Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

aktak
7. aug 2008

pipka radsej ani chodbu nespominaj, aj to sa moze stat 😀 ale ved aj zazraky sa deju, hadam sa nam ta izba ujde 🙂

pipka
7. aug 2008

no sak snad ano, a keby nie, donesieme si karimatky 😀 😀 😀

didusa.risulo
7. aug 2008

ahojte baby, prosim vas neviete mi povedat, ja som zo zapadneho slovenka a chcela by som rodit v Ruzinove konkretne u holomana by bolo dobre, pozname sa osobne ale len chcem vediet to ze ci mozem rodit aj tam a ci sa plati za ked chcem rodit tam a kolko,dakujem

pipka
7. aug 2008

didus, ja som si tam tiez zazmluvnila svojho dokiho, urcite sa to da a plati sa za to 7000.- sk, zajdi za Holomanom a dohodni sa priamo s nim, podpisete zmluvu a hned to tam mozes v pokladni vyplatit. 😉

didusa.risulo
7. aug 2008

pipka ja som to zle napisala moja chcela som sa opytat ze ci mozem rodit aj nikkde inde ako v nitre to jedno kto ma bude rodit len ci to moze byt inde a ci ma zoberu a ze ci sa plati za to ze budem rodit u nich

aktak
7. aug 2008

myslim ze mozes rodit kde chces, len ho musis mat zazmluvneneho ked ho chces

pipka
7. aug 2008

didus rodit mozes kde len chces, za to sa neplati, jedine ze by si si vybrala konkretneho porodnika, tak to uz je spoplatnene, lebo s nim musis mat zmluvu 😉 a za to je tych 7000.-, ale inak je to zadarmo.

claudinka
9. aug 2008

ziadne novinky? 😀

sofia1
9. aug 2008

ahojky claudinka já mám nový posunutý termín na 18.8 ale už asi idem v piatok na vyvolanie porodu ☹

aktak
9. aug 2008

sofia a to je zle? chcela si ist neskor kvoli necomu?

ja dufam ze je to uz ustalene a ze to bude v pohode s izbami a tak, a ze sestricky nebudu nervozne ze toho maju vela

sofia1
9. aug 2008

čakala som termín až 28.8 😒 ale che to urobit s vyvolávačkou

aktak
9. aug 2008

ty myslism akoze datum? s tym sa netrap, snad ma na to doktor dobry dovod a bude to pre babo dobre 😉 sa stretneme mozno 😵

baby chcelo by to nejake poznavacie znamenie, a spravime stretko na chodbe 😀

babuci
9. aug 2008

sofi a ides cisarskym alebo sa nieco deje, ked uz chce vyvolavat porod. ja mam termin tiez 28.8. ale neviem ci vydrzim.

sofia1
9. aug 2008

vo štvrtok som bola v poradni bábo bo už v 38+3 miesto37+1 a hovorí mi že,no ked chcete tak zajtra vás odrodím 😕 já že to nemyslíte vážne.že áno že krčok je úplne dozretý..lebo on ide 24.8 na dovču,ale myslím,že to stihnem aj bez vyvolávačky,ale muž ma tlačí na vyvolávačku,lebo on má buduci víkend volno ☹

claudinka
9. aug 2008

sofi mate to vesele.. snad to vsetko zvladnete bez problemov a buduci vikendik uz budete traja 😀

lenusiatko
9. aug 2008

Baby len vyvolavacku nieeeee !

sofia1
9. aug 2008

PREČO NIE??? 😒 BOLO MI TO DOPOR.ODBORNÍKOM

sirinka
9. aug 2008

lenusiatko fakt, preco nie? vysvetli... mne ju tiez chcel dr. dat, kvoli dovolenke a ja som chcela rodit pri nom, ale nakoniec sa mala vypytala este o cosi skor...

livika
10. aug 2008

Aj ja som isla na vyvolavacku 5 dni po termine.
Bolo to v pohode 😵

sofia1
10. aug 2008

maminky ,ktoré ste teraz niekedy rodili v Ružinove,čo ste potrebovali mat zo sebou,čo vám tam nedali? 😉

sirinka
10. aug 2008

sofia toaletak.....

sofia1
10. aug 2008

OKI SIRINKA 😉

sofia1
10. aug 2008

EŠTE SOM ZABUDLA SA SPÝTAT,ŽE KED BUDE MANŽEL PRI PORODE,TAK TÝCH 500SK PLATÍME KEDY? 😒

martinaj
10. aug 2008

ked dojde uz priamo k porodu, ho poslu dole do pokladne a s potvrdenim sa vrati na porodnicu a tam ho oblecu a tak 😉

sofia1
10. aug 2008

MARTINAJ A KED PRÍDEME V NOCI SU TAM AJ V NOCI V POKLADNI 😉

claudinka
10. aug 2008

cize toaletak, ten mam zbaleny 😀
a ked nechce byt priamo pri porode, iba predtym so mnou, platit nemusi?

livika
10. aug 2008

claudinka:nie,to sa plati za porod.Ale myslim,ze to bude musiet cakat na chodbe 😒 !
my sme to mali zaplatene,uz v nejakom 38 tyzdni,pre istotu.Potom som len svojmu lekarovi ukazala tu potvrdenku 😅

claudinka
10. aug 2008

presne to aj chce, cakat na chodbe 🙂

livika
10. aug 2008

Tak to je potom OK 😀

claudinka
10. aug 2008

😀 😀 kujeeeem
kolko si si brala plienok do porodnice?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre