Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

zucha
2. júl 2010

@cheerlady ved to, ze pri prvom ani ja som necitila, tak nerozumiem, preco pri druhom ano. Hadam pri tretom to bude ako prvy krat

cheerlady
4. júl 2010

@zucha asi to bolo neodborne spravene..inak si to neviem vysvetlit 😕

zucha
4. júl 2010

@cheerlady mozno aj ja som bola citlivejsia. Cele druhe tehotenstvo som presne vedela, kde ma babatko hlavu, kde ruky, nohy,.......... uplne citliva som bola na kazdy pohyb a mala som pocit, ze rodim uz do 30tt.

luri
6. júl 2010

ahojte baby chcela by som rodiť v ružinove a chcela by som vedieť ako to je s tým zazmluvnením lekára. teraz chodím do gpn k dr Demečkovi .Ked ma pošle do poradne do nemocnice tak si tam môžem vybrať a kolko asi tak pýtaju lekari?

vanesska
6. júl 2010

luri... posledny mesiac tehu ta tvoj doki posle do niektorej nemocnice kde budes chodit na poradne a potom aj odrodis... vyber je na tebe alebo na odporuceni lekara...
mne moj doki povedal ze je lepsie ist hned k tomu co mi bude aj pri porode aby sme si na seba "zvykli"
ak si teda vyberies dokiho najlepsie je zohnat na neho tel.kontakt a dohodnut sa priamo s nim ze by si k nemu chcela chodit a kedy by si mohla prist... da ti termin a uz potom sa bude o teba starat on....
co sa tyka ceny tak ta je za zazmluvnenie oficialna a rovnaka vo vsetkych nemocniciach tusim okolo 232 Eur (kedysi 7000 Sk).

romini
6. júl 2010

caute baby su tu take maminy co rodili v ruzinove? ja idem zajtra do porodnice lebo prenasam, a bojim sa. Tak sa chcem spytat ze ake su tam sestricky atd.....

iinuska
6. júl 2010

@romini tu su vsetky maminy, co rodili v Ruzinove. Neboj sa, vsetko dobre dopadne, drzim palceky 😉

lucia.kl
7. júl 2010

@romini sestričky su tam super, ničoho sa neboj. ja som sa mala v ružinove ako v bavlnke, normalne fulservis 🙂

zucha
8. júl 2010

@romini ked tam budes lezat, budes na inom oddeleni, nie na novorodeneckom. A tam, co budes lezat su fakt uzasne sestry. Ja som dokonca mala stastie aj na prijemne mamicky, co tam lezali. Vobec sa nemusis bat.
A na novorodeneckom mam tiez dobre skusenosti. Len jedna jedina sestra bola taka trosku neprijemna a nepomohla mi, ked som potrebovala a upozornovala ju, ze s babatkom nie je vsetko v poriadku. Ale tu udajne uz prepustili odvtedy. 😉 Pri druhom babatku uz tam naozaj nebola, tak hadam tam este nie je stale. A ked nebudes nieco vediet, tak sa len pytaj a pytaj a pytaj. Necakaj, ze ti povedia nieco same, lebo podla mna si uz ani nepamataju, komu co hovorili, ked ich tam je tak vela

zebricka23
9. júl 2010

dievcata, tie ktore ste mali pri porode zazmluvneneho divekyho, kolko ste mu platili???mozte do IP..dakujem

karmelka77
9. júl 2010

@zebricka23 dobra otazka - tolko kolko sa za zmluvu plati🙂) cize cca 7000 SK..🙂)

zebricka23
9. júl 2010

@karmelka77 ja som pocula nieco ine,preto sa pytam....taka tupa zase nie som 🙂

karmelka77
9. júl 2010

@zebricka23 nebolo to tak myslene, ale asi ti nikto nenapise ako to naozaj je to som tym myslela

cherryblossomgirl
9. júl 2010

@zebricka23 ja som mu neplatila nic navyse, vsetko oficialne, cez zmluvu a svoju pracu si odviedol skvele!

zebricka23
10. júl 2010

@cherryblossomgirl diky,si ma potesila

bibulienka
10. júl 2010

ja som tiez dokimu resp v pokladni zaplatila len sumu za zmluvu, navyse ani cent..a moj doki bol skvely 😀

romini
11. júl 2010

@zucha v zivote nikdy nepojdem rodit do ruzinova sestry otrasne namyslene kravy co si myslia ze oni su najmudrejsie.....

byggyt
12. júl 2010

romini- tak to ma mrzí že máš takúto skúsenosť, ja som tam rodila v decembri a sestričky boli super pomáhali ako sa dalo, ležala som tam 9 dní a žiadne negatívum ma nepostretlo.........

zucha
12. júl 2010

@romini neviem, odkial mas taku skusenost, ked si tam nelezala, ale tiez ma mrzi, ze mas na to taky pohlad. Ja tam pojdem s kludnym svedomim rodit aj treti krat 😉

ponyxx
12. júl 2010

prepacte, ze tu takto vtrhavam..... citam tu vela nazorov na ruzinov... ja mam velku dilemu kam mam ist rodit...co vam pomohlo k rozhodnutiu pre ruzinov? dakujem za akukolvek odpoved 🙂
gratulujem vsetkym , ktore si uz to svoje babatko uzivate 🙂

tilda
12. júl 2010

@ponyxx ahoj 🙂
mna do ruzinova zavialo to, ze tam robi-rodi moj doktor... ale celkovo som bola fakt moc spokojna, sestricky, vsetko bolo dost fajn (skus sa dostat na nadstandardnu izbu, ak sa bude dat)
drzim palce

cicus13
12. júl 2010

@romini a ty si už porodila ? Lebo si písala, že ideš už na príjem lebo prenášaš , lebo v pase Ti svieti ešte 42 tt..?

lucia.kl
12. júl 2010

@romini a bola si na štandarde či nadštandarde?? ja som tam bola velmi spokojne, mne sestričky dokonca chodili s deťmi pomahať.... ja som bola velmi spokojna a na štandarde

lucia.kl
12. júl 2010

@cicus13 hej romini už porodila a už je aj doma s porodnice..

nibiru
12. júl 2010

no ja som sice v ruzinove este nerodila ale pojdem...pred tyzdnom som tam lezala o poschodie visie nad porodnicou sestricky boli super uplne zlate ochotne 😀 az na namysleneho doktora suchanka ktory mi maximalne nesadol a na vizite sa tvaril ako pan najdolezitejsii s primitivnimi poznamkami sa nemozem na nic stazovat 🙂

karmelka77
12. júl 2010

@nibiru na 10 tom poschodi su v pohode sestricky, je rozdiel kde lezis, ale na 9 tom je to hruza...nedajboze s tebou zamatu hormony a uz si jasna...hrozne sa k cloveku chovaju, hlavne die z novonarodeneckeho. Kazdy ma svoje skusenosti, kazdy to inak znasa, ale nedivim sa jej ze to takto okomentovala...

nibiru
12. júl 2010

no sak uvidim jasne ja som zase citala aky je pan suchanek uzasny lekar ale podla mna je to jeden arogantny namysleny idiot no dufam ze natrafim na lepsie sestricky na tej 9 ja mam ruzinou 5min.cesta autom takze aj preto som sa rozhodla prenho a tiez kolegina tam odrodila 2deti a bola spokojna ale jasne ze kazdy ma ine skusenosti 🙂 no dufam ze ja budem mat dobre 🙂

byggyt
12. júl 2010

nibiru presne si napísala aký suchánek je, ja som ho našťastie nestretla ani na vizitách a je tam ešte jeden jemu podobný inak sú lekári fajn až na týchto dvoch

monline
12. júl 2010

ahojte, ja som pred mesiacom rodila v Ružinove sekciou, máme krásneho zdravého synčeka...a skúsenosti- ležala som na desiatom už asi 2,5 týždňa pred pôrodom, keďže som mala kopu rôznych problémov..na poradňu som chodila do ambulancie rizikovej gravidity práve k Suchánkovi a nemôžem mu nič vytknúť- po odbornej stránke je to profík, robil mi veľa rôznych vyšetrení, odberov, aby sa čím presnejšie určil zdroj mojich problémov..(mohol to hodiť na nefrologičku ako moja gynekologička, ale nezbavil sa zodpovednosti)....na desiatom sú úplne skvelé zlaté sestričky, je ich tam veľa, možno preto nie sú vystavené takému náporu, ako tie na deviatom...tie sú tiež veľmi milé a ochotné, ale skôr je na nich poznať únava, však väčšinou tam slúžila nočnú len jedna a tá mala na starosti celú starostlivosť o ženy po sekcii a to je riadne náročné...sestry na novorodeneckom boli milé, len jedna ma nahnevala, lebo povedala niečo iné ako spravila...a potom klamala...(dohodla sa s nami, že o jedenástej večer vezme bábätká spať na novorodenecké, bolo to deň po sekcii..že až od ďalšieho dňa ich budeme mať deň i noc..čakali sme ju do jednej asi...keby povedala- deti tu ostanú, tak spíme zarovno s bábätkami a všetko je ok...ibaže sme ju čakali, potom sa detičky zobudili, papali, boli asi dve hodiny, keď sme až mohli spať....a na druhý deň nám povedala, že bola na izbe o polnoci, ale sme spali- čo bolo číre klamstvo)...Suchánka som zažila aj na vizitách na desiatom, vždy bol skôr stranou, nesnažil sa o získanie sympatií u pacientiek, ale odborne- všetko ok...keď sa mi pohoršili výsledky a povedali mi, že v ten deň musím porodiť, skúšali mi vyvolať pôrod (lebo to povedal docent aj profesor na vizite, aj ked celý čas v nemocnici mi hovorili, že pôjdem sekciou)...po troch hodinách, kedy mal malý 2x tachykardiu prišiel do služby suchánek a spravil mi akútnu sekciu...všetko prebehlo v poriadku ...

kadulka
12. júl 2010

Ahojte. Ja som tiež rodila v Ružinove. Nemala som zazmluvneného žiadneho lekára keďže som sa nevedela rozhodnúť pre nikoho...nakoniec ma odrodil Suchánek....nemôžem na neho povedať krivé slovo... síce má svojský humor, kt. niekto môže považovať za arogantnosť ale ja som to obrátila na vtip a bolo to v pohode... aj počas pôrodu rozprával vtipy takže mi pôrod sekciou prebehol veľmi rýchlo. sestričky na devine sú super...sprchy a wc sú v hroznom stave ale dá sa to vydržať, však nejdete rodiť do Hiltonu....ja swom bola s Ružinovom spokojná...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre