Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jessica25
7. okt 2006

ja som rodila v Ruzinove pred troma mesiacmi, ale taku doktorku si nemapatam.

barbulka
10. okt 2006

ahojte, niekde som citala, ze v Ruzinove robia prednasky o porode, da sa tam prist aj s manzelom, ale nemozem to najst 😖 neviete mi poradit kedy to byva, pripadne komu tam mozem zavolat a objednat sa ? dakujem 😵

zuz11
10. okt 2006

barbur, netreba sa objednavat, byva to prvy pondelok v mesiaci o 13:00 na 10 poschodi 😀 ale zevraj nic noveho a svetabojneho sa tam nedozviete 🤐

barbulka
10. okt 2006

aha, skoro ako na tej ich psychoprofilaxii ?? je to hroza, vobec nic mi to nedalo a dva krat nas sestricka v polovici poslala domov, ze ona ma dalsieho pacienta ... uz som zacala chodit na taku platenu pripravu a cvicenie do mesta. zuz, a kedy sa da ist pozriet na salu, nevies nahodou ? 😀

aktak
10. okt 2006

barbul kam do mesta?

zuz11
10. okt 2006

to byva zasa v stredu a piatok a tam sa treba objednat dopredu, pockaj najdem cislo a dolozim 😉

zuz11
10. okt 2006

takze cislo na objednanie sa na prehliadku porodnice je 02/48 234 609 u stanicnej p. Pasiarovej 😀 mozes tam ist aj s partnerom a prehliadky su od 13:00 v stredu a piatok pre objednanych a zacina sa na 9. poschodi 😀

barbulka
10. okt 2006

aktak napisem Ti to do IP, neviem ci to mozem sem 🙂

barbulka
10. okt 2006

zuz, dakujeeeem 😀

zuz11
10. okt 2006

barbur mnapis sem aj mna to zaujima 😀

barbulka
10. okt 2006

MC Presporkovo, www.pronatal.sk byva to kazdy pondelok o piatej 🙂

zuz11
10. okt 2006

barbur a okrem cvicenia tam maju aj ine kurzy? 😉

barbulka
10. okt 2006

tusim aj nejake cvicenia na fit lopte 🙂

zuz11
10. okt 2006

barbur, myslela som skor prebalovanie, kupanie a tak 😀

barbulka
10. okt 2006

jaaaj, mam to doma napisane, vcera sme sa napr. ucili kojit. Najprv sme pozerali video a potom si to skusali s babikami 😀 ale tusim je tam aj to prebalovanie a kupanie ...

zuz11
10. okt 2006

barbur a je to aj pre buducich oteckov? 😀 ja hlane koli drahemu to zistujem 😀

barbulka
10. okt 2006

jasneee, ved prave preto ma to zaujalo 😀

zuz11
10. okt 2006

tak asi tam zavolam 😀

aktak
10. okt 2006

barbul a kolko sa plati? lebo tam nevidim cennik

barbulka
10. okt 2006

10 hodin 2500 Sk

aktak
10. okt 2006

wow 😵

tessa
10. okt 2006

boze, baby neblaznite!!
Na co sa chcete ucit prebalovat a kojit?? Vsak v Ruzinove vam to vsetko ukazu detske sestricky, su velmi zlate na novorodeneckom a maju trpezlivost aj pri prvom kupani a obliekani a tak...
Nevyhadzujte zbytocne peniaze!

zuz11
10. okt 2006

tessa, ja som chcel jedno sedenie pre manzela, 10 mu nezaplatim neboj 😀

aktak
10. okt 2006

tiez sa mi to zda dost penazi 😒

tessa
10. okt 2006

zuz,
moj nebol na nicom so mnou...a je pravda,ze zo zaciatku maleho nechcel ani prebalovat ani nic,bo sa bal,ale situacia ho donutila a zmakol to! 😀

zuz11
10. okt 2006

tessa, no ja viem ze casom to zvladne ale on chcel hned od zaciatku 😀 na plysakoch skusa drzanie 😀 inak na stretavku nepridete? 😉

bibula
17. okt 2006

🙂 mate uz poniektore zistene co sa nosi pred porodom do ruzinova?myslim detska vybavicka hned,ci pri odchode? a mamicky mozu nosit civilne oblecenie? myslil,ze by mi to bolo milsie.
vypytali ste sa niektora domov skor ako po tyzdni? 😀
dakujem za odpovede 😅

zuz11
17. okt 2006

bibula, zoznam coi si donest do porodnice a co v den odchodu bz ti mali dat bud v poradni alebo na cviceni 😀 inak visi to aj v kabinkach co chodim do poradne 😀 a mamicky co viem si maju doniest sebe iba toaletne veci uterak, papuce a ponozky, ziaden zupan a ani nocnu koselu 🤐 a detickam sa nosia iba plienky, vlhcene one na ritku, ciapocka a rukavicky, oblecenie az v den odchodu 😉

barunka
17. okt 2006

presne ako vraví zuz, len k tým plienkam pre bábo ešte dodám, že na každý deň dostanete päť kusov... zo začiatku stačí, potom väčšinou musíte dať aj zo svojich, takže určite by som nevláčila celý balík...
a ešte k tým nočným košeliam, strašne veľa ich majú bez gombíkov, takže ak nechcete chodiť cez návštevy s otrčenými "ceckami", tak by som si aspoň jednu vzala...

bibula po týždni??? ja som porodila v stredu o 20,00 a v nedeľu som bola doma už o 16-tej... takže ja som tam nestrávila ani tých povinných 4x24 hodín...

bibula
17. okt 2006

🙂 parada dakujem vam baby.

barunka-to fakt?mna pri dcerke nechceli pustit aj ked jej novorodenecka zltacka neprepukla.a svegrina bola na antolskej rovny tyzden....potesila si ma.
aj ked nosit nemocnicny odev ako pacient nie je bohvieco 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre