Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

lenka2929
4. jún 2010

@sylvia36 bola som tam na štvrtu.

jaja25
4. jún 2010

@sylvia36 , tak neviem či sme sa videli. Ja som tam prišla až okolo 12-tej.

jaja25
4. jún 2010

No a na ďalšiu poradňu som objednaná 8.6. o 13:00. Kto z vás tam bude?

sylvia36
4. jún 2010

jaja25, ja som objednana do poradne 8.6. o 12.45, tak sa tam asi uvidime, ak by si prisla skor, dufam, ze uz nebudu mat taky sklz ako naposledy 😉

jaja25
4. jún 2010

Tak to sa tam určite uvidíme. Len neviem ako ťa spoznám. Je pravda, že aj moja fotka je asi 2,5 roka stará 😅

sylvia36
4. jún 2010

lenka2929 tak to sme sa tam asi aj videli... cakala si este na cd?

sylvia36
4. jún 2010

jaja25 dame si nejake poznavacie znamenie? 😉

jaja25
4. jún 2010

jasné, navrhni niečo. Mňa nič nenapadá. Ja som sedela minule pri nejakom automate, alebo čo to bolo. Boli tam len 3 stoličky. Tak tam si môžem sadnúť aj teraz...

sylvia36
4. jún 2010

jaja25 ja som si tam automat ani nevšimla 🙂 no ja ti ešte v utorok rano napišem, čo budem mať oblečené, aby si ma spoznala, podľa počasia 😉

angellinka
5. jún 2010

caute!!Dnes idem na CTG,a sono k mojej lekarke do sluzby 😉 velmi sa mi nechce,kedze dlhsia cesta autom ma dost unavuje.od nas je to necelych 60km do Ruzinova.Ale vydrzime 😵
a neskutocne ma bolia krize,aj vas baby??

ivanulienka81
5. jún 2010

Ahojte maminy z Ruzinova. Chcela by som sa opytat, ze ci by ste mi vedeli poradit a odporucit nejakeho pediatra z Ruzinova, najlepsie niekde cast Travniky. Dakujem

jaja25
5. jún 2010

@sylvia36 to je dobrý nápad... 😉

sportpark
5. jún 2010

angelinka a odkial si?

angellinka
6. jún 2010

🙂 sportpark -Sala
Tak CtGa sono ok,len v pond musim absolvovat tuto istu cestu do poradne,len nechapem preco mi nemohla spravit poradnu vcera,ked uz som tam bola,Keby som bola z Ba,nepoviem ani slovo,odskocim si.Len teraz zasa maleho niekam rychlo dat,a sediet v aute mi uz tiez nie je prijemne tak dlho 😝 😝

tilda
6. jún 2010

@sportpark ee, oblecko pre malu ti staci na cestu domov (fakt len plienocky a mokre utierky na ritku)... drzim palce 🙂

tilda
6. jún 2010

@santana ahoj, ja som mala sekciu (planovanu) u dr. Divekyho a bola som vazne veeelmi spokojna 🙂

tilda
6. jún 2010

@adelaine ahoj, odsvacky poziciavaju... a su fajn (teda aspon mne sa zapacila aj som si potom taku kupila) (medela mini electric)... takze je zbytocne brat si 🙂

tilda
6. jún 2010

@adelaine cha, samozrejme ze som si brala "vsetky" veci do porodnice, ale jasne ze mi koooopu blbosti stale nosil manzel... ja si myslim, ze sa to neda 🙂 furt veeela veeeela vody, sa nanosil chudak... potom tvaroh, aby sa mi mlieko spustilo, jablcko, sladkosti - no hovadiny 🙂

aktak
6. jún 2010

vcera nas pustili z porodnice, aj do tretice som bola spokojna, aj ked tentokrat na standarde ale uplne v pohode to bolo, Ruzinov urcite odporucam a pozdravujem vsetky sestricky, hlavne tie ktore to tu citaju 😉

jaja25
7. jún 2010

@aktak Tak ešte raz gratulácia k Alenke (snáď som sa nepomýlila) a už sa teším na svoj tretí pôrod v Ružinove... 😉

jaja25
7. jún 2010

@sylvia36 asi si zajtra oblečiem žlté tričko bez rukávov a biele nohavice... Pozeraj ma, ja som krátkozraká, ale okuliare nosím len na šoférovanie a na telku... 😅

sylvia36
7. jún 2010

jaja25 oki, skusim ta tam najsť 😉 ja si dam čiernu sukňu alebo nohavice a take čierne tričko s takymi pestrofarebnymi pruhmi zvislými a ornamentami. budem tam okolo 11:30

claudinka
7. jún 2010

ahojte mamulky,
co sa tyka poradni v porodnici, ako to teraz prebieha v Ruzinove?
Svagryna mi koncom juna rodi a doktor jej povedal, ze sa tam ma ist v stredu objednat. Uz sa nechodi na poradovnik?

lenka2929
7. jún 2010

@sylvia36 - na CD som nečakala. Prišla som niečo pred štvrtou. Nebola si tam aj s manželom? Myslím, že mal také ružové tričko alebo oranžove? Už si to moc nepamätam.

jaja25
8. jún 2010

@sylvia36 tak skoro? Ja tam prídem okolo 12:30.

@claudinka stále sú poradovníky ak nemá zazmluvneného doktora- k tým sa telefonicky objednáva na určitú hodinu.

sylvia36
8. jún 2010

lenka2929 ano, bola som tam s manželom, bola som objednaná na 16:15, dnes ideš do poradne do Ružinova?

sylvia36
8. jún 2010

jaja25 ja som ale objednana na 11:45

jaja25
8. jún 2010

@sylvia36 ja tam mám prísť v piatok aj s taškou- že sa to možno už rozbehne. Ale ja ešte nechcem, ale nedali mi na utorok termín, tak keď neporodím, tak sa musím opýtať. 😒

sportpark
8. jún 2010

jaja25 a kam mas prísť? ruzinov na 9?

sylvia36
8. jún 2010

jaja25 tak držím palce aby si to ešte vydržala aspoň do 13. 😉 takto ma tam asi nepočkáš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre