Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

nikollette
7. mar 2009

NO ja som rada že to mám už za sebou..
Ale štandard sa zide prerobit..
Hlavne tie vrzgajuce wc, vzdy som sa tak zlakal, ked sa otvarali ci zatvarali dvere 😅
No a dakujem pekne.. uz aj teraz sa tam vrtalpo o zivot ale nebolo to na sestonedeli, takze na robošov som zatial nenatrafila, ale vrtanie a buchanie bolo na dennom poroadku.. a v den ked som odchdzala, uz tam nabehol na ansu izbu jeden roboš a ieco robil s kohutikmi.. takze akurat som to vystihla, ze uz som domka.. uff

nikollette
7. mar 2009

Pati, no zatial si pri nom aj oddychnem...
ale ako vravím, uz zacina byt viacej hore ako doteraz 🙂

patricia1971
7. mar 2009

niki,tak si to vychutnaj ešte,lebo to tak rýchlo ubehne,že ti tam za chvíľu bude behať.... 😵

a tú nemocnicu by mali prerobiť celú,veď to tam vyzerá hrozne....a tie plesnivé sprchy 😠...no nám ich jeden deň dezinfikovali,tak sme sa nemohli ani sprchovať 😠

bublinka34
7. mar 2009

bola som na prietokoch na 9tom poschodí a vraj to by mali od pondelka prerábať (poznámka bola citujem ? "bude sa to tu od pondelka prerábať"..).. to vy viete skôr ako ja,aké je to oddelenie.. no už sa teším.. 😀 keď som rodila pred 12timi rokmi u Kocha, tak tam maľovali - teoreticky mám teda tréning za sebou.. 🙂 i keď nebolo to bohviečo, pretože aj maliari behali v bielom.. a to si viete predstaviť ten začudovaný a vyplašený výraz chlapa keď mu dáte otázku, že čo máte robiť, pretože ste začali podstatne viac krvácať.. 🙂 chvíľu mu trvalo kým zo seba dostal, že on tu len maľuje.. 🙂 takže už sa teším.. i keď v tom čase mi to bude úplne jedno, len nech je všetko kóšer pred/počas i po pôrode.. 😉

nikollette
7. mar 2009

A zevraj na Kramaroch ci na Antolskej ze je to este horsie som pocula..
co tam boli baby,a v raveli ze rodili uz aj tam, tak povedali ze ruzinov je oproti tomu luxus 😀

patricia1971
7. mar 2009

ale dá sa to tam zvládnuť,ja keď som tam bola,tak som si pripadala ako v inom svete...to preto,že prvé dve deti som rodila v pôrodnici na Zochovej a to tam bolo hrozné...fúúúúúúúúúúújjjj.....to keby ste tam videli,tak Ružinov je 100 hviezdičkový hotel 😒

baby musím ísť,už sa mi malá budí.....pa zatiaľ 😵

nikollette
7. mar 2009

Bublinka au koho chceš rodit??
Mas niekho zazmluvneneho ci ides na slepo? 🙂

bublinka34
7. mar 2009

rodiť by som mala u Dr. Kozolkovej.. odporučil mi ju môj gynekológ a ja som s ňou po tých 4 absolvovaných stretnutiach spokojná... počula si o nej niečo? či si ju stretla počas pobytu? taká rázna pani, ale to je práve jedna z vecí, ktoré beriem.. 🙂

nikollette
7. mar 2009

ja si ju zazmluvnuješ??
no pocula som o nej vela.. aj tu sa o nej vela písalo.. ale neviem na ktorych starnach..
No zevraj nema najkrajší slovník, a vyjadruje sa casto až vulgárne, vacsinou pacientkam hned tyka, atd..
ale zase ze je super odborníčka, skvelá lekarka, ktorá vie čo robí 🙂

nikollette
7. mar 2009

idem troška brušákovať, aby som bola pekná 😀 😀 kým este malý hajá..

keby sa tu objavila veve, tak stále čakám na Kriška 😉 nezabudni, samozrejme ked bude mat chlap čas...

Pekny dník

bublinka34
7. mar 2009

zazmluvňujem.. teda ešte uvidím.. musím to do BA aj stihnúť keďže fičíme z TT.. a aby som pravdu povedala, nech pre mňa za mňa hovorí aj jazykom Marsu, len nech je všetko v poriadku a keďže sme pri prvej dcérke mali väčšie komplikácie a môj gynekológ, ktorý ma vtedy aj rodil (no dnes už nechodí k pôrodom) mi ju odporučil, tak ani neváham.. potrebujem vedieť, že ten na koho sa spoľahnem, nebude čakať ako sa situácia vyvinie a s prehľadom si zvolí správnu cestu.. snáď bude fsio ok (tomu verím a s tým sa rodiť aj chystám, ale.. 🙂) a tak.. vydesila ma mierne vyzáž nemocnice, ale na oddelení som okrem vyšetrovni s ultrazvukom nebola nikde, takže netuším ako to tam vyzerá.. uvedomujem si, že to nie je najpodstatnejšie, ale ukáž mi jednu ženu, ktorá je voči svojmu okoliu ľahostajná.. no beriem to, že tam chcem rodiť a nie dovolenkovať.. 😀

bublinka34
7. mar 2009

momentálne máme kopec radosti, pretože sa nám zadarilo byť naraz tehotné so švagrinkou (bráškovou ženou) a tá v noci porodila vo Zvolene sviju prvorodenú dcárku Romanku.. je krásna..
..a to mali rodiť až po nás!.. 🙂 ale som šťastná, že to majú úspešne za sebou a že sú obe v poriadku.. 🙂
mňa už od stredy pobolieva podbruško a každý deň mám cca 1 hodku pocity silných krámov (také návaly bolesti), ale ešte nič neodtieklo a ani sa nič extrémneho nestalo, takže neviem.. a asi by som aj mala (keďže mám už jednu dcérku 12 rokov na svete), ale ten prvý pôrod bol vyvolávaný a ja som ho celý preležala na snímači, takže netuším, čo mi napovie, že je to tu.. spolieham sa na intuíciu i keď pravidlo chaosu.. 🙂 🙂 🙂 veď uvidíme!

zoldy
7. mar 2009

ahojte maminky,kde ste?deje sa tu daco nove?

nikollette
7. mar 2009

Ahoj..
Nove ani nie..
Zoldy ked budeme musiet ist s malym na to neurologicke, to kde je tam na kramaroch???

zoldy
7. mar 2009

Zavisi od toho kam ta posielaju...mozes mi presne napisat co mas v papieroch a ja to zistim...Mas ist za prim.Brozmanovou?

nikollette
7. mar 2009

Neni tam nič iba tolko že: odporuca sa s babatkom v 3.mesiacoch života isť na neurologicke vyšetrenie v DFNsP v Bratislave.. to je všetko.. tak neviem.. 😒

zoldy
7. mar 2009

ja sa popytam primarky a dam ti vediet... 😉

nikollette
7. mar 2009

Díky Zoldy 😉

zoldy
7. mar 2009

za nic 🙂

nikollette
7. mar 2009

Hm som zvedvaa co mu tam budu vysetrovať..
nevieš?? ak to prebieha a co by mu tam mohli zistit?? Kvoli tej vakuumexztakcii nas tam posilajú 😒

zoldy
7. mar 2009

ked ju budes pozorovat,pride ti to ako zbytocnost,ale bude sledovat maleho vyvin vzhladom na vek a mozno spravi sono hlavicky,ci je vsetko ako ma byt...

zoldy
7. mar 2009

ozaj uz papa pekne?

katka1981
7. mar 2009

nikolette, ty si na tom tak dobre, ze ides brusakovat?

vevusiatko
8. mar 2009

Niki neprehanaj z cvicenim zevraj sa to moc nema kym kojis ale to ja neviem kedze som leniva a ani nekojim 😀 😀 😀
Niki budes musiet vydrzat do nedele.Dnes ideme do Roznavy taze sa vratime azv nedelu ☹
Tak sa mi tu majte paaa

nikollette
8. mar 2009

Ahojte dnes sme boli na prvej prechadzke.. aj nejake new foto som dala do albumu 🙂
Zoldy tak snad bude vsetko OK 😉

Katka no ja sa citim ako keby som ani nerodila.. uz ,a nic neboli.. akurat jedna modrina obrovska co uz mam dva tyzdne , ked mi sestricka zle zobrala krv.. modrina sa mi rozliala skoro po celej ruke.. ale to je uz nic...

Veve do bud nedelee??? joooj.. no co uz..
tak pockam este tych paár dní 😉 maj sa papa

sirinka
9. mar 2009

vevusiatko ty si z roznavy?

nikollette
9. mar 2009

Ahojte..
no čo je tu tak prázdno???
No maly sa mi už nezdá taky žltý, este je samozrejem, ale zdá sa mi že je to lepšie o niečo 😉
V noci sa sám budí každe dve hodky, ale spapá iba velmi malinko vždycky.. taky je unaveny, chvilku pocucka prsko a už aj búva 😅
ked papame cez den tak dost vrackava, niekedy vyvracka uplne vsetko...
Teraz sme zaviedli take krmenie že cez den odsávam a čerstvé mu to dám hned z flasky, aspon vidím kolko vypije a vracka z toho menej, a v noci papka chvilku vzdy cez klobuciky...
Uvidíme ako nám to pojde 🙂

Inak baby, rozmyslam ze si dam vykerovať jeho iniciály na nohu.. už mam vymyslenú aj predlohu...ale bojím sa trocha 😅

nikollette
10. mar 2009

HUuuu, uz druhý den prázdnota 😕 😅

sirinka
10. mar 2009

niki ak budes s tou flaskou pokracovat, maly sa ti coskoro odstavi uplne od prsnika...mala by si sa naucit skor techniku stlacania, aby ti tak rychlo na prsku nezaspal.

quetka
10. mar 2009

Ahojte, coskoro zacnem chodit na poradnu do nemocnice a zhanam rozpis sluzieb kedy kto ordinuje. Nemate niektota z Vas ten rozpis, aky lekar ma kedy poradnu a cislo dveri ? Nechcem ist naslepo. Nieco som nasla na nete, ale mam pocit ze je to stare 🙂 dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre