Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

hviezdicka77
11. júl 2012

@gilly ahoj, pokial viem tak ano. ale baby si pre istotu beru aj svoje veci(keby nahodou) 🙂

dusterka
11. júl 2012

@gilly rodila som vo februari a vsetko davali, len pre istotu by som zobrala plienky,lebo niekedy sa stalo,ze som minula 6 a v porodnici dava 5ks na den. Este treba vlhcene utierky, tie nedavaju.

gilly
12. júl 2012

@hviezdicka77 @dusterka dik baby za info

kubkatka
12. júl 2012

ahojte, chcem sa len opytat, ze po porode mi treba pre maleho plienky jednorazove len tie "newborn", co maju ten otvor na pupcek, ci nemusia byt prave tieto? dakujem.

janula123
12. júl 2012

@kubkatka 5 ks plienočiek Ti dajú na deň v nemocke, no radšej si dones aj svoje. Nám tie, čo sme dostali v pohode stačili. 😉 Dávali nám 2 a značka tuším Haggies.
A hej newborn si kúp.

kubkatka
12. júl 2012

@janula123 dakujem, pri mojom "stasti" vsetko dojde uz to vidim 😎 pojdem tam nabalena ako po vyhoreni 😀

janula123
12. júl 2012

Ahojte, tak my to máme už za sebou.
Malinký mal 2 týždne v pondelok.
Nakoniec som rodila sekciou, takže ma potom presunuli na 10. na nadštandard a tam som bola necelé 4 dni, potom ma presunuli dolu na štandard, kde som bola už z malým. Inak som za ním chodila každé 3 hodky.
Na štandarde bolo fajn, boli fajn babulky na izbe. A navyše som tam stretla kamošku, ktorú som poznala tu na Koníku. tak som sa potešila. Týmto ju pozdravujem. 😀
Inak s tým maľovaním nadštandardu sa vôbec neponáhlali.
Aj lekári na to frflali.

janula123
12. júl 2012

@kubkatka 😀

kabulko
13. júl 2012

cafte baby nejdete niektora v nedelu na prijem do ruzinova? lebo ja idem a na pondelok mam naplanovany cisarsky. tak by sme sa tam mozno stretli 🙂

zuzanka410
14. júl 2012

kabulko ajoj ja mam termin dnes a stale nic tak sa tam mozno stretneme

kabulko
14. júl 2012

@zuzanka410 jej prave som ti odpisala do juloviek 😀. to bybolo super kebyze si tam dame stretko. mas zazmluvneneho lekara?

zuzanka410
14. júl 2012

@kabulko nie nemam ale kamoska je tam porodnicka tak ma odrodi mala som tam zazmluvneneho lekara ked som rodila dceru a bol super ty mas niakeho zazmluvneneho?

kabulko
14. júl 2012

@zuzanka410 hej ja mam ferianca, som k nemu chodila do rizikovej poradne tak som chcela niekoho koho poznam a je dobry 😀. ako sa citis? nevyvola ti kamoska porod nech to mas za sebou?

kabulko
14. júl 2012

@zuzanka410 cisarsky mam preto lebo prvy porod som mala predcasny ukonceny akutnou sekciou pred necelymi 2 rokmi, do toho tvrdnutie brucha od 17 tt, tak sme sa dohodlj na sekcii, je to bezpecnejsie pre mna aj pre maleho

zuzanka410
14. júl 2012

ja som chodila k mlademu redechovy a bol super a aj personal v roku 2009 tak dufam ze aj teraz to tak bude. citim sa praveze teraz super ale v noci som mala bolesti tak som sa tesila ze to uz ide a ked som sa zobudila tak nic praveze sa citim ako keby som ani tehotna nebola 🙂 asi jej dnes zavolam ci robi a pojdeme na vyvolavacku v utorok som bola otvorena na volne 2 prsty a hlavicka nalieha na spodok tak fakt neviem preco je taky lenivy drobec 😖

zuzanka410
14. júl 2012

@kabulko ja som chodila k mlademu redechovy a bol super a aj personal v roku 2009 tak dufam ze aj teraz to tak bude. citim sa praveze teraz super ale v noci som mala bolesti tak som sa tesila ze to uz ide a ked som sa zobudila tak nic praveze sa citim ako keby som ani tehotna nebola asi jej dnes zavolam ci robi a pojdeme na vyvolavacku v utorok som bola otvorena na volne 2 prsty a hlavicka nalieha na spodok tak fakt neviem preco je taky lenivy drobec

kabulko
14. júl 2012

@zuzanka410 o redechovi so ppocula aj ja len to najlepsie. ja som pre zmenu len na prst otvorena amam taky pocit ze vdaka magneziu by som aj prenasala, a to sme sa hrozne bali predcasneho porodu

zuzanka410
14. júl 2012

@kabulko no magnezium som brala aj ja ale uz mesiac ho neberiem tak mozno preto sa mu nechce ☹

kabulko
14. júl 2012

@zuzanka410 ja som ho musela brat minimalne do ukonceneho 38 tt, takze tiez neviem kedy by sa krpcok pytal von ☹

sushizienka
18. júl 2012

Dievcata, neviete mi poradit, kam v ruzinov. poliklinike sa chodi na ten monitor? Som objednana na ultrazvuk do čisla dveri 59, v tych istych dverach sa robi aj ten monitor?Treba sa na monitor dopredu objednat? Mam z toho gulas. dakujem

woman04
18. júl 2012

@sushizienka nie,monitor sa robí v tej istej chodbičke,len dvere vedľa 🙂 ..na monitor sa neobjednáva,len si počkáš 🙂

hviezdicka77
18. júl 2012

dievcata, neviete nahodou ktore dni robi poradnu dr. krizko? rada by som isla k nemu 🙂

cucuriedka
21. júl 2012

@hviezdicka77 ahojky, a nerobia tam obaja? aj otec aj syn? sa mi nieco mari.... ze ku ktoremu... 🙂

hviezdicka77
22. júl 2012

@cucuriedka ahoj, asi mam na mysli mladsieho 🙂 jej, aj ty mas termin v auguste. a ides tiez do ruzinova?

cucuriedka
23. júl 2012

@hviezdicka77 ano idem 🙂

bobi3
23. júl 2012

@hviezdicka77 tuším vo štvrtok do pol 12... ja teraz k nemu chodím, keďže Dr. Papcun je na dovolenke

hviezdicka77
23. júl 2012

@bobi3 tak to by bolo super, kedze ja mam ist teraz vo stvrtok prvy krat , a chcela by som jeho, nakolko som pocula o nom samu chvalu, a rada by som sa vyhla tomu dr. karkalikovi. a treba aj tie casenky si brat na info?

hviezdicka77
23. júl 2012

@cucuriedka super, a kedy mas termin? mozno sa stretneme 🙂

bobi3
23. júl 2012

@hviezdicka77 to neviem, ja chodievam k Papcunovi mladšiemu a keď odchádzal na dovolenku, tak ma hneď k Dr.Križkovi objednal... no a tento týždeň mi už dal termín sám doktor. Áno, je to taký mladý doktor, veľmi príjemný, no na môj vkus až veľmi tichý, ak som sa niečo neopýtala, nič mi nepovedal. Ale možno to len tým, že nie som jeho pacientka.

hviezdicka77
23. júl 2012

@bobi3 ja som pri prvej dcerke mala poradne s papcunom st. a tiez bol uzasny. ono vraj su tam vsetci fajn, az na toho karkalika. aspon co so teda ja pocula.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre