• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

30. októbra 2017 
Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM :slight_smile:
6. okt 2006 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som rodila v Ruzinove pred troma mesiacmi, ale taku doktorku si nemapatam.
7. okt 2006 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, niekde som citala, ze v Ruzinove robia prednasky o porode, da sa tam prist aj s manzelom, ale nemozem to najst :confounded: neviete mi poradit kedy to byva, pripadne komu tam mozem zavolat a objednat sa ? dakujem :dizzy_face:
10. okt 2006 o 15:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbur, netreba sa objednavat, byva to prvy pondelok v mesiaci o 13:00 na 10 poschodi :grinning: ale zevraj nic noveho a svetabojneho sa tam nedozviete :zipper_mouth:
10. okt 2006 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, skoro ako na tej ich psychoprofilaxii ?? je to hroza, vobec nic mi to nedalo a dva krat nas sestricka v polovici poslala domov, ze ona ma dalsieho pacienta ... uz som zacala chodit na taku platenu pripravu a cvicenie do mesta. zuz, a kedy sa da ist pozriet na salu, nevies nahodou ? :grinning:
10. okt 2006 o 15:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbul kam do mesta?
10. okt 2006 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to byva zasa v stredu a piatok a tam sa treba objednat dopredu, pockaj najdem cislo a dolozim :wink:
10. okt 2006 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze cislo na objednanie sa na prehliadku porodnice je 02/48 234 609 u stanicnej p. Pasiarovej :grinning: mozes tam ist aj s partnerom a prehliadky su od 13:00 v stredu a piatok pre objednanych a zacina sa na 9. poschodi :grinning:
10. okt 2006 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak napisem Ti to do IP, neviem ci to mozem sem :slight_smile:
10. okt 2006 o 15:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, dakujeeeem :grinning:
10. okt 2006 o 15:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbur mnapis sem aj mna to zaujima :grinning:
10. okt 2006 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MC Presporkovo, www.pronatal.sk byva to kazdy pondelok o piatej :slight_smile:
10. okt 2006 o 15:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbur a okrem cvicenia tam maju aj ine kurzy? :wink:
10. okt 2006 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim aj nejake cvicenia na fit lopte :slight_smile:
10. okt 2006 o 16:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbur, myslela som skor prebalovanie, kupanie a tak :grinning:
10. okt 2006 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, mam to doma napisane, vcera sme sa napr. ucili kojit. Najprv sme pozerali video a potom si to skusali s babikami :grinning: ale tusim je tam aj to prebalovanie a kupanie ...
10. okt 2006 o 16:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbur a je to aj pre buducich oteckov? :grinning: ja hlane koli drahemu to zistujem :grinning:
10. okt 2006 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneee, ved prave preto ma to zaujalo :grinning:
10. okt 2006 o 16:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi tam zavolam :grinning:
10. okt 2006 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbul a kolko sa plati? lebo tam nevidim cennik
10. okt 2006 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10 hodin 2500 Sk
10. okt 2006 o 16:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow :dizzy_face:
10. okt 2006 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, baby neblaznite!!
Na co sa chcete ucit prebalovat a kojit?? Vsak v Ruzinove vam to vsetko ukazu detske sestricky, su velmi zlate na novorodeneckom a maju trpezlivost aj pri prvom kupani a obliekani a tak...
Nevyhadzujte zbytocne peniaze!
10. okt 2006 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
tessa, ja som chcel jedno sedenie pre manzela, 10 mu nezaplatim neboj :grinning:
10. okt 2006 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa mi to zda dost penazi :unamused:
10. okt 2006 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz,
moj nebol na nicom so mnou...a je pravda,ze zo zaciatku maleho nechcel ani prebalovat ani nic,bo sa bal,ale situacia ho donutila a zmakol to! :grinning:
10. okt 2006 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tessa, no ja viem ze casom to zvladne ale on chcel hned od zaciatku :grinning: na plysakoch skusa drzanie :grinning: inak na stretavku nepridete? :wink:
10. okt 2006 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: mate uz poniektore zistene co sa nosi pred porodom do ruzinova?myslim detska vybavicka hned,ci pri odchode? a mamicky mozu nosit civilne oblecenie? myslil,ze by mi to bolo milsie.
vypytali ste sa niektora domov skor ako po tyzdni? :grinning:
dakujem za odpovede :sweat_smile:
17. okt 2006 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibula, zoznam coi si donest do porodnice a co v den odchodu bz ti mali dat bud v poradni alebo na cviceni :grinning: inak visi to aj v kabinkach co chodim do poradne :grinning: a mamicky co viem si maju doniest sebe iba toaletne veci uterak, papuce a ponozky, ziaden zupan a ani nocnu koselu :zipper_mouth: a detickam sa nosia iba plienky, vlhcene one na ritku, ciapocka a rukavicky, oblecenie az v den odchodu :wink:
17. okt 2006 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
presne ako vraví zuz, len k tým plienkam pre bábo ešte dodám, že na každý deň dostanete päť kusov... zo začiatku stačí, potom väčšinou musíte dať aj zo svojich, takže určite by som nevláčila celý balík...
a ešte k tým nočným košeliam, strašne veľa ich majú bez gombíkov, takže ak nechcete chodiť cez návštevy s otrčenými "ceckami", tak by som si aspoň jednu vzala...

bibula po týždni??? ja som porodila v stredu o 20,00 a v nedeľu som bola doma už o 16-tej... takže ja som tam nestrávila ani tých povinných 4x24 hodín...
17. okt 2006 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:slight_smile: parada dakujem vam baby.

barunka-to fakt?mna pri dcerke nechceli pustit aj ked jej novorodenecka zltacka neprepukla.a svegrina bola na antolskej rovny tyzden....potesila si ma.
aj ked nosit nemocnicny odev ako pacient nie je bohvieco :grinning:
17. okt 2006 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok