ze volat na ten ult.tak teraz neviem ci aj ja mam ist na ten monitor alebo nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre