Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

concarne
14. jún 2012

vidím že je tu veľa dobrých rád,tak sa spýtam,mali ste niektorá pichavé bolesti?A asi dva krát sa mi objavili aj kŕče,také ako do nôh

didianac
14. jún 2012

asi tu uz taky prispevok je, ale kedy je dobre ist pozriet prvy krat do porodnice a popytat sa co a ako tam funguje? Ja som teraz v 21tt a ruzinov mame najblizsie ale nikdy som tam rped tym nebola

nikastaba
14. jún 2012

@concarne no pichanie aspoň u mna bolo, krce som mala vo forme tvrdnutia bruška, ale bez bolesti... Ked ti začne rast maternica budes citit take bolesti ako ked ti začína menzes...ja som teraz uz v 38tt a donedávna som cítila aj kosti, klby a všetky možné vaziva od pasa dole, ktore sa začnú roztahovat 🙂

concarne
14. jún 2012

vidím že je tu veľa dobrých rád,tak sa spýtam,mali ste niektorá pichavé bolesti?A asi dva krát sa mi objavili aj kŕče,také ako do nôh

concarne
14. jún 2012

take to je ale cele divné,neviem,či je to dobré alebo zlé sa trocha aj bojím

nikastaba
14. jún 2012

@didianac ja by som do Ruzinova išla az ked budes mat 33tt za sebou... Keby ti totiž hrozil predčasný pôrod Ružinov nemá perinatologicke centrum pre nedonosene deti, tak by som šla na Antolsku... Čiže o Ružinov som sa napríklad ja začala zaujímať az po 33tt 🙂

nikastaba
14. jún 2012

@concarne všetky tie pocity ohľadom tehotenstva sú "divne" ... Prebiehajú v tebe veľké zmeny... Ale zase nemalo by to byt často, nemala by si mat silne bolesti a uz vôbec nie krvacat svetlou krvou...

didianac
14. jún 2012

@nikastaba vidis, to ma nenapadlo, ale dakujem 🙂 len mam este stale take zmiesane pocity z ruzinova, ale asi neopodstatnene. tak snad to vsetko dopadne dobre.

concarne
14. jún 2012

@nikastaba ja nekrvácam,len to sú také pichavé bolesti,nie sú až také intenzívne,to mi aj lekár povedal,že sa rozťahuje maternica a prebiehaju zmeny,skôr ma desia tia kŕče,mala som ich dvakrát,ale nie su to také tie klasické pri menzes ,ale také podobné tým,ktoré človek chytá v noci do nôh...mám sa báť,či to je normálne?

nikastaba
14. jún 2012

@concarne no to ti neviem povedat... Ja som len raz mala take pred nedávnom ale to som krava vstavala z postele z chrbta a napla brucho. Ked sa ti uz natiahnu brusne svaly, pri narastenom brusku, je tam väčšie riziko potrhania svaloveho tkaniva...lebo sú tým natiahnutim oslabene ale ty mas ešte čas tak neviem čo to bolo...:( no v každom prípade ak sa ti to ešte zopakuje chod k doktorovi a nenechaj sa odbit 🙂

concarne
14. jún 2012

@nikastaba ďakujem,ja som si tiež povedala,že ak sa to bude opakovať,tak pôjdem.Verím ale,že sa nič vážne neudeje a moje vytúžené dieťatko príde na svet.

lillinka01
14. jún 2012

@didianac ahojky, chystas sa rodit v ruzinove? Ja tiez nad tym uvazujem... nevies nahodou, kolko pred pred terminom sa tam treba nahlasit na porod, pripadne ine detaily?

woman04
14. jún 2012

@lillinka01 ak chceš rodiť v Ružinove,tak od 36.týždňa sa chodí tam do poradne.. 😉

miskax
14. jún 2012

@skrecok nuz ja som tam bola pred dvoma rokmi a to ich stale poziciavali .. 😉

bosorka3113
14. jún 2012

@skrecok jasneee poziciavaju medelu elektricku zadarmo 🙂

saxana36
15. jún 2012

ahojte vsetky, , bud.tyzden mam ist na monitoring do Ruž.nemocnice,poradite kam presne, pripadne ako to tam prebieha, zevraj je dost dlha cakacia doba, staci mi prist o dve hodiny skor, alebo dlhsie

skrecok
15. jún 2012

@miskax Jeeeej, dakujem velmi pekne. 🙂

cicus13
18. jún 2012

Ahojte, neviem ci to tu uz niekto pisal, ale baby co mate teraz rodit s nadstandartom Neratajte ! Mam tam teraz kamosku a dnes ich odtial stahuju na standart, lebo to tam idu prerabat ! kolko to bude trvat neviem ☹

nikastaba
18. jún 2012

@saxana36 ahoj 🙂 dnes som bola na monitore a kedže im jeden vzali, majú k dispozícii len jeden na celu polikliniku...ja som dnes čakala 2,5 hodiny 🙂 takze ideálne je s tým rátať 🙂

ivka_666
19. jún 2012

@saxana36 Ahoj ja som bola na monitore v Ružinove dnes, prišla som tam ráno cca o 8,00 a vybavila som sa za 1,5 hodiny.... ale po mne tam čakalo veľa mamičiek.... takže asi radšej ísť skôr ak sa dá 🙂

saxana36
20. jún 2012

dikes baby za info, v tejto horucave tolko cakat fu ha

amandamath
20. jún 2012

@saxana36 monitor maju jeden. za hodinu (idealne) vybavia 3ks ... takze moze byt ze treba prist aj v piatok. Ja som dosla minuly tyzden o 10:30 na poradnu, nebolo tam zivej duse. Lekarka bola protivn, ze som dosla neskoro a bla bla a a vravela ze musim dojst na druhy den a uz maju polku dna plnu na monitor. Co som sa velmi "potesila". Potom dosla sestricka z monitoru, ze maju uz len jednu pacientku takze ak chcem mozem ist. O 11:30 som bola aj po monitore 🙂. Ono je to nevyspytatelne ...

katusik153
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula123
21. jún 2012

@cicus13 Ahojky.
hej, ja som tam tiež videla, že sa tam niečo deje.
A nevieš čo tam prerábajú? Nejaké veľké prerábky, či len maľujú?

janula123
21. jún 2012

Babulky, neviete niečo o prerábke na nadštandarde v Ružinove?

ivka_666
21. jún 2012

Tak tie prerábky na nadštandarde by zaujímali aj mňa, lebo už to mám za pár :D:D

janula123
21. jún 2012

@ivka_666 Snáď to nebude nadlho, i keď asi všetko je možné. 😒
Kedy ideš na poradňu? Ja až v pondelok, tak sa skúsim opýtať.

ivka_666
21. jún 2012

@janula123 Ja idem na poradňu v utorok, ale ja chodím na poradňu doktorke Stenovej do Gyn Fivu... Ak by si niečo zistila v pondelok tak mi prosím napíš 🙂

janula123
21. jún 2012

@ivka_666 Hej,napíšem. 😉

cicus13
21. jún 2012

baby tak vraj maluju, tak to hadam nebude trvat dlho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre