Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

livika
7. feb 2009

Zoldy,napriek tomu,kolko si mala roboty a vsetkym ostatnym okolnostiam,si bola perfektna 😉
Mne a urcite vela mamickam si strasne pomohla a dodala k mnohym veciam pozitivnejsi pristup 😵
Urcite nielen ja a zabka na stale myslime.
A je mi trosku luto,ze tam nebudes,ked tam snad onedlho budem ja 😅

zoldy
7. feb 2009

Dakujem mooooc,si ma velmi potesila.velmi si to vazim.chystas sa na druhe?To obdobie,ked ste tam boli vy.bolo pekne,vtedy sa dobre pracuje,ked u super maminky a to ste vy dve urcite boli.Zabka na dokonca objala a to bolo to najlepsie co sa mi stalo.bolo to sladsie nez ta najlepsia cokolada.

nikollette
7. feb 2009

Zoldy ja mam termín okolo 18februara, ale uz by som isla hned najradsej 😀
Idem dnes na prechadzku aby sa mi to urychlilo, snad to pomoze 😉
Porodník je prof.Šuška, poznáš??? Mas nejake referencie o nom??? 🙂

zoldy
7. feb 2009

je celkom fajn,zle skusenosti s nim nemam.niekde som pocula,ze sex je dobry na urychlenie porodu... 😉 😉 😉 😉 😉 😅 😀 😀

sirinka
7. feb 2009

zoldy a co alebo kde teraz robis? no robota sestriciek je bohuzial presne taka...vzdy sa treba usmievat, byt k dispozicii a mila aj ked pacienti su presny opak... 😉 proste ked si v sluzbe, svoje starosti zamknes v skrinke a naplno sa mas venovat svojej robote...aj ked viem, ze podmienky na sk su mizerne, pocet pacientov a sestriciek totalne neprimerany a platove podmienky ani radsej nespominam...

zoldy
7. feb 2009

teraz robim na detskom are.tiez je to tam niekedy ako v pekle,ale aspon vycikat a napit sa mozem.a potom som ovela pokojnejsia...

nikollette
7. feb 2009

Ano sedx, ale ten uz moze zaviest infekciu k abbatku v posednom mesiaci, tak radsej ta prechadzka 😉
No ja som celkom rada ze on mam ma odrodit, tak snad stuhne prist a nebude ma musiet nejaky iny sluzbukonajuci lekar, kt uvidim prvy krat v zivote 😒

Ty si novorodoenecka setricka, ci zenska??? Ty si zvykla byt aj pri porode Zoldy?? 🙂

livika
7. feb 2009

Ked som odchadzala ja,si nesluzila 😒
Po pravde,dlho mi to bolo,ze som sa nevedala v den odchodu povedat -dakujem.
Este aj manzel si casto na teba spomenie 😀
Teraz sme mali v nemocnici babku a tie sestricky 😠
A manzel im hovori:Viete,manzelka bola takto pred rokom v porodnici a tam bola jedna sestricka,od ktorej by si malo vela personalu brat priklad 😖 Neklamem
😉
Chceli by sme zacat v lete,tak este casu a casu 😅

zoldy
7. feb 2009

novorodenecka,ja som bola ta osoba,ktora to babo osetruje na sale a ukazuje maminke. 🙂

nikollette
7. feb 2009

zoldy tak potom si mala peknu robotu 🙂

zoldy
7. feb 2009

livika,to som nerobila,ja som vyprevadzala Zabku.Si uzasna,je super vediet,ze si na mna v dobrom spominate.

zoldy
7. feb 2009

to bola krasna robota, niekedy mi aj slzicky vysli,nebolo to len pri kamoskach ktore u nas rodili.ale aj uplne cudzi ludia a to bolo o to krajsie. 🙂

livika
7. feb 2009

Mozno si to v sebe ani neuvedomujes,ale robila si si svoju robotu naplno a s laskou 😵
A isiel z teba strasne pozitivny pristup 😉
Mala som ocit,ze vsetko ide lahsie 🙂

zoldy
7. feb 2009

Ani nevies ako mi bolo luto,ked som odtial musela tak narychlo odist.a teraz mi to je luto este viac,ked tak pekne pises. ☹

livika
7. feb 2009

A este,minule sme len tak s MM sedeli a kecali a on mi hovori:
No dobre,chceme druhe dieta,ale v Ruzinove uz nerobi ta dobra sestricka,a nevadi sak si ju najdeme a pojdeme rodit tam 😀
Ona ta uz pozna,vo vsetkom ti pomoze a tak...
Vies,ze keby si mala problem,mozes sa nu obratit,no nestoji to za to,ze budes rodit inde???? 😕
Ja nevedela,ze robis na ARE,tam nechceme ist ☹

nikollette
7. feb 2009

Hm, preco odchadzaju tale sestricky ako ty... ☹

zoldy
7. feb 2009

tak tam teda urcite nie,radsej na to ani nemysliet.ale ved mozes mi kedykolvek zavolat keby daco,rada ti pomozem,poslem ti cez IP cislo.
Nikolette,Opytaj sa vrchnej,ked tam budes,som zvedava co ti povie 😉 ona sestricky odhana od seba.

nikollette
7. feb 2009

Vrchna je tam nejaka harpia??? 😒
Aj na nu tam mozem natrafit??
ako vyzera ,kolko ma cca rokov,aby som vedela.. obrním sa proti nej 😝 😀

zoldy
7. feb 2009

nie je harpia,tvari sa milo,robi dva krat do tyzdna vizitu sestersku,rada poradi.to kvoli nej som dala minutovu vypoved.ona nie je zla,iba sa nevie postavit za svoje sestricky a to bol problem.

livika
7. feb 2009

Zoldy,a ty robis v Ruzinove????

zoldy
7. feb 2009

v detskej fakultnej na kramaroch.

nikollette
7. feb 2009

Livika, vsak doetarz si pises zo Zoldy ze robila v ruzinove, nie??? ze odisla, a teraz sa jej pytas ci tam robi???
Ci som nieco nepochopila???

Zoldy jaaj.. no uvidime... jaaaj, uz chcem ist rodit, uz ma unavuje to cakanie, ale maximalneeeee.... 😝

livika
7. feb 2009

To mam este blizsie,takze rodime na Kramaroch 😀
Ale nie,ja som stale nevedal,kam mam ist.
Robim v zdravotnictve,sice v lekarni,ale v nemocnici a jeden doktor od nas mi doporucil primara Holleho,tak som sla do Ruzinova.
A aj ten doktor doktor tam sluzieval,tak som bola ako tak v obraze 😕

zoldy
7. feb 2009

len si to pekne vychutnavaj tie posledne chviky tehotenstva,ani sa nenazdas a budes nam sem pisat miery tvojho maleho cloviecika.

nikollette
7. feb 2009

Zoldy a ty kde pracujes teraz v inej nemocke????

zoldy
7. feb 2009

Primar je super.ja som ho mala strasne rada...
Pekne pracujte na babatku,dojdem ta kuk do porodnice ako sa k tebe spravaju...

livika
7. feb 2009

ok,das ich do pozoru 😀

livika
7. feb 2009

Ja som s nim bola strasne spokojna 😉

zoldy
7. feb 2009

v detskej fakultnej,my tam mame iba detskych pacientov...

nikollette
7. feb 2009

A je tam lespei mako v ruzinove.. podla mna musi, ked su tam len detsky pacienti 🙂 musis tam mat veselo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre