Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

azmuk
18. dec 2013

@ivalak Ano, v januari unho rodila svagrina 😉

azmuk
18. dec 2013

@zuzkat1 Ak by bol nadstabdard obsadeny, tak ides na normalnu izbu a potom ta eventual.prelozia, ked sa uvolni 😉

matuskova003
18. dec 2013

@azmuk to naozaj ??? ani nevieš ako si ma teraz potešila 🙂 a mala si svoju doktorku alebo ta odrodil službukonajuci porodnik / porodnička ? 🙂

maminab
20. dec 2013

@ivalak Drábek je gyn five na záhradníckej, piatky v ružinove..... ja som ho mala zazmluvneho... v septembri sme rodili....

ivalak
20. dec 2013

@maminab a bola si spokojná asi 🙂 lebo ja tiež prvý krát a rada by som ho mala pri sebe aj teraz 🙂

maminab
21. dec 2013

@ivalak bola som spokojna... chodila som do poradne do gin-fivu na presny cas.,co bola neskutocna vyhoda.. . .mala som planovanu sekciu.

azmuk
21. dec 2013

@matuskova003 mala som svojho doktora z Ruzinova. Vsetko vypalilo skvele 🙂

ivalak
21. dec 2013

@maminab prosím a ešte mi povedz koľko sa platí za pôrod ak to nie je tajomstvo lebo vtedy som platila okolí 200€ ďakujem 🙂🙂

maminab
22. dec 2013

Oficialne za zazmluvnenie lekara za porod 300 eur

jjuulliiaa
28. dec 2013

ahojte..pred par dnami som sa vratila z nemocnice Ruzinov a porobila nejake fotky v priestoroch pre mamicky po porode, ziaden standard ci nadstandard..len normal..reku uverejnim nejake pre tych co sa neboli pozriet pre blizsiu predstavu..

izby, toalety, sprchy, chodba a nejake tie pokyny k existovaniu..

lulistek
3. jan 2014

@jjuulliiaa ahoj nebola si na izbe nakonci chodby hned vedla bolo novorodenecke, sprchy a oproti sestricky s mlieckom?🙂

jjuulliiaa
4. jan 2014

@lulistek fiiiha 😀 ano bola 😀 nehovor mi, ze si ma tam videla, lebo ja nemam na tvare ziadnu pamat 😀

lulistek
4. jan 2014

@jjuulliiaa niee len ja som tam lezala tiez pred 9 mesiacmi 🙂

jjuulliiaa
4. jan 2014

@lulistek ja taaaaak!! uff som si vydychla 😀

jankaslamka
5. jan 2014

Baby kde sa vybavuje EPI? Tam v suterene ako keby pod ambulanciami? Tam som si ju vybavovala 3 roky dozadu, ze ci sa to zmenilo chcem vediet

rony185
5. jan 2014

Jankaslamka. Epi som si bola vybavit v anesteziologickej ambulancii. Nepojdes do hlavnej budovi ale po lavej strane ne zvlast vchod. Neviem kde bol pred tromi rokmi. Tam potom pojdes rovno. Niepripadalo mi to ako suteren. Ahojte, v Ruzinove som rodila 9.11. a mozem odporucat. Od porodnice cez oddelenie sestonedelia. Bola som velmi spokojina. Vsetci boli velmi zlati. Rodila som u pana doktora Redechu. A nemenila by som. Doktorky a doktor aj sestricky na porodnici boli zlati. Musim sice povedat ze neviem ako sa chovaju mimo mamiciek lebo aj nam sa stalo ze vela v boxe rodila mamicka, ktora asi mala rychlejsi porod a pred tym sa najedla a teda tam boli nejake tie neprijemnejsie veci a sestricky to u pred nami komentovali. Keby som este mala pred porodom bolo by mi to dost neprijemne. Na druhej strane aspon nemali tie reci pred mamickou a sestra a lekar co boli s mamickou ju ukludnovali ze je to v poriadku. Ze ked sa spravne tlaci tak to tak ma byt. Ja som tam mala aj manzela a neviem posudit ci to bolo pre neho alebo ze som chodila cvicit k porodnej asistentke ktoru som mala aj pri porode ale neviem si vynachvalit. Aj ostatne sestry boli fantasticke. Mile usmievave a ked som sa na nieco pytala na vsetko odpovedali a nemala som pocit ze ich obtazujem ako som sa v niektorych forach docitala. Na oddeleni som bola na nadstandarde. Hlavnou vyhodou pre mna bola sprcha na izbe inak to nie je ziaden luxus. Ale mam problem aj v 5 hviezdickovych hoteloch ist na WC takze ta predstava spolocnych toaliet bola pre mna dost strasna. Sestricky na oddeleni sa vsak snazili. Nastastie som mala pocit ze na pocet deti je ich tam primerany pocet a netreba sa bat pytat a ist za nimi ked nieco potrebujete. Nikto vam nevie citat myslienky. No boli ustretove a mile. Tak ako to ma byt. Doobeda boli dost vytazene tak je fajn si pockat ked maju volnejsie vtedy nebol problem aby prisli ukazali poradili. Super. Co sa tyka gynekologickych tie tam okolo bezproblemovych pacientiek maju pomerne klud a nemaju dovod za vami chodit ale tiez nebol problem ist za nimi. V sesterni vzdy niekto bol a nemali problem. Aj ked osobne som z detskych sestier mala lepsi dojem. A zlate boli aj doktorky anesteziologicky, velmi velmi zlate.Ak by som mala este niekedy rodit tak len v ruzinove a len v tej zostave personalu aku som tam mala teraz.

fanta
5. jan 2014

@jankaslamka Jani ARO uz nie je v suterene. Ked vojdes do polikliniky, tusim je to hned prva chodba napravo, sidli tam aj riaditelstvo nemocnice.

jankaslamka
6. jan 2014

@fanta aha to viem kde..vedla zachodov co je prechod medzi budovami kvazi? A tam je to dako ozbacene? Cislo dveri nahodou nevies a ako casovo to byva

lubka1983
6. jan 2014

Ahojte chcem sa opytat na tu apu vam beru aj krv???lebo ked mate problem s krvnym obrazom zvysenu zrazanlivost alebo nieco sa nema podavaf,mate s tym skusenisti???ci len konzultacia s dok??

fanta
6. jan 2014

@jankaslamka ano pred zachodmi, ako casto to si uz nepamatam, tie hodiny sa ale nemenili, takze teraz neviem presne i od jednej alebo od druhej. Tiez si druhorodicka, takze ti ju mozno ani nestihnu pichnut tak ako mne 😀

fanta
6. jan 2014

@lubka1983 prvykrat mi museli brat aj krv, ale bola som len na pouceni o EPI a doktorka napisala, ze mi treba zobrat aj krv, ale to uz robila sestricka kde som chodila pred porodom v ambulancii tak dva tyzdne pred porodom

lubka1983
6. jan 2014

@fanta a nakoniec ti ju pichli???mala si problem s tou zraznlivostou ked ti odporucili este brat krv?

jankaslamka
6. jan 2014

@fanta v suterene to byvalo kazdy den od jednej..tak kuknem ked pojdem na poradnu 🙂 dakujem velmi pekne...a teda bodaj by si mala pravdu a ide to jak po masle 🙂

rony185
6. jan 2014

Krv beru vzdy.Ja som problem s krbou nemala a kvoli epi mi brala aj moja sestricka ale kedze som prenasala tak mi brali aj priamo na sale.

fanta
6. jan 2014

@lubka1983 jasom bola chudokrvna, brala som zelezo, tak asi preto, ale pri druhom porode mi krv nebrali

fanta
6. jan 2014

@jankaslamka pamatam si, ze si mala pri prvom nejake problemy, tak budem drzat palec, aby bolo vsetko OK. Ked som rodila ja, tak akurat mal Dr. par dni dovolenky. Ale ten porod sa odrazu rozbehol tak rychlo, ze porodna asistenka povedala, ze moj lekar by aj tak nestihol prist a ak by aj bol v nemocnici, tak by len rychlo chytal dieta do ruk. Takze fakt rychlovka. Mala som toho co ty.

lubka1983
6. jan 2014

@rony185 dakujem.lebo to vobec nespominajz a podla mna to je dolezita informacia....

jankaslamka
6. jan 2014

@fanta ty si ma pamatas? Tak dufam, ze druhy bude rychlejsi ako prvy a s mensimi nasledkami 🙂 a este nechbdr je v praci 🙂

fanta
6. jan 2014

@jankaslamka jasne ze si ta pamatam, lekar mi na prvej nasej poradni poprial rychli porod a tak aj bolo. Tak nech je to u teba podobne 😀 Ani si nevies predstavit, aka som bola nestastna, ked mi zacala odtekat plodova voda a lekar na dovolenke ☹ Tak ale vedela som od zaciatku, ze sa nieco take moze stat, o dovolenke som vedela dva mesiace dopredu. No a nakoniec to dopadlo aj tak dobre.

rony185
6. jan 2014

Lubka 1983 bolo to moje prve babo ale aj s kockami na oddeleni co sme sa bavili tak vsetkym co chceli epi. tak bud mali krv. testy nie starsie ako 2 tyzdne alebo I'm brali na porodnici.Ale pichaju ti len raz ako ti zavedu kaniluz toho isteho mi aj brali krv aj davali infuziu.Len kym stihnu prist vysledky to trva preto je lepsie mat krv spravenu uz od tvojho lekara.Kym prisli trvalo ti 45 minut a to to aj urgovali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre