Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

hanka274
6. sep 2010

ahojte, neviete niektora co je s dr. Krizkom st.???
Dakujem.

byggyt
6. sep 2010

@hanka274 že vraj je dlhodobo PN

iwet001
6. sep 2010

@hanka274 vraj mal porazku, chudak, je ho velka skoda ☹

lucyliu77
6. sep 2010

@smejko1 V ruzinove uska vobec neprepichuju.

hanka274
6. sep 2010

@byggyt hej, prave preto som sa pytala...

@iwet001 aaaaale hovn...o!! to fakt? neeee... je to pravda? ci len take klepy?? Krizkovci su klasa, velki odbornici...och...

Dakujem za odpovede.

cheerlady
7. sep 2010

@hanka274 je to pravda.a stalo sa mu to par dni po tom,co jeho chybou zomrelo jedno babatko... 😔

gladiola
7. sep 2010

@cheerlady: co spravil zle?

iwet001
7. sep 2010

@cheerlady to sa m nechce verit... ved to bol jeden z najlepsich... mozes mi o tom prosim napisat viac cez IP?

hanka274
7. sep 2010

@cheerlady juuuuuuuuuj, to je zle... och.

cheerlady
7. sep 2010

vraj trval na prirodzenom porode a ked sa robil cisarsky,uz bolo neskoro..tolko co viem.

zucha
7. sep 2010

tak teraz som ohromne povzbudena k porodu ☹
Toto su strasne veci pre rodicov aj pre doktorov.

karmelka77
8. sep 2010

@cheerlady toto je cely ruzinov, stale vsetko len prirodzene a za kazdu cenu!!! Ked sa niekto trapi aj dva dni, ani nahodou mu nepomozu...je mi velmi luto tej mamicky, a pan doktor neviem ako mu teraz je, ale niekto to zariadil za tu mamicku...aj ked sa zivot babatka tymto nevrati...

sirinka
8. sep 2010

hm...na jednej strane sa bojuje za prirodzene porody bez lekarskych zasahov a na druhej strane sa potom mozu stat taketo veci... 😒 ale toto je asi len nepotrvdena informacia...alebo?

byggyt
8. sep 2010

@karmelka77 stáva sa to aj v iných nemocniciach že nechajú ženy vytrápiť nielen v Ružinove

karmelka77
8. sep 2010

@byggyt jasne ze aj v inych nemocniciach, lebo je taky trend...aj mne vyvolavali porod dva dni a nedarilo sa, esteze moje telo aspon na to nereagovalo, lebo si neviem predstavit co by som prezivala dva dni v bolestiach...a dalsie vyvolavacky mi uz nemohli dat lebo moja pecen by to uz nezvladla...ale co pocuvam ako sa nasilu snazia prirodzene rodit, a co sa vsetko potom stane ked sa musia nakoniec rozhodnut pre sekciu je hruza...

byggyt
8. sep 2010

@karmelka77 tak ešte že si nemala tie bolesti..... ja som bola svedkom ako tam jednu ženu nechali takto asi dva dni a potom jej aj tak tú sekciu urobili, chudera tá sa natrápila už pohlad na ňu ma bolel brrrr ale našťastie malý bol v poriadku

karmelka77
8. sep 2010

@byggyt no veru aj ja som to tam videla...a aj to ako jednu chuderu trapili a nakoniec ju nechali ist po svojich po chodbe na operacku aby spravili cisarsky, a ani ju nikto poriadne nepodrzal..

cheerlady
8. sep 2010

@sirinka asi by si to kamoska nevymyslela,myslim,ze nikoho by nenapadlo vymyslat si taku hroznu vec akou je smrt vlastneho babatka.. 😔 😔 😔 ja som len reagovala na to,co je s nim..

sirinka
8. sep 2010

@cheerlady ja neviem...ty si napisala na zaciatku tvojho prispevku slovo "vraj"...tak preto som sa pytala... 😉

cheerlady
8. sep 2010

@sirinka no nebola som priamo pri tom,ale potvrdil to uz aj patolog,takze myslim,ze je to jasne.. ☹
ale nebudem sem vnasat negativnu atmosferu,len som chcela na to zareagovat.

sirinka
8. sep 2010

@cheerlady ok, je to smutne...

jaja257
8. sep 2010

@cheerlady prosim ta mozes mi napisat do ip co sa stalo? ja som neho rodila rovnakym sposobom. V 43 tyzdni cakal na prirodzeny porod a potom bolo skoro neskoro. asi som nebola sama

smejko1
8. sep 2010

ahojte, vcera som tam bola na prehliadke porodnice a celkom v pohode to na mna posobilo......... teda 😀 zaludok mi strachom zvieralo, lebo mi prislo, ze coskoro to fakt pride, ale inak, sestricka bola mila a ak by sa podaril ten nadstandard tak by to bolo super. 😉

lucyliu77
8. sep 2010

@smejko1 neboj ked tam prides uz naozaj uz sa nebudes bat a mas dobreho lekara.

lili_a_mimi
9. sep 2010

Ahojte! Mam na vas jednu otazocku. Rodila niektora z vas u Dr.Ferianca? Aky je podla vas lekar a porodnik?

sirinka
9. sep 2010

@smejko1 neboj, pokial vies, na co sa mas pripravit, bude to ok...a na nadstandart sa pytaj hned ako ta prijmu, sice ta zrejme odbiju, ze to sa riesi az po porode, ale je dobre im to pripominat a aj tvojmu porodnikovi povedz, ze by si chcela nadstandart...

karmelka77
9. sep 2010

@sirinka odo mna to chceli vediet hned ako som prisla na porodne saly ci chcem ist na nadstandard...vtedy vypisovali taky papier so mnou, aj to ci bude otec pri porode, ci chcem epiduralku - vsetky papiere som musela aj vtedy odovzdat...

tara2
9. sep 2010

@karmelka77 - presne tak isto to bolo aj ked som ja isla rodit

zucha
9. sep 2010

@lili_a_mimi ja som sice u neho nerodila ale pocula som len dobre na neho. Ak by som mala chlapa gynekologa a porodnika, jednoznacne mi odporucili jeho ale kedze som chcela zenu, tak ma niekoho ineho. Ale ked moja porodnicka bola mimo v case, ked sa schylovalo k porodu, tak mi dokonca aj ta dala kontakt na neho, ze ak by som isla rodit, aby som mu zavolala, ze ona jemu najviac doveruje.

bibulienka
9. sep 2010

@lili_a_mimi .. ja chodim k nemu uz viac rokov aj som u neho rodila a je velmi fajn, je mily a povie ti vsetko narovinu, co sa mn evelmi paci a je to velky odbornik...ja som velmi spokojna....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre