Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

cicushka
9. apr 2008

zoldy) a co hovoris na dr. Simka? Teraz som akurat citala na nete toto http://www.24hod.sk/clanok-51021-Sud-potvrdil-t... a je mi to tak trochu "luto" ani neviem, ci je to ten spravny vyraz...ale proste netesi ma to. Ja ho mam totizto strasne rada ako mojho gynekologa a porodnika. 😒

ozaj...a robila si aj od 12 do 16 septembra 2007? to som akurat ja lezala po porde na nadstandarde...ci si ta nahodou nepamatam.

zoldy
9. apr 2008

Cicushka:urcite som bola v tom case v robote,ked ty si u na rodila...Simko je fajn a som sklamana z toho co sa momentalne okolo neho deje...ja som ho tiez mala rada ako gynekologa...

cicushka
9. apr 2008

Soldy) a ako viem ktora si ty? 😀 ja uz ani neviem, na ktore izbe som lezala...ale lezala som s takou Srbkou, ktora potom dostala taky zachvat z injekcii na stahovnie maternice..neviem, ci si pamatas. Potom jej vselijake vysetrenia museli robit.

A chcem sa ta este spytat na toho Simka. On bezne chodi k porodom? Pytam sa preto, lebo co tu citam, tak zatial iba ja jedina som uneho rodila a preto neviem, ze ci kvoli tomu, ze som si ho zazmluvnila, alebo proste jet to iba nahoda, ze nikoho ineho tu nerodil.

trpezliva
9. apr 2008

ahojte. chystam sa zajtra do Ruzinova..a v piatok mi vyvolaju porod. Nebudete tam niektora? Ja ked vidim tehulku, tak si automaticky myslim, ze chodi na modrehokonika...len sa bojim spytat sa 😎 .
Dufam, ze budu mat volnu nadstandardku....cez vikend by malo byt menej ludi, nie? 😕

lula5
9. apr 2008

trpezliva, od zaciatku tam znervoznuj s nadstandardom na sale... ja som im stale hovorila nech mi ho rezervuju sak uz rodim. aj som ho mala. inak nato, ze je vikend sa nespoliehaj, ja som rodila v stredu a v piatok 12 bab!!!! niektore sli lezat na gynekologiu miesto sestonedelia, nebolo volne vobec. drz sa.

cicushka
9. apr 2008

lula5) teba si pamata, ked si sa na inej stranke pytala na ruzinov 😀 Tiez si mala nick Lula. 🙂

cicushka
9. apr 2008

trpezliva) ja by so ich neznervoznovala...to ti nepomoze...akurat budu pri porode zbitocne nervozny..to ti za to nestoji. zatial, co ja viem, sa kazdy na nadstandard dostal...ak nie hned, tak na druhy den. A niektore, ktoer sa dostali najprv na obyc izbu, ani uz potom nechceli ist na nadstandard.

botis
9. apr 2008

ahojte, mate niekto skusenosti s dr. Drabekom, mam este sice par tyzdnou cas ale nikoho tam nepoznam a u neho som raz bola na sono a zdal sa byt fajn... je v pohode?

daisy33
9. apr 2008

botis, ja chodim k dr. drabekovi ako gynekologovi, zda sa mi fajn, mily, mala som u neho rodit, ale v case mojho terminu bude mimo.

lula5
10. apr 2008

cicush na akej stranke? nechodim na inu, vazne... nahoda.

cicushka
10. apr 2008

lula) pockaj, skusim najst.

cicushka
10. apr 2008

lula) tu...ale v prispevkoch okolo septebra 2007. http://porodnica.rodinka.sk/user/view_page.php?...
ale teraz som si vsimla, ze to bola LULU a nie Lula 😅

enajka
10. apr 2008

ozaj chcela som sa spytat otecko moze pri mamicke ostat aj 2 hodiny po porode?

botis
10. apr 2008

daisy33, on ma ambulanciu v Stupave,nie? chcela by som sa k nemu prehlasit, len neviem ci to neni prilis daleko.
ja mam termin az zaciatkom augusta, tak dufam, ze nebude mimo 🙂 dakujem 😉

lyrra
10. apr 2008

enajka moze, na porodnej sale sme boli s manzelom vyse hodinu uplne sami, pomahal mi stlacat maternicu a ked ma odviezli na izbu, pomohol mi vybalit veci, prezliect sa a este aj potom chodil rodine ukazovat maleho.

lula5
10. apr 2008

Cicushka a ta lulu porodila uz v septembri a ja az v novembri... ale si vsimava!

cicushka
10. apr 2008

lula) 😀 to len preto, ze moja naj kamoska sa vola Lula (od lucia)

skolastika
10. apr 2008

ahojte, lula5, kedy v novembri si rodila, my 23. je tu niekto okolo tohto datumu? 😉 My sme rodili s dr. Divekym, je fajn a dost sa nam venoval (aj ked musim povedat, bol zazmluvneny).Ale nelutujem ani korunu. Akurat, ze na buduce asi budem chciet epidural 😖

daisy33
11. apr 2008

botis,
ak myslis dr. Drabeka, takeho mladeho, blondaveho, tak on ma ambulanciu v Gyn-fiv, na zahradnickej v BA. Ordinacne hodiny ma po - stvr, v piatok je v nemocnici Ruzinov. Pozri si stranku www.novedieta.sk. Oni prednostne beru neplodne pary ale maju aj primarnu ambulanciu

claudinka
14. apr 2008

ahojte, ja zvazujem medzi antolskou a ruzinovom.. som v 18. tt.. tak snad pozistujem a potom uvidime

botis
15. apr 2008

daisy33, no neviem ci je to teda ten isty, lebo on mi vravel, ze robi v Stupave a v Ruzinove som ho zastihla v utorok... je mlady, s okuliarmi...

cicushka
16. apr 2008

trpezliva) gratulujem ku kraaasnej dcerke..vsimla som si tvoj albumik...potom napis aky si mala porod. 😵 😵 😵

miri.b
18. apr 2008

Ahojte, neviete mi niekto povedat ako je to s otcom pri porode? Na Kramaroch musi vraj absolvovat pohovor s psychologickou az potom ak ma o tom potvrdenie moze byt pri porode. V ruzinove si staci zaplatit len ten poplatok?

dari
18. apr 2008

Ahoj miri.b, ano v ruzinove staci zaplatit iba poplatok.

tribitka
18. apr 2008

môj bol v ružinove dokonca aj pri cisárskom....bez školenia, bez zaplatenia poplatku.... 😀
prebehlo to tak náhle, že sa nič nestihlo a nikto sa na nič nepýtal.... 😀

miri.b
18. apr 2008

dakujem, neviete mi este poradit v aky den mam ist do Ruzinova do poradne? doteraz som chodila k obvodnemu. Niekde na fore som citala, ze vo stvrtok byva poradna. Neviete, ci to este plati?

andy111
18. apr 2008

dakujem vsatkym maminam ktore mi poslali prispevok, mala som taaaaaaak vela prace ze som sa skor k netu nedostala aby som precitala a podakovala.
no k partnerovi pri porode: nezlomil si nohu? heheh a to mam este pracovnu a nie detsku izbu.
cakatelky a maminy nemozete mi napisat kde na najlepsie nakupuju veci? upozornujem nemam nic okrem oblecenia to mi poslala buduca svagrina z Usa.
ale nic ine nemam a asi nemam ani chut chodit po obchodoch, bola som pozriet dnes v babylande ale nic moc, dost velke sklamanie z mojej strany
takze ma potesi kazda infoska kde sa da co kupit skor ako porodim.

este otazka zasek jedna, chodim poctivo cvicit do GynFivu somtam spokojna, len chcem ist este na pripravu na porod a citala som ze v Ruzinove je to dost mastne a to je len priprava na porod, poradte kde je aj nejake skolenie ako prebalovat a starat sa o babo....
dakujem velmi pekne

zoldy
19. apr 2008

Andy 111,skolenie ako prebalovat a starat sa o babo dostanes po porode,nezatazuj sa tym,aj tak sa to neda naucit,to ti pojde od ruky,neboj,materinsky cit a laska k tvojmu babatku to zariada...

sranda
20. apr 2008

botis, ja som rodila u Dr. Drábeka a je úúúúúplne senzačný. Naozaj nemá chyby a svoju prácu si perfektne odvedie. A tá polemika o Dr. v stupave.......V Ružinove je pôrodníkom aj Dr. Dráb, tiež je mladý s okuliarmi, tak možno on. Zhodou okolností on sekundoval pri pôrode ako II. dr. Takže tandem Dr. Dráb a Dr. Drábek 🙂 😎 . To bola podívaná.

danka86
22. apr 2008

ahojte, viete mi povedat kolko dni si v ruzinove nechavaju mamicky s detmi po porode pokial nie su problemy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre