Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

iinuska
21. mar 2009

Bublinka, skus si viacej hladkat brusko, vraj to vyvolava kontrakcie.Vela stastia 😉

bublinka34
21. mar 2009

ak by hladkanie fungovalo, tak sme týždeň na svete minimálne.. jej je proste v tom komfortnom hotely dobre!!! no komu by nebolo... 🙂 ale skúsim... 🙂 .ak to zaberie, tak dám vedieť!

terezka044
21. mar 2009

ja som pocula zarucene tipy na ananas 😀

nikollette
21. mar 2009

ked to nejde tak ziadna rada nepomoze.. 😒
Ako u mna.. musela byt vyvolavacka.. sice som nebola po termine, ale presne na termin, sme sa s dokim dohodli na vyvolavcke ,a bolo.. síce zabrala az v noci, a to mi ju dali skoro rano, ale predsa 😉

janula13
21. mar 2009

ahojte babule, dakujem za palceky,nuz bola som rano u kozolky, vysetrila ma odspodu len rucne a bohuzial nemocke sa nevyhnem, v pondelok idem, lebo som ako som vycitala z knizky z jej skrabopisu na prst pristupna 😝 tak ze nemozem byt doma, lebo daju samozrejme magneziove infuzky a spominala aj injekcie na dozretie pluc...takze tak ☹ bublinka takze ta tam stihnem, ale ja idem lezat na 10p.dufam ze uz zavitas, ta tvoja zatka by sa mi zisla.sitie nespominala, ja by som aj bola rada..
babulky co uz ste lezali v ruzinove, co si treba nabalit?treba aj pribor ci salku, mozem aj nejake teplaky na den?viete poradit, nech tam nieco nevleciem zbytocne, alebo nech nieco nepostradam, aj ked mm donesie, ale nechcem aby potom zmätkoval po byte..

ozaj a vy nemate niektora skusenost s otvaranim sa tak skoro? neviete ci je sanca ze sa to uzavrie, ci len to udrzat ako to je?
a ked uz sypem otazky, preco sa hovori ze je lepsie porodit v 7mes ako v 8?nejak v tom logiku nevidim.. 😅

iinuska
21. mar 2009

Janula, pribor dostanes, slavne nezabudni toal. papier. Teplaky si myslim mozes vziat. Drzim palce.

nikollette
21. mar 2009

Janula pribor,aj salku dostanes, ale mozes mat aj vlastny.. toaletny je dolezity to áno.. podla mna teplaky su ti zbytocne ked budes lezat v pyzame cely den.. tak su babenky v pyzame cele dni, tak nemusis riesit teplaky..ja som bola jeden den na 10.poschodí na nadstandarde.. a boli ta, same rizikove babeny.. takze budete si moct pokecat.. niektore su tam uz aj 3 mesiace v kuse, co som sa s nimi bavila..
Veru co ta nezasiju.. moju mamu hned zasili, aby som nevypadla von 😀 😀 😀
a uzavriet sa ti to len tak same neuzavrie...
Ze vraj je lespie v 7mom mesiaci, nakolko v 8mom sa vyvijaju organy a je nebezpecne vtedy porodit babo.. ked ssa narodi pekne v 7mom, dá sa do špec.inkubatora, a tam sa mu dovyvíjajú orgány..
Asi tolko k tvojim otázakm 😉

bublinka34
21. mar 2009

Ahoj Janulka,
aj my mrzí, že Ti to takto dopadlo, no je lepšie byť v nemocke než aby sa malo niečo horšie stať.. veď veľa maminiek ležalo, než priviedli svoje zázraky na svet a Ty ich tam máš predsa až dva naraz.. 🙂 drž sa.. snáď sa tam stretneme.. najbližšie idem ku Kozolke v stredu ak sa niečo dovtedy nevyvrbí - mohlo by sa!!!
..takže držím palce, aby si sa zaštuplila a sebe skromne aby som sa odštuplila.. 🙂
idem skúsiť teplú vaňu i keď krpulke sa vo vode páči.. 🙂

janula13
21. mar 2009

babule dakujem, nevedela som ako to v ruzinove bezi 😕 nikollette ved to ja nemam nic proti zasitiu, ved uvidim,necham to na lekarku 😝
bublinka ty ale tusim skusis vsetko len nech ju vyduris 😀 ja tam bdem v srdeu tiez na krv a glukozovy test, ale uz v pyzame ☹ a nikollette dakujem za vysvetlenie, tak to musim potiahnut este par tt 😝

bublinka34
21. mar 2009

🙂 janulka neboj všetko s rozumom.. tá vaňa pomáha hlavne mne, pretože tam sa mi bruško uvolní a malinká si vodu okolo neho vyslovene vychutnáva.. keď som čakala Barborku, tak tá bola v brušku pokojnejšia, ale tiež sa rada "kúpala"... neurobila by som nič, čo by mohlo krpulku ohroziť.. to si počkám na ten správny čas.. 🙂

janula13
21. mar 2009

🙂 ja som myslela ze ju chces uz trosku vydurit, ved uz si to mozes dovolit, ved keby aj nic sa nedeje, ale ked sa jej to tak paci, tak just nevyjde 😀 obom je vam vo vani dobre 😀 tak som zvedava kedy to u vas bude ci tam este v stredu dorazis, ci uz nebudes mat po 😀 tak ci tak, hlavne nech to dobre prebieha a Kozolka nech ta ustrazi a poriadne dohliada 😀 ja som mala vzdy taky pocit ze ani nevie kto som a to tam uz par rokov chodim ale teraz vidim, ze sa sustreduje a vie co robi a nechce riskovat 🙂 tak drzim palceky, keby sa tu zajtra nezjavim, nech vam to dobre dopadne a uz teraz sa tesim na fotky malinkej 😀

bublinka34
22. mar 2009

bré ráno dámy,
ďalšia noc je za nami a stav 2v1 pretrváva.. 🙂
..prajem peknú nedeľu..

janula13
22. mar 2009

bublinka ahoj tak ty si este nevybublala?tak to som zvedava kedy to na teba pride 😀

bublinka34
22. mar 2009

to aj ja.. pod chvíľou tvrdneme ale inak kľud.. 🙂
ale zašlo slniečko a tak sa Simonka drží ďalej.. 🙂

patricia1971
22. mar 2009

janula držím paste a daj vedieť......asi tam pc nebudeš mať,že???....a to už fakt zajtra tam ideš?

bublinka a ty si celá????? ☹

bublinka34
22. mar 2009

ja som stále v stave 2v1.. teraz mám pocit, že Simonka si to zamierila opačným smerom a snaží sa vykopnúť poklop hore.. 😀
..začalo znova večerné obdobie hyperaktivity.. bruč´ško tvrdne a tvrdne a ništ.. to nás zase čaká noc.. 🙂 🙂
Janulka drž sa!!! v duchu som s Tebou.. nech chlapci poslúchajú.. 🙂

nikollette
23. mar 2009

Ahojte.. zase prazdnota 😕
bublinka uz vydrž.. ale pripominas mi mna 😀 ja som tiez posledne dni uz bola netrpezliva a vypisovala tu furt dookola nech to uz pride 🙂

bublinka34
23. mar 2009

pamätám sa.. v tom čase som začala MK čítať.. 🙂 ale čo iné ako túžiť nech je už malinká s nami mi teraz zostáva.. jarné upratovanie mám za sebou a začať znova, to zas nie.. 🙂 celý deň sama a von sa už sama neodvážim.. des! ono sa tie vypisovačky opakujú u každej tehuľky (keď sa začítaš spätne) a tak si pripadám v pohode i keď je fakt, že mám pocit, že ešte chvíľku a začne mi vyšívať.. 🙂
a čo nového malý? poslúcha? zvládaš?

nikollette
23. mar 2009

maly je dobrucky.. ako anjelik.. klop,klop.. ne=plackame, ani nic zatial.. tak zvladam.. 😉

bublinka34
23. mar 2009

nech mu to dlho vydrží.. 🙂 🙂 🙂
nejako je tu ticho.. alebo sa nikto nechystá v Ružinove rodiť??? 🙂

patricia1971
23. mar 2009

ahojte baby......no je tu fakt nejako pusto ☹

bublinka celá ako vždy 🙂

niki ahojky,tak buď rada,že malý je suuper,to moja len revala a visela na cecku prvý mesiac,to bol horor ☹ i

monchichi22
23. mar 2009

Bublinka,ja sa chystam rodit v Ruzinove,ale este mame casu.Termin mame v juni.Drzim ti palce 🙂

tanulik21
23. mar 2009

Ahojte kocky, aj ja sa chystam pomaly do Ruzinova, citam vas uz dooost dlhu dobu, tak cca viem co a ako,
akurat by sa zislo omrknut si to tam nazivo, ze co kde je.... 😅

tanulik21
23. mar 2009

- uz sa mi nesie ten veternik, muzik obehal vsetky cukrarne 😀 - to bude nejaky ziadany tovar.

tanulik21
23. mar 2009

ups, som sa sekla v teme 😀 - to malo ist inam

bublinka34
23. mar 2009

ahoj Tanulik, ver mi, že ani tu nie je veterník mimo.. 🙂 i keď tu sú už väčšina maminiek PO.. to len sem tam tu strašíme tie čo sme ešte PRED.. 🙂
tak brú chuť k tomu veterníku.. 🙂 šikovný mužík.. 😉

nikollette
23. mar 2009

Ahoj Pati.. no som rada,ale stale je žltyý ☹ ato ma trapi. .ani slnka moc neni, a ked bude dlho zlty aby mu to neuskodilo nejak ☹ 😒

patricia1971
23. mar 2009

niki neboj, to chce čas...ve´d mu urobia aj krvné testy a bude to ok.......a na tých uškách si už bola???.....bože niki,veď kde je tá tvoja srandovná povaha?????koľko sme sa na tebe nasmiali a teraz nič?????no veď to tu trošku rozvesel 🙂

a.d.r.i.k.a
23. mar 2009

Ahojte! Čo nové? My ideme zajtra na ušká.Dúfan že tam nestrávime pol dňa... 😖

patricia1971
23. mar 2009

ahoj adrika,na uškách sa nečaká,pokiaľ ideš do Ružinova,tam to ide šup šup 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre