Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

dzuzu83
25. jún 2009

AHOJTE BABY...

JA CAKAM MALEHO BUDUCI TYZDEN KONCOM.. PRIDA SA NIEKTO??
😉

mary36
25. jún 2009

ahojte.dnes som sa prekvapila. ta ista doktorka, maly stale zadockom dole a vraj si mam rozmysliet ako chcem rodit. Minuly tyzden vraj cisarak a dnes sa mam rozhodnut. V pondelok idem na ULZ, som v 37 tyzdni, to sa este moze otocit aj sam, ze?

nikollette
25. jún 2009

mary moze 😉 ale nemusí 😒
a ked bude zadockom dole, neriskovala by som, a pýtala si cisarrák 😉

majuska29
26. jún 2009

caute dievcata,

rozhodujem sa zazmluvnit lekara. chcela by som si vybrat medzi dr.Kriskom alebo dr.Divekym. ake ste mali vy skusenosti s tymito lekarmi? a este Krisko Ml. alebo st.?

zoldy
26. jún 2009

majuska,urcite Mladsieho Kriska,je super,a aj Diveky je super,tak to mas jedno....hod si mincou.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
26. jún 2009

Diveky je super 😉 😉 😉 😉
Kriška nepoznám, ale zlé som o ňom zatial nič nepočula 😉

ivalak
26. jún 2009

majus je to tak hod si mincou lebo obidvaja stoja za to 🙂

liki205
26. jún 2009

A čo myslíte starší Križko neni dobrý?

zabka1003
26. jún 2009

Čaute,
dnes sa mi snívalo, že som rodila a pri pôrode som mala Kriška ml.. 😎
ale podrobnosti som už zabudla...

Tiež si myslím, že je to jedno či Kriško alebo Diveky, obaja sú dobrí, o jeden bod viac by mal možno Diveky pretože je starší a možno má viac skúseností, ale to je asi jedno...

majuska29
26. jún 2009

dakujem kocky, tak si asi hodim mincou, alebo dolezite ktory bude v mojom termine tu. 😀

danielka_ma
26. jún 2009

majuska,
ja som rodila dva krat s Divekym a mozem len odporucat...druhy krat pred styrmi tyzdnami a akurat pred Divekyho dovolenkou, takze on uz po dovce ma....takze ti ho vrele odporucam

a.d.r.i.k.a
26. jún 2009

Divéky je SUPER,FASA,ÚžASNý !!!! 😉

miluska.h
26. jún 2009

ja som tiez rodila u Divekycho. Je to super odbornik s velmi prijemnym vystupovanim a ludskym pristupom. Odporucam 😉

byggyt
27. jún 2009

Baby mňa keď Diveky vyšetruje ani nič necítim, je úple perfektný, keby boli lekári ako on, tak radosť do nemocnice chodiť 🙂

nikollette
27. jún 2009

Veru Diveky je úplne jemný 😀
môžem potvrdiť 🙂

Ako vidím na neho sú len samé fajn referencie 😉

bublinka34
27. jún 2009

ahoj.. a sme po dovolenke.. boli sme len na SR, ale bolo super aj keď celý čas počasie na prd.. 🙂
mali sme so sebou krpulky ja našu Simonku a bráškovci o 3 týždne staršiu Romanku.. bola sranda.. obdivujem maminy s dvojčatami!!!!

bay - nepochybujem, že to zvládneš.. 🙂 držím päste!!! 😉

lenka03
27. jún 2009

Kvacinka, vo stvrtok sme boli kuk v ruzinke. Nazbierala sa nas pekna skupinka, asi 8 ludi, nezacalo to presne o 13 ale o par minut neskor, exkurziu robila ina pani, nie Pasiarova ale bola velmi mila. Povedali nam kedy doo porodnice, kde aky papier pre prijatie dostaneme, co si mame doniest do porodnice pre seba a co pre babo (skoro vsetko okrem tamponov do podprsenky a rucnikov a kozmetiky dostanes, pre babo ti daju 4 plienky na den a ak prebalujes castejsie tak si treba doniest), ukazali nam nadstandard isbu a kupelnu pre babatka. porodne saly sme nevideli. Neviem ci staci v 36tt, ak si porodnicu este len vyberas tak pred tou poradnou v porodnici by si uz asi mala mat vybrate ze kde chces rodit. Ak si sa pre ruzinku uz rozhodla a chces sa len pozriet ze co sa oplati priplatit tak potom staci aj 36 tt si myslim. My sme sa boli popozerat v ruzinke, este chceme antolsku a kramare pozriet. Ale sme rozhodnuti pre ruzinku tak na 95%, teda ak sa nebude niektora z tych dvoch vyrazne lisit vybavenim a sluizbami ...

liki205
29. jún 2009

Tiež plánujem rodiť v Ružinove, neviete mi prosím poradiť ktoré dni sa tam dá ísť pozrieť alebo že kde si to treba telefonicky dohodnúť?

bublinka34
29. jún 2009

liki205 - keď si hodíš do googlu ružinovskú nemocnicu, tak sa cez výber ružinov preklikáš ku kontaktu a k základným info - novorodenecké oddelenie - služby a plus info pre pacientky.. na prehliadku je uvádzaná kontaktná osoba p. Pasiarová, tel. č. +421-(0)2-48 234 609) - číslo by malo byť aktuálne - prehliadky sú utorok a vo štvrtok..

bublinka34
29. jún 2009

NIki malý je parádny, celá mamina.. ako sa vám darí?

nikollette
29. jún 2009

Ahoj bublinka.. akurat som pozerala tvoju malá.. tiez je krááááásna 😉 😉 😉 😉 a už aká velka 🙂
no zatial celkom fajn, štvrtok ideme na kontrolu na kra,mare, a uviidme.. ci sa ta chudokrvnost zlepsila.. a este asi pojdeme aj na preplach očka ☹ ☹ 😢 😢 lebo mu stále slzí,.... bojím, bojím 😕

janula13
29. jún 2009

bublinka ahooj, tak ako, vidim ze si dovolenkovala, mne take nehrozi, veru padam dole hubou nasi mi davaju zabrat a to mam stale nejaku pomoc pri sebe, no amen tma..ale su zlati, hlavne ked spia 😀

inak dakujem za odporucania na Somogyiovu, chodime k nej, tusim aj ty Nikollette, je fakt strasne fajn, velmi prijemna, a vzdy ochotna, sme velmi spokojni, v stredu ideme na prevazenie, tak dufam ze priberame...

niki aj mojmu slzia stale ocka, dala nam kvapky do oci, ze pockame mesiac ci sa to nezlepsi, zda sa mi to lepsie, ale nie dobre, tak sa tiez bojim ze pojdeme na nejake preplachy... 😀 inak christopherko je naramny fesak a aky je vzdy nahodeny 😀

janula13
29. jún 2009

a vidim ze sa bavite o Divekym, je fakt strasne zlaty, mna sice nerodil, ale chodil na izbu za spolubyvajucou a odporuuucam...ale aj Kozolku, sranda velika na cisaraku..mali ste pocut tie hlasky...

nikollette
29. jún 2009

Janula, dakujeme aj s Christopherkom 😀 😀 😀 😀
akurat som kukla tvoj albumík, a ty už mas babatka??? myslim ze uz si porodila.. prečo som mala dojem, ze je ešte skoro 😅 jaký su zlatučký, drobunký 🙂 🙂 🙂
Ako to zvládaš s dvoma detičkami????? Mas aj nejaky čas pre seba??? Ci si max vytazena???
Ja si to neviem predstavit, nakolko mam len jedno a to jedno je take dobré, že sa to nedá ani opísať 😉
Hej somogyiová je fajn, ..... 😉

Ja malemu vzdy utrem očko ked ideme k dokine, nech si to nevsimne, ale som zistila že moc si stym nepomožem ked to budem skrývať... kvapky, ani antibitotiká na tie očka nepomohli, tak asi bude potrebný ten preplach ☹ ☹ aj ked nie vzdy mu slzia... len občas, ale ajtak... my teraz k somogyiovej chodíme malo, raz za cas, teraz ideme az koncom jula, na preočkovanie.. teraz nas sleduju na kramaroch kvoli tej žltacke, ktroá už našťastie prešlo, ale boli sme chudokrvný, tak snad je uz aj to ok 🙂 ale na to ocne tam skocime ajtak.. no priatel, ja budem cakat dole , ja by spom tam nemohla byť 😒

bublinka34
30. jún 2009

Ahoj JAnulka,
práve som pozrela album.. krpci sú super!!! my sme boli teraz na dovolenke a fakt klobúk dole pred maminami s dvojičkami..ja viem, že sa všetko dá naučiť, ale to keď jedna zaspala, tak druhá bola hore, jedna dopapala a išla papať druhá, jedna sa pokakala a vzápätí aj druhá.. no kolotoč! a to tam na ne boli dve maminy.. čas na spoločnú kávu bol vzácny.. 🙂
díky Niki.. aj my sa chystáme na Kramáre vo štvrtok (čas netuším, lebo neviem kedy Martin príde pre nás z práce) - na kontrolu uška, ale už je to ok.. to len pre istotu.. no isté to nie je, pretože v stredu (zajtra) ideme na poradňu a mali by nás očkovať - takže uvidím ako toto zvládneme a či budeme druhý deň v takej pohode, aby sme išli k ďalšej doktorke.. 🙂

kvacinka
30. jún 2009

Lenka03, ďakujem za najnovšie informácie, ktoré si mi poskytla. Zajtra idem posledný krát k mojej lekárke a potom už len do pôrodnice budem chodiť. Ja som už pre Ružinov rozhodnutá na sto percent len som si to chcela ísť ešte pokukať a dozvedieť sa nejaké bližšie informácie. Tento týždeň sa mi tam nedá ísť, takže budúci utorok by sme tam spolu s manželom zašli.

Baby a neviete mi niektorá ešte poradiť nejakého dobrého a hlavne ľudského pôrodníka v Ružinove? Keď si zaplatím pôrodníka, tak mám na 100 % zaručené, že keď to na mňa príde, že to odrodím pri ňom alebo ako to vlastne funguje. Potom sa mi ten poplatok vráti nazad?

Ďakujem za ďalšie info 🙂

bublinka34
30. jún 2009

Ahoj Kvacinka,
ja som rodila u Kozolkovej a nikdy tento výber neoľutujem, pretože vďaka nej žijem.. nezveličujem!
je skvelá i keď svojská.. dala mi na seba mobil, aby som jej dala vedieť hneď ako to na mňa príde a aby ona vedela, že má prísť aj keď nie je v službe.. neviem akoto funguje u ostatných DR.. no nepočula som na žiadneho sťažnosť a tí, ktorých som postretala počas pobytu tí boli skvelí..
poplatok za EPI, nadštandart, prítomnosť manžela a pod Ti vrátia ak tú službu nevyužiješ, resp. nestihneš využiť.. myslím si, že takto je to aj s poplatkom za voľbu lekára.. najlepšie je pýtať sa priamo toho lekára, ktorého si chceš zazmluvniť - on Ti povie ako to "funguje" s ním.. 🙂
držím palce!

nikollette
30. jún 2009

Kvacinka..
hm,.... napríklad doktori: Diveky, Redecha = velkáááááááááááá ľudskosť 😉 😉 😉

lindush
30. jún 2009

Caute maminky a nastavajuce maminky...

tak tuto temu mam precitanu uz skoro celu,vidim,ze ste tu dobra partia 🙂

Ja idem tiez rodit do Ruzinova ale mam dilemu rovnako ako majuska,ci Krizko ml.alebo Diveky...
Asi pojdem do toho Krizka a ked bude mat v mojom termine dovolenku,zazmluvnim Divekyho...

Baby viete poradit,kedy treba ist za nim?Ako v kolkatom tt....lebo ja mam este teraz 06.07 poradnu u svojho dokyho,tak neviem,ci uz teraz mam ist za nim,alebo staci mesiac pred porodom,bojim sa,aby uz potom nemal plno...

ciernovlaska
30. jún 2009

Ja som mala zazmluvneneho lekara Mareka Draba, bol mi odporuceny. Bola som velmi spokojna, fakt uzasny ako doktor aj ako clovek, velmi mily pristup. Pocas porodu sa vyskytli urcite komplikacie, vsetko super zvladol.
Ale v Ruzinove su viaceri dobri a mili doktori - mala som skusenost s Redechom, a Plichtovou - obaja velmi mladi doktori, ale velmi fajn, mili, starostlivi.
Myslim, ze zazmluvnit staci az v poslednom mesiaci tehotenstva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre