Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

nina55
17. máj 2011

@elllla vsetko najlepsie k babätku 😉

nina55
17. máj 2011

@jankaslamka ahoj, posielam link - je tu 5 zaujimavych rad, aby babo dobre spinkalo (u nas to funguje):
http://murkaeva.blog.cz/0901/tisici-prostredky-...

dankadina
18. máj 2011

@jankaslamka aj mne uz mala pomenej spáva ale v noci potiahne aspon 6 hod. v kuse, zajtra ideme na klbiky do ružinova

dankadina
18. máj 2011

@jankaslamka aj mne uz mala pomenej spáva ale v noci potiahne aspon 6 hod. v kuse, zajtra ideme na klbiky do ružinova

jankaslamka
18. máj 2011

@dankadina juuuj drzim palce na klbiky 🙂 ..v noci aj moja da 6 hodin, dakedy aj viac...len cez ten den to je narocne 🙂

@nina55 jeej dakujem vyskusam 🙂

lucia963
18. máj 2011

Ahojte,viete mi povedať či mi v ružinove ked sa mala narodí prepichnu aj uška? alebo to tam nechcu robiť?

iinuska
18. máj 2011

@lucia963 nie, uska neprepichuju

dankadina
18. máj 2011

@lucia963 neprepichuju ale tak malemu babatku by som to ani nedala mi ideme v stvrtom mesiaci prestreliť, hoci naušničky už dávno máme, dávala som tak aj prvej prestreliť a pohoda

sirinka
18. máj 2011

@lucia963 rovnako ako
@dankadina davam nastrelovat po 4. mesiaci... teraz su tie uska este velmi malinke a pri nastrelovani je menej komplikacii...

tara2
18. máj 2011

@elllla - gratulujem k malickej 🙂, super ze ste uz doma... a ako sa citis? Inak to sitie bolelo aj mna a to som mala este aj epidural...

tara2
18. máj 2011

@jankaslamka - aby vam nebolo luto, aj my uz mame celkom slusny reflux 😝 ach jaj 🙄

elllla
18. máj 2011

@tara2 dakujem 🙂 ako sa citim? celkom to ujde, aj ked stale mam problem sediet a cely podvozok ma boli a stipe... dnes sme boli prvykrat vonku a aj sme vikinku prvykrat doma kupali, obidve akcie mali velky uspech 🙂) a co vy??

tara2
18. máj 2011

@elllla - super, my sme tiez boli vonku hned druhy den ako sme dosli z porodky 🙂. My sa mame dobre, podvozok ma uz neboli a aj krvacanie uz doznieva. Doma sme sa uz aklimatizovali a aj Dominik si uz zvykol na sestricku...akurat reflux nas trapi a este novorodenecke akne 😝

jussti
18. máj 2011

@elllla prosim ta, mala si zazmluvneneho lekara??

jankaslamka
18. máj 2011

@tara2 no tak "gratulujem" ..my sa pekne trapime inak s tym..ty ona take grcky dokaze hodit, ze nechapem normalne..mokra je az na nohach 🙄
to novorodenecke akne je co? nam sa vysipalo na lickach take jak mini vyrasticky..taka krupicka? neviem to nejako pomenovat
inak vcera som mala strasne bolesti v podbrusku, ale potom ma to nejako preslo..take ostre pichanie..dufam, ze to bolo len nejake nahodne mecheche v bruchu

elllla
19. máj 2011

@jussti ano, ale on bezne k porodom nechodi..

nina55
19. máj 2011

@jankaslamka ...no to bude asi to akne. My sme to mali tiez a malej to zmizlo cca do 2 tyzdnov. A vyzerala fakt hrozne chudatko ☹ . Ja som sa spociatku zlakla, pretoze som si myslela, ze je to atopicky ekzem, ale lekarka ma potom upokojila, ze to mava kazde druhe babo, takze nestresuj sa aj ty zbytocne tak ako ja 😉

nina55
19. máj 2011

@jankaslamka ...a zabudla som este = velmi dobry je na to HOTLOV krem 🙂

jankaslamka
19. máj 2011

@nina55 no fasa...ja som myslela ze to ma z tepla..pockam ci jej to neprejde same a ked nie tak uvidim co povie dr., nechcem jej na to nic zbytocne davat

nina55
19. máj 2011

@jankaslamka .....no su aj take nazory, ze staci pouzit cistu vodu alebo recept starych mám: materske mliečko a vraj to prejde aj bez masticiek 🙂, = pokožka dietatka je najnachylnejsia na vselijake neduhy do 6 mesiacov. Potom by to malo byt uz lepsie. Drzim palce nech sa z toho cim skôr dostanete 🙂 🙂

jankaslamka
19. máj 2011

@nina55 dakujem velmi pekne..no mozem skusit aj to mliecko veru..to mi nenapadlo este 🙂)

junovciatko
19. máj 2011

ahojte, viete mi prosim niekto povedat kedy a kde sa da vybavit epidural v Ruzinovskej nemocnici? dakujem 🙂

tara2
19. máj 2011

@jankaslamka - joj az taky silny mate? My to mame o dost slabsie nastastie... a tie vyrazky, to bude to novorodenecke akne... dnes som si vsimla, ze kazdym dnom sa to pomalicky zlepsuje. Mne pediatricka kazala potierat to rano a vecer s liehom co sa dava na pupcek aby sa to vysusilo. Holtov krem nam nepomohol vobec, ten som skusala uz u Dominika a efekt nemal ziadny, ale treba vyskusat vela bab si ho chvali. A nezlakni sa lebo smrdi fakt hrozne...

dankadina
20. máj 2011

@jankaslamka ako sa mate my sme včera pobehali toho hodne isli sme do ružinova na tie klbiky čakali tam hodinu aby mi diktor povedal že už sa v ružinove sono klbikov nerobi, lebo doktor kt. to robil odišiel do dochodku a nieje za neho náhrada a to som tam volala či možeme prisť a ta sestra mi povedala , že ano. Potom sme šli na teslovu do toho sukromneho centra že tam jej to urobia ale nebol tam doktor, tam sme skončili v šamoríne, ale máme to za sebou, nemusíme baliť na široko, kontrola jadierok o 3 mesiace

jankaslamka
20. máj 2011

@tara2 tak ja skusim ten lieh..ten mam doma a nemusim nic kupovat..dufam, ze si to akne teraz vyzera a potom v puberte ho mat nebude 😀
no to vrackanie je brutal..ale zatial som ti nijako neriesila..len nechavam poriadne odgrgnut a polohujeme a polohujeme..uvidim kolko bude vazit 8ho na poradni a ked tak to potom budeme riesit s doktrokou
A inak sa ako mate?

@dankadina si robis srandu? 😕 tak toto som teda este nepocula...to je pekny odrb..no mna by slahlo na mieste ti poviem..s takym malym babom sa tam trepes a potom toto? bohaca..no esteze je dobry vysledok a to balenie na siroko netreba..inak lutujem deticky, ktore v tomto obdobi to budu musiet podstupit..ide leto..joj tie ritky zaparene ani nechcem vidiet ..
no inak sa mame celkom fajn..len keby sme cez den spinkali..no ale asi by som chcela vela ked v noci krasne spinka..sice ju donutim spinkat tak okolo desiatej vecer az..ale nevadi..este teraz mi spi..a to sa len o siedmej najedla...ale tak aj som tiez cez den vraj ako babo nechcela spavat..tak sa mi to vratilo na mojej 😀

andrejecka
20. máj 2011

@junovciatko ahoj tak ja som si ho práve včera vybavovala, je to v suteréne polikliniky č. dverí 14, sú tam každý deň od 13 do 14tej

bleble
20. máj 2011

Kocky neda sa to tu vsetko precitat, takze prosim o radu, akeho gynekologa-porodnika odporucate z Ruzinovskej? Je nejaky dobry, ze tam ma aj abmulanciu a aj rodi? chcem zmenit svoju doktorku a v ruzinovskej by mi to velmi vyhovovalo co sa lokality tyka. Dakujem

dankadina
20. máj 2011

@jankaslamka my sme sa prave vratili z vonku inak ako obliekaš teraz malu ked je tak horuco? mne tiež cez den už nejako velmi nepospi a vecery su umrncane, kym zaspi ale potom sa zobudi o 6 hod a potom nad ranom na jedno kojenie a potom je už hore až kym nejdeme von. Inak kristinku som musela baliť na široko do pol roka lebo mala jednu nožičku horšiu a to je májová, celé leto prežila s poštolkami chúda

jankaslamka
20. máj 2011

@bleble fuuuha ...napr. dr. petrova? chodila som k nej isty cas do ambulancie..moc toho nenahovori, ale je fajn..treba sa pytat

@dankadina ja doobeda von ani nechodim...chodim tak medzi stvrtou a piatou ked uz nie je tak teplo...a obliekam jej dupacky s dlhym rukavom (aj ked premyslala som uz nad dupackami s kratkym) a dam polodupacky a ponozky...a ani dekou nezakryvam..len tem vrchny diel z kocara cez nu prehodim
no sak to ze cez taketo horucavy balit na siroko bleee

junovciatko
20. máj 2011

@andrejecka super, dakujem 🙂

dankadina
20. máj 2011

@jankaslamka ja som jej dala take tenke nohavice, ponožky, body s kratkym rukavom a taky tenky kabatik, na hlavu len klobucik, tiež ju nezakrivam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre