Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

kvetinkaba
23. jún 2010

Ahojte dievcata, v prvom rade Vam vsetkym drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo a aby sme sa vsetky tesili z krasnych a zdravuckych deticiek 🙂 .
Mna caka porod az za par mesiacov (termin mam 11.11.2010) ale nakolko som teraz uz dlhsie doma na PN , tak si dlhe chvile kratim studovanim modreho konika 🙂.
Chcela som sa opytat, ci mate niektora skusenosti s porodom v Ruzinove a s dr. Andelom.
Pekny den prajem 😉

sendy1981
23. jún 2010

ja som rodila v Ruzinove 24.5,a bola som velmi spokojna so vsetkym,nebol vobec ziadny problem,s nicim,sestricky boli velmi zlate a ochotne,lekara som nemala ani zazmluvneneho,a tiez bola ok,podarilo sa dostat sa na nadstandart,co nelutujem,akuart ze som natrafia na jednu ,,,,,.ktora si myslela ze je v hot
eli,a vadil je detsky plac,hrozneee.ako by je dieta neplakalo,inak bolo super,takze odporucaqm Ruzinov,

aanet17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aanet17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nibiru
24. jún 2010

@aanet17 ja som sa normalne len spytala a odpovedala vatcinu cez ip napisala som svoj nazor na antolsku a aby to nevyznelo ze mam voci nej averziu len tak tak som to odvovodnila nikoho som sa nechcela dotknut ja idem do ruzinova tiez byvam od neho 5min.aj napriek tomu ze ma dopredu upozornila kolegina co tam pred 5mesiacmi rodila 🙂 ze sa mi moze stat ze ma v den porodu poslu prec pre nedostatok miesta a ona mala stastie ako ju prijali pacientku ponej poslali prec 😠 tiez jej doktor na poradni povedal preco je tam ked ma trvale bydlisko v petrzalke na to mu ona odpovedala ma pravo si vybrat! v kazdej nemocnici je dobre aj zle a je na kazdej aby sa rozhodla este raz zdoraznujem nikoho som sa nechcela dotknut ☹

nina88
24. jún 2010

@aanet17 ja si myslim, ze som nic zle nenapisala, tak sa ukludni. Chcela som vediet, ci o tom niekto nevie viac, lebo sa to nestalo davno a vela mamiciek sa odtial vratilo a ci to nie su len klebety... (tie totiz neznasam) Ak sa ti nepaci necitaj to, ja mozem pisat co chcem. pa

pegal
24. jún 2010

Ahojte neviete mi poradit mudr. krizko ml. ma aj gyn. ambulanciu?ci je iba porodnik?prosim o kontakt na dobreho gynekologa, kt. este berie pacientky.....dik 🙂

nina88
24. jún 2010

@pegal ahoj mlady krizko ma ambulanciu, chodim k nemu a mam ho aj zazmluvneneho, je to uzasny lekar, len odporucam... 😉

aanet17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia.kl
24. jún 2010

ja sa musim pridať tiež k spokojnym pacientkam, ja som prišla do Ružinova na pohotovosť, takže žiaden doktor ma pred tym nevidel, na prime boli super lekari a aj pri porode som mala super doktorku a sestričky - cely čas podpichovali mojho manžela a mňa podporovali ako sa dalo, rodila som dvojičky prirodzene, skončila som na desiatom a bola som predposledna prijata pacientka mali komplet plno. za detičkami na 9 nas brali večer a na druhy deň nas presťahovali, tam uplne zlate sestričky aj doktorky , no nemôžem povedať jediné krivé slovo, ja som bola velmi spokojná. vrelo odporúčam....

cheerlady
24. jún 2010

@nina88 mozes mi prosim ta napisat meno aspon do IP? ja som rodila v ruzinove 10.4.a den predo mnou tam isla rodit jedna tehulka z nasej temy-este mi pisala,ked bola otvorena na 5cm,ze pohoda ako ide vsetko super,no potom sa uz neozvala...az tu som si precitala po navrate domov,ze nakoniec jej museli spravit sekciu,malicky po narodeni plakal a o chvilu jej prisli povedat,ze zomrel.. 😔 😢 neviem,ci to bola chyba lekarov,ale hned podali staznost na urad pre dohlad nad zdrav.starostlivostou. najviac ma zarazilo,ze sa tam o tom vobec nehovorilo a to som tam prisla hned na druhy den rano,takze imformacne embargo funguje dokonale 🤐 ja osobne som mala tazky porod-teda samotne tlacenie,kedze ako sa neskor ukazalo-maly mal rovne 4kg a bol otoceny ramienkami priecne,takze som ho nevladala vytlacit-po asi 15minutovom bezvyslednom tlaceni nakoniec zavolali este jedneho lekara a ten mi lahol na brucho a vtedy sa nastastie malicky narodil..ale uz mali na mna nachystane klieste 😲 😔 myslim,ze vsetko by sa dalo riesit aj inak a zbytocne neohrozovat dietatko ani mna,keby mi pri prijme spravili kontrolne sono-posledne mi bolo totiz robene v 30tt!!!!zistili by sa tak tie zle ulozene ramienka a myslim,ze v takomto pripade by sa mohla spravit aj sekcia.aj ked som rada,ze som porodila prirodzene,ale ked si teraz predstavim,co vsetko sa mohlo stat,ked mol maly tak dlho v porodnych cestach,tak som rada,ze sme zdravi.. 😔 😵

cheerlady
24. jún 2010

@kvetinkaba ja som rodila u andela-je to aj moj gynekolog a tesila som sa,ze budem rodit u neho,no pri porode sa spraval celkom inak-bol odmerany,arogantny,drzy... 😠 na kontrole po 6t najprv zvozil ako som zle zasita a ked som mu povedala,ze ved ma rodil on,tak uz nepovedal ani slovo 😠 odporucila by som ti radsej dr.Divekyho-ten mu prisiel asistovat a bol faktg uzasny-tak ludsky a mily pristup som zazila zatial len u neho-vrelo odporucam! 😉

keishatko
24. jún 2010

Ahojte, chcela by som sa opýtať, že keď som prvorodička tak aká je pravdepodobnosť že budem rodiť v termíne. Už by sme si radi užili malé ale nejak sa mu nechce a to mám v nedelu termín. A ešte či je moc bolestivý pôrod bez epi. diky

nina88
25. jún 2010

@aanet17 ak si taka citlivka, tak nechodievaj 2 dni pred terminom na internet. A nevrav mi co mam robit, nikto iny nezareagoval tak negativne ako ty. Ja nepisem o mrtvych detoch, sa daj liecit... skor si myslim, ze sa nezatvaraju oci pred takymto niecim ako to vsade robia... Nic zle som nenapisala, cista zvedavost z mojej strany, ci o tom pripade niekto nevie viac... nezaujimaju ma tvoje kecy, si ich nechaj, fak...
Do Ruzinova idem rodit a jedno krive slovo som na ziadneho lekara nenapisala... Takze o jakych klebetach?? 😠

arrett
25. jún 2010

@nina88 😀

karmelka77
25. jún 2010

@cheerlady Diveky je fakt super rodil aj mna, my sme tam museli byt naraz ja som rodila 8.4.:))

blanocka
25. jún 2010

@keishatko ja som rodila mojho prveho syna presne na termin a to mi dva dni pred porodom povedali, ze to este na porod nevyzera, ze ak do tyzdna neporodim, tak ma prijmu do nemocnice a porod vyvolaju. No a porod bez epi je urcite bolestivy, ale kazda to znasa inak, zalezi aky mas prah bolesti a tak. Ved uvidis 😉

arrett
25. jún 2010

@keishatko Ja som rodila tri tyzdne pred terminom s Epi a vrelo epi odporucam. Simonko mal uz 3680 gramov, tak som bola aj rada ze skor🙂))

cheerlady
25. jún 2010

@keishatko ja som rodila vyvolavackou 6dni po TP,kontrakcie,ktore uz boli dost silne zacali o 16:00,EPI mi pichli o 17:30 a maly sa narodil az 22:00,takze si neviem predstavit,ze by som bola v tych 2-minutovych intenzivnych kontrakciach az do vtedy.epi je fakt velka pomoc a ulava,rozhodne odporucam! 😉

keishatko
25. jún 2010

@cheerlady Epi je dosť drahé, a bez tej konzultácie lekára mi ju aj tak nepichnú, preto som uvažovala o tom že si ju nedám. Nemám totiž peniaze nazvyš :D snaď to nejak prežijem aj bez nej.

blanocka
26. jún 2010

@keishatko urcite to prezijes aj bez epi, neboj 😉

babusa1
26. jún 2010

@keishatko, ja som rodila bez epi, da sa to vydrzat, i ked ja som mala dost silne bolesti tak hodinu a pol, keby to bolo dlhsie, neviem, mozno sa tam stretneme, ja uz cakam na druhy porod 8 tyzdnov 😀 (lezim uz 8 tyzdnov)

lucia.kl
26. jún 2010

@keishatko ja som rodila dvojčatá bez epi a dalo sa to zvládnuť, ked tlačíš, tak to tak nebolí ...

cheerlady
26. jún 2010

samotne tlacenie neboli,len tie kontrakcie predtym su dost bolestive a kazdy to ma asi inak,ja som ich mala asi hodinu a pol a pytala som si epi 😝

keishatko
27. jún 2010

@babusa1 ďakujem, si ma upokojila :D malé si dáva dosť načas, už by som to chcela mať za sebou :D

sendy1981
27. jún 2010

Ahojte,ja som epi nemala a dalo sa to vydrzat,bez bolesti to nejde,ale da sa..ja ako prvorodicka,som porodila aj z bolestami za hodinu.

zeytin
28. jún 2010

@beboo Ahoj... pisala si tu pozitivnu skusenost s Dr. Redechom... prosim ta povies mi, ci patri do starsej alebo mladsej generacie lekarov? Tiez idem rodit do Ruzinova v auguste, ale lekara este nemam vybraneho... Mala si ho zazmluvneneho? dik za odpoved 🙂

beboo
28. jún 2010

@zeytin ahoj, dr. Redecha je mlady lekar, mala som ho zazmluvneneho. naozaj velka spokojnost. drzim palce v auguste 😉

zeytin
28. jún 2010

@beboo Dakujem ti za odpoved, tak snad to vsetko dobre dopadne ! 😉 Vsetko sa da prezit, myslim si, len ma kazdy strasi s tym nastrihom... tak uvidime, snad malicka nebude velmi velka 🙂

cheerlady
28. jún 2010

@zeytin nastrih robia u prvorodieciek takmer automaticky,ked babo nejde hned vytlacit.mozem ta vsak upokojit,ze nebudes ani vediet,kedy ti ho spravia 😉 horsie je potom sitie,ale ked ti to umrtvia,neni problem.drzim palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre