Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

kakusa
23. sep 2008

Ja ne som typ co ziape a nadav a radsej drzim☹
Nastastie manipulacie s dietatkom sa nebojim, bo nie je moje prve,ale vsade kde su ludia nevies co ta caka...
Ty mas zazitky z porodu este cerstve,ale ja si eln pamatam, ze to bolelo a este som aj taky zbabelec, ze sa bojim zavadzania epi viac ako porodu, takze asiprirodzeny, tak dufam, ze maju vsetci pravdu a druhy bude rychlejsi.... 😉 😅 🙄

claudinka
23. sep 2008

mna najviac dostala sestricka, ktora dosla a hovori mi, nech stale na to babo nepozeram, ze ani mne by nebolo prijemne,keby som spala a furt na mna niekto kuka 😀 a to bolo tusim druhy den po porode 😝

najlepsie je poradit sa so spolubyvajucimi, ako som to aj ja robila 😀 vedla mna lezala taka super zenska, 6. babo mala a ked ani ta nevedela poradit, behala som po izbach a zistovala 😀 a niektore sestricky su tam naozaj super

pipka
24. sep 2008

claudi...a co by si si ho vykukala akoze? 😕 😀 😀 asi a doma uz by si sa nanho nemusela pozerat 😀

claudinka
24. sep 2008

😀 😀 asi

tara2
24. sep 2008

caruzo - ja som to myslela tak, ze nechcem ziadnu transfuziu. Keby som chcela transfuziu od muza, to by som sa zabila lebo ja som B Rh- a on A Rh+ 😀 😀 😀

caruzo19
25. sep 2008

no ved to mi nebolo jasne 😀 😀 😀

enynka1
26. sep 2008

aaaa baby ja uz chcem rodit, som uz sice otvorena, ale to mozem byt kludne aj do Vianoc kym sa nieco zacne diat.. 😒 hadam uz dalsiu poradnu v Ruzinove nebudem musiet absolvovat 😉

kakusa
26. sep 2008

enynka, ved to mas coby dup...

vevusiatko
26. sep 2008

enynka drzim palce...aj ja by som uz najradsej rodila no este mam cas 😀

enynka1
26. sep 2008

no ale praveze teraz ku koncu sa to strasne vlecie, a zda sa mi to ako vecnost ☹

vevusiatko diky, no vy budete mat teda pekny darcek pred Vianocami 😵

claudinka
26. sep 2008

enynka - moze byt do Vianoc, aj nemusi 😀 ani nebudes vediet a suuup sa to spusti 😉
zakon schvalnosti vtedy, ked to nechces alebo najmenej cakas.. viem o com hovorim 😀 😀
preco nemas ziadne fotecky? komu chodis do poradne?

kakusa
26. sep 2008

Vevusiatko vy mate mikulaske babetko🙂
no enynka neboj nebude to do Vianoc 😀 urcite sa malicky vypyta v pravy cas aby vam urobil obrovsku radost🙂
claudinka mala si zazmluvneneho lekara?

claudinka
26. sep 2008

kakusa ee nemala 😀 ty sa chystas niekoho si zazmluvnit? mna rodil taky mladunky doktor a bol uuuplne uzasny.. pri druhom babatku si chcem urcite zazmluvnit prave jeho 😉

ciska
26. sep 2008

claudinka a meno nevies?

claudinka
26. sep 2008

MUDr. Redecha, taky mladucky.. 😉 ale velmi ludsky.. ja som bola dvakrat v GYN-FIVE na 3D ultrazvuku a on mi ho tam robil a uz tam sme si s muzom hovorili, ze aky sympaticky doktor a ze velmi dobre sa vyzna v tom, co robi.. a ked som prisla na prijem, odpojili ma z pasov a prisiel doktor ma vysetril, skoro som odpadla, ked som ho zbadala.. a uuuplne som sa potesila a odpadol mi kamen zo srdca, ked som sa ho opytala, dokedy ma sluzbu a on ze nech sa nebojim, ze snad dnes ma stihne odrodit on.. aj ked ma zasival, tak super vtipkoval a celkovo 1000 bodov zo 100 mu davam 😉

vevusiatko
26. sep 2008

eninka veru darcek bude 🙂 a kakusa termin mam na mikulasa ale stavim sa,ze taka presna mala nebude 🙂)

ivankaba
27. sep 2008

ja som tiez rodila u Dr. Redechu a mozem len potvrdit, to co claudinka, bol uplne super...

claudinka
27. sep 2008

ivankaba kedy si rodila? 😉

ivankaba
27. sep 2008

ja v maji 2007

kakusa
27. sep 2008

no nechystam si zazmluvnit nikoho nemala som ani pri malom,ale to ma rodil znamy otcov kamarat,tak sme mali teraz dost dilemu☹ no a vevusiatko myslis, ze si zmysli skorej? ja dufam, ze nasa pocka na termin mohla by aj par dni nadcasovat,ale to si mylsim teraz, asi to potom rozmyslim... 😉

amelias
27. sep 2008

ahojte,ja som rodila v ruzinve v decembri 2007 a vsetci boli fakt skvely.som im vsetkym velmi vdacna :_)))

claudinka
28. sep 2008

kakusa presne tak, urcite si to o par tyzdnov rozmyslis, taka budes unudena a nedockava 😉

amelias kto ta rodil? 🙂

kakusa
28. sep 2008

No ako si pamatam pri malom, tak ju este budem asi aj dymovymi signalmi tahat von🙂

vevusiatko
28. sep 2008

No bud skor alebo neskor na termin isto nie 😀 poznam ju...stlae napriek robi 😀

kakusa
29. sep 2008

Kocky otecka pri porode ste platili pred niekedy,alebo az po porode?

caruzo19
29. sep 2008

kakusa,treba pred,vraj sa potom uz neda,ale myslim ze kecaju,ze by sa dalo,ved co ak niekto rodi pred terminom??potrebuju aj jeho udaje tam zapisat

lante
29. sep 2008

Ja som mala zazmluvneného doktora a pri ďalšom si ho o5 zazmluvním 😉

pipka
29. sep 2008

kakusa malo by sa platit pred porodom, ale da sa aj po, povedal mi to moj doki, ved co keby to na teba prislo nahle, tak predsa nepobezi manzel do fronty pri pokladni a ty zatial porodis... 😅 😀 😀 😀

inak od nas nikto nechcel ziadny doklad o tom, ci sme osobu pri porode zaplatili pred porodom, od vas ano? 😕 Len sa ma spytali a rovno povedali muzovi ay sa prezliekol a doviedli ho ku mne. 😉

adulik16
29. sep 2008

Baby,prosim Vas,brali ste si do porodnice svoje pyzamo a zupan, ci ste vydrzali v tych ich?A ked mi viete poradit, ake vlozky su najlepsie?

ivankaba
29. sep 2008

adulik...nepotrebujes tam nic, vsetko ti daju..ak ti staci ich zupan, ale koselu musis mat od nich, neviem, ako to je na nadstandarte....a vlozky tiez budes od sestriciek dostavat, kolko budes potrebovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre