Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

katka040
7. máj 2011

baby ako je to s prijmom pri porode? Treba ist cez centralny prijem ci je den alebo noc? Ked som rodila pred 6 rokmi isla som o tretej rano hned hore na 9poschodie na porodnicu. Cakam kedy to u mna vypukne, a zacina ma mierne klepotat od strachu. Uz to chcem mat za sebou. 🙂

lucia.kl
7. máj 2011

@katka040 ja som išla pred rokom v noci a cez centrálny príjem, tam mi vypísali papiere a volali na 9 poschodie aby sa pripravili na mňa...

jankaslamka
7. máj 2011

@katka040 vzdy cez centralny prijem 🙂

elllla
7. máj 2011

@jankaslamka a preco niektore baby idu na prijem cez poradnu, cez to c. dveri 53?

andysok
8. máj 2011

@elllla lebo najprv ideš do poradne tam ti dajú správu a papier na centrálny príjem potom štandardne šatne a hore 10

elllla
8. máj 2011

@andysok dobre ranko 🙂 aha, a ked chodim do poradne k mojmu dokymu a nie do ruzinova? teda bola som v ruzinove v poradni 2-3x, ale teraz chodim uz len porodnikovi... on nerobi poradne v ruzinove, takze chodim k nemu mimo.. ale rodit ma bude v ruzinove...

andysok
8. máj 2011

@elllla fuuuu tak to neviem asi cez centrálny 😉

jankaslamka
8. máj 2011

@elllla aj tak cez centralny..aj ja som tak isla..rano si ma dr. zavolal na monitor a potom sa rozhodol si ma tam nechat...tak mi vypisal papier a snim som isla na centralny prijem, do satne a hore na oddelenie...a ty pojdes tiez cez centralny urcite..vzdy musis ist cez centralny, satnu a potom hore na oddelenie 🙂 ...tvoj dr. ked sa rozhodne ta hospitalizovat tak ti vypise papier bud priamo na prijem, alebo napise papier pre dr. co bude mat prave sluzbu a oni ta prijmu

elllla
8. máj 2011

@andysok @jankaslamka
dakujem! idem sa pustit do tych okien... 😀

avenev
8. máj 2011

A cakali ste na prijme, alebo ste rovno zaklopali a pustili vas prednostne?

iinuska
8. máj 2011

@avenev urcite necakaj, rodicky maju prednost 😉

didulka85
8. máj 2011

@avenev ked som isla rodit ja, tak som sa postavila na prijme do chodby plnej ludi, otvorili sa nejake dvere odkial vysla sestricka a hned ma brala dnu. Este sa zacal nejaky chlap rozculovat, ze on tam prisiel skor. Sestricka sa ho opytala, ci aj on ide rodit. 😀
Ked rodis, mas prednost.

elllla
8. máj 2011

@avenev tak tak, na prijme zaklopes a rovno ides... to nam hovorila aj sestricka, ked sme boli na prehliadke porodnice 🙂
potom z centralneho prijmu na 9.posch, kde zazvonis a cakas... uz si to asi idem pisat, hehe, hor sa na umyvanie druheho okna..

slniecko.15
8. máj 2011

Všetko pekné všetkým mamičkám aj mamičkám čakateľkám ku dnešnému sviatku.

jankaslamka
8. máj 2011

@slniecko.15 jehooo dakujemeee 🙂 aj tebe mamina 🙂

saeda
8. máj 2011

Ahojte, tak mna dnes pustili z Ruzinova.... narodil sa nam hned v stredu, v den ako nas prijali, maly Misko, 2940g, 49cm ...

@elllla dnes ked som odchadzala bolo uplne volno... na nadstandarde volne 4 cele izby a v ostatnych casto len 1 maminka.... takze pohodka.... inak personal super, na porodnici aj na novorodeneckom aj zenske sestry....

takze ja odporucam ... 😀

elllla
8. máj 2011

@saeda gratulujem k Miskovi a prajem vela zdravicka 🙂
vdaka za info, no som zvedava, ci sa to nezaplni do utorka/stredy 🙂)) ved budem priebezne informovat, hehe... uz som umyla okna dnes, prezliekla periny a rano si umyjem vlasy a vybavim postu... o desiatej poradna a potom sa uvidi, co so mnou dalej..

katkaajurko
9. máj 2011

ahojte,mamicky ktore rodili sekciou v ruzinove- kolko po spinalke sa povinne lezi? a dava sa taka ta hadicka na odtok drenu z bruska?

basa22
9. máj 2011

@saeda gratulujem k Miskovi! dufam, ze ja v lete to tam bude volnejsie

elllla
9. máj 2011

ahojte babulky, tak prisla som si domov pre tasku a idem na prijem... hadam to bdue vpohode a do zajtra bude vikinka na svete..

tara2
9. máj 2011

Cavte nas pustili domov v sobotu, Simonka sa narodila v utorok o 16:40 hod. s mierami 3770g a 52 cm 🙂 . Porod bol uplne v pohode, o 12:00 mi zaviedli tabletku ku krcku a o 16:40 uz bola mala na svete 🙂 .
@saeda - sme sa tam museli stretnut, aj ja som bola na nadstandarde 😉

iinuska
9. máj 2011

@katkaajurko Adamko sa narodil o 14. 15 poobede, a na druhy den hned rano okolo 6 som uz bola v sprche. Ja som dren mala, ale pri prvom som nemala

katkaajurko
9. máj 2011

@iinuska a nevies od coho zavisi ci dali dren alebo nedali? a ked si lezala po - maleho ti nosili ukazat ten prvy den ? a kolko dni sa lezi v ruzinove po sekcii?

iinuska
9. máj 2011

@katkaajurko dren davaju pre istotu, aby sa nehromadila krv , mne ho na treti den vybrali, mne odtial nic nevytekalo.Ano, maleho mi prisli ukazat este v ten den, aj na prilozenie.Na piaty den som isla domov

katkaajurko
9. máj 2011

@iinuska hm,ale nie vsade ho davaju- a neboli to -ked ho vytahuju?

iinuska
9. máj 2011

@katkaajurko mna to nebolelo, a bola som stasna, ze mi ho vyberaju

katkaajurko
9. máj 2011

@iinuska to verim,minuly rok som bola v nemocke a baby co mali dren na neho dost nadavali a ze aj bolel -ked to vyberali...

sirinka
9. máj 2011

@katkaajurko povinne sa lezi 12 hodin...potom uz zalezi, ako to vychadza, v noci ta nebudu dvihat z postele...
mne robili druhu sekciu o desiatej vecer a na druhy den o desiatej doobedu uz som vstavala...
dren davaju vynimocne, ked je riziko vyssieho krvacania v mieste rany...
vyberanie neboli, ale je to neprijemna zalezitost...

adulik23
9. máj 2011

ahojte
dievcata, chcem sa opytat, ci mate nejake osobne skusenosti s MUDr. Kozolkovou, pripadne s MUDr. Foltinom. zbezne som sice presla par stran, ale referencie o tychto dvoch som nenasla. 🙂

andysok
9. máj 2011

@adulik23 Foltin je velmi Mily a ochotný dr.teraz som dva týždne lezala v nemocke a zažila som ho pár krát na vizite

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre