Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

michaelanemeth
10. jún 2012

@vivianaba nooo pekne...dik za info...snad sa stym Karkalikom uz nestretnem...teraz som si viac nez ista ze ne...a uz som pozerala tie ordinacne,,,dakujem...len ako vravim...neviem ci sa treba aj dopredu objednat alebo staci dojst na tu hodinu...

vivianaba
10. jún 2012

@michaelanemeth ja by som zavolala zajtra v tom case kedy pisu zeby tam mal byt Krizko a spytala sa co treba spravit. Tak budes mat istotu. Potom sa urcite ozvi ako to funguje! Mna to caka v oktobri. Aj ked mam este na Krizka mobil, neviem ci mu mozem len tak zavolat.

monky978
10. jún 2012

@michaelanemeth ja som tiež rodila v Ružinove a mala som zazmluvneného dr. Divékyho.. bola som s ním veľmi spokojná. Odrodil dvakrát aj moju sestru... aj kamošovu ženu a ďalších 1O báb z nášho sídliska a všetky sme s ním boli spokojné.. Detičky v našej rodine vlastne videli ako prvého človeka dr. Divékyho 😀

ela_79
10. jún 2012

@vivianaba nie celkom, tehulky mava teraz v utorky popoludni

michaelanemeth
10. jún 2012

nooo baby uprimne vam poviem ze citam same chvali na tych doktorov...ako Redech,Krizko,&Oros ci Papcun...noo ak neporodimn do najblizsej poradne tak budem rada....takze este sama neviem koho si vybrat...mozno dopadnem tak ze to pride skorej a ani nebudem mat cas si nejakeho vybrat....🙂kedze mi naposledy vstredu povedali ze moja maternica je uz agreasivna a placenta vyzera byt uz pomaly prezret a...a plodovej vody menej...noooo pri prvom synovi som taketo nezazila...tehotenstvo bez komplikacii,presne na termin oddtok plodovej vody a islo sa do porodnice,bolesti cca 10hod,a porod..a vsetko super.ale teraz...

woman04
10. jún 2012

@michaelanemeth kto je najlepší neviem posúdiť,lebo môjho gynekológa mám inde a do Ružinova som chodila len do poradne a mala som vždy iba MUDr.Križka,bola som spokojná a raz MUDr.Plichtovú a u nej som nakoniec aj rodila,skvelá doktorka,žena..odporúčam..už som to tu niekde písala,bola som veľmi spokojná,nemala som okrem otca pri pôrode zaplatené nič a nikoho a starostlivosť výborná 😉

nikastaba
11. jún 2012

@michaelanemeth ...no ked to tak citam...tak som zvedava co povedia mne ...si ma posuvaju ako sa im zachce...naposledy ma kontrolovali pred dvoma tyzdnami, tak dufam, ze bude vsetko ok...dnes mala sestricka sice hrozu v ociach, ze naposledy som mala kontrolu koncom maja, ale nastastie bola ustretova a vopchala si ma do diara na zajtra medzi milion dalsich zien 🙂 Co sa porodnikov v Ruzinove tyka, vsetci vyzeraju byt sikovni a mili, teda az na par mien, ktore sa tu uz spominali, cize je asi dost jedno, ktoreho si vyberies, ci Krizka, Papcuna ,Orosa alebo Redechu...doktor s tym hlavne musi suhlasit...mozno ti povie, ze v tvojom termine ma dovolenku a mas vybavene 🙂

lakocinka
11. jún 2012

Ahojte, viete prosim dat aktualne info, ako je to s obsadenostou v Ruzinove? Je tam stale taky natresk?

michaelanemeth
11. jún 2012

@nikastaba ahoj 🙂 a ty mas doktora zazmluvneneho?nooo ja som dnes bola na pohotovosti....zacali mi mierne bolesti v krizoch a objavila sa aj krv tak sme sli...vysetrili ma na 10tom...dali ma na pristroj,zastavili kontrakcie,nakazali magne B6 a poslali domov stym ze mam este aspon tyzden vydrzat...a ze vo stvrtok alebo stredu dole do poradne...

tinushka13
11. jún 2012

Babulky aj si neviem vynachvalit Ruzinov nemocnicu.. mam lekara Dr. Orosa.. v sobotu som mala krce no on nemal službu.. volala som mu.. automaticky mi dohodol lekára čo mal službu ten ma očakával a robil mi všetky možné testy a vyšetrenia , len aby sa našli príčiny.. vyšetroval ma Dr. Redecha.. perfektný zodpovedny profesionál. Maximálne som spokojná s prístupom. 😉 😉

nikastaba
12. jún 2012

@michaelanemeth ahoj 🙂 no zazmluvneneho ešte nie, lebo sme to stále nepodpisali, ale dohodnutého uz hej...🙂 co mi tu hovorila jedna mamicka, tak v podstate asi caka do posledneho momentu, aby sa zmluva nemusela zbytocne rusit...A dnes som bola prvýkrát u neho na poradni a hneď má supli do porodnice na 45 min. monitor, lebo sa im niečo nezdalo...ale inak dopadlo to nastastie dobre, to mi len maly prilahol zily 🙂 pán doktor povedal, že podla neho budem rodiť skôr...tak hádam o tyzden na poradni mi povie k tomu niečo bližšie...🙂 inak práve som zistila, že trosku spinim, ale ako tu čítam, je to asi po poradni normálne...

ada21
12. jún 2012

caute, prosim Vas neviete mi niektora povedat ci v Ruzinovskej nemocnici robia vysetrenie na prietoky? Lebo som tam volala a povedali mi ze sa mam objednat na sukromnu kliniku. Ale pred troma rokmi mi toto vysetrenie urcite robili tam, to uz to zmenili, ci co?

katussska24
12. jún 2012

Baby, chcela by som sa spytat ohladom zamzluvnenia v Ruzinove. Staci sa s doktorom dohodnut nejak tesne pred, alebo treba skor??? 😕 ja netusim len ma to tak napadlo . dakujeeem

miskax
12. jún 2012

@katussska24 ahoj, mno ja myslim, ze cim skor tym lepsie (myslim tym v ramci tych poslednych predporodnych poradni priamo v nemocke), lebo pred dvoma tyzdnami som povedala sestre, ze chcem toho dr., ona, ze ok, napisali sme ziadost, o tyzden na poradni mi ju dala, ze si ju mame zaniest k namestnikovi a tam mi sekretarka povedala, ok, pridite si o tyzden .... (i ked da sa to vraj vyzdvihnut aj skor, ale zas nemame tadial kazdy den cestu ... ) lebo zaplatit to mozes, az ked to mas potvrdene od toho namestnika 😉
Co sa tyka dohody s dr. neviem presne, ja som s nim bola dohodnuta dlhsie dopredu, ale myslim, ze staci niekedy v tom 36.tt

lentila.g
12. jún 2012

@tinushka13 ja som pri dr.Redechovi rodila-1* pred,počas i po pôrode vrelo doporučujem-ja na pôrod spomínam ako na pekný zážitok,žiadna trauma

katussska24
12. jún 2012

@miskax no ja som len v 16.tt 😅 len ma to napadlo, ze kedy to mam tak nadhodit 🙂

ebelin
12. jún 2012

Ahojte, nemate niekto skusenost s MUDr. Divekym?

cherryblossomgirl
12. jún 2012

@ebelin 100% profik, mily, ludsky, vyborne zvladol aj kriticku situaciu pri porode. Jedine, co mu mozno trosku vytknut, je poporodna starostlivost, na izbu ma uz neprisiel pozriet, ako sa mam, ale to uz neviem, ci nahodou ja nie som velmi narocna.

cucovia
12. jún 2012

@ebelin súhlasím so @cherryblossomgirl 😉 🙂 ja som ho nemala zazmluvneneho, tak som ho po pôrode necakala 😀 ale s jeho pristupom a starostlivosťou som bola veľmi spokojná! 😉 keby som aj druhe dieta rodila v ruzinove, asi by som si ho zazmluvnila... 😉

raszuz
12. jún 2012

ahojte, trošku sa snažím orientovať v diskusii, ale nejako som sa stratila 🙂, dnes mi môj lekár doporučil si ísť už preventívne zabezpečiť epidurálku. Neviete mi poradiť, ako a kde sa to dá v Ružinove spáchať?

miskax
12. jún 2012

@katussska24 no, ja ked som prvy raz toto riesila, pred dvoma rokmi, tak som volala tomu odporucenemu dr. uz skor, ale povedal mi, "ozvite sa mi v 36t. .. tak co ja viem, mozno ked v 34-35tt zavolas, nic nepokazis .. 😉

katussska24
12. jún 2012

@miskax no aj chcem mojho doktora,ku kt. chodim, tak mu to len spomeniem pri navsteve 🙂 dakujem 😉

fanta
12. jún 2012

@vivianaba ja som rodila v marci a v 32 tt som mu volala na mobil, že by som si ho chcela zazmluvniť k pôrodu. Povedal, či bude mať dovolenku a potom som sa mala ozvať na začiatku 36 tt. a to ma už objednal na prvú poradňu.

nikastaba
12. jún 2012

@ada21 hm, možno že to štandardne nerobia, ale dnes ked som si polezala na monitore priamo v pôrodnici, tak tam mali vyvesenu tabuľku s prietokmi na kazdy týžden tehotenstva. Ja som bola v Medifere u Mudr. Holaňa. Skvelý človek...odporúčam, všetko vysvetli 🙂

nikastaba
12. jún 2012

@raszuz ja sa na to chystá tiež, len majú to tak debilne, že ked mi konci poradňa musela by som ešte dve hodiny čakať na anesteziologicku. O 13.00 kazdy den s tehotenskou knizkou dole na prízemí poliklinickej časti , ambulancia ARO myslím číslo 47, ak sa to nezmenilo. Ešte som tam nebola, ale hádam v piatok sa mi to podari 🙂

raszuz
12. jún 2012

@nikastaba ... no ja dúfam, že to zvládnem budúci týždeň v stredu, idem k lekárovi, tak predtým by som to chcela stihnúť, nech mu to môžem ukázať 🙂

raszuz
12. jún 2012

@nikastaba ... bože ja som trubka, ďakujem za info 🙂

monky978
12. jún 2012

@ebelin ja som ho mala.. aj sestra pri obidvoch deťoch aj kopec kamošiek... super odborník a veľmi trpezlivý.. chytila ma panika pri pôrode a úplne s prehľadom to zvládol: ma odrodiť aj ukludniť 😀 pri druhom idem k nemu zas...

vivianaba
12. jún 2012

@fanta dakujem, skusim sa mu ozvat tak okolo 32tt.

skrecok
14. jún 2012

Ahojte baby,
mam otazku. Pred 4 rokmi som tam rodila a pozicali mi elektricku odsavacku mlieka. Chcem vediet ci este poziciavaju, alebo si budem musiet doniest? Ja mam uplne obycajnu piestovu, ale nechcem zbytocne vopred kupovat lepsiu, az po porode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre