Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

bambolka11
28. okt 2013

@kwetinnka dakujem aj tebe za inf 🙂 a podaj hlasenie 🙂

zuzanka410
28. okt 2013

Dr. Redechu môžem a ja odporúčiť je to skvelí doktor a hlavne ludský a neberie svoju robotu lahostajne . Ja som sním bola velmi spokojná a vdaka nemu som ani nevedela že rodím 😉

jankaslamka
28. okt 2013

@magimary tak som rada, ze viac som nepocula 🙂))

@bambolka11 naozaj je uzasny..teraz k nemu chodim cele tehu a zmena ziadna 🙂 neni nic lepsie ked lekara jeho praca bavi 🙂

@kwetinnka veru nenarozprava, ale niekedy sa vie odviazat 🙂)) ale ked sa pytam tak odpovie na vsetko..len to z neho treba obcas tahat 🙂

nevestickaaaa
5. nov 2013

Dr. Redecha je veľmi profesionalny hlavne keď sa mu platí, t.j. keď ste jeho súkromné pacientky, pri bežných pacientoch je to trošku horšie. Ale to asi nebude problém iba jedného lekára, ale celého nášho zdravotníctva...

matuskova003
13. nov 2013

@jankaslamka a ten doktor Marian Križko - kde by som našla konkretne jeho ordinaciu alebo neaky kontakt nanho ? 🙂 A kolko sa mu platí ak by som ho chcela k porodu ? 🙂
už sa mi to blíží tak uvažujem moc moc

žienky a prosím vas , viete mi odporučit aj neaku ženu k porodu v Ruzinovskej nemocnici ? 🙂

woman04
13. nov 2013

@matuskova003 mňa rodila MUDr.Plichtová,veľmi zlatá žena... 😉

jankaslamka
13. nov 2013

@matuskova003 pondelky a stvrtky je v nemocnici na c.57..v podstate nonstop, od jednej ho tam najdes urcite..piatky je v sukromnej ambulancii v gynaex..mozem ti nanho poslat kontakt do IP

matuskova003
13. nov 2013

@jankaslamka jasnee to by bolo od teba super 🙂 dakujem 🙂

@woman04 a možem sa opytat kde ma neaku abmulanciu popripade rovnako aj na nu neaky kontakt ? : )

woman04
13. nov 2013

@matuskova003 to by som aj ja rada vedela,neviem... 😉

woman04
13. nov 2013

@matuskova003 býva na ambulancii cez poradne,alebo UTZ mi robila...

cica869
13. nov 2013

aj mna odrodila Plichtova bola super mozem len odporucit nemenila by som 😉 mna vysetrovala na oddeleni mozno keby si si ju nasla niekde na odd alebo na ambulancii

nikitka444
24. nov 2013

@bambolka11 ahoj,odporúčam dr.Redechu ...jeden úžasný,starostlivým a príjemný gynekológ

bambolka11
24. nov 2013

@nikitka444 dakujem za odporucanie 🙂

kahlann
25. nov 2013

ahojte baby, planujem rodit v ruzinove a dostala som odporucanie na doktorku kozolkovu.....mate niekto neake referencie???
dakujem vopred

magimary
25. nov 2013

@kahlann skús si to sem hodiť do vyhľadávača a vyhodíti to tu bohaté názory na ňu,
ťažko všetko kopírovať, a ty si môžeš utvoriť vlastný komplexnejší obraz, keď si prečítaš viac názorov

kahlann
25. nov 2013

@magimary dakujem skusila som aj tak. ale hladam roznymi sposobmi info. mozno najdem niekoho kto si ju vybral s pribliznym terminom porodu. skusam vsetky moznosti.

kazunomiya
25. nov 2013

@kahlann Konkretne osobne nie, ale tu ju chvalia - aj celkom nedavno tam ktosi pisal - , len ma vraj drsnejsi pristup. Ja som o nej z inej strany pocula, ze je velmi schopna, a ze si vie poradit aj s problemovymi typmi rodiciek (bola to prihoda o nejakej Romke, ktoru zvladla spacifikovat, ked robila privelky rozruch). A inak, ze je veriaca (ako viacero tamojsich lekarov).

magimary
25. nov 2013

@kazunomiya ona a veriaca???! 😲 🤐

kazunomiya
25. nov 2013

@magimary možno mám zlé informácie...

sakura
25. nov 2013

@kahlann
Ahoj 🙂
Tak mne odrodila prvu dcerku a zajtra alebo pozajtra odrodi aj druhu 🙂 ja ju mozem vrelo odorucit 🙂

kahlann
25. nov 2013

baby dakujem za info

kazunomiya
26. nov 2013

@kahlann inak je tu skupina Rodime v ruzinovskej nemocnici, tam ju viackrat spominali, mozno sa skus opytat bab, ktore o nej pisali a ju odporucaju. Som sa pomylila, asi som o nej naposledy citala tam a nie tu v teme.
https://www.modrykonik.sk/group/4671/detail/

kahlann
26. nov 2013

@kazunomiya dakujem idem kuknut

jankaslamka
26. nov 2013

@kahlann vcera som ju videla doslova lietat po chodbe..ona je velmi svojska, lezala som na gynekologii s jej oacientkou..ak nemas problen s priamim pristupom a raznym hlasom..na.svoje pacientky byva fajn..ale plati tam to co som napisala predtym...mna sa snazila rozosmiat pri zatazovom teste..pytala sa ma aky hces si ma dat a co ibliect do divadla ked chce ist potom na party tak aby to meprehnala a bola za kocku..no a potom ked som uz isla rodit tak ze a ty co tu robis?? Dufam ze uz ides rodit a bez.decka neodidea..no svojska..ale inak je odbornicka na mieste a rodia u nej celebrity

kwetinnka
2. dec 2013

@kahlann kamaratka ju mala zazmluvnenu a presne hovorila ze ma svojsky pristup...ale k svojim pacientkam je mila.
Moja skusenost z ruzinovskej nemocnice> Ja som rodila pred necelymi 2 tt,u dr.Krizka,mala som ho zazmluvneneho ale rodila som u nho aj prvu dceru a bolo to to najlepsie co som mohla spravit.Ja som do nemocnice dosla 20.11. okolo 14....a maly sa narodil o 16.15...bez nastrihu bez epiduralu a dokonca som si vydupala aj bonding.Takze porod super,sestricky na porodnici mile.A co sa tyka sestriciek na sestonedeli tak rruzove detske sestricky maoproti mojmu prvemu porodu pred 4 rokmi veeelmi pijemne prekvapili.Vo vsetkom co som potrebovala mi poradili....fakt boli velmi zlate...samozrejme vam poradia cumlik a klobucik ale to sa snazila ignorovat,ale inak som sa nestretla so ziadnym arogantnym neochotnym pristupom..som bola velmi prekvapena.Zenske sestricky boli mile ale kym ich clovek nepotreboval ani pomaly nevedel ake tam su.V nedelu sme isli domov...takze spokojnost.

kahlann
2. dec 2013

@kwetinnka dakujem za info. uz som s nou dohodnuta a zoberie si ma na starost :o))

dulkagabulka
4. dec 2013

pripomínam: Uz coskoro zverejnime ebook o nastrihoch v nasich porodniciach. Najnovsie oficialne data! Ebook bude zadarmo a tym, ktore su nahlasene na odber newslettra ho posleme, hned ako ho dokoncime. (tak sup sup, ktora este nie ste prihlasena klik sem www.zenskekruhy.sk). Mala chutovecka: "Aká je šanca, že v slovenskej pôrodnici porodí žena bez chirurgického zákroku? Myslíte si, že všade podobná? Pozrite si naše porovnanie pôrodníc za celé Slovensko alebo po krajoch, aby ste sa presvedčili o opaku. Rozdiely sú v desiatkach precent! Pripravili sme pre vás prehľadné grafy, ktoré ukazujú a porovnávajú mieru cisárskych rezov a nástrihov hrádze v jednotlivých slovenských pôrodniciach, aby ste sa aj s ich pomocou jednoduchšie rozhodli, kam ísť rodiť. Myslíte si, že rutinný nástrih hrádze je prospešný zákrok a nemáte dôvod kvôli nemu meniť pôrodnicu? Prečítajte si dôvody, prečo to nie je pravda a aké neželané dôsledky môže nástrih hrádze mať. To všetko v našom ebooku, ktorý je zadarmo!"

biancaadamko
8. dec 2013

@kahlann u kozolkovej som raz bola na vysetreni, je taka raznejsia zena

mimave
8. dec 2013

baby nemohli by ste niektora co ste teraz v poslednej dobe, myslim na tyzdne-max.mesiace... povedat co je nove v ruzinove? hlavne ma zaujima ze som pocula vraj uz dietatko nechavaju s matkou na sale na tie dve hodky ak je vsetko ok, dali vam male hned na prso po porode? a aj nejake uzitocne postrehy, dakujem🙂

magimary
8. dec 2013

@mimave moja odpoveď na tvoju otázku je tu:
https://www.modrykonik.sk/porodnica-bratislava-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre