Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

kvacinka
5. júl 2009

A co hovorite na dr. Papcuna?

liki205
6. júl 2009

Baby a bola niektorá z Vás u Kriška staršieho? Čo na ňho hovoríte?

fanta
6. júl 2009

kvacinka u dr. Papcuna som bola, keď som spadla zo schodov a bola som ešte k tomu v 38 tt 😕 Robil mi ultrazvuk a bol veľmi milý, poriadne mi malú popozeral a všetko povysvetľoval

denisienka
6. júl 2009

Ahoj Mandula. Ja som rodila v Ruzinove pred 2 tyzdnami. Tiez som riesila podobnu otazku ako Ty, nakoniec som to nechala na nahodu, teda bez zazmluvnenia. Pravdupovediac som sa trosku aj bala ako to dopadne, ale nakoniec to dopadlo nad moje ocakavania. Pristup zdravotneho personalu bol super, naozaj som sa pocas porodu ani pocas celej hospitalizacie nestretla s nicim negativnym, vsetci boli fakt profesionalni a vo vsetkom pomohli, ked bolo treba. Ja budem dalsie urcite rodit v Ruzinove...

kvacinka
7. júl 2009

A neviete mi povedať ktorý dr. Papcún robí v Ružinove lebo sú dvaja - Peter a Milan...?

lorine1
7. júl 2009

Ahojte ... tak vcera som bola na prvom stretnuti s Dr. Kozolkovou... Dost som sa obavala co to bude zac... ale urobila na mna dobry dojem... bola velmi mila a ochotna ... taka zienka plna energie a odhodlania... Mala som z nej super pocit... Tak som sa s nou dohodla, ze uz na dalsiu poradnu mam prist k nej ... Mala som pri nej dobry pocit, ze sa na nu mozem spolahnut... mozno prvy dojem, ale ten je predsa najdolezitejsi... A bola som milo prekvapena ako je ta nemocnica pekne zrekonstruovana... posledne ked som tam bola to vyzeralo dost biedne... Takze dakujem za odporucania a uz uvidim ako to vsetko dopadne... 🙂 dufam, ze len dobre... Majte sa a drzim maminkam palceky...

kvacinka
7. júl 2009

Ahojte, tak práve pred chvíľou som sa dohodla s dr. P. Papcúnom na stretnutí vo štvrtok, tak mi prosím držte palčeky aby to dobre dopadlo a hlavne aby ten prvý dojem bol kladný lebo už to mám len za pár a chcela by som ho aj pri pôrode, ak všetko dobre dopadne. Potom sa ozvem ako to všetko dopadlo. 🙂

hanka274
7. júl 2009

lliki205, ja chodim ku Križkovi st., je vynikajuuuuuuuuuci a ked som sa aj ja na neho pytala tu v tejto teme niekolko mesiacov dozadu, vraj tu je taky Krizko fanclub... 😀 😀 Aj mlady je super aj tento st.
Ja som bola vcera u nho v poradni, som uz na 1 prst otvorena, takze sa mam pomaly pripravovat, bo sa pravdepodobne Simca narodi skor a tesim sa na porod "s nim"...fakt. Vie o tom, ze ho chcem, mobil mam od zaciatku na nho, este sa aj vcera ujistil, ci ho mam...takze co sa tyka financii alebo niakeho koša darcekoveho...az po porode a jemu, ziadna zmluva-tej praktike nefandim...A ak ma z nejakeho dovodu nebude rodit on, tak jeho syn...to mi tiez povedal, ze sa takto kvazy zastupuju...ak by on bol na dovolenke alebo mimo BA alebo co...Ale tym, ze to je skor, bude tu v BA este...
Neviem, co by si chcela vediet...

A ja sa chcem opytat mamiciek ako je to s vecickami na novorodeneckom?? Treba mat svoje alebo su tam pre babatka?? Na kramaroch to pred 3r bolo tak, ze nedoporucovali svoje, aby sa nestratili, mali tam vsetko...jedine ponozky, ciapocky a plienky som mala svoje...
Hmmmm????

kvacinka
7. júl 2009

ahoj hanka 274, zistila som, že máme rovnaký termín pôrodu...tak ti držím palce, nech všetko dobre dopadne 😀

hanka274
7. júl 2009

no, termin mame...len my asi pojdeme sa potrapit skor... 😔 uvidime...aj tebe drzim palce!!!!!

kvacinka
7. júl 2009

nado mnou visí cisársky, takže tiež neviem ako to všetko dopadne....ale musíme veriť, že všetko bude ok!!!! 🙂

iinuska
7. júl 2009

hanka, nepotrebujes nic, ibapodla potreby ciapocku, ponozky, plienky.Ale ked je tak teplo, tak ani to 🙂

liki205
7. júl 2009

Hanka 274 tak ďakujem za informáciu, zataiľ mi to aj stačí idem k nemu v polke júla tak uvidím ako sa dohodneme ´dalej, tak ti držím palce , no a čo sa týka tých vecičiek tak kamoška čo tam bola rodiť tak doniesla si síce všetko svoje ale nakonec aj tak nič nepotrebovala lebo že všetko oblečenie aj plienky jej dali v pôrodnici , akurát mala svoje navlhčené utierka n riťku 🙂

hanka274
7. júl 2009

iinuska, liki205, dakujem...tak to je supis...
A Križko ma svoju super sestricku, len teraz si zlomila nohu ☹ a ostatne co sa tam zastupuju su tiez super, vsetky do jedneho....ja som osobne velmi milo prekvapena z pristupu doktora a sestriciek tu v Ruzinove s porovnanim na Kramaroch... 🙂

janula13
8. júl 2009

lorine tak som rada ze sa ti dr pacila, presne ako pises, plna odhodlania a energie ona sa prehana po chodbach ako gulovy blesk 😀 a presne, najdolezitejsie je ze sa na nu mozes spolahnut, ze mas taky dojem a viem ze ta nesklame, spolahni sa na nu uplne, vie co robi vzdy a vsade a nevaha a nechaosi...drzim palce

bublinka34
8. júl 2009

lorine, pridávam sa k Janule.. ja som rodila s dr Kozolkovou tiež a bola to tá najsprávnejšia voľba.. rýchla, spoľahlivá, rázna a zároveň ľudská.. 🙂 držím Ti palce..

filipi
8. júl 2009

lorine som veľmi rada že sa ti dr. Kozolková páči je naozaj super odborníčka na úrovni držím ti palce aby všetko dobre dopadlo 🙂 .

kvacinka
9. júl 2009

Ahojte, dnes som bola prvýkrá u dr. P. Papcúna....urobil na mňa obrovský dojem, bol príjemný, ľudský a navyše aj sympatický, všetko mi pekne povysvetloval na čo som sa opýtala a som rada, že som bola práve u neho. Určite si ho aj zazmluvním.... 🙂

lea79
10. júl 2009

ja som ho mala na vizite....sympaťák 😉

kvacinka
12. júl 2009

áno bol sypmpatický a hlavne zodpovedný 🙂

hanka274
15. júl 2009

a je pravda, ze ani na porod nepotrebujete veci, ze vam to tam daju??

nikollette
15. júl 2009

Načo si budeš špinit vlastne na pôrod???
a hej dajú ti 😉

nikollette
15. júl 2009

Počuj Hani, nie si ty Lubošova sestra???? 🙂 🙂 🙂 🙂

hanka274
15. júl 2009

dakujem, pytala som sa pretoze pred 3r ti na kramaroch nedali a rodila si vo svojom.
Ano som.

nikollette
15. júl 2009

V podstate mozes rodit aj vo svojom,ale načo... 🙂

hanka274
15. júl 2009

tak to ano...ked daju je to lepsie urcite...

valka
15. júl 2009

dievcata, ako je to na sestonedeli? su mozne navstevy aj pri babatku (teda babatko ukazat nie len cez sklo?) ako to je s prikladanim babatka po porode? ako dlho vam ho nechaju? meraju ho, kupu a vazia hned alebo az neskor? kedy ho prinesu znova k vam?

lindush
16. júl 2009

Caute baby,

aj mne sa blizi porod v Ruzinove,chcem sa spytat,ako je to s krvnou skupinou babatka?Lebo niekde som citala,ze teraz ti ju automaticky nezapisu,vraj len na vyziadanie a za poplatok,je to pravda?Ake mate skusenosti?

dakujem

hanka274
16. júl 2009

lindush, ja ked som hanku porodila pred 3r tak nic take nebolo, v nemocke uz vonkoncom nie...tak som sa potom pytala u detskej, ze teda ja ani neviem aku ma skupinu krvnu a poviem ti, ze to neviem doteraz...
ja viem divne, no doktori sa tvaria, ze to nepotrebujes vediet zozaciatku...je to fakt zvlastne, to hej.

lindush
16. júl 2009

To vazne?No je to divne,vsak kedysi to bolo tusim automaticky...
Bola by som rada,keby sa este ozvali baby,co teraz niekedy rodili v Ruzinove,ci sa nieco nezmenilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre