Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

ivankaba
10. okt 2008

seva.....a ak nebudes mat taku postel, ze budes citit zeleznu konstrukciu..🙂))

lyrra
10. okt 2008

kocky hlavne od zazmluvnenia lekara prilis vela neocakavajte, akoze bude cakat na telefone (v ktorukolvek dennu a nocnu hodinu) a pod.

aj ked ho budete mat zazmluvneneho a pridete do porodnice, vysetri vas lekar, ktory ma sluzbu a on vam aj povie, ci uz je treba volat zazmluvneneho lekara alebo nie - moja skusenost je taka ze ho volaju az ked sa uz ide rodit. Iste, nemozu vam zakazat ho zavolat, ale mne (a nielen mne, stalo sa to viacerym kockam) povedali, ze je zbytocne este pana dr. budit, rusit, ..., ked to na skory porod nevyzera. Ked to uz na porod vyzeralo, nedalo sa mu dovolat.

a este k tej vizite, ja som zazila velku vizitu v stredu priamo na porodnej sale 🙂 nebolo to vobec stresujuce, bola som zakryta, nikto nic nevidel, lekar poreferoval kto som, v ktorom som tyzdni, nakolko som otvorena a ze mam epi. cele to trvalo hadam pol minuty, takze uplna pohodka a hlavne v tej chvili myslite na ine veci a nie na to, kolko ludi na vas pozera 😉

dula_renka
10. okt 2008

lyrra....mozem sa opytat, ktoreho lekara si si zazmluvnila?

adulik16
10. okt 2008

Ahojte, seva, ked som bola na laparke, lezala som na normalnom gynekologickom oddeleni, ale myslim, ze tie izby sa moc nelisia od izieb sestonedeli.

Doktor dostava 5000 Sk a nemocnici ide 2000 Sk.

Ja som sa ohladne zazmluvnenia pytala na to mojho doktora. Tiez ma zaujimalo, aky je vlastne postup, ked uz budem v nemocnici, ci ho mam hned volat alebo co. Nie, nemam, povedal mi, ze ma tam prezrie lekar, ktory ma sluzbu a uz ked bude cas na rodenie, vtedy mi doktor, ktory tam bude povie, ze mozem zavolat svojho zazmluvneneho doktora. Vtedy mu mam volat a on pride. Ze dovtedy by tam bol zbytocne. Cize, tak isto si od toho nic neslubujem, aj ked som cakala, ze je to troska inac.

Ja sa len bojim toho, lebo podla vsetkeho budem rodit skor ako mam termin, ci budem vediet, ze to uz je ono a ze uz teda mam ist do porodnice:(

kucerka0507
10. okt 2008

seva,
no tuším sme sa stretli, teda neviem presne, ale boli tam dve čo sa poznali, jedna sa fakt volala janka a termín tiež súhlasí, a ja som kecala s nimi, a ony boli aj včera, keď ja, no asi sa stretneme v nemocnici 😵

kucerka0507
10. okt 2008

adulík,
mne zase moôj lekár povedal, že hocičo sa stane, alebo sa mi niečo nebude páčiť, čo sa týka môjho stavu, tak mu mám volať, ale asi preto, lebo to bude cisár, malá sa neotočila

seva
10. okt 2008

kucerka, tak to sa tesim 🙂
napisala som ti do IP ... 😉

kucerka0507
10. okt 2008

seva,
aj ja som odpísala do IP 😀

dula_renka
10. okt 2008

kucerka0507 ...si sa narodila 5.7 ? ....sa pýtam. lebo aj moja dcéra sa tak narodila...a môžem vedieť koho si si zazmluvnila?

kucerka0507
10. okt 2008

ano, 5.7.
dr. Drába, hádam budem spokojná, zatiaľ som

dula_renka
10. okt 2008

zatial som na neho nepočula nič zlé...tak si v hlave naplaánuj, ako má prebiehať tvoj pôrod a želaám, aby sa sny splnili 🙂

kucerka0507
10. okt 2008

dula_renka
veľmi pekne ďakujem,
21.10. mám termín, tak uvidíme kedy to príde
inak to bude cisár, malinká sa neotočila

dula_renka
10. okt 2008

kucerka0507....ešte sa môže otočiť, pekne jej dohováraj, možno počúvne mamičku 🙂

pipka
10. okt 2008

no ja som mala tiez svojho lekara zazmluvneneho, MUDr Drabeka, cakal na telefone a ked som uz dosla do porodnice, tak bol pri mne cely cas, aj ma vysetroval, aj prepichoval plodovu vodu, kedze sama neodtiekla, potom samozrejme aj odrodil, zasil...atd. a kazdy den rano aj vecer ma bol skontrolovat 😉 ...zeby som len mala stastie 😕 😵

kucerka0507
10. okt 2008

počula som, že v Ružinove je Drábek aj Dráb, a obaja sú Marekovia 😀

katarinaa
10. okt 2008

Pipka: ja som potom tiez mala stastie, moj zazmluvneny dr. bol tiez na telefone furt a stale mi to pripominal, ze len nech mu volam, keby nieco, bol pri mne od zaciatku do konca a chodil ma pozerat aj po porode. ale zalezi aj od toho, koho si zazmluvnite. nie vsetci su takito ochotni.

kucerka0507
10. okt 2008

katarinaa
a môžem sa opýtať koho si mala za lekára? Mne tiež povedal, že môžem volať, to aj o tretej v noci???

katarinaa
10. okt 2008

kucerka, ja som mala krizka ml. 😀 , ale drab, ktoreho mas ty je vyborny. bezproblemov mu volaj aj o tretej v noci. inac, ja by som urcite volala, keby som nemala porod nakoniec taky polovyvolany, prave preto, ze by som sa bala, ze ked to necham na personal v nemocke, zavolaju ho neskoro. ja som sa explicitne pytala, KEDY mu mam vlastne volat a povedal mi, ze ked pojdem do porodnice, aby vedel, ze som tam. aj ked mu potom oni povedia, ze nech si este pospi 🙂 , aspon mam istotu, ze o mne uz vie.

lyrra
10. okt 2008

kocky len pre upresnenie, ved aj mne moj zazmluvneny dr. povedal ze keby nieco, mam kedykolvek volat 😉 rano som bola unho na poradni, este som si s nim odsuhlasila jeho tel. cislo a vecer som sa mu uz nemohla dovolat - ani ja, ani personal... no mozno mal len zly den 😉 inak pri samotnom porode bol super a po porode ma tiez chodil kontrolovat

dula_renka
11. okt 2008

To že mal zlý deň ho neospravedlňuje...to máme každý a veľa krát sa musíme prekonať kvôli menším veciam. Pôrod dieťatka je *veľká vec*, takže to prekonaie je viac ako nutné. A ke´d sa stane niečo naozaj hrozivé, tak požiadam kolegu o zastúpenie....citlivo sa dá aj toto mamičke vysvetliť

pipka
11. okt 2008

kucerka ano aj drab aj drabek su marekovia, len si ich nepomylit 😀 ale obaja su fajn, tak v najhorsom, co ked aj... 😀 😀 😵

pipka
11. okt 2008

no inak moj doki mi dal mobil ale keby traktory padali a on fakt nemohol, sak aj on je clovek, tak mi dal mobil na MUDr Oťapkovu, ktora by ho aj o polnoci zastupila, takze som bola kludna 😉 o nej som pocula a aj tu citala same chvaly 😵

dula_renka
11. okt 2008

pipka....nijako ťa neznervoznilo, že máš dve čísla nie? skkôr si myslím, že ťa to ukľudnilo

enynka1
11. okt 2008

Kuki, tolko ste toho zase stihli popisat 🙂 ja som mala podobny problem, ze ci mozem mojmu dokimu volat aj v noci o druhej a budit ho este predtym nez dojdem do nemocnice, a tak som sa ho tiez spytala narovinu a povedal ze hned ako to na mna pride doma mam volat..no vidim ze tu leti Krizko a Drab a Drabek 😀 Draba aj Krizka mozem len odporucit 😉

dula_renka
11. okt 2008

enynka1..a volala si v noci?

pipka
11. okt 2008

dula_renka jasne, urcite som bola kludnejsia, bola som dvakrat istena tak som spokojne spavala posledne tri tt, lepsie ako neistota. Nakoniec ma rodil on a vsetko prebehlo ukazkovo, tak ako malo. Uz pri siti sme polemizovali o dalsom babatku 😀 😀 😀 a to vacsina zien zacina az po sestonedeli 😀 😀 😀

dula_renka
11. okt 2008

pipka...xixixixi no to si dobra.....ak máš dobrý pocit z pôrodu určite to prináša aj do tvojho života len dobré veci 🙂

pipka
11. okt 2008

dula_renka, jasne, ja som vecne usmiaty clovek, optimista, ukecana, komunikativna...sak ucitelka 😀 , tak dufam, ze aj nasa Hanulka bude take slniecko ukecane 😵

enynka1
12. okt 2008

dula_renka, prislo to na mna nadranom, tak rano som volala 😉

dula_renka
12. okt 2008

pipka...no prosim, vraj učiteľka ,to je jasná diagnóza....kamarátka je učiteľka a jej muž je policajt a ich dcéra tvrdí, že majú doma kameňákovo....xixixixi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre