Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jankaslamka
6. jún 2011

@katkaajurko ano..budova nalavo od vysokej..pred vstupom je lekaren..vojdes dnu a pojdes rovno a za bufetom do lava ...ak ides do vseobecnej nezabudni si na recepcii/informaciach zobrat cislo 🙂

katkaajurko
6. jún 2011

@jankaslamka mam ist ku konkretnemu lekarovi-tak to asi cislo nepotrebujem,vsak? cislo dveri tusim 54

jankaslamka
6. jún 2011

@katkaajurko v tom pripade nepotreubjes cislo ked si takto dohodnuta..tak to pojdes za bufetom do lava a hned do prava 🙂

katkaajurko
6. jún 2011

@jankaslamka dik 🙂

janka830
6. jún 2011

@jankaslamka Ahoj, pár stránok dozadu si písala čo si treba zbaliť do nemocnice. videla som veľa zoznamom aj ten na internete zavesený na ružinovskej stránke, a milo ma prekvapilo že tam toho netreba fakt až tak veľa ako na niektorých zoznamoch píšu? takže fakt ti stačilo len hento? 🙂 žiadne príbory pohár miska a pod..:?? :D

jankaslamka
6. jún 2011

@janka830 fakt stacilo len to...pribor, pohar dostanes...misku netreba 🙂 v podstate dostanes vsetko pre babo, len si pre istotu zober par svojich plienok (my sme nepotrebovali vobec) a pre seba len co je na zozname...ziadne vlozky, podlozky 🙂

ivulik20
7. jún 2011

@elllla ďakujem za odpove´d. Ešte sa chcem opýtať, môžem mať oblečenú aj svoju košelu alebo musím mať ich? Ďakujem 🙂

liviajurasova
7. jún 2011

Ahoj, mozes mat svoju koselu aj zupan. L

elllla
7. jún 2011

@ivulik20 jasne, ze mozes mat svoju... len pri porode si ju mozes zaspinit (rovnako ako aj zupan), takze na porod odporucam ich koselu.. po porode budes dost krvacat a asi nebudes mat nohavicky, takze zase zvaz, ci predsalen neoblecies ich koselu aspon aj na ten den-dva po porode.... 🙂

tamoulik
7. jún 2011

@ivulik20 Mne bola praktickejsia moja vlastna, kedze som mala maleho 2h po porode holeho na sebe...ta ich sa mi zdala nepraktickejsia na toto...a krv sa da oprat, je pravda, ze bola zasvinena 🙂

ivulik20
7. jún 2011

@elllla
@tamoulik ďakujem vám 🙂

superego
8. jún 2011

ahojte baby zase idem otravovat ale konecne som sa odhodlala sa zbalit.. je nutne mat aj zupan?? ten moj je dost hruby a ked si to mam na sebe predstavit v tom horku no brr.. a este by ma zaujimalo ci je treba mat aj prebalovacie podlozky pre dieta 🙂 dakujem vam vopred za rady a pomoc 🙂

asma
8. jún 2011

@superego ahoj ja som župan mala a ani som ho nenosila stale bol zaveseny na vešiaku ixxi
a čo sa týka tej prebalovacej podložky ja som malu prebalovala na postely xi na podložke čo ti davaju pod seba tych tam je kopec tak som mala jednu pre seba a druhu pre malu.

superego
8. jún 2011

@asma dakujem 🙂

jankaslamka
8. jún 2011

@superego no nemusis mat zupan..ale teda bola som svedkom toho, ze sestricka otocila mamicku naspat do izby aby si isla pre zupan lebo ze sa po oddeleni pohybuje prednosta a ona nepotrebuje problemy 🙂 ale tak to asi len vtedy bolo treba.. inak ja som pocas porodu mala svoj zupan, ale nepouzila som ho..sestricka mi dala plachtu, ze si ju mam nosit so sebou a tou ma potom zakrivali 🙂

superego
8. jún 2011

@jankaslamka aach jaj tie ich nemocnicne predpisy :D tak ho supnem do tasky ale uz teraz sa potim ked ho vidim :D diky za info 🙂

nina55
10. jún 2011

@katkaajurko si sa pytala na toho Redechu - na kontroly sa k nemu chodi nielen na ambulanciu. Kludne sa s nim da hocikedy dohodnut. Ak ma zazmluvnenu pocientku, venuje sa jej aj ked nie je na ambulancii. To znamena, ze ak treba urobit vysetrenie, alebo monitor ci ultrazvuk, kludne to vybavi v ktorukolvek hodinu aj hore na 10-tom na oddeleni. Je to velmi dobry gynekolog. Prednedavnom mi odrodil kamaratku, ktora mala komplikacie cca od 20-teho tyzdna a môzem povedat, ze ta mu mohla zavolat v ktorukolvek dennu, ci nocnu hodinu. Bol ustretovy, velmi ludsky a nemal problem nastartovat a prist za nou ak sa nieco neocakavane vyskytlo. Mozem povedat, ze to nieco sa vyskytlo dost casto, takze mu aj velmi casto volala. Lezala na 10-tom az do porodu - bola velmi spokojna. Tie peniaze, ktore mu zaplatila za to zazmluvnenie si zasluzil.

@jankaslamka, tie priestory v ktorych ste krstili su mi strasne povedome. Furt sa mi zda, ze je to v kostoliku v Raci, ale mozno sa aj mylim. V kazdom pripade su to krasne fotecky.

jankaslamka
10. jún 2011

@nina55 je to v pezinku v dolnom kostole na namesti 🙂 ale ano v raci ten horny kostol je troska podobny 🙂)

katkaajurko
10. jún 2011

@nina55 jj uz som bola u neho a je velmi fajn 🙂 klasicky je v ambulacii v stredu poobede,vsak?

nina55
10. jún 2011

@katkaajurko neviem presne, ale môzem ti to zistit. Teraz nemam velmi casu, iba som sem nakukla - chystame sa von......sa ti ozvem. 😉

nina55
10. jún 2011

@jankaslamka .......tie kostoly su si take podobne 😀 ....mi pripadaju jak cez kopirak.....som sa dobre sekla 🤐 😀

jankaslamka
10. jún 2011

@nina55 a tak zas daleko si nebola 🙂) netipovala si kostol v kosiciach napriklad 😀

nina55
10. jún 2011

@katkaajurko ...tak este som ti to rychlo zistila: Redecha je tam kazdu stredu od jednej 😉

katkaajurko
10. jún 2011

@nina55 dik : )ano ano tak som bola aj ja minule...

rebecca16
12. jún 2011

Dievcata mam otazku teda vlastne viac otazok. Do poradne chodim do ruzinova k doktorovi Suchanekovi a rodit by som tiez rada v Ruzinove. Zatial ale neuvazujem, ze si niekoho zazmluvnim. Skor nie. Ako to potom prebieha s pacientkami, ktore chodia do poradne, ale nemaju zazmluvnenenho lekara. Kde je ta poradna?To sa tam striedaju rozni lekari? S kym by som za tychto okolnosti mohla prebrat porodny plan..kedze svojho lekara nebudem mat? A este jedna otazocka, neviem ake su pomery v ruzinove ohladne sekcii,..no odhaduju mi porodnu vahu okolo 4kg, maly jeuz teraz dost velky...myslite, ze to pre nich dostatocna indikacia na sekciu? Vdaka...ak mi niekto odpovie 🙂

maznacik007
12. jún 2011

poradna je dolu nie je to v nemocnicnej casti ale hned dalsi vchod.. ako je vedenie nemocnice.. tam na vratnici ta ponaviguju.. zvycajne sa tam dlhsie caka.. lekari sa tam striedaju... porodny plan neviem ti poradit ako v tomto pripade lebo na poradni na to neni cas.. tam je to sup sup... a aj tak nevies kto vobec bude mat sluzbu...
potom pravdepodobne az pri prichode do porodnice.. neviem

pokial viem vaha dietata nie je dostatocny dovod na sekciu pokial tam samozrejme nie su ine parametre napr. uzka panva zeny.. ako v pohode tam prirodzene rodia deti zeny a deti maju nad 4 kg..

a lekari tak da sa tam stretnut aj lepsi aj horsi..vsetko zavisi od okolnosti ak je vsetko ok a ide to ako ma tak v podstate lekara vidis velmi malo..

jankaslamka
13. jún 2011

@dankadina vsetko najkrajsie k dvom mesiacikom 🙂

nina55
13. jún 2011

@rebecca16 chodis do poradne k Suchanekovi pravdepodobne na cislo dveri 41. Este sa chodi do poradne na 53-jku a tu sa striedaju tiez i ked ja som tam najcastejsie narazila na Krizka. V podstate je na tebe kde si vyberies chodit do poradne. Ak ti vyhovuje chodit k Suchanekovi tak to menit nemusis a môzes k nemu chodit v podstate az do porodu, ale aj tam (na 41) sa striedaju - nie vzdy ma sluzbu Suchanek i ked na dverach je to podrobne rozpisane.

rebecca16
13. jún 2011

@nina55 aha dakujem..ty si teda tiez nemala zazmluvneneho...a bola si spokojna? Inak kedy najneskor si musim lekara zazmluvnit, ak by som sa pre niektoreho nahodou rozhodla. Myslim to tak, ze bucem chodt nadalej do poradne, kde sa budu lekari striedat no a povedzme, ze natrafim, na nejakeho, ktory sa mi bude pozdavat, mozem si ho zazmluvnit aj povedzme tyzden dva pred terminom, ci je to uz neskoro?

rebecca16
13. jún 2011

@maznacik007 super dakujem za nazor. ty si napokon u koho rodila..kedze si zrejme tiez nemala nikoho zaumluvneneho. A este ejdna vec, kedze planujem EPI to si dohodnem tiez s nejakym porodnikom, na ktoreho zrovna natrafim?🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre