Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

kakusa
12. sep 2008

No ved uz mala nacase🙂

vevusiatko
12. sep 2008

No to ano 🙂 Bude maly Lubko 🙂

caruzo19
12. sep 2008

tiez drzim palceky 🙂

seva
12. sep 2008

ja sa tiez pripájam, claudinka drz sa 😉

skrecok
12. sep 2008

Claudinka dnes o 4.20 h porodila riadneho valibuka 😵 .

katavinka
12. sep 2008

kočky, neviete, či je už ten nadštandard v Ruž. dokončený? Počula som, že majú chaos, nával rodičiek 🙂

kakusa
12. sep 2008

Jooooj to je uuuzasne claudinka gratulujeam, tak okolo 9 jej mylsim odtiekla plodova voda🙂

caruzo19
12. sep 2008

no zavist mnou clouma,ze prvorodicka a 7,5 hodin porodu,no claudinka,nehanbis sa? 😀 😀 😀 😀 😀
gratulujeeeem,hlavne vela zdravicka,mliecka a nech brusko nebolka 😉

pipka
12. sep 2008

ked som rodila ja, tak na nadstandart sa cakalo v poradovniku 😅 absolutny naval rodiciek, v ten den nas rodilo 16! 🙄 ale claudinku som tromfla, ja som ako prvorodicka porodila za tri hodiny, od odtecenia plodovej vody a prvych kontrakcii po porodenie a zasivanie 😉

inak claudinka gratulacia ku kraaasnemu valibukovi lubkovi 😵 😵 😵

veronica1
13. sep 2008

claudinke blahozelam, a nech hodi potom miery 😉

slavica2
13. sep 2008

ja ked som rodila pred 2 tyzdnami, tak bol nadstandrat poloprazdny..
claudinka ma synceka s mierami 4kg a 52cm 🙂

caruzo19
13. sep 2008

pipka,zabila si ma!!!!ja 22 😀

pipka
13. sep 2008

slavica...stastna si to zena... 😀 aspon ste tam mali klud-) my sme tam mali inyyy natresk 😅 😎

caruzo....tak to teda nezavidim 😅 pri druhom ti prajem taku rychlovku ako som mala ja

😵 😵 😵

kakusa
14. sep 2008

to potom ako to tam vyzeralo???Inak ked vas rodillo 16 neviem si to predstavit ...

slavica2
14. sep 2008

pipka to si mala super rychly porod, ja som sa tam mucila 12 hodin a ani tlacit som uz potom nevladala ☹

caruzo19
15. sep 2008

no zas to netreba prehanat,mne este sa sem bude musiet dopravit svokra k malej a sa budem musiet tam aj zaviezt,no nerada by som porodila niekde na krizovatke 😀

pipka
15. sep 2008

kakus ani si to nechci predstavit... 😅 normalne sora na porodne saly. 😀 ..a potom na izby nas davali kde bolo volne, ziadne nadstandartky...na to sme mohli zabudnut...boli sme sice v poradovniku, no kym som isla domov ani sa neuvolnili 🙄

pipka
15. sep 2008

caruzo, dufam, ze nemas vela krizovatiek na ceste do Ruzinova 😀 😀 😀

caruzo19
15. sep 2008

4 svetelne a 2 obycky.nejak zvladneme.sestra pri 4.porode(planovali deti 3 🙂 ),jak zacali kontrakcie,sadla do auta,odviezla deti k tete do noveho mesta nad vahom-manzel bol na sluzobke a odsoferovala si porodit do banskej stiavnice 😎

pipka
15. sep 2008

doooobraaaaaa 😀 😀 budes ju nasledovat? 😕 😀 ja som zas este den pred porodom pobehala autom cele mesto a povybavovala vsetko, nech mam potom klud 😎

caruzo19
15. sep 2008

ja niesom taky fanatik.kamoska mi pocas porodu volala ake je super ze maju na dvore postavene típí(taky indiansky dom),lebo ze je perfektne pocas prvej doby porodnej moct ist na drevo,to jak sa zohybas pre die drievka,ze je to perfektne cvicenie.
a to jaaaa dievcence si dam pekne epi cim skor a radsej budem pod dozorom 😀 😀

ada33
16. sep 2008

Claudinka, velmi Ti blahozelam k syncekovi a obom Vam zelam vsetko naj, vela zdravicka, aby ste boli co najskor doma.

pipka
16. sep 2008

caruzo, tak o epi som ja snivala tiez ...do poslednej chvile....ale pan doktor povedal, ze sa otvaram tak rychlo, ze nestihame...a rodila som 😅 😀 otvorila som sa z 5 na 11 cm asi za 10 min 😀

caruzo19
16. sep 2008

pekne sproste od teba 😀 este si aj usetrila 😀

pipka
16. sep 2008

nooo, sak ale neplanovane...to mi ver! 😅 😀 😀 😀

skrecok
16. sep 2008

Ahojte,
kde sa da vybavit aby mohol byt moj manzelik pri porode? Dakujem.

caruzo19
17. sep 2008

len si este pred porodom zaplatis v pokladni 500sk a das im tam jeho udaje.nic viac nepotrebujes.ale treba pred porodom

zoldy
17. sep 2008

Claudi,blahozelam,ja som ani nevedla,ze uz tak skoro ☹ ,chcela som ta dojst pozriet,v tom case som tam aj bola
☹ ,ale nevedela som o tebe...boli na teba dobri???Kto ta rodil?

kakusa
18. sep 2008

Kocky a boli ste vcetky na prehliadke porodnicce? Ja rozmyslam,ze sa mi nai nechce,ale zase neviem kam na prijem a tak 😒 no som z toho mierne povedane zmatena...

livika
18. sep 2008

Ja som nebola na prehliadke,ale nakoniec so sla na vyvolavacku,takze doktor mi povedal:Chodte tam,spravte toto!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre