Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

pepastev
21. apr 2011

Ahote,
poradite mi prosim, ohladom poradne v Ruzinove, ked si chcem zazmluvnit lekara?
To sa chodi do poradne rovno k nemu alebo do tej vseobecnej poradne?

tara2
21. apr 2011

@elllla - ta druha sonda ktora by mala zaznamenavat kontrakcnu cinnost maternice je pokazena, preto ju nedavaju...tiez som sa na to pytala. Ak maju nejake pochybnosti a nepaci sa im ten zaznam, tak ta poslu na CTG hore na gyn. oddelenie 10B
@pepastev - uz rovno k nemu

pepastev
22. apr 2011

@tara2 dakujem 😉 staci ked sa mu ozvem az ked ma posle moja doktorka do poradne do nemocnice alebo sa treba ozvat skor?

chodili ste niektorá na predporodnú prípravu do ruzinova? viete mi dat neake info k tomu? neviem sa k tomu neako dopatrat, dik 😉

elllla
22. apr 2011

@pepastev podla mna je dobre sa ozvat skor a on ti potom povie, ze kedy sa mas prist ukazat a ako so zmluvou a tak... totiz, na podpisanie tej zmluvy primarom sa niekedy caka dlhsie, aj 2 tyzdne...

tara2
22. apr 2011

@pepastev - urcite sa treba ozvat skor, nenechavaj to na poslednu chvilu

asma
22. apr 2011

Ahoj babulky... ako sa maju vaši drobčekovia... ja kedže bývam na dedine malinka je celý deň na dvorčeku a v nútry už až tak dobre nesppí mrška mala 😀 tak sa prechadzkujeme a uzivame si slniečka..
Chcem sa tiež opitať ked ste vonku natierate dedičkam tvaričku nejakym kremykom proti slnku? Nenechavam malu na slniečku ale aj ten vietor opáli a už ma tvaričku trosku dchytenu..
😒

sirinka
22. apr 2011

@asma aj my sme vkuse vonku a najlepsie spinka v iducom kociku...
do pol roka by sa deticky vobec nemali vystavovat priamemu slniecku a ani kremovat opalovakmi...naozaj treba dbat na to, aby boli miminka stale v tieni
a z ktorej ste dediny?

asma
22. apr 2011

@sirinka ahoj bývame v Reci čo je kúsok od Vás xi ...
Nechodíme na priame slniečko ale aj tak aj ten vanok opali či?
Malinka miluje byť vonku už sa desim toho ked bude pršať ☹ ixix asi bude na balkone v kočiku buvať..

jankaslamka
22. apr 2011

@tara2 a ty sa ako citis? v pohode? dnes je presne tyzden do porodu 😵

sirinka
22. apr 2011

@asma vanok nie, ale v tieni tiez trochu opaluje, ale to nevadi...my sme az pri biely, takze trochu dalej, cez recu obcas chodievam, ked idem do NZ

tara2
24. apr 2011

@jankaslamka - citim sa dobre, nemam ziadne priznaky bliziaceho sa porodu, ja budem tusim este aj prenasat 😅

jankaslamka
24. apr 2011

@tara2 no mozno porodis na moj termin 🙂 1. maj je krasny datum 😅 ked to uz mne nevyslo

tara2
24. apr 2011

@jankaslamka - ja by som bola celkom spokojna s tym svojim 😉

jankaslamka
24. apr 2011

@tara2 hej to je tiez velmi pekny datum 🙂 moja mamca ma vtedy narodky 🙂

auroruska
25. apr 2011

@sirinka
joj tak to si mala velke stastie. Tie bolesti po tej injekciia boli naozaj velmi velke.

rena273
26. apr 2011

sirinka
ja ked som lezala v ruzinove mala som malinku 7 dni na JIS ☹ ....a bola som na izbe z mamickami ktore mali babatka pri sebe...inac boli sme 4baby na standarde....a musim povedat ze sestricky boli velmi zlate,stale sa chodili pytat ci mamicky dojcia.....ked im to neslo snazili sa im pomahat co najviac,cez den ci v noci...nasli sa sice aj niake neochotne a tvarili si ta ze co nas otravujete 😒 ....ale ja si myslim ze tych par dni v nemocnici sa da prezit...a potom si len naplno uzivat svoje babenko 😉

dankadina
27. apr 2011

@jankaslamka ahoj ako sa máte s malinkou, my celkom fajn zajtra ideme na prvú poradnu tak som zvedavá kolko sme pribrali

jankaslamka
27. apr 2011

@dankadina ahoj..a tak pomalicky 🙂 stale sa trapime s papanim..ale je to ovela lepsie nastastie ..este sme troska zlty, tak snad to coskoro prejde..este som sa stale neodhodlala ist ju zaockovat..vcera nam konecne odpadol pupcek, tak dnes ideme k doktorke nechat si ho skontrolovat 🙂 my sme mali prvu poradnu minuly tyzden a dalsiu mame 4.maja..ale dnes mi ju odvazi, tak dufam, ze pekne priberame 🙂 Jaaaj a nech sa mi uz vsetko konecne zahoji..rada by som si len tak z lahkosti sadla 😀

dankadina
27. apr 2011

@jankaslamka nam este pupok neodpadol, stale jej nejako drzi, ja si tiež ešte neviem v pohode sadnut a len včera mi vypadol prvy steh, nejako nas doki dobre zašil 😀

nina55
27. apr 2011

ahojte dievcata, s tym ockovanim tbc si to dobre premyslite - ved ono sa to da po dohode s pediatrickou presunut za vsetky ostatne povinne ockovania.
Predsa len - ten nas malicky uzlicek je v prvych tyzdnoch ovela viac zranitelny ako neskor 😉

sirinka
27. apr 2011

@nina55 presne tak...

jankaslamka
27. apr 2011

@dankadina no takze poradna dopadla super..mala pribrala konecne na porodnu vahu..tak som sa tesila jak mala u doktorky 🙂) pupcek nam sice odpadol, ale este nie je ani zdaleka zahojeny..no nevadi..budeme ho cistit poctivo 🙂
haha ano dobre nas zasil..ja som si dokonca este ziadny vypadnuty steh nenasla 😀 dufam, ze mi to tam nezasil vsetko nadobro 🙂))

pepastev
27. apr 2011

pytam sa este raz 😉 ak by sa nahodou niekto nasiel

chodili ste niektorá na predporodnú prípravu do ruzinova? viete mi dat neake info k tomu? neviem sa k tomu neako dopatrat, dik

dankadina
27. apr 2011

@jankaslamka gratulujem k poradni, u nas ani ten pupcek nevyzerá že by sa chystal odpadnuť, uvidim co na to povie dokina No snad doki zašil, len to čo mal 😀

jankaslamka
27. apr 2011

@dankadina no nas tiez nevyzeral na odpadnutie este vcera rano a aha ho 🙂 uz je fuc...no mne tam doktor zasival toho pozehnane...tak dufam teda, ze fakt zasil len to co mal 😀 som ho na to upozornovala este na sale 😀 😀

dankadina
27. apr 2011

@jankaslamka no uvidime, lebo mojej prvej malej odpadol do tych dvoch tyzdnov a tejto sa drzi ako kliesta. Na kontrolu po 600tinedelí, ides križkovi? Lebo ja ano a svojmu dokimu zanesiem len papier

jankaslamka
27. apr 2011

@dankadina mi citas myslienky? akurat som sa ta na to chcela spytat...hej idem k nemu na kontrolu..ale neviem kedy..kedy sa ty chystas?..mi povedal, ze o 6 az 8 tyzdnov..ze z toho sa nestriela..ze mu mam potom zavolat a dohodneme sa..ani neviem kedy to cca vychadza..asi koncom maja, ze?
a sak pupcek ma cas..pokail jej to nehnisa je to v pohode

dankadina
27. apr 2011

@jankaslamka no asi koncom maja zaciatkom juna mu zavolam, mali by sme to nejako sklbit, aby sme sa stretli

jankaslamka
27. apr 2011

@dankadina tak nejak planujem aj ja 🙂 mozme sa potom dohodnut 🙂

dankadina
27. apr 2011

@jankaslamka ok dohodneme sa inak ako ste na tom s papaním, lebo ja len kojím, ale malá nemá dno napapá sa a pogrcká sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre