Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

claudinka
10. sep 2008
kakusa
10. sep 2008

Jeej claudinka super stranka, nasla som tu aj kontakt na prezretie porodnice, ty si sa bola pozriet?
a chodis alebo chodila si cvicit psychoprofilaxiu?

pipka
10. sep 2008

ciska ja som rodila u MUDr Drabeka, toho som mala aj zazmluvneneho, Krizko ml. mu len asistoval a v case nepritomnosti mojho dr. sa o mna staral a kontroloval ma po porode. 😉

inak jednorazovych plienok sme dostavali 5 na den a fakt to staci, ani raz som nemusela pouzit" domace zasoby " 😉 😉 😉

pipka
10. sep 2008

ale pre istotu si treba plienky z domu zobrat....ak by nejake babo kakalo ci cikalo viac ako je dovolene 😀 😀 😀
inak dostanete aj lieh na pupcek, aj kremik na ritku, aj tie gazove stvorceky...akurat vlhcene utierky na ritku si vezmite. 😉

enynka1
10. sep 2008

babule, ktore ste rodili s dr.Krizkom mali ste ho normalne zazmluvneneho cez nemocnicu alebo ste sa s nim nejak pomimo dohodli?

slavica2
10. sep 2008

eny cez nemocnicu

claudinka
10. sep 2008

kakusa chystala som sa pozriet prehliadku, ale akosi som stale nebola 😀 ked som uz bola nastartovana, tak v ten tyzden vobec nerobili prehliadky a dalsie tri tyzdne tam rekonstruovali, tak povedala, nech zavolam az potom a odvtedy som ani nemyslela na to, ze by som to mala vyskusat.
vidis, este mozem stihnem si to tam ist omrknut 😀 si ma tam mozno uz aj nechaju 😀 😀
a na psychoprofilaxiu chodim sukromne k jednej skvelej porodnej asistentke v ruzinove - http://www.pripravanaporod.szm.sk/.. taka particka tam chodime spolu a je to super.. mne sestricka povedala, ze nech skusam v ruzinove, ale pochybuje, ze budu mat volne.. tak neviem 😒 som hned isla sem a predsa len nas tu je vzdy najviac 6 - 7 a to je pohodicka 😉

kakusa
10. sep 2008

No to je super len ja nie som z BA, len tu pracujem a nechce s ami tu zostavat po pracovnej dobe, tak hladam blizo domu. Od kedy si chodila cvicit, ja neviem ci uz nie je aj neskoro zacaat...Inak s tou prehliadkou to neriskuj, mozno fakt ta to chyti priamo tam, co je teda este dobry stav 😀 mas vsetkych po ruke 😉

claudinka
10. sep 2008

kakusa hehee tak uvidim, co mi povie zajtra rano na poradni a ked tak v piatok tam vybehnem pozriet..
jaaj a odkial si? aj do ruzinova by si musela chodit normalne cvicit.. ta hodinka ta zabije raz tyzdenne 😉

claudinka
10. sep 2008

teda nezabije som chcela napisat 😀 😀

kakusa
10. sep 2008

Nezabije ,ale si zober ze o chvilku idem na MD a nebudem cestovat do BA koly hodke cvicenia, som z Lozorna a kamoska tam ma robit cvicko,ale az ok oktobra...a to s ami zda neskoro...tak rozmylsam skocit do nemocky v Malackach aj tam je vraj taketocviko, tak to mam blizie a lepsie parkovanie a vsetko 😉 a okrem toho sa musim ucit s malym do skoly, tak ak by som dosla neskoro domov uz by sa nam nechcelo ani jednemu
😠 😒

Myslis, ze malinkeho by ta prehliadka vyplasila a rovno by skocil von????? 😉 😀

ada33
10. sep 2008

Ahojte maminky, som tu nova, chcela by som sa spytat, ci ste si niektora zazmluvnila doktora mimo nemocnice a za akych podmienok, dakujem

claudinka
10. sep 2008

kakusa som myslela, ze niekde blizsie si.. a to mas pravdu, ked budes na materskej, ze sa ti nebude chciet.. ale zase ked soferujes, tak sa to da zvladnut bez problemov.. aj od nas baby neboli vsetky z Ba a pekne poctivo chodili.. ale bolo by super, keby ti vysli tie Malacky.. tie cvicenia staci ist na jedno - dve a potom si to doma cvicis.. nemusis chodit vobec casto..

adus to Ti ked tak babule napisu do IP-iek, to urcite nikto nenapise na plochu..

kakusa
10. sep 2008

No hej, len soferovat sa mi uz terarźniak nechce a tam je problem s parkovanim...toto by bolo fajn, skusim cinknut tej kamoske, ci to nie je neskoro od oktobra a ked vravis, ze je to ok aj takto neskoro, tak som kludna...

enynka1
10. sep 2008

no epiduralka a manzelik pri porode vyplatene, uz len zazmluvnenie vyplatit a moooozem spokojne rodit 🙂 som si myslela ze nas tam budu bohvie ako dlho drzat a vykecavat sa na tom epi pouceni a pani dr. sa spytala tri veci a koniec 😉

enynka1
10. sep 2008

ozaj baby aj zasoby vloziek si mam pribalit alebo tych tam je tiez dost??

claudinka
10. sep 2008

enynka to ide rychlo 😉 taku milu ste mali? zevraj je ich tam dost.. ja nechavam doma a ked tak muzik prinesie..

kakusa 😉 ja napriklad som posledne teraz tri tyzdne nebola.. a som zvedava, ci mi to pomoze pri porode.. lebo tie cvicenia su vyslovene nudne 😀

ada33
10. sep 2008

Dakujem Ti Claudinka, pytala som sa preto, lebo nemam dobre spomienky na jednu udalost v Ruzinove, preto si nechcem zazmluvnit lekara cez nemocnicu, dakujem este raz

claudinka
10. sep 2008

Adi a mas aj niekoho, koho by si chcela? Lebo takto verejne sa ti nikto neprizna, ze platil pomimo doktorovi a nie cez nemocnicu, je to protizakonne.. a toto forum je verejne a predsa len si to moze ktokolvek precitat, tak istota je istota

enynka1
10. sep 2008

claudinka, no na strasne milu som natrafila 😉 vidiiis dobry napad nechat doma kopku z ktorej bude manzelik nosit ak bude treba, a ja sprosta som vsetko nabalila do tasky a mam ju obrovsku jak na mesiac keby som sla niekam..... 😖 😀

ada33
10. sep 2008

Claudi mam, nenapisem koho, ale mam, ja som totiz pred vyse rokom prisla o babatko v Ruzinove a musela som porodit mrtve dietatko.Vsetko sa to zomlelo v jednu letnu sobotu, odtiekla mi plodova voda ....a o 18,30hod. bolo po vsetkom, prijala ma doktorka Fullopova, keby som mala mat ju pri porode, tak asi skocim z okna, absolutne neludska zena...., nechcem sa rozculovat 😒

claudinka
10. sep 2008

enynka aj ja som najprv mala a potom som tristvrtku nechala doma na stoliku kopku a odtial ked tak donesie.. uplne malinko veci si beriem 😉 sak naco..

adus to ti verim, radsej si to uz ani nepripominaj, musi to byt pre teba strasne.. a po takomto otrasnom zazitku sa ti vobec, ale vobec nedivim, ze robis, ako robis.. budem drzat palceky 😉 ale podla mna by bolo super, keby si si normalne zazmluvnila, napr. primara 😉 odrodil jednu z nas septembroviek https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... tu o tom babuci pise 😉

ada33
10. sep 2008

Enynka, Claudinka, vy ste uplne perfektne, fakt som rada, ze som na Vas natrafila,ja uz asi viem koho by som chcela,len som to chcela inak....,no, ale ved uvidim ako to nakoniec bude.Ale dakujem za Vase skvele typy, a uprimne Vam zelam, aby ste mali co najlepsi porod a krasne, stastne a zdrave deticky.My sa uz toho nasho anjelika nevieme dockat.Aj teraz si kopka, akoby vedel, ze pisem o nom, pokladikovi mojom 😀

ada33
10. sep 2008

Maminky, dakujem Vam za podporu, pre dnes sa s Vami lucim, papa a pekny den

enynka1
10. sep 2008

claudinka, no sak prave naco tolko veci, ale asi mam tehu demenciu ked ma nenapadlo doteraz nechat to doma na kopke pripravene manzelovi.. 😒 😀

adi , ved na to je modry konik, aj mne tu vela babuliek poradilo. Dakujem, a prajem ti to iste nech natrafis na dobry personal pri porode a uz nech ti malinky zdravucky kopka zvonka do bruska 😉

kakusa
11. sep 2008

No j aosm si velmi kupila tehu jogu, ze vraj super a ked som ju isla asi 3x cvicit tak som pri nej zaspala. takze odych super odporucam🙂

claudinka
11. sep 2008

Adus 😉 aj my tebe drzime silno palceky.. po takom zazitku si urcite zasluzis mat svoj maly batoztek lasky v postielke 😉

enynka sak na to je Konik 😀 😀 ja mam tiez dvd tusim zo sme a tiez na chrapanie 😒

kakusa
12. sep 2008

Ajoj kocky, tak som zistila, že claudinke vcera odtiekla lodova voda, tak dufam, ze s tu ukaze a popise nam priebeh porodu, bo priebeh odtekania plodovej vody je v priamomprenose v septembrovkach 😀

vevusiatko
12. sep 2008

kakusa dik 🙂 Som jej pisala ze ci spi ci upratuje alebo rodi takze rodi :D

enynka1
12. sep 2008

jeeej tak drzime palceky nex ma babeno co najskor pri sebe 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre