Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

mkg
6. sep 2008

Suchanek mi robil amniocentezu. Odbornik je dobry. Skôr som počula, že je trošku namyslený.

caruzo19
6. sep 2008

taky starsi nizky ujo?aj mne bol niekto tohto opisu izbovym lekarom a nakopala by som ho ako sa ku mne choval,ved naco odpovedat tehotnej zene ze preco ma tam drzia ked mi nejdu vyvolat porod?ale niesom si ista ako sa volal 😀

mkg
6. sep 2008

A ešte ma prepúšťal z pôrodnice, resp. robil mi sono všetci mi chceli robiť kyretáž, on povedal, že nie že sa mi to dá "samé do poriadku" a tak aj bolo. VĎaka nemu som nemusela pod narkozu a žiadna kyretáž sa nekonala.

mkg
6. sep 2008

je dosť vysoky a kučeravý cca 33rokov

slavica2
7. sep 2008

evi, vrelo odpocucam dr. krizka ml, rodill moju hanicku pred tyzdnom a bol dokonaly 🙂 🙂
aj ked bolo 1.9 volno a on mal volno, prisiel ma po porode skontrolovat.
je odbornik a uzasna psychicka podpora 🙂 a aj najvacsi fesak 😀 😀

pipka
7. sep 2008

pridavam sa k nazoru, ze Krizko ml. je fesi 😀 😀 😀 veeeelky 😎

slavica, inak aj mojej hanicke pomahal na svet 😉 , aj s mojim dokim MUDr. Drabekom, tiez bol super a chodil ma kontrolovat denne, aj ked v nemocnici sluzbu nemal. 😉

claudinka
7. sep 2008

babulky, je tam aj nejake wifi-pripojenie ci nie?

caruzo19
7. sep 2008

claudinka,to mas jedno,nebudes mat cas 😀 😀 😀 😀

claudinka
7. sep 2008

caruzo ja viem, len sa pytam, ci budem moct vobec babenkam sem okrem sms napisat aj inak 😝

pipka
7. sep 2008

claudinka...tak to zabudni...si na Slovensku 😀

pipka
7. sep 2008

napises sms jednej a ta sem hodi info 😎 😀

caruzo19
8. sep 2008

budes rada ked si budes moct aspon 5minut pospat 🙂

claudinka
8. sep 2008

vsak ja vieeeem 🙂 ja sa len pytam 😎 😀 😀 ale cakala som taketo odpovede 😀 😀 lebo od nas babulky aj z porodnic pisali, tak preto som bola zvedava 😉

sirinka
8. sep 2008

ja som teda mala v porodnici dost casu, keby tam bol net, tak by som isto surfovala 😝 takto som prevolala cely majland hm hm

slavica2
8. sep 2008

claudi WIFI tam nie je 🙂 ja som mala v porodnici notebook a ani raz som ho nestrihla otvorit 🙂

slavica2
8. sep 2008

jeeej pipka aj ty mas hanicku a rodil ta dr. krizko 🙂 to je mile 🙂

claudinka
8. sep 2008

sak uvidime, potom Vam poviem, ci by bol cas alebo nie 😀 😀

pipka
8. sep 2008

ano slavi, to mame rovnake babenka aj rovnakeho dokiho 😵 😵 😵

claudinka, zalezi ake budes mat babo, ak bude stale hajat...budes po internete tuzit...ale ak budes riesit stale nedostatok mlieka..krce v brusku...a podobne zalezitosti...nepomyslis na net veru 😅 😀

uvidis, ze svetle chvilky tvojho dna budu navstevy, ranajky, obed a vecera 😀 😀 😀

claudinka
8. sep 2008

pipka kedy byvaju navstevne hodiny inak?

pipka
8. sep 2008

claudinka navstevne hodiny su denne od 15.00-17.00h, ale za mnou chodil manzel aj neskor a v pohode sa da. aj skor poobede sa da. Akurat rano v case vizity ta nepustia von, ale inak v pohode, na chodbu mozes vyjst kedykolvek a babo ti bud postrazia spolubyvajuce alebo si ho vezmes so sebou a nechas za sklom, ved uvidis 😉

skrecok
8. sep 2008

Pipka, ja som bola v sobotu v Ruzinove a videla som ako davaju mamicky cez navstevne hodiny babatka za sklo a sla sa navsteve venovat. Len som chcela vediet ci kazda mamicka ma pre svoje babatko svoju postielku? Lebo som nevidela ci bola aspon jedna postielka volna, vsetky boli obsadene.

caruzo19
8. sep 2008

kazde babo ma vlastnu postielku,je na kolieckach,si ju pred sebou tlacis ked ides k navstevam.dokonca je zakazane si niest dieta po chodbe na rukach 🙂 🙂
absolutna extrem som zazila so sestrickou,ktora mi na izbu prisla povedat,nech to (konecne spiace) dieta co mam na sebe sediac na posteli polozim do postielky,lebo ked pride primarka,JU zvozi za to.vysmiala som ju,pravdupovediac

claudinka
8. sep 2008

pipka a ja mozem vyjst aj mimo oddelenia? kde necham babo?

pipka
8. sep 2008

skrecok ano, akonahle ta privezu po porode na izbu, uz tam mas nachystanu postielku a po 6 h oddychu po porode ti daju babo na izbu , s vynimkou sekcii, tie dostavaju babatka len na kojenie 😉

pipka
8. sep 2008

claudinka, vyjst mozes kedykolvek a babo bud das za sklo, aby si nanho videla ty a prip. aj navsteva 😉 alebo ak pojdes len vybehnut, tak ti ho postrazia ostatne baby na izbe. Aspon my sme si tak strazili navzajom babatka na izbe, ked sme sa sprchovali, ci sli na wc 😉

katavinka
8. sep 2008

Kočky, takže bábäná sú pri mamičkách celý čas???
Claudinka: Ty si mi nepísala náhodou do IP? Nie som si istá, nechtiac som si vymazala celú poštu.

sirinka
8. sep 2008

babataka su s vami nonstop, pokial sa nevyskytne nejaky problem a tak to ma aj byt, je to aj velmi dolezite na rozbehnutie dojcenia

claudinka
8. sep 2008

pipka si to neviem vobec predstavit, som sa chystala na prehliadku a stale som nebola 😒 tak som zvedava.. cize mozem ist normalne von za ludmi a priniest ich, aby ho videli? jeeej to je super 😉 to som nevedela, som myslela, ze jak na antolskej len za sklom ich budu vidiet a to si ho musim sama priniest..

katavinka poslala som znovu 😉 sa asi stretneme, ako vidim 😉

pipka
8. sep 2008

katavinka, ano cely cas. jedine prvu noc sa nas pytali, ci chceme babatka alebo nie, no kedze prvu noc aj tak vacsinou iba spia, tak sme si ich na nasej izbe vsetky nechali 😉

pipka
8. sep 2008

claudinka, aj tu ich uvidia len za sklom, s babatkom k navstevam von nemozes ist, a je to aj dobre podla mna, lebo v case navstev je to tam fakt o hubu 😅 kooopec ludi a kazdy sa tlaci ku sklu, lebo chce vidiet to "svoje" babo...a keby ti tak dychali a prskali na tvoje niekolkohodinove babatko, asi by si tiez nebola nadsena 🙄 😅

akurat, ze za tym sklom moze byt cely cas, kym mas navstevu a spokojne si spinka vo svojej pojazdnej postielke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre