Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

romy31
25. jún 2013

@magimary ďakujem za odpoveď...takže je to riešené asi ako na kramároch, tam som bola pri prvom, no teraz uvažujem nad zmenou, tak zisťujem čo a ako.... a ako si tam bola celkovo spokojná?

magimary
25. jún 2013

@romy31 veľmi 🙂
pohľadám stranu, kde som to spomínala po príchode odtiaľ 😉

romy31
25. jún 2013

@magimary ďakujem veľmi pekne 🙂 som si to prečítala, aj pár ďalších stránok a teda mám pozitívny pocit 🙂

lucusa6969
25. jún 2013

@adka22 noo ja som sa unho tiez narodila, aj moj brat aj cela nasa rodina unho rodila ale ja neviem ci si ho mam zazmluvnovat alebo nie alebo ako to urobit, skoda ze nerobi priamo v nemocke :(

enynka30
26. jún 2013

babulee, nechodi nejaka do poradne k dr.Krizkovi ml. ?? ja k nemu chcem prestupit teraz pred porodom, a zistila som ,ze uz nemam na neho cislo 😠 alebo v ktorych dverach ordinuje, aby som si zavolala na pevnu linku???

ako ste sa vlastne ohlasili od svojho gynekologa do poradni do ruzinova pred porodom?? isli ste rovno do ruzinova, alebo ste si tam niekde zavolali??

dakujem

adka22
26. jún 2013

@lucusa6969 ale on tam robi ,teda mava sluzby aj teraz ked som bola rodit druhy krat tak ked som lezala na sestnedeli tak mal sluzbu.kedze som tam bola dlhsie kvoli malej tak som ho stretla dvakrat dokonca.ci ako si to myslala ze tam nemava poradne?ja som ho nemala tiez zazmluvneneho,on mal vtedy sluzbu ked om prvykrat rodila.on je dr dobry, ale napr ja som nanamluvnovala ani teraz a porod bol skvely, sestricky vynikajuce, lekari tiez vytvarali dobru atmosferu,takze ja som len a len spokojna ze som nezamlunovala lebo by to boli zbytocne vyhodene peniaze.jeine co by som brala ako vyhodu ze ked si ho zazmlunis tak chodis na poradne do konca az k nemu ak nie tak od tho 36tt chodis do ruzinova a tieto poradne su ich slabe miesto.dlhe cakanie,chladny pristup,ked sa nepytas nedozvies sa ale da sa to vydrzat 😉

barchee
26. jún 2013

@enynka30 ja som si najprv zavolala do ambulancie, kam chodím do poradne už teraz 😉
@adka22 ja som pri prvom tehu chodila na antolskú a s tými poradňami je to tam ešte horšie, môžem povedať 😒 tu chodím dr.Feriancovi, v čakárni sme maximálne 3 na poradňu, teda nečakám viac ako hodinu....na antolskej som čakala aj 2-3 hodiny, v čakárni nás bolo aj 15... čo sa týka utz, tak je to úplne rovnako, si objednaná na približný čas a čakáš a čakáš... 😀

enynka30
26. jún 2013

@barchee ty chodis do tej rizikovej, ked uz chodis do nemocky do poradne??

barchee
26. jún 2013

@enynka30 hej, kvôli tehu cukrovke, lebo už aj inzulín pichám... 😅

adka22
26. jún 2013

@barchee to chodis do ktoryh dveri na poradnu lebo kde som chodila ja tam sa striedali dr nikdy tam nebol rovnaky a tam nas bolo aj 15 vzdy minimalne s tym ze stale odchazali prichadzli nove.ci to mas zazmluvneneho dr?ale je pravda ze neviem porovnat lebo som absolvovala len ruzinov

barchee
27. jún 2013

@adka22 ja chodím do dverí č.41 - to je riziková ambulancia, tiež sa tam strieda viac lekárov, ale objednávajú si baby na svoj čas, teda kedy ordinujú oni 😉 ja chodím v stredy, okolo 8-9 ma objednáva sestrička...sme tam vždy maximálne 3-4...lebo potom je tam zas iný lekár v iné hodiny...na antolskej na rizikovej poradni nás tam naozaj sedelo ale 15-20, strašne dlho som čakala a všetky sme išli k jednému lekárovi....tuto v ružinove je to fakt o dosť lepšie v tomto 😉 možno ale na obyčajných poradniach je to tiež tak, že čaká veľa báb, to neviem.....ja som bola aj pri prvom tehu aj teraz len na rizikovej, neviem ako to je na obyčajnej poradni 😅

lucusa6969
28. jún 2013

@adka22 myslela som to tak ze je tam len raz do tyzdna v stredu tusim a neviem ci ale asi kazdy druhy vikend...a ked budem rodit inokedy cez tyzden alebo iny vikend tak tam nebude. ini doktori su tam asi castejsie..., cize bud zazmluvnit alebo to necham na nahodu a niekto ma snad odrodi 😉

zaria611
28. jún 2013

@romy31 no mne sa pri malom usiel nadstandart- velka spokojnost. Pri malej nadstandart nebol volny a otras. Dva zachody funkcne na cele oddelenie, takze pri kazdej otazke na vizite ci uz bola stolica, ma islo porazit, po cisaraku, clovek si tam sadol a uz sa tam tri pary noh premavali nervozne. Dufam ze teraz sa mi nadstandart ujdeee

romy31
29. jún 2013

@zaria611 no momentálne u mňa vedie asi antolská, ale všetko si ešte môžem premyslieť....takže do ružinova jedine s nadšt. 😅

ludkas31
1. júl 2013

@tadaminka ja som u Redechu rodila a bola som maximalne spokojna, fakt je uzasny po kazdej stranke

alenie_
2. júl 2013

@ludkas31 po každej stránke? uuu ako vieš? 😉 😝 🙂)))

ludkas31
2. júl 2013

@alenie_ myslela som ako odbornik a aj ako clovek jeho pristup a ochotu :0)

dejna20
2. júl 2013

@tadaminka uz si porodila? ja som mala dnes termin. spravil mi hamilton, tak cakam. 🙂

enynka30
3. júl 2013

baby a ako je to s platenim osoby pri porode, epiduralky, atd, to dokedy si treba zaplatit na pokladni, neviete??

maruskaaaa
3. júl 2013

@enynka30 Ahoj, dá sa zaplatiť aj v deň pôrodu na hlavnom príjme, alebo kedykoľvek. Ja som pre istotu platila v predstihu, no epi mi už ani nestihli pichnúť, lebo pôrod prebehol veľmi rýchlo 😉

enynka30
3. júl 2013

@maruskaaaa dakujem, a bola si aj natom pouceni o EPI?

maruskaaaa
3. júl 2013

@enynka30 áno, bola som. Netrvalo to dlho, dali nám vypísať nejaký papier a trošku nás informovali, to bolo všetko. Ak by ti nestihli pichnúť epi alebo z akéhokoľvek dôvodu si to nevyužila, tak ti vrátia späť peniažky, len 10,-eur si nechávajú ako pokutu. Mala som zaplatené aj manžel pri pôrode, to som využila 🙂

tadaminka
3. júl 2013

@dejna20 cauko, tak ja uz to mam za sebou, v sobotu. vyvolany porod, ale priebeh bol ozaj divny podla mna. taky chaoticky trochu.

alenie_
3. júl 2013

@ludkas31 Ale veď to som iba trochu zažartovala 😉

dejna20
3. júl 2013

@tadaminka fiha a co divne? 😲
ti robil predtym aj hamiltona a nezabral? dlho to trvalo?

tadaminka
3. júl 2013

@dejna20 hamilton mi nezabral vobec, vyvolaval mi prostinom do krcka a nejakymi cipkami, potom mi pustil vodu, otvorila som sa strasne rychlo podla mna, nestihli mi ani antibiotika poriadne dat, epidural som dostala pol hodiny pred porodom a ani ma nestihol nastrihnut

dejna20
4. júl 2013

@tadaminka fu to aka rychlovka.
mne robil hamiltona v utorok, odisla mi hlienova zatka. dnes ma kukol a ze zatka sice odisla ale krcok furt pevny, tak ked nic tak v sobotu 7.15 mam prijem na vyvolavacku. to ti hned dal tu tbl. a cipky? nerobi sa predtym nej.oxyt.test, ci co? a dosla si nalacno? som sa zabudla v tej rychlosti spytat.
a ake antibiotika? si mala pozitivneho streptokoka?
za ako dlho sa to vsetko zomlelo. si sa natrhla?

lucinda51
10. júl 2013

Ahojte, rodil niekto, prosim, u dr. Kozolkovej v ruzinove? Ake mate skusenosti? Kde sa da vybavit epiduralka? Treba ist na poucenie? Kam? Dakujem

sakura
11. júl 2013

@lucinda51
ahoj ja som u nej rodila...a idem zas 🙂 Ja som bola max. spokojná 🙂 Jo treba ísť na ponaučenie tam v nemocnici 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre