Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

livika
13. aug 2008

Ahoj babuci!
No co,aky mas pocit z doc.Holleho????

pipka
13. aug 2008

sofi, ja som normalne pacientka v Gynfive a tam mam dr. Drabeka, tak som si ho zazichrovala ja na porod, on tam normalne rodieva vsetky svoje pacientky 🙂 Ja som s nim velmi spokojna, tak som sa bala spekulovat nad niekym koho nepoznam 😒 😉 😉
a ty u koho chces rodit? 😕

pipka
13. aug 2008

babulky, tach plienok do porodky mi staci to 25ks balenie? 😕

babuci
13. aug 2008

livi zda sa mi velmi seriozny a mily. taky ludsky. ved uvidime. trochu ma mrzi, ze som u neho nebola skor.

tweety22
13. aug 2008

pipka, drabek je super, ja bom bola u nho v gynfive na 3D a este ked som lezala v nemocke kvoli zapalu mocovych ciest tak ma vysetroval, xcela som ho k porodu ale napokon som sa rozhodla pre Mudr. Mareka Draba a nelutujem...uzasny clovek a hlavne doktor, kazdemu ho mozem len a len odporucit 🙂

tweety22
13. aug 2008

oni su totiz v ruzinove dvaja podobni... jeden je drabek a druhy drab, ak sa to tu uz niekde nepisalo 😀

pipka
14. aug 2008

tweety ano ano, aj ja som to tu citala 😀 sak keby nestihal Drabek, nech ho zastupi Drab 😵 este aj Marekovia su tusim obaja 😀

pipka
14. aug 2008

maminky, co ste uz v Ruzinove rodili, mam si vziat aj nejaku tu vodicku na natieranie pupceka po pôorode?Alebo mi to tam daju? Ak nedaju, co je na to najlepsie? Co si mam kupit? 😕

veronica1
14. aug 2008

pipka - v nemocnici ti daju lieh, aj take stvorceky, tak si nemusis brat nic 😀

sirinka
14. aug 2008

pipka myslim, ze by ti tie plienky mali stacit, ved az nie, tak ti neskor prinesu...

pipka
14. aug 2008

veronka dakujem, na domov som si kupila a v nemocke budem pouzivat ten ich, a ak by nedali, mangel donesie 🙂

sirinka, sak mam doma na kopke vsetko, co bude ocinko asi postupne donasat 😀
brali ste si do porodnice aj nejake jedlo? Myslim pre seba, nie pre babo...napr. detsku vyzivu, keksiky...alebo nejake ovocie? 😕 a pitie je asi samozrejmost...vinea, voda.... 😕 😉

janusa28
14. aug 2008

ahojte, vsetky co rodili v Ruzinove. Chcem sa spytat, mohli ste mat muza, alebo partnera v prvej dobe porodnej, teda v tzv. vzdycharni, v miestnosti, kde sa zeny pripravuju na porod, maju kontrakcie, ale este nejdu na sal.

moni83
14. aug 2008

Ahoj janusa mi ked sme tam boli tak bol manžel pri mne až vtedy keď som už bola na sále. Takže ti velmi neviem poradiť. Dokonca pri prvom pôrode ho volali až keď sa pôrod trošku rozbehol pritom od začiatku čo som došla do pôrodnice ma hneď dali na sálu lebo bola volná.

sirinka
14. aug 2008

janusa28 mne povedali, ze na tu izbu nesmie, co je teda total blbe, lebo tam ho najviac potrebujes, ale je hrozne mala, tak preto. mojho poslali domov, ze rodit budem az rano a kedze som rodila o polnoci narychlo som mu medzi kontrakciami volala a stihol akurat prist na to naj.... 😅

ginger01
14. aug 2008

ja som rodila pred dvoma tyzdnami, bol tam sice naval rodiciek, ale na chodbe, kde sa hopka na fitlopte a predychavaju kontrakcie, tam partneri povzbudzovali svoje zenusky.. Na izbe cakateliek, kde su len 3 postele + sprcha, to je urcene len pre rodicky, ale ak je izba volna, nie je problem pritomnost partnera.....tam som bola aj ja spolu s 2 dalsimi rodickami od noci do rana, potom ako sa zacal porod rozbiehat, tak som chodila po chodbach,kedze je to naj pre porod.. Ale personal nezakazuje, aby bol partner v 1. dobe porodnej pri zene.
Dufam, ze som to napisala zrozumitelne 😉
Pipka, ja som pre babo potrebovala akurat mokre utierky na ritku, vsetko ostatne mu dali v porodnici. Plienok rozdavali 5 ks na den, ale bohate to stacilo, este aj domov mi ostali...
kldune si nechaj doniest nejake jedlo, co sa hodi papat po porode , aj hodne vody.... voda plati aj na samotny porod !

sofia1
14. aug 2008

kočky zajtra idem rodit do ružinova,prosím od kedy može byt manžel so mnou?

pipka
14. aug 2008

ja som sa pytala na pritomnost partnera pri porode, aj sme si to zaplatili, no nam ide prave o tu prvu dobu porodnu, tak mi to aj doki odporucil, ze je dobra psychicka podpora partnera a hlavne nam rychlejsie ujde cas "otvarania", tak ja dufam, ze ked tam dorazime, tak muz bude moct byt so mnou 😅

nerodte vsetky v jeden den, nech sa nam ujde aspon izba 😀 😀 😀

pipka
14. aug 2008

ginger dik, tak ja zakazem malej cikat, nech si usetrime na domov aj my 😀 😀 😀

sofia1
14. aug 2008

TAK JÁ ZAJTRA UŽ IDEM NA PRÍJEM ☹

pipka
14. aug 2008

sofiii, tak sa drz, nech ta mala Sofinka nepotrapi a mas to co najrychlejsie a bezbolestne za sebou 😵

pipka
14. aug 2008

ja dufam, ze cez vikend by sme uz mohli aj my dorazit 😉

sofia1
14. aug 2008

PIPKA A S KTOREJ ČASTI SI?PREČO SI MYSLÍŠ,ŽE BY SI UŽ MOHLA ÍST RODIT,POVEDAL TI LEKÁR ALEBO SA TAK CÍTIŠ?DUFAM,ŽE TAM BUDEM MAT ASPOM DOBRÉ BABY NA IZBE.

ginger01
14. aug 2008

pipka, neviem ako, ale aj inym maminam, co som mala na izbe, stacili nemocnicne pampersky. Ja som maleho dostala podvecer aj s celou vybavickou a pamperskami /5ks/ a na druhy den rano mi dali dalsich 5 ks, takze som mala nadbytok. Viac ako 5 plienok denne nespotrebujes, babetkam tie crievka naskakuju postupne, sak uvidis. Kludne si zopar plienok zober, ale okrem tych vlhkych utierok fakt nic nepotrebujes. Mozno len brindacik. 🙂
vid web stranku o ruzinovskej nemocnici
neboj, manzel s tebou bude !

aktak
14. aug 2008

ahojte 😉 este som vas nedocitala ale asi uz viete ze rekonstrukcia v Ruzinove je uz uplne hotova (moc som si ju anu nevsimla 😅 )
ja som rodila v sobotu v noci, a dali ma na izbu kde som bola celu nedelu sama, vedlajsia izba bola tiez vola cela 😕 ale napriklad dnes cakali 4 mamicky na moje miesto, takze sa to asi stale meni, porodov je vela ale nie kazdy den takze zalezi od stastia ci je volne alebo nie
inak vsetko po starom, kopec sestriciek aj doktorov som si pametala, strava podla mna dobra, najhorsie su asi vrzgajuce postele 😀
drzim palce vsetkym ktorych to caka 😉

pipka
14. aug 2008

aktak, tak gratulujeme k Adelke a dakujeme za povzbudenie, dufam, ze ked pojdem cez vikend ja, tak budu postele volne. 😉 Bola si na nadstandarte, ci na klasickej izbe? 😕 😵

aktak
14. aug 2008

pipka 4 mamicka cakali dnes na moje miesto 😉 takze na nadstandarde 🙂 ale je tam stale pohyb, kazdy den sa rodi, kazdy den sa ide domov, nebojte 😉

pipka
14. aug 2008

jasne, tak si to musim tak naplanovat, aby akurat niektora maminka odchadzala 😵

zabka1003
14. aug 2008

Baby ja vás nepoteším..ale rodila som od 3.00 ráno do 23.30 a manžela pustili až 18.30 😠

nechceli ho za mnou pustiť, a to som na tej vzdychárni už od obeda ležala sama...a dosť ma to štvalo..
až ked ma zobrali na sálu, mohol prísť 😠

horajda
14. aug 2008

ahojte baby, ja so m teraz v UK takze este neviem ako to chodi u nas. Na sk sa chystame az v oktobri,ale samoska chcem rodit v ruzinove s mojim dokym. No ale moja otazocka je, neviete ze v ktorom stadiu zena musi prist do nemocnice?no lebo tu v UK az ked nie je otvorena tusim na nejakych 8cm ak sa nemylim, teda ak kontrakcie nie su kazdych 15minut. Ja by som to radsej tak cchela, kedze nechcem byt sama na vzdycharni vzdychat spolu s dalismi rodiaci a zbytocne sa stresovat.nemocnicu mame od domu asi 15-20minut asi zalezi aj tohotoho,ze? ake mate s tymto skusenosti kedy ste sli do nemocky?

sirinka
14. aug 2008

aktak srdecna gratulacia k princeznicke 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre