Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jussti
27. júl 2011

@laskonka mne vraveli na Centralny Prijem a potom ta poslu na 9 poschodie 🙂

laskonka
27. júl 2011

@jussti dakujem 🙂

michellina
27. júl 2011

@lea1333 moja znama zaciatkom roka rodila u Draba a bola maximalne spokojna

m.i.r.i
27. júl 2011

@laskonka pojdes na centralny prijem a oni ta poslu na porodnicu 🙂 samozrejme tam zaklopes a prednostne ta vezmu, len ti vypisu listok a zavolaju na porodnicu , ze im posielaju dalsiu "pacientku".

michellina
27. júl 2011

dievcata,a ko je to s oteckom pri porode v Ruzinove? Moze byt cely cas somnou alebo ho volaju az k porodu? Lebo my by sme to chceli prave tak, ze by bol somnou len to samotneho porodu, aby mi pomahal predychavat...a a ked uz pojdem rodit tak tam nebude. Myslite, ze sa to takto da?

tigri
autor
27. júl 2011

u mna bol manzel pri oboch porodoch od zaciatku, akurat uplne na uvod chvilu pockal, kym prejdu uvodne formality v prijimacej kancelarii na porodnici, to trva asi hodinku a potom sa len prezliekol a bol pri mne...ja som mala dlhe porody 12 a 10 hodin, keby tam nebol, umrela by som tam od nudy 😀

rodila som, ked bolo extremne vela porodov, aj tak nebol problem, bolo tam viac oteckov

a ak nechce byt pri samotnom porode, proste tu chvilku pocka pred porodnou salou...

nanynka76
27. júl 2011

rodili ste niektorá u Španku v Ružinove?

laskonka
27. júl 2011

@tigri tak to mas super ja som rodila v podstate sama bol to vynimocny den, pretoze rano porodila jedna baba cca o 15-tej dalsia a ja som rodila az o 19:30 a manzela pustili az tesne pred a to som rada ze to vobec stihol, lebo maly bol za 15 minut vonku 😉 na ruzinov ozaj vynimocny den lebo na dalsi mali 16 porodov.
Dufam teda, ze tentokrat manzela pustia ku mne od zaciatku ved porod nie je len samostatne tlacenie a platim si za to, aby bol pri mne cely cas, vtedy som bola z toho tak vyklepana, ze som nevedela co a ako teraz ma neodbiju, ze ho neskor zavolaju 😠

jussti
28. júl 2011

@laskonka ak sa da, tak na tom tak nejak skus trvat tak aby sa personal nenastval) aby tam mohol s tebou byt, ak sa nedas odbit hned a budes nejak polojemne-polorozhodne-a esteneviemako, argumentovat, tak je vacsia sanca, ze ho so sebou budes mat. Nedaj sa .... ono je pravda, ze niektorym mamickam, bez muzov nie je prijemne, ked tam su, ale ked vysvetlite, ze nebudete rusit a co ja viem, co este sa tvrdit da, tak by to mohlo vyjst aj v spicke, ked je tam vela rodiciek. Len sa nedat hned odbit, 16 eur len za pritomnost je dost. a porod to nie je iba 2. faza, ale tri. Drzim palce. ja na tom budem tak isto 🙂 🙂

laskonka
28. júl 2011

@jussti dakujem aj ja ti drzim palce 🙂

slniecko.15
28. júl 2011

@dadikaa1 NO už sa ti to kráti. Dúfam, že už niesu žiadne stresy. Teš sa o chviločku budeš m ať svoju lasku v naručí

dadikaa1
29. júl 2011

@slniecko.15 hej, kráti a dosť rýchlo 🙂 Stresy sú iba vtedy, keď si pomyslím či to stihnem do pôrodnice a tak 🙂 no uvidíme 🙂

ducci
29. júl 2011

no aj moj manzel bol pri porode a super 🙂)) velka podpora...za tych 16 EUR to urcite stoji...no drzim paste :🙂)

slniecko.15
29. júl 2011

@dadikaa1 Ale stihneš neboj sa. Ja mám do pôrodnice cestu cca 15. min. Keď ma to chytilo, muž prebehol kolo policajtov 80km/h a v nemocnici sme boli za necele 4. minútky ....hihihihi Keď máš doma rovnakeho manžela ako ja ktorý sa vôbec nestresoval ako môj ...tak určite neporodíš v aute hihihiih

dadikaa1
29. júl 2011

@slniecko.15 bodaj by si mala pravdu 🙂 len ja to mám o kúsok ďalej do pôrodnice 🙂 ale tak snáááď nahodí vysokú rýchlosť a stihneme to 🙂 akurát mu chudatku robím trošku stresy, lebo ma začína strašne pichať v podbrušku a chytajú ma kŕče...tak neviem neviem 🙂

emily327
30. júl 2011

@petrinka jej super, gratulujem k babatku a super,ze si mala fajn pobyt v porodnici a stastie,ze si bola na nadstandarde 😉

emily327
30. júl 2011

Vsetkym vam drzim palce pri porode 😉 Ja by som bez mm asi nepodorila, je to fakt velka podpora a hlavne ten cas ubehne rychlejsie a po porode ked som uz bola fakt vycerpana mi mm tlacil 2 hod na brucho ked sa mi stahovala maternica 😉 Hlavne to musi chciet chlap, byt pri porode...

michellina
31. júl 2011

dievcata, co ste rodili v ruzinove...prebiehaju tam nejake predporodne kurzy? cvicenia, dychanie...Ak ano prosim o info, na koho sa obratit, kolko to stoji, ako dlho trva kurz-kolko hodin treba absolvovat...Dakujem 🙂

nikitkad
1. aug 2011

@ajkoajanka dr stanko je super ale jej ich tam dost dost dobrych podla mna a co som pocula!!

katka008
1. aug 2011

@michellina Ja som mala manzela pri sebe, ale ked uz som isla rodit tak som poslala von 😉 a on cakal tam kde donesu babatko hned po porode ocistit a tak a potom prisiel za mnou. Takze sa to da, teda pred 2 rokmi sa to dalo 🙂

ajkoajanka
1. aug 2011

@nikitkad ok, dik za tipek ;)

ajkoajanka
4. aug 2011

babule, nahodou kontakt na prof.MUDr.Šušku nemate? dik

renatkas
6. aug 2011

baby, neviete nieco o tom ze by sa malo sestonedelie na standardnej strane prerabat a kedy asi?

slniecko.15
7. aug 2011

@renatkas
Počula som, že to tam chcu dat dohromady, ale kedy tak to ti neviem povedať, to boli iba reči dalekej budúcnosti

katarina28
11. aug 2011

ahojte, chcela som sa spytat, kolko teraz stoji zazmluvnenie porodnika v Ruzinove a kolko z toho ide samotnemu lekarovi??

anaxamon
11. aug 2011

@katarina28 malo by to byt 232€ a nejake centy. po starom 7000sk a lekarovi ide 5000sk (cca 166 €) a 2000sk nemocnici

tigri
autor
11. aug 2011

@katarina28

výber pôrodníka – 232,36 € (7 000 SKK), z toho odmena pre pôrodníka 165,97 € (5 000 SKK)

zoznam vsetky platenych sluzieb s aktualnymi cenami najdes tu:
http://www.fnspba.sk/Sluzby/platene-sluzby/ps-z...

anaxamon
11. aug 2011

@tigri dobry link aj ked som presla stranku fakultnych nemocnic celu tento link som volajako nenasla 😵

tigri
autor
11. aug 2011

@anaxamon link je hned na uvodnej strane ale napravo v ruzovom okienku - "platene sluzby" a potom znovu napravo treba vybrat "zoznam platenych sluzieb"....ale verim, ze sa to lahko prehliadne, lebo vacsina ludi pozera listu nalavo 😉

anaxamon
11. aug 2011

ako som si citala ten link od tigri tak ma zaujala moznost mat pri sebe na izbe nanadstandarte aj otca resp. blizku osobu za poplatok...samozrejme ak nebude naval...mate niektora s tym prakticku skusenost? a ked nie je volne tak aby tam mohla blizka osoba byt, ako je to s navstevou otca v izbe? pustia ho aj na druhy a dalsi den alebo tiez musi uz byt len na chodbe a svoje dietatko vidi len za sklom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre