Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

byggyt
24. okt 2009

szilvia- 02/ 48234769 treba volať medzi 7:30 a 8:00

petulik29
24. okt 2009

Opica tak super, ze si bola spokojna, super sa to cita. 🙂 Dufam, ze aj my tu budeme mat take skusenosti. Je pravda, ze sa treba nebat a pytat sa. Som rada,ze tam vela veci dostaneme aspon nemusim brat tasku ako na mesiac. 🙂

szilvia31
24. okt 2009

byggyt velmi pekne ti dakujem ,pomohla si my
mala som sa objednat do sukromneho,no tam ma odpinkali,ze v mojom tt nerobia morfologiu,ze dr myslela asi prietoky,no ona chcela morfologiu 😒

ivi1
24. okt 2009

Ahojte ja som rodila minuly rok v decembri a uplne sa stotoznujem s opicou fakt zadny problem akurat,ze malicku som mala prve styry dni na novorodeneckom a bola tam taka dost jedna neprijemna sestricka co ma za malou nechcela pustat iba v stanoveny jej cas vtedy som bola strasne vystrasena zo vsetkeho ale teraz by som jej povedala svoje tak sa baby hlavne nebojte a pytajte sa "otravujte" a nenechajte sa odbyt su to vase deticky a chcete pre ne to najlepsie tak vam drzim palceky:0)

byggyt
24. okt 2009

ivi1 bol tam nátresk? ja mám termín v decembri
szilvia nemáš za čo dúfam že ti to urobia

beaas
24. okt 2009

Ahojte, mozem sa pridat? Termin mam koncom novembra a chystam sa do Ruzonova tento tyzden prvykrat na kontrolu. Mozete mi poradit, kam treba ist a ktory den? Nechcem si zazmluvnit ziadneho dr., kedze ziadneho nepoznam. Prosim, napiste, co treba vybavit, kam ist... Vdkaa za info.

tilly
25. okt 2009

szilivia, fakt je to divné, morfo v tomto tt...

beaas, potrebuješ asi odporučenie od svojho dr...

szilvia31
25. okt 2009

to hej no ked to si nakazala dr nech ma 🙄

petulik29
25. okt 2009

Ahoj beaas, ja nechodim do nemocky doktorovi ani nebudem. 🙂 Tak neviem presne, ze co, ale myslim ze staci prist do ambulancie k hociktoremu doktorovi a prihlasit sa tam uz by si si mala aj pohnut. A zacat vybavovat epi 🙂 ak chces.

beaas
25. okt 2009

Odporucanie uz mam, v piatok som bola poslednykrat u mojho dr. a napisal mi, ze do tyzdna sa hlasit v porodnici. Neviete, ktory den je pre fyziologicku tehotnost? Vsak do nemocky sa chodi az mesiac pred porodom, nie? Fiha..., a to je dnes 😀. No uvidime, kedy sa prihlasi na svet.
A epi si chcem vybavit tiez, len je to limitujuce tym casom. Tusim kazdy den o jednej, alebo da sa aj inokedy?
ale vdaka za info

tilly
26. okt 2009

o jednej, a snaž sa prísť na jednu,lebo nás tam bolo vtedy asi 5 a jedna došla trošku neskôr a už ju nechceli zobrať... ja som prišla pred jednou a odchádzala som cca. o druhej...

tilly
26. okt 2009

ozaj, baby, chodíte na ctg?

triminka
26. okt 2009

ahojte

rozhodujem sa,ci ist rodit do ruzinova alebo antolsku. je tu niektora, co ma skusenosti aj s jednou aj druhou nemocnicou? pripadne,preco ste sa rozhodli pre ruzinov? je v niecom lepsi ako antolska?

dakujem za kazdy nazor.

tilly
26. okt 2009

triminka, je to prašť jak uhoď...

triminka
26. okt 2009

tilly - no ten ruzinov mi pripada viac masovy.pokial tam nemas nadstandard... a ten ti nikto nezaruci. vadia mi hlavne tie spolocne wc na chodbe pre vsetky mamicky....a 4baby na izbe.to mi pride uz dost vela....preto zvazujem ci tam ist....ak by som mala zaruceny nadstandard,tak by som sla. hlavne kvoli cestovaniu.antolsku mam viac od ruky.....ale to ty chapes, mame rovnake bydlisko 🙂

tilly
26. okt 2009

áno, viem, že bývaš blízko 😉
ja som brala ružinov tiež kvôli prístupu a kvôli lekárovi, inak by som možno brala antolskú... niektoré baby sa sťažujú na ružinov, iné ho chvália do neba a to isté aj s antolskou... kramáre sú mi najnesympatickejšie, preto som nad nimi ani nejako neuvažovala...

byggyt
26. okt 2009

triminka ja tam idem tiež preto že tam rodí môj doktor ale tilly má v tomto pravdu že je to asi jedno, ten nadštandard ti asi v žiadnej nemocke nezaručia a ja som už raz v Ružinove rodila

arrett
26. okt 2009

Ja som chcela rodiť u Otapkovej a dnes mi vravela že tu koncom novembra nebude. Tak to asi nechám na náhodu. A ušetrím 250 €🙂

byggyt
26. okt 2009

arrett a chodila si ku nej od začiatku alebo si ju mala len vyhliadnutú?

arrett
26. okt 2009

Byggyt - ja som chodievala do jej ambulancie v Senci, ale ku Simkovi. Kedže on nerodi tak som sa rozhodla pre ňu. No a dnes som takto dopadla🙂 ale nevadí. Nech sa len drobec narodí a je zdravucky. Je to čím ďalej tým horšie🙂

zuzka88
26. okt 2009

Ja som zvazovala len Antolsku a Ruzinov ale kedze moj gyndr rodi v Ruzinove, vyriesil moju dielmu.. Jedine co viem, ze by som nikdy nesla na Kramare 😝
Opica, diky za povzbudenie 🙂

Baby, mne sa tam ale taaaaaak nechce! Uz od augusta balim tasku 😀 😀 😀 este stale nemam 😅

byggyt
26. okt 2009

zuzi to si dobrá, ja sa stresujem že ešte poriadne nič nemám ale s tou taškou dopadnem určite rovnako ako sa poznám tak mi ju bude baliť niekto iný 😝 😝 😝

triminka
26. okt 2009

mne moj gynekolog povedal,ze si mam vybrat nemocnicu a v kazdej mi niekoho odporuci za kym ist - asi tym myslel rovno zazmluvnit. tiez sa vyjadril,ze bez zazmluvnenia ani nemam ist rodit....
asi sa priklonim k tej antolskej, ale ked si predstavim to cestovanie tam, uz teraz mi je z toho zle 😨 ale zasa tam su izby max po 3 baby a wc je tam spolocne pre dve izby....

pralinkaaa
26. okt 2009

baby, chystám sa tiež do Ružinova, lekára zazmluvneného nemám.
čítam vás trošku, názory sú protichodné aj, ja dúfam, že to tam bude v pohodičke. radšej sa o to tak nezaujímam až moc, nech nemám stres 😀 ale vyzerá to, že nás tam ide viacej, tiež dúfam v nadštandard, ked sú tam vraj také nanič sprchy a wcka.
ešte nie som ani zbalená ani nič, už by som aja mala byť, ale chystáme ešte byt, tak ani neviem kde čo mám. musíme vydržať najskôr do termínu 🙂
ale nechce sa mi do toho ešte, ešte by som aj mesiac-dva vydržala radšej.....
ako je to s manželom pri pôrode - musí mať nejaký papier o príprave? môj nič také nemá...

lia
27. okt 2009

baby,je potrebny aj sobasny list??
moj lekar vcera rozodol,ze na 99% pojdem cisarskym 😔 ,aj tu spanalkuu treba vybavovat tam kde epi??pustia manzela k porodu pri cisarskom??

tilly
27. okt 2009

triminka, chodíš k čiernemu?

lia, zaaavidíííím, aj ja chcem cisársky, prečo ho mne nechcú urobiť? ☹

ja tiež potrebujem ešte minimálne do budúceho piatku vydržať...

byggyt
27. okt 2009

pralinkaaa manžel nemusí mať prípravu Ružinov je jediná pôrodnica kde to nevyžadujú
lia- áno, sobášny si musíš zobrať ja aspoň dúfam že ho nájdem a nebudem musieť ísť vybavovať kópiu, to ma mrzí že pôjdeš na cisarák, ale Orosz je super odborník vie čo robí, ja som od neho vyžadovala cisársky a to som mala preeklampsiu a nechcel mi ho urobiť , mala som 19 rokov a brutal som sa bála normálne rodiť, ono to neni bohviečo ten cisársky ale uvidíš zvládneš to, ja sa tiež bojím že náhodou sa niečo stane a nedovolia mi normálne rodiť no ale nepomôžeš si

zuzka88
27. okt 2009

Co by za to niektore dali, keby mohli na cisarak, ze???

Baby, a kde je pokladna? uz ste platili nemocnici za zazmluvneneho lekara? Ja som len podpisala zmluvu a vraj zaplatit staci aj po porode
Musim ist zaplatit aspon doprovod pri porode, co ked to na mna dojde v noci, kde to zaplatim?

lia
27. okt 2009

ja zase tebe zavidim tilly ☹
to vazne byggyt??tak my ani netusime kde je zapatroseny 😖 veru,nepomozem si,ale verim mu a chcem,aby bol radsej opatrny.
zuzka,v tej nizkej budove po lavej strane,za informaciami,asi druhe alebo tretie dvere 😉
aj spinal sa plati,neviete??

byggyt
27. okt 2009

lia za spinál sa neplatí ak máš indikovaný cisársky teda aspoň si myslím spýtaj sa doktora pre istotu lebo tu už naozaj človek nikdy nevie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre