Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jankaslamka
3. jún 2011

@danka86 drzim palce 🙂

sirinka
3. jún 2011

@danka86 a ty to ockovanie chces? ja by som na tvojom mieste urcite radsej pockala...ak ma mala nahodou znizenu imunitu, moze to mat vazne nasledky...

danka86
3. jún 2011

@sirinka ja o tomto vobec nemam sajnu.. len viem, ze je to povinne a viac o tom neviem.. Ked uz mam Veroniku zaockovanu, tak nech mam aj Viki, ale vobec neviem ci je to dobre, alebo zle...

superego
3. jún 2011

esteraz vam vsetkym dakujem za info 🙂 v pondelok by som sa mala stretnut so svojim porodnikom tak uvidim co povie na porodny plan :D a skusim to bez edu.. spolieham sa na to ze cele tehotenstvo mam bezproblemove a mam panvu sirsiu ako je normal o 2 az 3 cm a hlavne kvoli tomu ze som naozaj pocula ze su deti oblnute plus spomalenie porodu.. :D este musim nejako muza zaskolit pretoze mu zrejme nedochadza do coho ide..

tamoulik
3. jún 2011

@danka86 Ak chces ockovat, tak pre istotu aspon pockaj do jedneho roka...mensie riziko negativnych ucinkov

sirinka
3. jún 2011

@danka86 suhlasim s
@tamoulik , pockaj a daj potom, tato vakcina sposobuje mnoho problemov
http://rizikaockovania.sk/dok/bcg_vakcina_proti...

jankaslamka
3. jún 2011

@superego tak nech ti ostane bezproblemove az do porodu 🙂 ja som take mala a posledny mesiac to islo dole vodou a nakoniec som skoncila s vyvolavackou a s EPI 🙂

superego
3. jún 2011

@jankaslamka 🙂 jasne ja zijem stale v idealizovanom svete je mi jasne ze to nebude sranda.. ale dakujem za povzbudenie..

jankaslamka
3. jún 2011

@superego ale ved to je dobre 🙂 tak to ma byt...naco sa zbytocne dopredu stresovat 🙂

danka86
3. jún 2011

@tamoulik
@sirinka ale ked od noveho roka maju rusit to ockovanie, tak mi ju uz neskor nezaockuju,nie?

lucia1181
3. jún 2011

@jankaslamka @sirinka mna pustili dnes z porodnice a maleho nezaockovali...vraj uz 6 tyzdnov nemaju vakcinu a dokonca tiez detska lekarka povedala,ze si mame zavolat o 5-6 tyzdnov,ze ci sa vobec este bude ockovat,lebo to rusia.

tamoulik
3. jún 2011

@danka86 Tak bud iba rada, ze tvojmu dietatku nebude ramienko hnisat niekolko mesiacov...ja lutujem, ze som maleho dala---

superego
4. jún 2011

@lucia1181
@tamoulik
@jankaslamka vidimm ze dalsia dobra sprava ohladne ockovania.. 🙂

superego
4. jún 2011

ozaj este by som sa chcela spytat od kolkeho tyzdna ste navstevovali porodnicu.. moj gynekolog mi tvrdi ze posiela pacientky do porodnice az od 38. tyzdna!! trosku sa mi to nezda

sirinka
4. jún 2011

@danka86 ako dobrovolne ockovanie to iste ostane....

sirinka
4. jún 2011

@superego ale ak nechces ockovat babatko, daj si v porodnici pozor, lebo sa nepytaju a ked su vakciny, rovno ockuju...

tamoulik
4. jún 2011

@superego Ja som tam chodila od 37. tyzdna...

jankaslamka
4. jún 2011

@superego ja som chodila od 30tt ale inak sa chodi od 36tt

@tamoulik fakt mu to hnisalo? do kelu...nam nastastie nic..ani vidno nie je..ale teda aj tak super ak to rusia

tamoulik
4. jún 2011

@jankaslamka No este stale hnisa a to ma vyse troch mesiacov...

jankaslamka
4. jún 2011

@tamoulik chudatko...no povedala nam, ze nema byt ziadna reakcia..a ked sme prisli domov uz nebolo vidno kam ju ockovali..a doteraz to tak je..dr. na to nepovedala nic?

tamoulik
4. jún 2011

@jankaslamka Zial, je to este jedna z tych lepsich negativnych reakcii...inac pri prvom tiez nebolo nic vidiet a mali sme ist v dvoch rokoch na preockovanie...ale to sme uz nesli, ani sme to nikomu nepovedali...

jankaslamka
4. jún 2011

@tamoulik jedna z lepsich? fuha..nechcem vediet co su tie horsie potom 😖 noa ja tiez nepojdem na preockovanie..to viem uz teraz

fanta
5. jún 2011

@jankaslamka nám tiež nebolo na začiatku nič vidieť, cca po dvoch mesiacoch sa na ramienku urobila chrastička a tá zvykne hnisať. Potom hrasta odpadne a dieťatu by mala ostať na ramienku jazva. A tú tam má doteraz. A keď si všímam detičky na pieskovisku, tak to tam tiež majú.
Takže podľa mňa tá reakcia u vás sa ešte objaví. Podľa tej zahojenej chrastičky nám potom doktorka zisťovala, či sa môže ďalej očkovať.

jankaslamka
5. jún 2011

@fanta cooo? to snad nie..ja nechcem aby mala jazvu..ja napriklad nemam ziadne znamky po ockovani...no tak to dufam, ze sa to ani malej nespravi..uvidime teda

katkaajurko
5. jún 2011

ahojte, neviem kde sa spytat- ale treba mat OVERENU kopiu sobasneho listu do porodnice alebo staci obycajna kopia??

jessicax
5. jún 2011

@jankaslamka maly tiez prve 2 mesiace nemal na ramienku vobec nic, dokonca ani bodku po vpichu nemal, az potom sa cosi zacalo objavovat a doteraz to nema zahojene. Starsej sa chrasta vyhojila rychlo a tiez jej ostala drobna jazvicka

jankaslamka
5. jún 2011

@jessicax aha..no akurat som jej to kukla..ma to take jak modrinku malinku a ked jej cez to prejdem tak tam citim hrbcek..no tak to sa netesim ked nam to bude hnisat ☹

@katkaajurko nie nemusi byt overena..staci obycajna fotokopia

pietra
5. jún 2011

@katkaajurko staci obycajna. Mozno ju nebudes potrebovat vobec, odomna ju ta pani, co spisovala udaje pre matriku chcela vidiet len pri synovi, pri dcere si to nikto nepytal

katkaajurko
5. jún 2011

@jankaslamka
@pietra dakujem 🙂

katkaajurko
6. jún 2011

baby kde sa nachadzaju ambulacie - kam sa chodi do poradne v nemocke? v tej "strednej" budove dole na prizemi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre