Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

leishmania
26. nov 2014

@nikitaf mal toho pri ambulancii a nemocnicic uz moc vela a velkovo sa on viac chce orientovat na operacie ako na porody

woman04
3. dec 2014

@tixx pani doktorka je jeden z najúžasnejších ľudí,akých som zatiaľ stretla...odporúčam všetkými 20 🙂

nikitaf
11. dec 2014

@leishmania neuveris co sa mi dnes stalo. bola som v Ruzinove a tak ze popozeram kedy aky gynekolog robi kedze poradne sa blizia 🙂. A mila recepcna mi vysvetlila ze oni sa tam striedaju podla sluzby, ze to sa tak neda a ze ci chcem niekoho konkretneho. a pan dr. Krizko tam akurat bol, tak mu volala a si predstav ze ma zobral ze ma odrodi. totoalne som z toho happy. aj ked je to otazne kedze polovicou februara tu nebude ale uvidime 😵

leishmania
11. dec 2014

@nikitaf jeeej super zavidim v dobrom! tak ako a teda dostanem k dr ktoreho chcem zazmluvnit?? ked a neda zistit kedy maju ambulanciu?

nikitaf
11. dec 2014

@leishmania no mne to prislo tiez divne, ale ja som sa informovala tam na poliklinike (pri nemocnici) na tej recepcii. A kedze tam zrovna bol tak mu hned volala, ale podla mna ona vie povedat kedy ten ktory doktor robi a da sa potom dohonut priamo s nim ako ja dnes. Isla som za nim do ambulancie (prsnikovej) a sme sa dohodli. a ze potom bude chodit na tie dvere 53 za mnou ked si dohodneme termin. a ty by si si chcela niekoho zazmluvnit?

leishmania
11. dec 2014

@nikitaf krizko alebo chuda. keby ma zobral krizko nejakym zazrakom nebola by som proti 🙂 to aby som sa tam pomaly sla informovat

nikitaf
11. dec 2014

@leishmania ja som ho dnes vystihla v tejto ambulancii, podla mna keby si sa tam osobne stavila tak by ste sa dohohli 😉 velmi by som ti to priala, ja som dnes z toho taka happy ze mi je to az divne 😀
Prsníková ambulancia
č.dv. 57,
Ordinačné hodiny:
pondelok: 13: 00-15: 00 MUDr. Marián Križko ml., PhD.
štvrtok: 8: 00 - 12: 30 MUDr. Marián Križko ml., PhD.
Kontakt: 02/48234763

leishmania
11. dec 2014

@nikitaf diky 🙂 pojdem skusit, za pokus nic nedam...

nikitaf
11. dec 2014

@leishmania fakt ti to prajem a daj vediet ako to dopadlo 😉

sjuzi123
30. dec 2014

Baby, čo sterodili poslednú dobu bez zazmluvnenia - máte nejakú vyslovene neprijenu skusenosť s pôrodníkom, ktorý na Vás vyšiel?

janna88borin
5. jan 2015

Ahojte, baby. Chcem zmenit lekara a rada by som chodila bud k Dr. Ondackovej alebo Dr. Marcisovej? Ako to je, prosim vas, musim ist do Kocha alebo maju svoju prax priamo v ruzinovskej nemocnici, resp. niekde inde? Este som sa nerozhodla ku ktorej doktorke pojdem, obe su vraj super. Dakujem

misinka26
5. jan 2015

@janna88borin Myslím, že obe robia aj v Ružinove v poliklinike, tam má Koch vysunuté pracovisko ... obe sú super, pro oboch som rodila, Odačková ma prijímala a Marcišová odrodila 🙂

janna88borin
5. jan 2015

A prosim nemate niekto nejaky kontakt na dr. Ondackovu a dr. Marcisovu? (IP). Na internete som nenasla ziadny. Ci treba priamo na vratnicu volat a daju mi kontakt/prepoja ma? dakujem
@misinka26 dakujem, dufam, ze sa nemylis 🙂

rebecca16
1. feb 2015

@janna88borin myslím, že musíš byt pacientkou u Kocha. Aspoň neviem o tom, že by MUDr. marcisova mala samostatnú prax. Som jej pacientka bola som u nej aj v ruzinovskej poliklinike ale to je súčasť Kocha. Takze asi musíš cez nich.

janka9988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tixx
5. feb 2015

@nikitaf ahoj, tebe sa podarilo dohodnut s Dr. Krizkom k porodu? ja by som sa s nim chcela tiez dohodnut,ale citala som tu, ze uz sa nechce venovat porodom,ale skor operaciam,a ze nove pacientky neberie... ty si tam len prisla, a v pohode ste sa dohodli? 🙂

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikitaf
5. feb 2015

@tixx ahoj, ano, mala som to stastie ze sa mi bez protekcie podarilo k nemu dostat 🙂 urcite to skus. pozri si kedy ma v ruzinove prsnikovu ambulanciu a chod tam vtedy sa opytat na recepciu... tak sa mi to podarilo, len ja som stastnou nahodou trafila ked mal ordinacne. vela stastia ti prajem, je to fakt dr. na svojom mieste 😉

tixx
5. feb 2015

@nikitaf dakujeeem, aj tebe vela stastia a bezproblemovy porod ;) potom mi napis, aky bol pri porode, ak si spomenies v tom zhone ;)

janka9988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikitaf
5. feb 2015

@tixx jasne, ale uz na prvej poradni na mna urobil dobry dojem. a ozaj od 11.2. do 20.2. ma dovolenku tak sa tam nevyber v tom case. Tak hadam neporodim akurat v tom termnie lebo ma svihne 😀

tixx
5. feb 2015

@nikitaf ja to este az takto neriesim, som v 25 tt, takze este mam snad cas. ty si to kedy zacala u neho riesit? 🙂 a nebooj, babo ma este casu dost, ked sa vrati z dovci, tak nech vam to vyjde,ako si predstavujete 😉

nikitaf
5. feb 2015

@tixx ja som u neho bola cca v 28tt, ale to preto ze som tam mala cestu a to som mala na neho to stastie. Dik, tiez verim ze to vydrzime 🙂

kamique
17. feb 2015

Ahojte. Nemate niektora nahodou kontakt na pana doktora Chudu? V Ruzinovskej nemocnici mi len povedali, ze ambulanciu ma v Stupave a na tu sa mi nedari nikde najst kontakt. Dakujem.

kojka306
22. feb 2015

ahojte kocky. nebola niektora z vas vybavovat epi? kam mam ist ak chcem ist na ambulanciu a nie prednasku a kedy. dakujem

elfi1
22. feb 2015

@kojka306 je to na prizemi v poliklinike. Po pravej strane je taka spojovacia chodba a ked do nej vojdes,tak kusok a je tam na lavej strane taky "vyklenok" a v tom je ta ambulancia. Tusim su tam kazdy den od 13tej.

kojka306
22. feb 2015

@elfi1 dakujem velmi pekne. musim to uz ist vybavit aby som mala rezervu keby nieco.

margarita
26. feb 2015

@kamique
totiz v tej ambulancii sa lekari striedaju, ja tam chodievam k Dr.Drabovi, a preto viem, ze Dr.Chuda tam ordinuje v utorky 😉
http://www.gynekologiastupava.sk/sk/kontakty

posli sestricke mail, lebo inak sa pacientky na vysetrenie uz objednavaju priamo cez ten web, ale ak este nemas ucet a heslo, sama sa k nemu neobjednas.

tixx
19. mar 2015

@nikitaf ahojcek, gratulujem k babatku v prvom rade, chcem sa opytat, ako si na koniec bola spokojna s Dr. Krizkom? 🙂

kamique
19. mar 2015

@margarita Az teraz som si precitala odpoved. dakujem🙂 Nakoniec sa mi podarilo ho zohnat v Ruzinovskej nemocnici a uz mame za sebou aj porod, malicka ma uz takmer dva tyzdne. Rodila som pri panovi doktorovi Chudovi a som velmi, velmi rada. Mozem ho len odporucit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre