Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jankaslamka
21. jún 2011

@nina55 no super cena co chces 🙂 no pozeram tie ciapocky..nadherne su 😵

nina55
21. jún 2011

@jankaslamka ta cervena s bielym kvetom ma uplne dostala. Na zimu objednavam - si robim plany co 😀 😀

dadikaa1
21. jún 2011

ahojte mamičky 🙂 chcem sa spýtať tých, ktoré nedávno rodili v Ružinove, že podľa ktorého zoznamu do pôrodnice sa riadili.....na nete som našla toto: http://www.dietaaja.sk/zoznam-do-porodnice-ruzi... , že či je to aktuálne, alebo sa tam niečo pridalo...Ďakujeeeeeem 😀

jankaslamka
21. jún 2011

@nina55 no ta je krasna...zajtra musim malej zmerat hlavicku..a na zimu jej tam asi tiez nieco objednam, ale az neskor elbo sa neviam aky melonik jej narastie 😀 😀 😀

@dadikaa1 je to aktualne 🙂

nina55
21. jún 2011

@jankaslamka tiez to nechavam na september 😉 .

dadikaa1
21. jún 2011

@jankaslamka hej? tak super, dík, lebo kamoška tam rodila dva týždne dozadu a že poštolky nepotrebuje,len mi nie je jasné že počas pobytu nemám zobrať žiadne vecičky na oblečenie pre babatko....

jankaslamka
21. jún 2011

@dadikaa1 hej postolky nepotrebujes..ale ja som ich pre istotu mala so sebou... no nepotrebujes pre babo ziadne vecicky lebo ti vsetko daju..davaju bodynko a polodupacky, dostanes perinku, zavinovacku a plienku bavlnenu a aj jednorazove plienky (huggies) - ja som zo svojich minula 1ks

juventik
22. jún 2011

Ahojte maminy🙂. Mala z vas niektora
planovanu sekciu? Kolko dni pred terminom vam ju urobili? Dakujem 🙂

dadikaa1
22. jún 2011

@jankaslamka ou, tak super potom 🙂 lebo ja som si pre istotu už nachystala aj bodynka, tak ich vybalím 🙂 super vedieť 🙂 díííííík za info 😉

jankaslamka
22. jún 2011

@dadikaa1 nie je zac 🙂

biancaneve
22. jún 2011

@juventik ahoj, mne ju robili 9 dni pred vyratanym datumom, ale podla mna to bolo vyratane omylom, mala uz mala peknu vahu, mam pocit, ze by som tych 9 dni uz nevydrzala a na uzv mi Redecha den pred sekciou zistil, ze mam uz malo plodovej vody, takze bol najvyssi cas....

lucia1181
22. jún 2011

@juventik ja som mala termin 12.6 a sekciu mi naplanoval doktor na 30.5.takze 29.5 som isla na prijem a 30.5 som mala sekciu

dankadina
23. jún 2011

@jankaslamka ako sa máte, my sme boli dnes v poradni plus s kikou na predoperačnom budú jej brať nosnú mandlu a čistiť ušká pod narkózou, tak neviem kde mi hlava stojí

jankaslamka
23. jún 2011

@dankadina ahooj..a tak my placeme uz dva dni vkuse..neviem co jej je 😒 dnes ideme na kontrolu s nozickami...tak snad aspon to dopadne dobre
a ako poradna? kolko mate?
do kelu a to tie uska musia? to preto lebo teraz je trend uska necistit, ze? no a este aj mandlu? ale to bude v pohode uvidiiis...ty si uz bola na kontrole s tou cystou? ci este je asi cas, ze?

zdenka45
23. jún 2011

Ahojte, ja som rodila v Ruzinove 2 x vzdy u MUDr.Divekyho a bola som spokojna.Ked som rodila 1 x tak este neexistovali tie priplatkove izby tak to bolo hodne narocne lebo sme sa tam tlacili na izbe 3. Druhy krat som mala nadstandart a doporucujem to vsetkym.Inak ten personal bol ako vsade inde cize niektore sestricky super, ine strach a hroza.
Drzim palce vsetkym mamickam aby im to dopadlo na 1*.

katkaajurko
23. jún 2011

ahojte chcem sa spytat - mam si vziat aj monitor dychu do porodnice ??

anibabyblue
23. jún 2011

@katkaajurko Ja som monitor nemala a ani ma nenapadlo ho brat. Ja som tam vlastne skoro vobec nespala. Dokonca sme mali stale zasvietene male svetlo v izbe. Ak nebudes na tom nadstandarde, tak budete na izbe 4 a to stale niektora je hore kvoli babatku. Ked sa uvolnil nadstandard, tak to bolo uz lepsie, ale tiez sme si nechali svetlo. Mozno ti ho moze niekto dodatocne priniest, ak budes chciet. Ale ani som tam nevidela monitor u ziadnej mamicky.

dankadina
23. jún 2011

@jankaslamka to vážne chudatko, nebolí ju bruško? S tou cyystou idem až koncom júla.Máme presne 5020 g, ale stále nám hnisá tá ruka dokelu, dnes nám už dala na to mastičku. Kristinke musia robiť aj tie ušká lebo tá mandla jej tam tlačí a ona zle počuje. Ale nebude v nemocnici, zaplatili sme to na jednodnovke na kramároch, ráno ideme hned prví a 4 hodiny po zákroku môžeme ísť domov a doma si ju už vypipláme.

jankaslamka
23. jún 2011

@dankadina ja neviem..brusko ma makke, prdi, kaka..neviem ci ju moze boliet..proste je strasne nervozna..ked papa tak mi ide roztrhat cumel jaka je nervna a ked jej ho vyberem tak spusti strasny rev..dufam, ze ma len nejake blbe obdobie
jaaaj budem drzat palce na cystu...
krasna vaha 🙂 no ta ruka do kelu..my to mame jak keby nas nieco postipalo..snad to bude v pohode... hlavne nech sa vam to rychlo zahoji... Jaj este ze to bude takato rychlovka..ale aj tak..narkoza..joj a taky drobcek

dankadina
23. jún 2011

@jankaslamka inak aj kristinka ked bola malá bola nervná na cecku, preto sme s končili aj s kojením potom nechcela ani jesť bola nervná aj na flaši a nakoniec sme zistili, že pije pekne v spánku, tak sme jej dávali aj mliečko v spánku.
O narkóze mi ani nehovor už teraz mám nervy

jankaslamka
23. jún 2011

@dankadina no moja vobec cez den nespava..teraz odpadla od unavy co vrieskala cely den..tak si neviem predstavit ako by som jej davala mlieko..no je to tazke s tymi babatkami
neboj dobre to dopadne..uvidis!!!

errilo
23. jún 2011

ahojte, mate prosim vas niektora skusenosti s mudr. hrapcakom? aky je? zvazujem, ze si ho dam ako porodnika. bol mi sympaticky, ale hladam nejake referencie a osobne skusenosti. ak ste ho niektora mali, napiste. vdaka. 🙂

dankadina
23. jún 2011

@jankaslamka no tak nati spi tiež cez den len 3 krat denne po 45 minut. Prave mi volali že kike op presunuli o den skor, že či nevadí a ja že nie, čim skor budeme mat potom tym lepšie, len musím ešte obehať všetky výsledky

jankaslamka
23. jún 2011

@dankadina no keby aspon tych 45minut spala do kelu..ona ma take 10minutovky..som unavena vzdy jak pes..sa netesim ked sa rano zobudi nikdy
no tak super aspon to budete mat rychlo za sebou 🙂

juventik
23. jún 2011

@biancaneve, @lucia1181 No super, dufam ze aj mne to spravia skor. Termin mam 12.8. a rada by som to uz mala skor za sebou, lebo mam problem s platnickou.... Tak som chcela vediet, ako to chodi 🙂. Dakujeeem Vam obom 🙂.

nikanko
23. jún 2011

@juventik ahoj, pokial sa ti bude dat tak si dohodni na iny den ako piatok. ja som mala spontanny porod ale kvoli planovanym porodom tam bolo nenormalne plno a lezala som prvu noc na gynekologii o poschodie vyssie takze som malu ani nemala pri sebe.
vela doktorov si dava planovane sekcie na piatok aby mali vikend volno 😒

juventik
23. jún 2011

@nikanko Pokusim sa 🙂

dankadina
25. jún 2011

@jankaslamka ja musim zaklopat ze malá spí aj v noci dobre, iba raz sa zobudí na papanie okolo tretej a potom spinká do 6 6.30 ako kedy, mna budí ale kristínka ona ráno nevie spinkať, ale niekedy mi len vlezie do postele a spíme dalej. Tak predoperačné sme zvládli, kika revala jak tur ja som šla od lekárky celá spotená teraz obidve spia. MM šiel do rakúska niečo pokúpiť a my sme samé

jankaslamka
26. jún 2011

@dankadina my sa tiez takto nejako budime v noci..je to celkom fajn..ako tak potom vladzem fungovat cely den 🙂) aj ked v poslednej dobe sa citim furt nejako unavena..
hehe Kika zlata..ale aspon spinka potom este..pockaj dospejete do casu, ked ju budes budit na nedelny obed a ona na teba nadavat, ze preco ju budis tak skoro ved je len jedna hodina naobed 😀
no verim, ze si bola spotena..sak urcite to nebola sranda

petrinka
27. jún 2011

@jankaslamka ahoj moja, ja som sem nakukla, reku, budem za chvilu patrit do klubu, ked kazdu chvilu rodim v ruzinove a narazim tu na teba! 😉 😉 😉
jani, ma napadlo, uzivas zelezo, ked si unavena? ci nahodou nie si po tych svojich peripetiach s porodom chudokrvna 😒
inak je to sila s tym mojim rodenim, najprv som ju pomaly musela zatlacat naspat, aby este vydrzala, ale teraz si tam cuci a nic🙂
dufam vsak, ze ked sa narodi tak bude kludna a vela spinkat, nech sa nezblaznim s 2 detmi🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre