• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

17. augusta 2017 
@nikitaf mal toho pri ambulancii a nemocnicic uz moc vela a velkovo sa on viac chce orientovat na operacie ako na porody
26. nov 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx pani doktorka je jeden z najúžasnejších ľudí,akých som zatiaľ stretla...odporúčam všetkými 20 :slight_smile:
3. dec 2014 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leishmania neuveris co sa mi dnes stalo. bola som v Ruzinove a tak ze popozeram kedy aky gynekolog robi kedze poradne sa blizia :slight_smile:. A mila recepcna mi vysvetlila ze oni sa tam striedaju podla sluzby, ze to sa tak neda a ze ci chcem niekoho konkretneho. a pan dr. Krizko tam akurat bol, tak mu volala a si predstav ze ma zobral ze ma odrodi. totoalne som z toho happy. aj ked je to otazne kedze polovicou februara tu nebude ale uvidime :dizzy_face:
11. dec 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitaf jeeej super zavidim v dobrom! tak ako a teda dostanem k dr ktoreho chcem zazmluvnit?? ked a neda zistit kedy maju ambulanciu?
11. dec 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania no mne to prislo tiez divne, ale ja som sa informovala tam na poliklinike (pri nemocnici) na tej recepcii. A kedze tam zrovna bol tak mu hned volala, ale podla mna ona vie povedat kedy ten ktory doktor robi a da sa potom dohonut priamo s nim ako ja dnes. Isla som za nim do ambulancie (prsnikovej) a sme sa dohodli. a ze potom bude chodit na tie dvere 53 za mnou ked si dohodneme termin. a ty by si si chcela niekoho zazmluvnit?
11. dec 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitaf krizko alebo chuda. keby ma zobral krizko nejakym zazrakom nebola by som proti :slight_smile: to aby som sa tam pomaly sla informovat
11. dec 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania ja som ho dnes vystihla v tejto ambulancii, podla mna keby si sa tam osobne stavila tak by ste sa dohohli :wink: velmi by som ti to priala, ja som dnes z toho taka happy ze mi je to az divne :grinning:
Prsníková ambulancia
č.dv. 57,
Ordinačné hodiny:
pondelok: 13: 00-15: 00 MUDr. Marián Križko ml., PhD.
štvrtok: 8: 00 - 12: 30 MUDr. Marián Križko ml., PhD.
Kontakt: 02/48234763
11. dec 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitaf diky :slight_smile: pojdem skusit, za pokus nic nedam...
11. dec 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania fakt ti to prajem a daj vediet ako to dopadlo :wink:
11. dec 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, čo sterodili poslednú dobu bez zazmluvnenia - máte nejakú vyslovene neprijenu skusenosť s pôrodníkom, ktorý na Vás vyšiel?
30. dec 2014 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby. Chcem zmenit lekara a rada by som chodila bud k Dr. Ondackovej alebo Dr. Marcisovej? Ako to je, prosim vas, musim ist do Kocha alebo maju svoju prax priamo v ruzinovskej nemocnici, resp. niekde inde? Este som sa nerozhodla ku ktorej doktorke pojdem, obe su vraj super. Dakujem
5. jan 2015 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janna88borin Myslím, že obe robia aj v Ružinove v poliklinike, tam má Koch vysunuté pracovisko ... obe sú super, pro oboch som rodila, Odačková ma prijímala a Marcišová odrodila :slight_smile:
5. jan 2015 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A prosim nemate niekto nejaky kontakt na dr. Ondackovu a dr. Marcisovu? (IP). Na internete som nenasla ziadny. Ci treba priamo na vratnicu volat a daju mi kontakt/prepoja ma? dakujem
@misinka26 dakujem, dufam, ze sa nemylis :slight_smile:
5. jan 2015 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janna88borin myslím, že musíš byt pacientkou u Kocha. Aspoň neviem o tom, že by MUDr. marcisova mala samostatnú prax. Som jej pacientka bola som u nej aj v ruzinovskej poliklinike ale to je súčasť Kocha. Takze asi musíš cez nich.
1. feb 2015 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitaf ahoj, tebe sa podarilo dohodnut s Dr. Krizkom k porodu? ja by som sa s nim chcela tiez dohodnut,ale citala som tu, ze uz sa nechce venovat porodom,ale skor operaciam,a ze nove pacientky neberie... ty si tam len prisla, a v pohode ste sa dohodli? :slight_smile:
5. feb 2015 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx ja som nemala plichtovu sice pri porode ale chodila som k nej do poradne a aj teraz mi potvrdzovala moje druhe tehu a bola som s nou velmi spokojna,mila,mlada ukecana doktorka s naozaj ludskym pristupom :wink:
5. feb 2015 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx ahoj, ano, mala som to stastie ze sa mi bez protekcie podarilo k nemu dostat :slight_smile: urcite to skus. pozri si kedy ma v ruzinove prsnikovu ambulanciu a chod tam vtedy sa opytat na recepciu... tak sa mi to podarilo, len ja som stastnou nahodou trafila ked mal ordinacne. vela stastia ti prajem, je to fakt dr. na svojom mieste :wink:
5. feb 2015 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikitaf dakujeeem, aj tebe vela stastia a bezproblemovy porod ;) potom mi napis, aky bol pri porode, ak si spomenies v tom zhone ;)
5. feb 2015 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tixx jasne, ale uz na prvej poradni na mna urobil dobry dojem. a ozaj od 11.2. do 20.2. ma dovolenku tak sa tam nevyber v tom case. Tak hadam neporodim akurat v tom termnie lebo ma svihne :grinning:
5. feb 2015 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitaf ja to este az takto neriesim, som v 25 tt, takze este mam snad cas. ty si to kedy zacala u neho riesit? :slight_smile: a nebooj, babo ma este casu dost, ked sa vrati z dovci, tak nech vam to vyjde,ako si predstavujete :wink:
5. feb 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx ja som u neho bola cca v 28tt, ale to preto ze som tam mala cestu a to som mala na neho to stastie. Dik, tiez verim ze to vydrzime :slight_smile:
5. feb 2015 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte. Nemate niektora nahodou kontakt na pana doktora Chudu? V Ruzinovskej nemocnici mi len povedali, ze ambulanciu ma v Stupave a na tu sa mi nedari nikde najst kontakt. Dakujem.
17. feb 2015 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. nebola niektora z vas vybavovat epi? kam mam ist ak chcem ist na ambulanciu a nie prednasku a kedy. dakujem
22. feb 2015 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kojka306 je to na prizemi v poliklinike. Po pravej strane je taka spojovacia chodba a ked do nej vojdes,tak kusok a je tam na lavej strane taky "vyklenok" a v tom je ta ambulancia. Tusim su tam kazdy den od 13tej.
22. feb 2015 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elfi1 dakujem velmi pekne. musim to uz ist vybavit aby som mala rezervu keby nieco.
22. feb 2015 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamique
totiz v tej ambulancii sa lekari striedaju, ja tam chodievam k Dr.Drabovi, a preto viem, ze Dr.Chuda tam ordinuje v utorky :wink:
http://www.gynekologiastupava.sk/sk/kontakty

posli sestricke mail, lebo inak sa pacientky na vysetrenie uz objednavaju priamo cez ten web, ale ak este nemas ucet a heslo, sama sa k nemu neobjednas.
27. feb 2015 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikitaf ahojcek, gratulujem k babatku v prvom rade, chcem sa opytat, ako si na koniec bola spokojna s Dr. Krizkom? :slight_smile:
19. mar 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margarita Az teraz som si precitala odpoved. dakujem:slight_smile: Nakoniec sa mi podarilo ho zohnat v Ruzinovskej nemocnici a uz mame za sebou aj porod, malicka ma uz takmer dva tyzdne. Rodila som pri panovi doktorovi Chudovi a som velmi, velmi rada. Mozem ho len odporucit.
19. mar 2015 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok